Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17551) zezoka válasza xabolcsy (#17544) üzenetére


zezoka
őstag

Újat szeretnék, mert két napja adtam el a Nexus 4-emet, amit két és fél évig használtam. Több más dolgomat is eladtam, ezért került fel most a netre a N4 is.

MWC-t gondoltam megvárni, mert van csereteló, egy céges Samu Ace 3, amit már megkapáskor eltettem a fiókba anno annyira gyenge, és szar, és használtam a saját N4-emet. Azt a Samut használom most, de falhoz vágom esküszöm, annyira lassú (ha frissül a Palyben egy app, akkor egyszerűen nem reagál).

Szóval MWC-t terveztem megvárni, de nagyjából felesleges, mert 120-130 maxban gondolkoztam, abba meg gyaníthatóan nem fog beleférni a G5. :) G4 meg nem hiszem, h annyira lejjebb menne a bejelentés után.

Flex2 erősebb, de már több, mint egy éves. A G4 sok területen jobb választás, a Flex2-nél, fél évvel fiatalabb is, egyik legjobb fényképezője van, cserélhető hátlap, de azért csak gyengébb a proci, és ez is több, fél éves már. 5xben meg ami tetszik, h új, évekig támogatott lesz, van ujjlenyomat olvasó, USB-C, fényképezője összehasonlítva legalább olyan jó, sőt, néha jobb a G4-nél (G4 f1.8 és 5x f2.0 ellenére), viszont ugyanaz a "gyengébik" proci, külsőleg is a G4 jön be jobban, és a kijelző is sokkal szebb a G4-en, G4 bővíthető, cserélhető aksis, cserélhető hátlapos (ebay tele van frankó coverekkel).

Asszem meg is válaszoltam! :) G4!

[ Szerkesztve ]

(#17552) xmad válasza DonMaster (#17287) üzenetére


xmad
őstag

Ok... Azert nem kell leharapni a fejem 😃 Powerbankosmegoldas nalam nem jatszik.. Vissza váltanék droidra, de ezt a telefont most sajnos kihagyom, pedig igencsak tetszetős 😊

az uzemidő szamomra keves.

A mostani telefonom 22 ora keszenlet es 4 ora kijelzo ido utan is 60% on van folyamatos wifi es adatkapcsolattal.. Ez hianyozna. Na off

[ Szerkesztve ]

(#17553) zezoka válasza xmad (#17552) üzenetére


zezoka
őstag

Vegyél a leendő G4be ilyen 3800mAh aksit a gyári 3000es helyett! HTC-mben anno ezt a Gold márkájút használtam (bár arra az volt írva, h made in Japan, ez meg China), és nagyon jó minőségű aksi! Sosem volt vele probléma, se hidegben, se melegben, se töltéskor, stabilan működött mindig. Ezt még a töltőelektronika a telóban sztem simán lekezeli.

Vagy extrém esetben vegyél hozzá ilyent, módosított hátlappal! :) Bár nemtom nem lenne-e baja a töltőelektronikának, mert ha csak lassabban tölt fel az nem érdekes, mert én pl este rakom fel, reggel veszem le. Úgyh nem izgat, h éjfélkor, v éjjel 3kor végez a töltés.

[ Szerkesztve ]

(#17554) Sanya válasza batai15 (#17543) üzenetére


Sanya
nagyúr

Ips ragasztási hibájakor sárgul, nem a folyamatos használat miatt.

Ezt amiatt írtam, hogy elkerüljünk egy későbbi téveszmét, miszerint az amoledek beégnek( hosszú használat után) míg az ips-ek sárgulnak (hosszú használat után? ) NEM. :)

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#17555) vigyori78 válasza xmad (#17552) üzenetére


vigyori78
őstag

A mostani telefonom 22 ora keszenlet es 4 ora kijelzo ido utan is 60% on van

Szabad megkérdezni milyen telefon?

A Z1-el kapcsolatban meg: ha a G4-ben is 5" TFT és csak FHD kijelző lenne és 4magos proc akkor bőven menne annyit.

(#17556) batai15 válasza Sanya (#17554) üzenetére


batai15
félisten

Tudom. Volt g2 tulaj ;)

(#17557) Sanya válasza xabolcsy (#17539) üzenetére


Sanya
nagyúr

Így a g4 topicban nem nagyon érdekel. Ha a g4-ről szedné le a frissítés a gombsort, akkor igen.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#17558) Rickenstein válasza xmad (#17552) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Hát igen, a 3310, az 3310 :DDD

PS C:\>_

(#17559) xmad válasza vigyori78 (#17555) üzenetére


xmad
őstag

Elhiszem 😃

iPhone 6S a jelenlegi

Nem 3310 😃😃😃😃😃

Az a 3800 as akksi jonak nezki

(#17560) andrys83


andrys83
aktív tag

Szerintem nem olyan jo a 20d akku ideje.nekem a 20b a legjobb!

(#17561) JMarty válasza JMarty (#17537) üzenetére


JMarty
tag

Hupszi, elkerülte a figyelmem :W

(#17562) Tsebacsi válasza xmad (#17559) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

6s-ről droidra? Mitörtént?

ON: Telekomos 6.0 mikorra várható kb? Ennyire lassúak ezek a magenta fosók? :(((

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#17563) WolfLenny válasza Armi5 (#17529) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Itt van előttem két G4.
Egyiken V10d másikon V20b
444 oldalon teszteltem. Összességében a 20b jobb. Mindkettőnél látok nagyon pici röccenéseket, de talán a v10d-nél többet. Vszont 20b gyorsabban tölt be.

Ettől függetlenül sokkal jobbakat írnak 6.0-ra. Szóval a mérleg az upgrade felé visz.. :)

(#17564) xmad válasza Tsebacsi (#17562) üzenetére


xmad
őstag

ios-et en túl kötöttnek érzem. Ebbol a szempontbol a droid jobban bejott.
Meg pc vel csak ituneson keresztul kommunikal, es az itunes szerintem egy katasztrófa.
A merleg masik felen viszont hogy pozitivumot is emlitsek az az uzemido, meg ios en nincs annyi bug mint a droidon, frissitessel nem jönnek elő ujabb hibák..
Jó telefon a megrágott alma is, de kozel se annyira mint amennyire hypeolják.

Lenyegeben a rendszer zártsága nem tetszik

(#17565) WolfLenny


WolfLenny
senior tag

LGUP-vel szerettem volna feltenni a V20D-t. Model-re azt írja: Unknown
Select-re pedig ezt:
"You have to select a known model, please."

Ezzel mit tudok kezdeni?
Vodas G4

(#17566) xabolcsy válasza zezoka (#17551) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Igen megválaszoltad :C . De a xiaomi mi5 még szóba jöhet, de azt ki kell várni. Én megvárnám az 1-2 hónap se ide se oda, és azért 5e bisztos esni fog a g4 ára.

(#17567) zezoka válasza xabolcsy (#17566) üzenetére


zezoka
őstag

Na még gondolkodok! DE ha most megvenném, holnap már megkapnám! :)

(#17568) kocsij


kocsij
tag

Úgy néz ki megvan hogy mi okozza a telekomosoknak a hibát a v20c és v20d-nél. Utána olvastam és van egy fájl benne amiben bene vannak hogy mely szolgáltatóstelókra jók ezek a frissitések. A v20b az összes szolgáltatósra jó a másik kettő meg csak bizonyos szolgáltatos telokon megy hiba mentesen, bele lehetne írni a telekomos szolgáltatót is de ahhoz meg root kell.

Galaxy S23 Ultra

(#17569) Quqesz válasza xmad (#17564) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Naa azért ez merész,hogy ios-en frissítéssel nem jönnek elő új hibák....9.0 is már sokadik javításnál tart.

Technoman
Tetszik a v10, de nyertél nem cserélném. ;)
fr3ntzen
1 hónap múlva meg a régi lesz szokatlan! Minden telót/tabot kopogtatni fogsz meg hátul ketesed a gombot. Hidd el jó helyen vannak azok :)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#17570) fr3ntzen válasza Quqesz (#17569) üzenetére


fr3ntzen
aktív tag

csak annyiban nincs igazad,hogy "a régi lesz szokatlan nálam" , mert most 2 évig ez a telom van tabletem nincs es nem is lesz :D :R

PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

(#17571) FerBal


FerBal
csendes tag

Sziasztok!
Sikerült feltennem a V20D-t, minen gondom megoldódott vele! Nagyon pöpec készülék! Eddig imádom! :)
Féltem az androidtól (kicsit most is tartok tőle), de egyenlőre nagyon üt! :)
Vettem rá slim tokot aminek bőrhatású a hátsó része! Nagyon jól néz ki! Kell még re üveg fólia vagy valami erős plastik és hajrá! :)

(#17572) Viktor0610 válasza FerBal (#17571) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az Androidtól nem kell félni (csak oda kell figyelni, honnan telepíted a programjaid), a G4-en lévő Android pedig kifejezetten jól összerakott, hibátlan verzió. :)

Samsung Galaxy A54

(#17573) FerBal


FerBal
csendes tag

Egy kérdésem még viszont lenne! A V20D-hez root még nincs ugye?

(#17574) Snoop27 válasza FerBal (#17571) üzenetére


Snoop27
őstag

Miert felsz az androidtol? Nem bant :P
Ezen a szinten mar nem igazan fogsz talalkozni a regi androidos problemakkal (legalabbis a G4-en tuti nem), iphone-t is hasznaltam regebb, es az surubben belaggolt, megakadt.
Jelenleg WP cegtelom is van, na az oda-vissza elveri az ios-t.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#17575) xmad válasza Quqesz (#17569) üzenetére


xmad
őstag

En semmit se vettem eszre belole 😊
De olyan latvanyos durva bugok nincsenek mint droidba.. Hogy frissites utan gyorsan merul, belassul, lefagy, akadozik.. Stb

(#17576) FerBal


FerBal
csendes tag

Nekem ez előtt egy Nokia Lumia 930-am volt! Imádtam! Nem akartam lecserélni csak elkezdett zöldülni a kijelző....:( aztán jött ez a kis csoda! :)

(#17577) Roija válasza Technoman (#17498) üzenetére


Roija
csendes tag

Tegnap este engem is ez fogadott OTA szofver frissítésre: "Sikertelen csatlakozás a frissítési szerverhez", bár az LG appok frissültek. Ma pedig ezt írja 5.1 alatt: "A jelenlegi operációs rendszer változat legfrissebb szoftver változatát használja."
Ez kicsit érthetetlen számomra, hisz ahogy látom már van MM 6.0 függetlenhez (Hálózatzár menüpontban nem kér PIN-t, ám ez fogad: "A telefon végleg zárolva van és nem lehet feloldani.") (google fiókkal még nem logoltam)

Ez normális? Esetleg tudtok valami gyári megoldást frissítésre, a teló új és 6.0 szeretném belakni, de nem szeretnék egyből "buherációs szakkörrel" kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#17578) zombinyul válasza FerBal (#17571) üzenetére


zombinyul
addikt

Mint láthatod (aláírásom), nekem van szinte minden rendszerrel tapasztalatom, betáraztam rendesen telefonokból, de messze a G4 féle Androidot tartom a legfelhasználóbarátabbnak, legsimábbnak, legstabilabbnak. Imádom a WP-t is (úgy 2 évig én is csak WP-ztem, én is félve váltottam Droidra, de nagyon nem bántam meg), imádom az iOS-t (bár az iTunes egy iszonyat, plusz tegnap fagyott az 5s), meg a BB10-et is (itt csak az alkalmazáskínálatba tudnék belekötni, egyébként betonstabil az is, és vajsima a régi SoC-okhoz képest), de egyik sincs olyan jó mint a G4-en futó Droid. Én imádom, mobilos "pályafutásom" során a legkellemesebb csalódás mindenképp a G4 volt (és ez a véleményem a hyper sebességgel kiadott 6.0 után is megmaradt).
A csamcsung féle Droid az más, az tényleg egy hulladék. A Huawei féle szintén. Nagy a szórás felső kategóriában még mindig, de a HTC, meg az LG féle kiadások még mindig jobbak a konkurens rendszereknél.
Használd egészséggel! :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17579) Stauffenberg válasza Roija (#17577) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

OTA-n senkinek sem frissült 5.1-ről 6.0-ra, az csak főverzión belül érkező kisebb frissítésekre szolgál. Az LG Bridge-t próbáld meg, ez hivatalos LG szoftver, kifejezetten erre a célra. A letöltendők között találsz közvetlen linket az LG weboldalára.

(#17580) WolfLenny válasza WolfLenny (#17565) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Erre senkinek semmi ötlet?
Google-n se találok semmit.

Mindkét G4 ugyanezt írja. Próbáltam teljesen szűz windows 7-re feltenni, ugyanaz.. :(

(#17581) neo_xperia


neo_xperia
aktív tag

Megjött az ebay-ről a kemény 200 forintért rendelt ultravékony átlátszó tpu tokom. Meglepően jól illeszkedik és kifejezetten jó a fogása. Arra megfelelő hogy védje a bőr hátlapot, ugyanakkor mégse takarja el.

(#17582) kentucky válasza neo_xperia (#17581) üzenetére


kentucky
őstag

Nekem is ilyen van, ismerősöm úgy szokta csúfolni, hogy koton van a telefonon :D

WolfLenny: A DLL filet is feltelepítetted?

[ Szerkesztve ]

(#17583) Mike81 válasza Quqesz (#17474) üzenetére


Mike81
senior tag

+1 Az én telómon sem jött elő a sárgásodás. Most februárban lesz 2 éves és semmi baja az új gazdájánál sem. Szóval ez a boot loop is lehet elkerüli a felhasználok töbségét

(#17584) WolfLenny válasza WolfLenny (#17565) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Megoldás: Com41-re állítva a portot rendesen látja..
Ez esetleg mehetne az összefoglalóba, hátha valaki más is találkozni fog ilyennel.

(#17585) DaDa válasza WolfLenny (#17580) üzenetére


DaDa
senior tag

A legújabb USB drivert használod ?

Látom közben megoldódott...persze lehet, hogy más COM portot is elfogadott volna, csak a mit akart magának az már foglalt volt ezért kellett átállítanod.

A lényeg, hogy már jó.

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#17586) Stauffenberg válasza kentucky (#17582) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az átlátszó TPU tokokról nekem mindig a szilikon melltartó pántok jutnak eszembe, amik az emberiség fő bűneinek TOP 10-es listáján egészen biztosan szerepel. :D

Én is egy ultravékony TPU tokot vettem (azt is ilyen durván 210 forintért, postázással együtt), csak ez matt szürke és csak enyhén átlátszó. A pezsgő színű hátlappal jól harmonizál. :) Ilyesmit kell elképzelni, csak egy kicsit sötétebb árnyalatban.

(#17587) kentucky válasza Stauffenberg (#17586) üzenetére


kentucky
őstag

Linket tudnál dobni, ez egészen jól néz ki :R

(#17588) beronzapp válasza Tigerclaw (#17516) üzenetére


beronzapp
csendes tag

A H818P tudja a B20-at. Elég sok elírás van a neten, sajnos a tesztekben is. Még a prohardver is téved. Pl Lenovo vibe P1 dual sim + sd. A tesztben meg azt írják vagy dual vagy egy +sd.
Külföldön vagyo lte nélkül. Este csinálok screenshot- ot a B20 rol, ha átérek Magyarhonba.

(#17589) krob81 válasza WolfLenny (#17584) üzenetére


krob81
tag

Nekem is ez a hibám, de hiába állítom át a com portot akkor se ismeri fel.

Sajna, Ötlet?

(#17590) Aryon87 válasza Vikooo (#17533) üzenetére


Aryon87
félisten

A tablet latja igy. 5mpx csak a merete, es nem egy fotobajnok.
Azota az a "szellemesedes" jelenseg megszunt, mar nem latom azt amit ejjel a szurke hatterrel.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17591) zezoka


zezoka
őstag

6.0 OTA mikor lesz a telóra (ahogy olvastam, sk feltehető már rá, igaz?)?

(#17592) Tutu7030 válasza WolfLenny (#17565) üzenetére


Tutu7030
veterán

http://prohardver.hu/tema/re_lg_g4_nehez_rajta_fogast_talalni/hsz_16120-16120.html

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#17593) Stauffenberg válasza zezoka (#17591) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

12 hozzászólást kell visszaolvasnod. :U

(#17588) beronzapp: Tudsz mutatni olyan hivatalos LG forrást, ahol le van írva, hogy a H818P tudja a B20 800 Mhz-et? Én hónapok óta kutatom, de nem találom. Az LG még abban sem tud saját magával egyetérteni, hogy mekkora memóriakártyát kezel a készülék. Azt ugye nem várhatod el, hogy tesztekben olyat írjanak le, ami még csak sehol sincs a hivatalos terméklapokon.

[ Szerkesztve ]

(#17594) neo_xperia válasza zezoka (#17591) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Még keresőt sem kell használnod, csak 12 hsz.-t visszagörgetni... :W

Stauffenberg: de egyre gondoltunk :))

[ Szerkesztve ]

(#17595) Reinkz válasza Stauffenberg (#17579) üzenetére


Reinkz
senior tag

btw nekem feldobta az 5.1.1 készülékem a V20D-t ota-n, csak még nem érzem a kényszert hogy frissítsek mert teljesen jo nekem az 5.1.1 persze ha vki írná hogy gyorsabb lehet meg is tenném :)

[ Szerkesztve ]

(#17596) zombinyul válasza Reinkz (#17595) üzenetére


zombinyul
addikt

Üzemidő sokat javult, meg szerintem valamelyest gyorsabb is a telefon. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17597) debcamp válasza Reinkz (#17595) üzenetére


debcamp
aktív tag

Párszor le lett már írva sok dolog, csak visszaolvasni nem szeretnek az emberek.. :U

(#17598) Reinkz válasza debcamp (#17597) üzenetére


Reinkz
senior tag

olvasom én a topikot már 3 hónapja, csak nyilvánvalóan az emberek a kisebb hibákat írják le nem azt ha minden jó, még jó hogy meggondolom 2x hogy ráeresztem e.

(#17599) geryboro válasza xabolcsy (#17548) üzenetére


geryboro
senior tag

nos :DDD
amoled-es telórol jöttem át, és itt tényleg valósághűbbek a szinek, de amoleden élénkebbek.
amoleg beég ez egyértelmű.
ott nincs háttérvilágítás mivel minden egyes pixel külön vezérelt és ugy állítódik a fény, szín stb.
RGB szóval a natív felbontást lehet osztani 3-al.

IPS nálam is sárgult, de az valószinű hogy a hő miatt, és a ragasztó is közre játszott...

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#17600) snorbi82


snorbi82
senior tag

Azt a mennydörgőset. Töröltem facebook apot (elhagytam a szennyet) és újra indult a telefon... Elöntött a víz, hogy bootloopba keveredem.. :Y

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.