Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16451) Peter.70 válasza Zaji (#16450) üzenetére


Peter.70
őstag

Köszönöm, sikerült és működik:)

(#16452) dkovizoli válasza andrys83 (#16449) üzenetére


dkovizoli
addikt

Az csak az nfc chip. Gyári okoshátlap a cfr-100. Vagy keress rá, hogy Newisdom.

[ Szerkesztve ]

(#16453) andrys83 válasza dkovizoli (#16452) üzenetére


andrys83
aktív tag

Tudnál adni egy linket honnan tudok bele venni tekercset?

(#16454) Nikaré válasza csikteszta (#16437) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia!

Beállítások/Általános/Kisegítő lehetőségek/Látás/Érintő zoom

(#16455) Arween


Arween
senior tag

Névjegyzékkel még mindig szívok mert szinte minden kapcsolatomhoz van fénykép betéve,de ha hívnak vagy én hívok valakit akkor nem jeleníti meg a fényképeket :(

Alapértelezéseknél nincs semmi beállítva így azt nem tudom törölni.valami ötlet a megoldásra?

(#16456) Quqesz válasza Mike81 (#16434) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Annyit tegyünk hozzá, hogy eus modellnek kell lennie.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#16457) TODI1111


TODI1111
addikt

Szerviz menübe lépés, csak a gyári tárcsázóba:
Lollipop alatt: 277634#*#
Marshmallow alatt: *#546368#*815#

Sokan kérdezik "honnan tudom meg mikor gyártották a készülékem,"
A dobozon szereplő S/N szám első 3 számjegye. Pl.510= 2015 október

10D KDZ
10D img
10E KDZ
10E img
20B KDZ
20C KDZ

(#16458) leslien


leslien
nagyúr

Root Junky újabb bravúr... sajnos még nem a root olt 6.0 kdz...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16459) Aryon87 válasza vwadam (#16445) üzenetére


Aryon87
félisten

Na szuper, akkor valami háttérbeli dolog zavarhatott be :)
A RR3 az első olyan játék ami képes egy kisebb lassulást okozni a G4-nek.
Bármivel játszottam eddig, mind hibátlan volt.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16460) debcamp


debcamp
aktív tag

Telekomos G4-re aki rátette a független (EUR?) romot, van vmi gond, furcsaság?
Én még 5.1-en vagyok, minden ok és mivel szabad az átjárás, rápillantanék a MM-re.
Tapasztalatok? Melyik a biztosabb: 20b, 20c?

Btw: Ha rámennék a frissítésre, egyből mehet a 20b/c? Nem "lépcsős" a dolog igaz?

[ Szerkesztve ]

(#16461) Stauffenberg válasza janeszgol (#16441) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szolgáltatósra nem 1 év, hanem 2 év garancia van.

Az én gondom megoldódott, eredetileg alaplap csere lett volna, de kicsit balfaszkodtak rajta és bűntudatból inkább adtak egy vadiújat.

(#16462) Mike81 válasza Quqesz (#16456) üzenetére


Mike81
senior tag

Igen ez igaz! Bocsánat

(#16463) smidipeti1 válasza debcamp (#16460) üzenetére


smidipeti1
tag

Én tegnap reggel tettem fel a 20B-re a C-t. Semmi hiba, nagyon fluid, első kijelző idő 4,5 óra. T. kom - os a telo. Tedd fel bátran.

(#16464) toto0569 válasza debcamp (#16460) üzenetére


toto0569
addikt

Én 5.1 -ről mentem .
20b, a "c"-re hibát írt indításkor. :(((

smidipeti1:frissítettél vagy gyalultad és úgy ...?

[ Szerkesztve ]

(#16465) smidipeti1 válasza toto0569 (#16464) üzenetére


smidipeti1
tag

Simán frissítettem.

(#16466) toto0569 válasza smidipeti1 (#16465) üzenetére


toto0569
addikt

Majd pár nap múlva megpróbálom.Most inkább használom egy kicsit. :DDD

(#16467) Quqesz válasza toto0569 (#16464) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na megjött a telód? A v20b sem rossz, a c-vel meg várjál kicsit.
Első tapasztalatok?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#16468) debcamp válasza smidipeti1 (#16463) üzenetére


debcamp
aktív tag

+toto0569 +Quqesz
Köszönöm srácok.

[ Szerkesztve ]

(#16469) Sn00k


Sn00k
veterán

Emberek valaki megtudja mondani varhato meg ebben az evben a 6.0 OTAn mert , ha jol emlxem karira be volt harangozva azt azota sincs semmi. Fuggetlen a telefonom, de nem nagyon akar megerkezni:(

3njoy the Lif3

(#16470) toto0569 válasza Quqesz (#16467) üzenetére


toto0569
addikt

Imádni való!Kicsit gyorsabban merül mint gondoltam,de ma még nem kapott egy normális töltést.Nagyon szép és kíváló telefon.[link] Az első képem ma.Nekem inkább a fényképező miatt kellett.

[ Szerkesztve ]

(#16471) Aryon87 válasza Sn00k (#16469) üzenetére


Aryon87
félisten

Bridge-val probaltad? Ha ennyire varod, miert nem teszed fel a KDZ-t? LGUP-al 10 perc alatt feltolod.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16472) MartOOn


MartOOn
addikt

Off:

Errol a remix os-rol tudunk valamit? Nagyon megszabadulnek a win10tol.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#16473) Aryon87 válasza MartOOn (#16472) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem hallottam meg rola, de egesz jol nez ki. Ha jol latom szinkronban van az androiddal.
Na leforditattam a guglival. Nem tunik rossznak, foleg ha android alapu pc-t lehet varazsolni a gepbol. Kivancsiva tett. Egy a kerdes vele: a pc-drivereket is normalisan tudja kezelni? Mert azert az nem mindegy..
Kar hogy nincs egy harmadik sata-s vinyom h kiprobalhassam :(
Masik gepemet meg nem merem buheralni, mert az egy kicsit regebbi :C
Bar ha a laptopon mukodhet, akkor megiscsak ku tudom probalni..
Mi a bajod a win10-el? Nalam jol mukodik.
Pc-s forumon probalj meg erdeklodni a hardverapro.hu-n

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16474) Quqesz válasza toto0569 (#16470) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor most már hivatalosan is üdv a klubban! ;)

V20b-vel már jobb volt az aksi idő, de a v20c fog majd mégjobb lenni. Várj azért pár feltöltést, nekem kb 5-6 után lett jó. A loli gyengébben muzsikált aksiban, a v20a már jobb volt és a b még jobb. Ajánlom, hogy teljes feltöltés után hagyd még rajta kb 1 órát a töltőn.

Snook
Sztem nem lesz ota MM frissítés, verzióváltás esetén marad a pc-s változat. Lg oldaláról letöltöd az usb illesztőszoftvert és az lg Bridge progit, aztán hajrá....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#16475) Aryon87 válasza Quqesz (#16474) üzenetére


Aryon87
félisten

20c-n meg sztem mégjobb :)
csak azt nem értem a t-mobilosoknál miért ütközik problémába? :F
sztem nemcsak biztonsági frissitést kap havonta hanem pl az akkukezelést is, mert jobb üzemidőket kapok mostanában.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16476) Quqesz válasza Aryon87 (#16475) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen, ezt alátámasztom( 62h,1:26 kijelző és 48% aksi), de vmi hiba lehet a romban, fura is,hogy a Bal után nem lett kitolva más régióra(hasonlóan a lengyel v20a romhoz)....azért már ilyenkor pár országra ki szokott jönni.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#16477) Aryon87 válasza Quqesz (#16476) üzenetére


Aryon87
félisten

Passz, de látod csak a tmobilosoknál xarakodik.
Nálam csak annyi volt a bibi hogy a ráfrissítés ellenére 1-2x döccent a rendszer, meg éreztem hogy valami furcsaság volt, de se hibaüzenet semmi. Toltam egy FR-t, és utána vajsima lett ismét.
Azért ilyen üzemidőket nem kapok mint te, viszont kihasználás szempontjából a 14-17h akkuidő és 4h SOT megvan, ami szintén jónak számít. Kihasználtság mértéke 40% fölött szokott lenni az utolsó 3 órán belüli számításban.

MartOOn: Nem tudom kipróbálni a laptopon, mert ősrégi cucc, nem támogatja sztem a pendrive-s flashelést, hiába van boot pendriveként megcsinálva :(
a két gépen meg nem merem kipróbálni (nem is tudom, mert az enyémnek nincs IDE csatlakozója, a másiknak meg van, de ha beteszem, tuti megbolondul, ugyanis ilyen téren instabil)
üres DVD lemez meg nincs :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16478) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

C verzióval még várok és a felhasználói tapasztalatokra várok (olvasom)
Ezt mindenkitől előre köszönöm, bár hivatalosan még nem jelent meg a C verzió a telefonomra (bár mostanába nem is néztem a PC-s szoftvert vagy a telefon updatet) :B

B -vel tökéletesen meg vagyok elégedve.

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#16479) Aryon87 válasza MartOOn (#16472) üzenetére


Aryon87
félisten

Kipróbáltam guest módban. hát nem nagy eresztés. Google play nem telepít rá semmit, ehelyett a használatban lévő eszközökre nyomja ha valamit telepíteni akarok pl a telefonra.
Másik módnál meg a bootloop effekt van, vagyis nem tölt be csak a logó van :C

Szerk:
Gyengebb gepeken ez jol jonne, mert siman elbirna a hardver. Viszont az usb 3.0 kovetelmeny, anelkul el se indul pendriverol.

Kiprobaltam a firefoxot. Nem lenne rossz, csak chrome utan szokatlan, de ami furcsabb hogy melegszik tole a telo.. Toroltem is :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16480) MartOOn válasza Aryon87 (#16479) üzenetére


MartOOn
addikt

Ehhh azt hittem lenyomjuk az ablakos bandat... Na majd fejlődik még ez!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#16481) clavell1977


clavell1977
csendes tag

Sziasztok,

Facebook contact szinkronizálás csak nekem nem működik, vagy más is futott már ebbe? Ha igen, sikerült megoldást találni? Előre is köszi a választ.

(#16482) pepexyvz válasza Stauffenberg (#13953) üzenetére


pepexyvz
tag

Teljesen kezdőként kérdezem!
Mi kell ahhoz, hogy lássa a teló a műholdakat, és mutassa hol vagyok, merre megyek?

Kisvárosi vagyok, független a teló.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#16483) Chris1014


Chris1014
újonc

Sziasztok!

3 hete én is megvásároltam egy LG g4 telefont, újként, elvileg kártyafüggetlen.

6.0 frissítés még nincs rá, utána néztem és valószínűleg egy taiwan-i verzió lehet. Hátrányát egyelőre nem tapasztaltam.

Kérdésem lenne, ha Lg up programmal frissítenem, melyik romot (eur kdz file mehet-e?) lehet rá feltenni, illetve lehet-e.

Jelenleg ez van rajta:

Android:5.1

Kernel:3.10.49.

Szoftververzió:V10e-TWN-XX

Cikkszám:LMY47D.

Segítséget előre is köszönöm.

Gathar

[ Szerkesztve ]

(#16484) zack válasza Chris1014 (#16483) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem maradj egyelőre V10E-n.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16485) pepexyvz válasza zack (#16484) üzenetére


pepexyvz
tag

Az én verzióm: V10d-EUR-XX

Erről mit illik tudni?

(#16486) zack válasza pepexyvz (#16485) üzenetére


zack
nagyúr

V10D-t is hagyhatod. 6.0-val még érdemes várni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16487) szabosasito


szabosasito
aktív tag

Szisztok!

Ilyet még nem láttam: új számot mentenék a telefonszámok közé de amikor a nevet írom például Magnet a mag -nál rögtön a névjegyzék leáll hibaüzenet jön és kilép a névjegyzékből, de elmenti a számot Mag néven de ez már meglévő névjegyem. Vagy vera mentést akarok de mivel van már vera a névjegyzékben szintén a meglévő névvel menti el és a név duplázodik az új számmal. Ez mi lehet szerintetek?

(#16488) Peter.70 válasza szabosasito (#16487) üzenetére


Peter.70
őstag

Ilyet már nekem is csinált, hogy leállt a névjegyzék alakalmazás.

(#16489) leslien válasza zack (#16486) üzenetére


leslien
nagyúr

igen nekem is megy vissza a 5,1 csak is a root miatt ... neked melyik van fent 10e root img?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16490) Stauffenberg válasza pepexyvz (#16482) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Valamilyen tracker app kell. Egy sima Google Maps is elég hozzá, hogy mutassa az aktuális pozíciód, de ha ennek a nyomát térképre akarod tenni, ahhoz más kell. Ha például sport tevékenységet (futás, kerékpározás) rögzítenél, akkor sok ingyenes app van hozzá, például Endomondo, Strava, Runtastic. Csak a GPS-t kell neki bekapcsolni, majd elindítani a rögzítést, ennyi.

(#16481) clavell1977: Már régóta nincs Facebook névjegy szinkron, mert a Google ezt letiltotta alapértelmezettben. Vannak gyártók, akik feloldják ezt a korlátozást a saját névjegy kezelőjükkel, de már ez is kezd kikopni. Talán rootolt rendszeren van erre megoldás.

Ami jelenleg van a Facebook (és Messenger) appban névjegy szinkron, az teljesen más. Az csak felporszívózza az összes névjegyed a Facebook szervereire, de nem tud hozzányúlni a telefonkönyvedhez, hogy hozzáadjon képeket meg egyéb adatokat.

(#16491) clavell1977 válasza Stauffenberg (#16490) üzenetére


clavell1977
csendes tag

Köszi szépen az választ. Egy régebbi verziójú facebook apk-val amúgy sikerült megoldani a dolgot, és mivel a folyamatos szinkronizáció meg annyira nem is igényem, csak a kontaktfotók, így utána frissítettem a jelenlegire az appot. Ez megfelel. A telefon egyébként szerintem egy nagyon szuper, eltalált darab (tegnap kaptam kézhez), más problémát még nagyon szigorúan nézve sem tudtam felfedezni.

(#16492) szabosasito válasza Peter.70 (#16488) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Nemcsak leáll a névjegyzék hanem elmenti a számot már meglévő névjegyem száma alapján mivel a nevek valahol hasonlítanak.

Köszönöm, hogy segítesz.

(#16493) JMarty


JMarty
tag

Sziasztok!

Tudtok nekem segíteni?
Van egy Vodás G4-em készülékbiztosítással. A kérdés, hogy ha unlockolom a bootloadert "hivatalosan" vajon ugrik a biztosítás is vagy csak a gari? A biztosító ászf-ében nem találtam erre vonatkozó infót csak, hogy a SIM lock-ot nem lehet eltávolítani. Van ilyen jellegű tapasztalotok?

Köszi

(#16494) pepexyvz válasza Stauffenberg (#16490) üzenetére


pepexyvz
tag

Köszi a válszt :K
A Google Maps fent van. Elfogyott a egységem, nincs szolgáltatós kapcsolatom most. Ettől még kellene a műholdakat érzékelni. Nem?
Nem akarok rögzíteni, csak látni merre kell menni, és hol vagyok majd. A rádió részt is kipróbálnám, de adót sem talál, pedig nem olyan helyen vagyok.
A kézmozdulatra csak a hátlapi kamera reagál, más nem. Itt mi lehet a gond?

(#16495) DaDa válasza pepexyvz (#16494) üzenetére


DaDa
senior tag

A google maps ha nincs letöltve offline térképed akkor teljesen net alapú, így ha nincs neted akkor térképként sem tudod használni. Ha ingyenes offline kell akkor le kell töltened pl. Here-t de ahhoz is kell net, hogy letöltsd a térképét.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#16496) Peter.70 válasza szabosasito (#16492) üzenetére


Peter.70
őstag

Esetleg a DW contacts-ot tudom javasolni. Megelégedéssel használtam

(#16494) pepexyvz: Kipróbálhatos a MAPS.ME-t is, bár navigációhoz nem a legjobb, de ha gyalogosan akarsz valahova oda találni, akkor kiválló

[ Szerkesztve ]

(#16497) pepexyvz válasza Peter.70 (#16496) üzenetére


pepexyvz
tag

Leginkább túrázáshoz használnánk.

(#16498) #81562624


#81562624
törölt tag

Sziasztok!
A fekete es a barna szinu bor hatlap kozott van minosegbeli kulonbseg vagy mindketto ugyanolyan minosegu?

[ Szerkesztve ]

(#16499) Peter.70 válasza pepexyvz (#16497) üzenetére


Peter.70
őstag

Esetleg ez?

[link]

(#16500) pepexyvz válasza Peter.70 (#16499) üzenetére


pepexyvz
tag

Köszi. :K

Mindhez szolgáltatói kapcsolat kell. :W Feltöltés időszerű lett ismét. Telóismerkedés folyik e téren is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.