Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17851) SidCorky


SidCorky
senior tag

Ha esetleg valakit érdekel, a teló feldobta az értesítést hogy OTA frissíthetek V20d-re, Telenor

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#17852) Viktor0610 válasza SidCorky (#17851) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vótmá'. :P

Samsung Galaxy A54

(#17853) neo_xperia válasza Roland861010 (#17850) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Átlagos lenne ?
Az nem azt jelenti hogy kb. ugyanannyi jobb kamerás telefon van a G4-nél, mint amennyi rosszabb ?
Hát, bocs de ezt inkább nem is kommentálom. Inkább próbáld ki, és alkoss véleményt magadtól.

(#17854) snorbi82 válasza geryboro (#17842) üzenetére


snorbi82
senior tag

Szerintem add el. :W Megveszem tőled és nálam hiba mentesen fog menni...

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#17855) Pőze válasza Roland861010 (#17850) üzenetére


Pőze
aktív tag

Nálam a besza behu kategória a kamera. Ha nem látnám én se hinném el. Barátaim is mindig rácsodálkoznak és kérdezgetik milyen telefon ez, hogy ilyen képet csinál.

(#17856) Roland861010 válasza neo_xperia (#17853) üzenetére


Roland861010
addikt

Nem én mondtam csak ezt olvastam a külföldi tesztekben igaz ott 90% -ban mindig a 6s-t meg az S6-ot hozták ki győztesnek!Érdekes az biztos!

(#17857) neo_xperia válasza Roland861010 (#17856) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Én a szememnek hiszek inkább, nem a külföldi teszteknek.Biztos jó az S6 meg 6s is kamerás téren, sőt azzal sem állok le vitázni aki szerint még a G4-nél is jobbak.
De ettől a G4 még nem lesz átlagos.

(#17858) geryboro válasza snorbi82 (#17854) üzenetére


geryboro
senior tag

Aha :DDD kicsit sokban fájt ez most nekem hogy megszabaduljak tőle.

(#17848) DonMaster
az ajfonos szöveget inkább el sem olvasom mert nem rám illő.
Note 3-ról váltottam G4-re, ott is szanaszét volt buherálva a telefon és csak a nem hozzá illő rom-kernel
kombónál fordultak elő laggok meg egyéb nyalánkságok mint itt a gyári OS-en.
a fullHD-ban futtatásos módszer be van pipálva, nem kell aggodni.
(nem szeretném elfüstöltetni a készüléket :DD )

jelenleg azon filozok hogy még mindig HW gondokkal küszködik a kicsikém, vagy pedig
a 2 program amit használok az mind 2 32bit-es lenne, és kissebb inkompatibilitási problémák lennének a smooth futtatáshoz.
vagy pedig a telo HW-e gyengécske hozzá.
még küszködök vele egy kicsit, aztán lehet átváltok másik módszerre, vagy ujabb szerviz.

"lg lock screeen ? minke gyárilag is ez van, ha ezt választod ki,"
asszem a gyáriban 1-2 effekt nincs ben, ha tévednék kérlek mutasd meg, hálás lennék érte.
-a másik nézetem hogy egy "okos telefon"-on kötelező egy mozgó háttérkép, szóval ezen nem fogok változtatni.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#17859) zombinyul válasza Roland861010 (#17850) üzenetére


zombinyul
addikt

A P8-hoz képest annyira jó a kamera hogy el se fogod hinni. Tudom, volt asszonynak az van, annak szörnyű a kamerája.
Az S6 talán videózásban jobb, semmi másba. Fotóban jobb a G4 (pláne a manuális beállítások miatt).

Néha még én is nehezen hiszem el, hogy mi tud ennek a cuccnak a kamerája. Pláne sötétben nagyon durva (bár én a videó részével is nagyon elégedett vagyok).

geryboro: tehát a Note 3 elég erős, a G4 viszont nem. Értem.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17860) geryboro válasza zombinyul (#17859) üzenetére


geryboro
senior tag

nem érted, ha vissza olvasnál akkor megértenéd.

az adott programok zökkenő mentesen futottak az alábbi készülékeken:
LG G2
SGS 4 LTE+
SG Note 3

snapi 800 2.3Ghz*4 32bit. :K

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#17862) zombinyul válasza geryboro (#17860) üzenetére


zombinyul
addikt

Nálam nincsenek értelmezési problémák.

"vagy pedig a telo HW-e gyengécske hozzá"

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17863) geryboro válasza zombinyul (#17862) üzenetére


geryboro
senior tag

"vagy pedig" ott a pont.

nem kötözködésből inkább vélemény kérdezésből.
elképzelhető szerinted?

mert ha igen akkor ez egy lejátszott meccs...

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#17864) zombinyul válasza geryboro (#17863) üzenetére


zombinyul
addikt

Teljességgel kizártnak tartom. Vagy kompatibilitás béli probléma van, vagy valami akad valamivel. Szerintem.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17865) Jonny99 válasza #18001664 (#17861) üzenetére


Jonny99
tag

Qva jó az akkid... Mivel világítod?

(#17866) #18001664 válasza Jonny99 (#17865) üzenetére


#18001664
törölt tag

Köszönöm, semmivel sem világítok vagy villantok, a természetes fényt használom ki. Persze általában teljes manuál mód + állvány!
Ja bocs félreértelmeztem, az akvárium az öcsémé! Megkérdezem tőle!

[ Szerkesztve ]

(#17867) kentucky válasza geryboro (#17863) üzenetére


kentucky
őstag

Szerintem szóba se jöhet, hogy a vassal lenne gond. Itt az egyetlen probléma, hogy ezt a két program elég hulladék módon lett megírva, és nem is értem, hogy a mai világban milyen létjogosultsága van nekik, de hát ízlések és pofonok, mindenkinek más jön be, csak aztán nem kell akadékosodni azon, hogy laggol egy olyan program, amit moslék módon van összetákoltak, zéró optimalizációval. Nem kell szépíteni, a hardvernek semmi baja.

(#17868) DonMaster válasza geryboro (#17858) üzenetére


DonMaster
addikt

-a másik nézetem hogy egy "okos telefon"-on kötelező egy mozgó háttérkép, szóval ezen nem fogok változtatni.
jah igen, ln elvárom töle ha már okos, hogy a házimat csinálja meg vizsgáéston helyetem és fözön kávét. meg már viygen haza is, és ha lehet tudja már azt is hogy mikor jo nekem felkelni :) ha már okos ezekt kéne tudja :D vagy nem is okos hanem buta :D

vicet félre téve,
minek mozgo háttérkép. most komolyan. értem én okos telefon de érte semmi , ott mozog aztán biztos nem a mozgo háttéképet fogod nézni és avval fog összejönni 5orást SOT hanem közben vlaami mással. tehát emiatt nem sok értelme van.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#17869) geryboro válasza DonMaster (#17868) üzenetére


geryboro
senior tag

ahogy (#17867) kentucky megírta: "ízlések és pofonok"

én nem nyomogatom orrba-szájba, és az akksija is remekel, szóval
úgy gondolom meg engedhetem magamnak a mozgó háttérképet.
Ha nem így lenne, akkor egy "buta" mobilt vettem volna, mondjuk ajfont. :DDD

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#17870) kocsij


kocsij
tag

Telekom újabb válasza a frissítésekre: Kicsit megint megmagyaráztam nekik a magamét, mert ezek hülyének nézik az embert.

Arról nincs információnk, hogy más szolgáltató mikor és milyen módon adja ki a frissítéseket, mi igyekszünk részletesen letesztelni le az új szoftvereket, hogy a készüléken a saját alkalmazásaink tökéletesen fussanak. Ezt követően viszont a gyártó publikálja a frissítést, aminek időpontját sajnos nem tudjuk befolyásolni. Egy kis türelmedet szeretnénk kérni, mert előzetes információink szerint már nem kell sokat várni arra, hogy a frissítés megérkezzen a készülékekre is. Türelmed és megértésed nagyon szépen köszönjük! ^Gabriella

Galaxy S23 Ultra

(#17871) Roland861010 válasza #18001664 (#17866) üzenetére


Roland861010
addikt

Milyen állványt használsz meg milyen felfogatást ha lenne link azt is meg köszönném!

(#17872) #86973952 válasza geryboro (#17869) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem teljesen olvastam végig a teljes "beszélgetést", de volt már hard reset?

RR3 mondjuk nem a legjobb program e tekintetben, mivel még nem láttam olyan telefont, amin tökéletesen futna. Az említett Note 4 -en sem, de jelenlegi Snapdragon 800 -as G Pad II -n is látok időnként egy-egy megakadást. Persze ritka, meg nem ugyanaz, mint ha agyon laggolna.

5.1 -en ezen jó volt nálam, de ha szeretnéd 6.0 -n is tesztelem. Nálam V20d van.

Szerk.:
Hard reset után meg csak ezt a két játékot tedd fel, mást nem. Frissítések se menjenek le, nézd meg változott -e valami.

[ Szerkesztve ]

(#17873) recze


recze
csendes tag

Most nem rosszból, de szerintem érdemes lenne a petíciót, meg az egész problémát az LG magyarország felé terelni, hátha ők tudnak valamennyit lépni a telekom felé. Az, hogy a T arra hivatkozván tartja vissza a frissítést, hogy tesztelik az pedig nevetséges: ezzel gyakorlatilag kijelentik, hogy a telenor - vodafone, valamint akkor már az LG is(!!!) tesztelés nélkül adta ki a frissítést a telefonokra, hiszen szükséges az ő szakértelmük a szoftver teszteléséhez. És érdekes módon tökéletesen működő szoftvert kapott minden nem T-mobile-os telefon, performance javításokkal és valószínűleg sok-sok android biztonsági hiba javításokkal, ami alapvetően a linux kernelben van(Szerintem nem kell bemutatni miről beszélek, elég sokáig most ezekről szóltak az IT-s oldalak).

Összegezve: Ha az LG tartja magát a biztonsági javításokhoz, és neadj isten valami olyan információ szivárog ki a telefonról amit megkárosíthatja a kedves felhasználót, milyen jogokkal is élhetünk a T-vel szemben, hogy visszafogták a biztonságot jelentő javításokat?

(#17874) Technoman válasza recze (#17873) üzenetére


Technoman
őstag

Nem akarok indulatokat gerjeszteni, de nem hiába nem veszek "céges" telókat, csak függetleneket.
Tudom, ott 2 évet kapok garba, de nem kell várnom amíg a szolgáltatóm (jelen esetben a "razsaszínűs") kiadja a "frissítést"

(#17875) zombinyul válasza Technoman (#17874) üzenetére


zombinyul
addikt

Telenorost/ Vodást nyugodtan lehet venni. Azok mondhatni egyszerre kapják meg a frissítéseket a függetlenekkel. És ugye ott a 2 év gari (Telenornál még ugye az 1 év törés elleni is).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17876) Peter.70 válasza zombinyul (#17875) üzenetére


Peter.70
őstag

Nekem is Telenoros :C

(#17877) Technoman válasza zombinyul (#17875) üzenetére


Technoman
őstag

A T-re gondoltam, a többinek nem vagyok az ügyfele.

(#17878) #86973952 válasza zombinyul (#17875) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem minden telefonnál és márkánál. Vodánál nem ritkák az egyedi ROM -ok sem. Mellesleg 2 telefon is van a fejemben, ami mai napig nem kapott főverziós frissítést. A függetlenek és a többi szolgáltatónál megérkezett. Azóta eltelt több mint egy év, szóval nem is lesz belőle semmi.

Az egyiknél azt mondta a Voda, hogy mivel a felhasználók meg vannak elégedve a jelenlegi android verzióval, így feleslegesnek tartja a frissítést.

Nem vitának szántam, de szerintem erős túlzás bármelyik szolgáltatót, vagy a független verziókat kiemelni.

(#17879) #18001664 válasza Roland861010 (#17871) üzenetére


#18001664
törölt tag

Normál 3 lábú dSLR-hez való állványt használok. Sajnos rögzítő konzolom még nincs hozzá de Ebay-en van univerzális. Addig is kézzel szorítom az állványhoz. 2sec záridő meg tudtam még így tartani bemozdulás nélkül.

(#17880) zombinyul válasza #86973952 (#17878) üzenetére


zombinyul
addikt

Vodás telefonom úgy7 éve volt utoljára. A Vodafone hozzáállását a G4-ből szűrtem le (ezek szerint elhamarkodottan). Viszont a Telenor tényleg 100%-osan korrekt ilsen téren (is).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17881) Sanya válasza Roland861010 (#17856) üzenetére


Sanya
nagyúr

a samsung által fizetett tesztekben a samsung telefon mindenben ver mindent.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#17882) kali válasza Sanya (#17881) üzenetére


kali
legenda

vannak azért tesztek, amiket elismert hozzáértők készítenek, nem csak szemre és különböző módon elkészített anyagok alapján, nem hiszem, hogy például egy ilyen oldal lejáratná magát részrehajlással/elfogultsággal; link (mobilos nézetben nem minden böngészőben mutatja a jobb oldalon a ranglistát!)

[ Szerkesztve ]

(#17883) kentucky válasza Sanya (#17881) üzenetére


kentucky
őstag

Jaja, meg az emlékezetes antutu felhúzások :D

(#17884) kali válasza kentucky (#17883) üzenetére


kali
legenda

arra gondolsz, amikor kiderült, hogy nem csak a samsung, hanem kicsit az asus, htc és lg is trükközött; link? :)

(#17885) zoltan77


zoltan77
aktív tag

V20E kdz

Valószínűleg a függetlenekre adták ki.

[ Szerkesztve ]

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#17886) leslien válasza zoltan77 (#17885) üzenetére


leslien
nagyúr

remek...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#17887) zombinyul válasza zoltan77 (#17885) üzenetére


zombinyul
addikt

Szepen haladunk.
Telenorosra erdemes lenne vajon feltenni?

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17888) kocsij válasza zoltan77 (#17885) üzenetére


kocsij
tag

Nem függetlenekre adták ki, ma ugy olvastam hogy ez az orange telókra van pontosan Románia.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 Ultra

(#17889) Nikaré válasza zoltan77 (#17885) üzenetére


Nikaré
őstag

Igen arra. Próbáltam és nálam a tmob miatt hibat írt.

[ Szerkesztve ]

(#17890) zoltan77 válasza zombinyul (#17887) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Szerintem ugyan az mint a V20D, nemhiszem hogy változás lenne benne.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#17891) toto0569 válasza #18001664 (#17861) üzenetére


toto0569
addikt

Én is makróztam egy kicsit...
Meg csak manuálban és manuál fókusszal
Mit mondjak...Nagggyon elégedett vagyok a telóval! :C :K

(#17892) Aryon87 válasza zombinyul (#17887) üzenetére


Aryon87
félisten

Ne tedd fel. A verzió sem egyezik a miénkkel.

Kezdek fáradni, makrózás helyett narkózást olvastam :C

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17893) kocsij válasza zombinyul (#17887) üzenetére


kocsij
tag

Ez ugyanaz mint a V20D csak Romániában az Orange szolgáltatós telókra V20E névvel jelent meg.

Galaxy S23 Ultra

(#17894) Quqesz válasza kali (#17882) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Khmmm nem ez az oldal szerint a szifon kamera volt az első, majd leverte a Z5?......A G4-et meg meg sem említik....de lehet tévedek...

toto
Na ez jó hír, jó kis telót raktak össze eldzsiék! :)

geryboro
Én még mindég kompatibilitási(röviden kompabili) hibára tippelnék

neo xperia
Csak jó kapcsolatok kérdése....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#17895) neo_xperia válasza kocsij (#17893) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Hát ilyen gyorsan azért az LG sem fossa a frissitéseket :)
Mindegy is, mert a 20d egyenlőre tökéletes, nagyon jónak kell lenni a jövőbeni frissitéseknek hogy cseréljem.

toto0569: Honnan a picsából keritettél januárban katicabogarat ? :Y

[ Szerkesztve ]

(#17896) Quqesz


Quqesz
nagyúr

DonMaster keményen nyomja :D de ha droidmester v DjRusy itt lenne.....fuhuhuhú.....repkednének a ló nemiszervek az éterben :DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#17897) Meggyi001 válasza Quqesz (#17896) üzenetére

:D

https://gamergep.hu/

(#17898) kali válasza Quqesz (#17894) üzenetére


kali
legenda

nem, nem volt ilyen, az egy másik oldal lehetett, mert itt az iphone nem volt az első, a 6s plus a megjelenéshez képest nagyon későn lett tesztelve, de a legjobb helyezése is csak a 3. volt az első szekcióban, a g4 pedig ott van jelenleg a 8. helyen - volt előrébb az is -, illetve ha az azonos pontos szekciókat nézzük, akkor a 4., hajszálnyival az azonos kategóriás note 4 és moto x style előtt.
korábban írta itt valaki, hogy átlagos fényképezésben a g4, de ez közel sem igaz, a legjobbak közé tartozik, azt még az sem vitathatja el, aki nagyon nem szereti ezt a telefont vagy akár a gyártót.

[ Szerkesztve ]

(#17899) toto0569 válasza neo_xperia (#17895) üzenetére


toto0569
addikt

Ott didergett reggel a levélen.(nekem sem kellett több... :D )
Itt van pár LG G4 kép

(#17900) Quqesz válasza kali (#17898) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor rosszúl emlékeztem. A véleményeddel teljesen egyetértek, benne van a topban rendesen a kamera.

toto
Nekem csak ilyenek jöttek össze:
kép1
kép2
kép3
kép4
kép5

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.