Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17951) #86973952 válasza zombinyul (#17947) üzenetére


#86973952
törölt tag

Hard reset, ha nem találod a probléma okét. HA jól emlékszem te belakott rendszerre frissítettél.

Néhány utólag telepített program is csinál érdekességeket. Korábban nekem egy másik telefonon egy háttérkép kezelő app tolta le az akksit. Természetesen nem önállóan jelenítette meg, hanem hozzáadta a fogyasztást a záróképernyőhöz.

[ Szerkesztve ]

(#17952) komoramazsi


komoramazsi
tag

Sziasztok !

Valaki tudna nekem küldeni egy eredeti Telekomos v10d letöltő linket privátba, ami működik is , sajnos a lg oldala rossz helyre irányít !

Olyan software kéne ami minden telekomos sallangot vissza pakol, még a T-s logót is !

Előre is köszönöm !

[ Szerkesztve ]

(#17953) Tomtotom válasza komoramazsi (#17952) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Annak én is örülnék, vész esetére jó lenne, ha rajta lenne a gépemen:)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#17954) zombinyul válasza #86973952 (#17951) üzenetére


zombinyul
addikt

Pont ez a baj. Most jópár napig annyi időm se lesz hogy a hard resetet megcsináljam. Meló meg bíróság közt fogok kb. ingázni. Nagyon nem vagyok besz*rva, mert ilyet most csinált először, de azért reménykedek hogy több ilyen nem lesz. Most nagy szükségem lesz a telefonra, nem kéne hogy lemerüljön. Újraindítottam, remélem az segíteni fog.

Ha nem, akkor is max jövő hétvégén tudom megcsinálni a hard resetet.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17955) komoramazsi válasza Tomtotom (#17953) üzenetére


komoramazsi
tag

Szia !

Sajnos én nem tudom honnan lehetne letölteni, mert amit eddig találtam, az egyiksem állította vissza eredeti állapotába !

/ T-s cuccok, és logó /

[ Szerkesztve ]

(#17956) kentucky válasza komoramazsi (#17952) üzenetére


kentucky
őstag

TMH (Telekom) H81510D.kdz

(#17957) Tomtotom válasza kentucky (#17956) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Köszi szépen :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#17958) sz.v.endre válasza kentucky (#17956) üzenetére


sz.v.endre
csendes tag

Köszönjük, ezt már korábban én is kértem, akkor még bár válaszra sem méltatott senki!

(#17959) kentucky


kentucky
őstag

-

[ Szerkesztve ]

(#17960) ung.mario válasza leslien (#17944) üzenetére


ung.mario
tag

Szia! Az LETV-nél azt írták (legalább is amit én olvastam), hogy snapdragon 820 2.2GHz quadcore. Visszatértünk a 4 maghoz, vagy csak sehol sem említik a kissebb frekvenciájú magokat? Ahol csak a 820- al foglalkoznak, ott 8 magról beszélnek, de freki nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#17961) kocsij


kocsij
tag

Valaki kipróbálta már a V20E-t? XDA fórumon láttam hogy spanyolok is felrakták már és megszünt vele a telekomos hiba ami eddig volt a C és D-nél. Felrakható attól hogy Román Orange felhasználóknak szánták?

Galaxy S23 Ultra

(#17962) kentucky válasza kocsij (#17961) üzenetére


kentucky
őstag

Technikailag lehetséges, gyakorlatilag nem ajánlott, hiszen, ahogy írtad a román Orange szolgáltató készülékeire adták ki.

(#17963) #86973952 válasza ung.mario (#17960) üzenetére


#86973952
törölt tag

4 db 2.2 GHz -es, 64 bites Kryo.

(#17964) ung.mario válasza #86973952 (#17963) üzenetére


ung.mario
tag

Köszönöm, akkor lehet erre kéne mennem a g4 helyett. Frekvenciában közelebb van a g2-hez amit most nyúzok :D

(#17965) DonMaster válasza kentucky (#17962) üzenetére


DonMaster
addikt

igen de az is pont olyen lg g4 h815 mint a telekomos meg a vodafone-os meg a telenor-os és a magyar független. max egy orange logo is van rajta , de ezen kivül a HW 1és ugyan az semiben sem tér el .
tehát gyakorlatilag is kell menjen nem csak elméletileg,
ha meg igazad lenne, akkor konkrétan a t-mobile-osra nem lehetne v10d.nél ujabb romot tenni mert az ugye bár vagy vodás vagy telenor-os vagy függetlenre jött ki nem a t-mobile-osra.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#17966) kagzer válasza Pőze (#17933) üzenetére


kagzer
aktív tag

Ez ami visszatart, valahogy nem hiszem, hogy egy másik kijelző nem lesz ilyen.
Csak bosszant mert pont a kijelző az egyik legfontosabb nekem.
Amúgy meg tökéletes telefon, sose volt még jobb csak na... ismered akkor.
És egy iPhone 6S helyett választottam, ugyanennyiért adta volna ida a Telekom ami ha már itt járunk sz@rik a frissítéste

(#17967) pit450


pit450
aktív tag

Sziasztok! Esetleg van valaki aki Samsung A7 rol váltott? Irhatna pár dolgot pro kontra...

(#17968) komoramazsi válasza kentucky (#17956) üzenetére


komoramazsi
tag

Köszi a linket, de sajnos ez sem állítja vissza az eredeti telekomos állapotra !

(#17969) kagzer


kagzer
aktív tag

Telekom és a frissítés.
Aki már foglalkozott Android fejlesztéssel, szerintem egyetért, hogy azok az alkalmazások amikre hivatkozik a Telekom nem tartalmaznak semmi különöset ami kompatibilitási problémát okozna az új API-val.
Ráadásul ezen alkalmazások vagy a hozzájuk tartozó szolgáltatások nem érnek egy kalap sz@rt sem.
Elég bosszantó, hogy dicsérik és így csinálnak mintha valami igazán jó appok lennének. De nem azok. Emiatt egy frissítést visszatartani nettó hazugság.
És konkrétan teljesen hülyének néznek mindenkit.
Kb olyan ez mint amikor megkérdezi a szomszéd alatt fekvő feleség:
Drágám nekem hiszel vagy a szemednek.

(#17970) kentucky válasza komoramazsi (#17968) üzenetére


kentucky
őstag

Hát akkor mást nem tudok csinálni. Egyébként garanciánál gond nem lehet belőle, mivel KDZ flashelés nem egyenlő a garanciavesztéssel.

(#17971) kocsij


kocsij
tag

Idióta telekom, ugyan még milyen mesét fognak kitalálni :D

2015. decemberben 2-án Társaságunk elfogadta a 6.0-ás frissítést, azonban a gyártó azt visszavonta (információink alapján a V20a és V20b android 6.0 verziók lettek visszavonva), ezért nem került ki, azonban további információnk nincs az érintett frissítésről, sajnáljuk. Mi is nagyon várjuk a javított verziót a gyártótól, ami várhatóan 1-2 héten belül megérkezik. Az LG igyekszik minél hamarabb biztosítani. Kis türelmedet szeretnénk még kérni annak megjelenéséhez! Amint elérhetővé válik, azt egyből jelezni fogja készüléked. Bízunk megértésedben! ^Petra

Galaxy S23 Ultra

(#17972) kocsij válasza komoramazsi (#17968) üzenetére


kocsij
tag

Hogy érted hogy nem állitja vissza? Ha teljes gyalulásal teszed fel akkor vissza kell állitania.

Galaxy S23 Ultra

(#17973) DonMaster


DonMaster
addikt

Ki merne fogadni abban hogy amitn a samsungok megkapják a 6.0 lát rá 1-2hétre kijön a t-mobile-os 6.0 g4-re. ???
ugy érzem hogy ez lesz , és hogy emiatt nincs kint a g4 frissitése, lg-t megkérdezed teljesen mást mond mint a t-.
másrészröl olvasgattam a facebook oldlat.
hát elég vicces válaszok vannak
28.-án nem érkezet 6.0 még hozzánk igy nemt udni mikor várhato
29.-én 1-2héten belül kerül az lg töl kisztásra ota-n mivel mi végeztünk a ...
szoval jah. ezek után még hinni nekik kész vicc.
és igen azok a progik többsége sokat nem ér amit adnak.
a telekom -os igen az ér valamit a többi az iylen hobi alkalmazánska még elmegy de ennyi.
egyedül a telekomos ami egy weboldalt emgnyito app inkább amin nem tudom mit kell ennyit tkölni.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#17974) zombinyul válasza kocsij (#17971) üzenetére


zombinyul
addikt

Ezek mindent az LG-re hárítanak... Gusztustalan. Aztán majd jönnek a fanyalgók, hogy "mert az LG b*szik kiadni frissítéseket", holott az elsők közt voltak. Nem csak a G4-gyel, de meg a G3-mal is!

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17975) kocsij válasza DonMaster (#17973) üzenetére


kocsij
tag

Én fogadok rá :) Ráadásul azt írja jelezni fogja a készülékem, hát erre kiváncsi leszek, mert V20B független rom van rajta.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 Ultra

(#17976) kentucky válasza DonMaster (#17973) üzenetére


kentucky
őstag

Nem akarom a Telekomot bevédeni, de azért a fő vásárlói rétegüknek fogalma sincs, hogy milyen android fut a telefonon, ergo nem azért fognak több Samsungot venni, mert a Telekom visszatartja a G4 frissítését. Valóban szégyenletes dolog, hogy még nem adták ki a marshmallow frissítést, de ilyen elméleteket nem kell gyártani. Egy személyes megjegyzés a végére: nem akartam szólni, hiszen nincs jogom rá, de kérlek, csak egy kicsit erőltesd meg a helyesírást, hogy ne fájjon az embernek elolvasni, amit írsz.

[ Szerkesztve ]

(#17977) RAYBOMB


RAYBOMB
tag

Sziasztok!!
T mobil nal vasaroltam a telefonomat immaron 5 honapja.
A mai nap folyaman. Munka kozben betort valahogyan a kamerat vedo uveg. Most hallatszik ahogy a kamera fokuszal. Ripityara tort az uveg.
2 kerdesem lenne. Hova vigyem? Lg szerviz vagy t mobil.
A rootot(a bootloader nyitas nelkuli rootot ) hogyan tuntessem el.

(#17978) leslien válasza ung.mario (#17960) üzenetére


leslien
nagyúr

LEtv max pro itt van nézhető és nem emlit problémát

mobilarena srácoknak nem sikerült tesztelni pl antutut...

RAYBOMB; mindenképp Lg szervizbe a Váci útra..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#17979) kentucky válasza RAYBOMB (#17977) üzenetére


kentucky
őstag

Mivel ezt garanciálisan nem javítják, ezért felesleges törődni azzal, hogy rootolva van-e.

[ Szerkesztve ]

(#17980) DonMaster válasza kentucky (#17976) üzenetére


DonMaster
addikt

igen enm emiatt veszik, de a boltban is ráeröltetik egyes tudatlan vevökre a samsungot, mert azért kapnak pluszt ha eladnak olyat, emelett, valoban nem a frissitést nézik, viszont amikor már 3honapja kint van a g4-re csak a t-mobile-nál nincs, és igen itt is egy idö után jönnek az uj hsz-ek hogy nem jöt ki frisisté és miért nem vettem s6-ot mert arra már kijöt emg hasonlok ami szomoru,
uttobira odafogok.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#17981) mivan80 válasza zombinyul (#17936) üzenetére


mivan80
aktív tag

Antutu nincs feltelepítve véletlenül?

Egy haver kérésére tettem fel kb egy hete, és mértem egyetlen egyszer teljesítményt.
De nálam valamit nagyon bekavart, és amíg fenn volt, merült a telefon nagyon, alig bírt ki 2 napot (az én használati szokásaim mellett 3 nap az átlag).

Miután letöröltem, minden visszaállt a normál kerékvágásba.

(#17982) kocsij válasza DonMaster (#17980) üzenetére


kocsij
tag

Ezt tanúsíthatom, munkatársam 2 nappal előttem volt a t-mobilnál, én mondtam neki a G4-t vegye, de ott a csávóka rábeszélte a samsung s6-ra, mert az jobb. Én megvettem a G4-t, engem nem tudtak rádumálni, de a munkatársam is bánja hogy nem rám hallgatott.

Galaxy S23 Ultra

(#17983) zombinyul válasza mivan80 (#17981) üzenetére


zombinyul
addikt

De igen, fent van. Mondjuk sose használom, letörlöm, egy próbát megér. Köszi a tippet!

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17984) RAYBOMB


RAYBOMB
tag

Hogyan lehet teljesen gyariva tenni a telefont? Hogy eltunjon a root?(nincs nyitva a bootloader)
Eleg egy hard reset?

(#17985) mivan80 válasza zombinyul (#17983) üzenetére


mivan80
aktív tag

Szívesen, remélem segít. Ha nincs időd HR-re, akkor töröld le az összes nem használt alkalmazást, max utána egyenként felrakosgatod őket, hátha ezzel is tudsz szűrni.

(#17986) zombinyul válasza mivan80 (#17985) üzenetére


zombinyul
addikt

Ha már arra jártam, töröltem vagy 10 alkalmazást(úgy20 volt összesen). Már csak egy gyanús elem maradt. Van egy alkalmazásom, ami automatikusan felveszi a hívásaim. Beállítottam hogy mégse tegye csak ha én kérem, valahogy mégis gyanús. Szerintem törlöm azt is.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17987) komoramazsi válasza kocsij (#17972) üzenetére


komoramazsi
tag

Szia ! Pedig teljes gyalulással rakom, és így sincs T-s. boot logo, se T-s alkalmazásokat nem rak vissza !

(#17988) TODI1111 válasza RAYBOMB (#17984) üzenetére


TODI1111
addikt

Az nem elég, egy tiszta kdz telepítés kell.

(#17989) kentucky válasza RAYBOMB (#17984) üzenetére


kentucky
őstag

Felesleges unrootolni, mivel önhibádból tört össze a kamera üvege, ezért garancián túli javítást végeznek rajta amihez nincs köze a rootnak.
Egyébként házilag is ki lehet cserélni, a védő-lencsét, eBayen kapni alkatrészt 2-3000 Ft között.

[ Szerkesztve ]

(#17990) #86973952 válasza TODI1111 (#17988) üzenetére


#86973952
törölt tag

Elvileg megy rct fájlal is, de ezen még nem néztem. Majd "egyszer" eljutok odáig, hogy teszteljem.

(#17991) Nikaré válasza kentucky (#17989) üzenetére


Nikaré
őstag

Ha leadja szervizbe és root miatt csak úgy megvonják a garit akkor az nagy bukta.
Nem baj, ha vissza áll alapra, szerintem. :K

(#17992) Aryon87 válasza RAYBOMB (#17984) üzenetére


Aryon87
félisten

Kdz-vel gyaluld ujra a telefont. Szervizbe meg ne mond hogy miattad tort be a kameralencse. Ha szerencsed, garisan cserelik.
En is korabban elb@sztam a kameralencset, garisan csereltek, de lehet hogy a veletlen szerencsenek koszonhetem.
Probat meger.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17993) djoei válasza pit450 (#17967) üzenetére


djoei
tag

Szia nekem volt a7 szép mobil,de a g4 sokkal jobb gyakorlatilag mindenben.a7 elkezdett lassulni (samsung procis volt)kamera is jobb a lényeg a g4 sokkal szerethetőbb😊.

(#17994) kentucky válasza Nikaré (#17991) üzenetére


kentucky
őstag

Igaz, bár szerintem ilyenkor a telefont be sem kapcsolják.

(#17992) Aryon87: Elég jó napjuk lehetett a szervizeseknek. :)

[ Szerkesztve ]

(#17995) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

V20D-vel 3.-ik töltés után (most jön a 4.-ik) kezd a battery beállni. ;)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#17996) zombinyul válasza MaxxDamage (#17995) üzenetére


zombinyul
addikt

Az enyém kb. soha nem fog ilyeneket tudni. :D
1 óra kijelzőnél tartok, végig zene, Messenger meg Chrome, negyed óra hívás, és 73%. Szinten 20d.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17997) Aryon87 válasza MaxxDamage (#17995) üzenetére


Aryon87
félisten

Szép teljesítmény. Nálam is 3 vagy 4 töltési ciklus megvolt, de még átlagon alul teljesít.
Feltettem a NoRoot tűzfalat, sajna első helyen van, a képernyő meg mögötte. Valószínű lekerül, de most van az első alkalom, hogy az 1.2Gb netem lement idő elött (pár 10 mega maradt még).
3.5 óra akku, kb 1 óra SOT, és 65%-on állok.. Zene, viber, chrome, mesenger és face ment ez idő alatt.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17998) neo_xperia válasza Aryon87 (#17997) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Hát az elég vérszegény :)
Én 1óra SOT mellett még 80% fölött szoktam járni.

(#17999) Nikaré


Nikaré
őstag

Lenne egy-két láma kérdésem, pici offline.
Szeretném nem LG tabletre G4 billentyű programot feltenni.
Honnan tudom leszedni a progit?

(#18000) kentucky válasza Nikaré (#17999) üzenetére


kentucky
őstag

Szerintem nem lehetséges, mivel erősen beleintegrálták a rendszerbe (APK nem elég).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.