Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16401) snorbi82 válasza leslien (#16399) üzenetére


snorbi82
senior tag

Olvass vissza... Elvileg MM hiba

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#16402) mivan80 válasza MartOOn (#16395) üzenetére


mivan80
aktív tag

Nekem nincs Qi töltöm, sima vezetékes töltés után viszont még csak hasonlót sem tapasztaltam.

@ Leslien: olyat sem tapasztalok, szinkronizál rendesen. Talán kicsit nagyobb idő közöket hagy erre és a messengerre is mint az S2 a régi 4-es Androiddal, gondolom az Mm energiatakarékossága miatt. De nálam ez is javult a 20a-hoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#16403) drmotto válasza snorbi82 (#16401) üzenetére


drmotto
őstag

Biztos hogy nem MM hiba, max 20c hiba.
20a, 20b alatt nincs ilyen gond.

(#16404) leslien válasza drmotto (#16403) üzenetére


leslien
nagyúr

igen mert nem emlékszem h 20b h ilyen problémám lett volna.. csak a yt...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16405) kentucky válasza leslien (#16399) üzenetére


kentucky
őstag

Nekem szinkronizál 20C-n.

(#16406) leslien válasza kentucky (#16405) üzenetére


leslien
nagyúr

nekem is szinkronizál így napközben amikor nincs deep sleep...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16407) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Ma frissiteni tervezem az osszefoglalot linkekkel. Ehhez kerek segitseget:

- KDZ fajlok (fuggetlen Lolli es MM, Telekomos Lolli)
- Rejtett menu kodok (Lolli es MM)

Ossze tudjuk szedni mindet?

(#16408) Peter.70 válasza leslien (#16399) üzenetére


Peter.70
őstag

16370 hsz-ben én is erre panaszkodtam

(#16409) ronin771


ronin771
újonc

Sziasztok,

A segítségetekre lenne szükségem LG G4 dual H818p készülékkel kapcsolatban.
Az érdekelne, hogy a B20-as LTE frekvencián működik-e. Az interneten, és itt is ellentmondásos információk vannak ezzel kapcsolatban. Az üzletben (Partnerogsm) és ezen az oldalon [link] is azt mondták, hogy tudja, azonban máshol (pl. LG Brazíl oldala) nem találom a B20-at. Akinek esetleg ez a verzió van, az meg tudná erősíteni valamelyik infót?

Csak a B20 miatt húznék a G4 felé, a G3-mal szemben, de ha ez sem tudja, akkor lehet maradna a G3. Kivéve, ha nincs más nyomós érvetek... :)

Előre is köszi.

(#16410) Stauffenberg válasza ronin771 (#16409) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Most már fel fogom venni a kapcsolatot az LG-vel ennek kapcsán. Röhejes, hogy egy hivatalos termékadatlapot nem tudnak ezekkel az információkkal kitölteni és csak fórumos mítoszok alapján tudunk róla valamit karattyolni.

A Frequencycheck oldalán elérhető adatok szerint a H818p és H818n modellek egyike sem támogatja a B20-800Mhz LTE frekvenciát, az Android Central szerint meg igen. De gondolom ők is hivatalos adatokból dolgoznak és az egyes modelleknél csak olyan sávokat jelöl meg a gyártó, ami az adott piacnál lényeges.

Szóval ezzel sem vagyunk beljebb.

[ Szerkesztve ]

(#16411) beronzapp válasza ronin771 (#16409) üzenetére


beronzapp
csendes tag

Szia. Nekem H818P van Partnero-tól. Tudja a B20-at. Nem csak a rejtett menüben kapcsolódik, hanem használat alatt is. Kipróbálva!

(#16412) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok,

Könyvjelző parancsikont szeretnék kirakni a kezdőképernyőre, de eddig jutok csak el:

Miért nem jelennek meg itt a könyvjelzők?

(#16413) Mike81


Mike81
senior tag

Szisztok!

Olyan gondom lenne, hogy a Samu S2 fülesét használtam eddig a telefonhoz, ami most kezdi megadni magát. Mert még ez is sokkal jobb hangzást biztosított mint a gyári füles. Gondolkozom, hogy be kellene nevezni egy Xiaomi Piston 2 vagy 3-ba.
Ezzel kapcsolatban valakinek van valami tapasztalata? A hangzását dícsérik. De olvastam pár hsz-t hogy pár hónap allatt hajlamos tönkre menni meg egyebek.

A segítséget előre is köszönöm😉

[ Szerkesztve ]

(#16414) Stauffenberg válasza Mike81 (#16413) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem itt kapsz leghamarabb értelmes válaszokat.

(#16415) vwadam válasza Aryon87 (#16385) üzenetére


vwadam
tag

5.1-et vagy 6.0-át használsz? Real Racing 3-at nem próbáltad?

(#16416) Nikaré válasza Stauffenberg (#16407) üzenetére


Nikaré
őstag

Huuu ez jó ötlet! :)
Az sem ártana, ha lenne a KDZ- hez IMG is. (aki root-olni szeretne annak nagy segítséget nyújtana) :K

Mike81
Ismerősöm több mint hat hónapja, napi szinten használja, nyúzza a piston 3 -at, semmi baja nincs, még a vezeték sem kezdett használtnak látszani. Saját tapasztalatom nincs, mert a gyári fülest használom, jelenleg ez megfelel a telefonáláshoz és a rádió használatához.

[ Szerkesztve ]

(#16417) tgb válasza Zaji (#16412) üzenetére


tgb
senior tag

Ettől én is sokkot kaptam!
Megnyitod a kivánt weboldalt/menü/hozzáadás kezdőképernyőhöz

[ Szerkesztve ]

az irányár nem félarat jelent!

(#16418) Aryon87 válasza vwadam (#16415) üzenetére


Aryon87
félisten

6.0 van fent a legfrissebb.

RR3-at nem probaltam, viszont fent van meg az Asphalt 8 is, ami szinten hibatlanul megy. Ha szeretned, akkor kiprobalom a RR3-at is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16419) vwadam válasza Aryon87 (#16418) üzenetére


vwadam
tag

Asphalt 8-at még nem próbáltam,ha van rá időd akkor megnézhetnéd :)
játékoptimalizáció neked be van kapcsolva?

(#16420) ronin771 válasza beronzapp (#16411) üzenetére


ronin771
újonc

Köszi a választ. Akkor azt hiszem bemegyek, és megnézem élőben is.
Remélem a mérettel is megbarátkozom. A G3-at fogtam kézben, és az nagyon kézre állt, nem érezni, hogy 5,5-es.

(#16421) Aryon87 válasza vwadam (#16419) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen. Akkor kiprobalom annak kikapcsolasaval is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16422) Stauffenberg válasza ronin771 (#16420) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem a G3 fogása sokkal jobb volt, az alsó káva kialakítása emberibbre sikerült. Szerintem 5,5" méretben mai napig etalon.

Azért a G4 sem rossz. :)

(#16423) vwadam válasza Aryon87 (#16421) üzenetére


vwadam
tag

rendben,kösz,nekem az nfs nl jobban fut ha kikapcsolom,nem tudom,hogy van ez..
amúgy ha factory resetet akarok csinálni MM alatt akkor *# 546368 # * 815 # service menu,factory reset vagy kikapcsoljam és a hangerő + bekapcsoló gomb nyomásával elérhető factory resetet használjam?
van valami különbség?

(#16424) neo_xperia válasza vwadam (#16423) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

A szám kombináció a szerviz menübe visz. A gombkombináció kell a factory resethez.

(#16425) vwadam válasza neo_xperia (#16424) üzenetére


vwadam
tag

de a szerviz menüben is van egy olyan rész,hogy Factory Reset (R&D Only) (SVC menüben)

(#16426) Zaji válasza tgb (#16417) üzenetére


Zaji
őstag

Így én is megtaláltam csak gondoltam hátha van megoldás erre a hibára. :U

[ Szerkesztve ]

(#16427) neo_xperia válasza vwadam (#16425) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Na azt még nem próbáltam.

(#16428) vwadam válasza neo_xperia (#16427) üzenetére


vwadam
tag

de szerintem csak annyi különbség van a kettő között,hogy a szerviz menüs törli az sd káryta adatokat is..

(#16429) Pőze


Pőze
aktív tag

Na úgy látszik sikerült eltüntetnem a kis buborékot. Éjszakára ráraktam egy erős csipeszt és eltűnt minden honnan. :) Csak az egyik szélén nem ragadt oda de kb 1mm és keresni kell hogy meglássam. Próbáljátok ki ha ilyen gondotok van.

Megjött a Diztronic tok is a telefonra ami nagyon király. Bátran ajánlom mindenkinek ilyen jó telefon tokom még nem volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#16430) Reinkz


Reinkz
senior tag

Srácok honnan tudok G4-t venni gyártói garival?

Beszéltem a partneroval és ők csak bolti garival tudnak, telenortol nemntudok mert olyan flottaban vagyok h csak 2ev után tudok ujra telefont rendelni mar pedig enbezzel a szutyok windowsphonenal meg egy fel evet nem birok ki.

Mobilkereskedes esetleg?

(#16431) Stauffenberg válasza Pőze (#16429) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ha erre a tokra gondolsz, akkor nekem is hasonló van, csak ultraslim kivitelben, világos matt grafitszürkében. :) Sajnos nagyobb lesz tőle a telefon, de amúgy hasznos ha túrázni megyek vagy futni, nem csúszkál és nem szutykozom össze a hátlapot (csak a műanyagra húzom rá).

(#16432) Aryon87 válasza vwadam (#16423) üzenetére


Aryon87
félisten

RR3 kipróbálva, játékoptimalizáció nélkül. Szépen fut, de meglátszik a hardverigénye, mert vannak olyan pontok mikor picit lassul, de nem olyan mértékűre hogy zavaró legyen (nekem).

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16433) DaDa válasza Reinkz (#16430) üzenetére


DaDa
senior tag

MInt ahogy az összefoglalóban benne van:

"Mi a helyzet a garanciával?
2 év jótállást csak a szolgáltatói példányok kapnak, ha egy bolt ezt hirdeti, akkor valószínűleg 1 év gyártói + 1 év bolti garanciáról van szó. Jó hír viszont, hogy az LG márkaszervize nem köti jótállási szelvényhez a javítást, elég egy szabályosan kiállított számla, így a “sufni GSM”-nél vásárolt példányok is javíthatók a márkaszervizben (de csak 1 évig és nagyon fontos a szabályos számla)
."

tök mindegy hol veszed ha kapsz rendes számlát amin rajta van az IMEI akkor gyári garancia van rá.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#16434) Mike81 válasza Reinkz (#16430) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia! Elvileg bármelyik bolt szóba jöhet ahol kapsz a teló mellé rendes áfás számlát. Az LG-nek jelen állás szerint elég a számlát bemutatni a garanciás javításnál. Viszont a Telenyomor nem jöhet szóba feltöltős konstrukcióban?

De látom már megelőztek.

Nikaré;Köszönöm a választ

[ Szerkesztve ]

(#16435) Mike81 válasza Stauffenberg (#16414) üzenetére


Mike81
senior tag

Köszönöm a linket. Ahogy időm engedi beleolvasok.

(#16436) Pőze válasza Stauffenberg (#16431) üzenetére


Pőze
aktív tag

Igen ez van csak feketében. Valóban vastagabb lesz tőle a telefon de az üveg kijelző védővel párosítva 100% védelem. :)

Egyébként a bőr hátlapot használnám mert nagyon szeretem de nagyon nem bírja a farmerben való hordást és a keret is nagyon sérülékeny. :(

[ Szerkesztve ]

(#16437) csikteszta


csikteszta
csendes tag

Sziasztok!
Friss G4 tulaj vagyok s azt szeretném kérdezni, hogy tudom kikapcsolni azt hogy duplakattintasra kinagyítsa a képernyőt?

(#16438) janeszgol


janeszgol
félisten

Hali mindenkinek.

Öcsém telefonján meg volt a szokásos alaplap csere (1.0, bootloop). Kérdezem ,hogy van még a készüléknek szériahibája? A hálózatdobálást olvastam egy embernél, gondolom ez nem az. (Öcsém nem panaszkodott még rá.)

Köszönöm!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#16439) Stauffenberg válasza janeszgol (#16438) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nálam volt szüntelen hálózat eldobálás és tudtommal én vagyok az egyetlen a topikban, akinek emiatt szervizhez kellett fordulnia.

Egyébként nehéz kérdés ez a szériahiba (vagy inkább típushiba) dolog, mert:

a.) Hivatalosan csak az típushiba, amiről a gyártó is elismeri, ekkor általában megad egy gyártási intervallumot (idő, példányszám, sorozatszámok), amelyek érintettek.

b.) Csakhogy a gyártók ezeket a hibákat ritkán ismerik el, enélkül viszont nagyon nehéz behatárolni, hogy mi egy valódi típushiba és mi az, ami valamiért felfújt dolog lesz a fórumokon.

Hivatalosan a G4-nek nincsenek típushibái, amire több panasz is érkezett (de a gyakorisága ellenőrizhetetlen), az a bőr hátlap kopása, a kamera frontlencse karcolódása, alaplapcserével járó bootloop és talán még egy-két szoftveres bug. Nehéz megtippelni, hogy mennyire problémás típus a G4, szubjektív véleményem szerint semmi különös.

[ Szerkesztve ]

(#16440) snorbi82 válasza janeszgol (#16438) üzenetére


snorbi82
senior tag

Hát ez annyira nem szokásos... Szerintem....

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#16441) janeszgol válasza Stauffenberg (#16439) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen, tőled olvastam. Megoldódott azóta? :R
De akkor nem aggódom, köszön szépen neked és snorbi82-nek is.

(Csak azért aggódtam, mert az S6 helyett ajánlottam a G4-et és két évet írt alá. Amkor kiderült ez a bootolásos probléma, bizony rossz volt a gyomrom. De az LG szervize jó és az ilyen hiba hamar előjön. Bár az 1 év gari ennél a készüléknél nem fair.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#16442) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Sziasztok!

H818P-re kijött már a 6.0? Telefonon frissítésként és LG Bridge-ben sem ajánlotta még fel. Esetleg KDZ-vel fel lehet már rakni?

Előre is köszönöm! :)

(#16443) andrys83


andrys83
aktív tag

qi töltőhöz kell a telefonban valamit aktiválni?rátettem egy samsung töltőre és nem csinál semmit.vagy nem kompatibilis azért?

[ Szerkesztve ]

(#16444) Peter.70


Peter.70
őstag

Van még másnak is olyan hiba hogy a gmail nem szinkronizál? v20a telenoros.

(#16445) vwadam válasza Aryon87 (#16432) üzenetére


vwadam
tag

rendben,kösz,nálam nagyon akadt,nfs is,újratelepítettem a v20c-t,lg backupot most nem használtam a visszaállításhoz és így most normálisan futnak a játékok,nfs,asphalt már nem akad,rr3 most már nem vészes,nekem is pár helyen belassul,de sokkal jobb mint volt,szerintem az lgbackup okozta a gondot..

(#16446) Vikooo válasza Peter.70 (#16444) üzenetére


Vikooo
addikt

Volt ilyen hiba, beraktam a pipat az optimalizalasok mellozese menuben a Gmail melle es azota jol mukodik.

(#16447) Peter.70 válasza Vikooo (#16446) üzenetére


Peter.70
őstag

Ezt hol, a gmail beállitásnál pc-n?

(#16448) dkovizoli válasza andrys83 (#16443) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nem kell. Csak olyan tok vagy okoshátlap kell amiben van töltéshez is tekercs. A gyárilag rajtalevőben nincs.

(#16449) andrys83 válasza dkovizoli (#16448) üzenetére


andrys83
aktív tag

Értelek akkor az a 2 kis érintkező mi a hátlapba?

(#16450) Zaji válasza Peter.70 (#16447) üzenetére


Zaji
őstag

Akkumulátor használata-> Optimalizálások mellőzése

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.