Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16801) neo_xperia válasza bigdigit (#16799) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Én TvG0-t használok- mondjuk ehhez Telekom tv előfizetés szükséges -, az hibátlanul fut.

(#16802) Gabi 8906 válasza Viper26 (#16798) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

+1 Sajnos a Bridge nem opció, nem talált frissítést. :(

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#16803) Arween válasza Gabi 8906 (#16802) üzenetére


Arween
senior tag

nyugi nálam sincs független telóra 20a feltelepült de sehol a 20b/c......

(#16804) Technoman


Technoman
őstag

Mit lehet kihozni egy feltöltéssel egy "normálatlan" használat mellett G4-ből:
(energiatakarékos módban, 2h 50p képernyő idővel, állandó wifi-vel, napi 1 órás zene, 4-5 hívás és egy kis bt mellett)

[ Szerkesztve ]

(#16805) Reinkz


Reinkz
senior tag

Sziasztok

Zene appnal beragadt egy borító erre van vmi trükk hogy megoldodjon vagy kénytelen leszek egy masik appot használni?

(#16806) dkovizoli válasza Stauffenberg (#16790) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nekem is meg asszonynak is megjött ma. A szemüveg. Plusz megjöttek wsken mágneses kábelek is.

(#16807) neo_xperia válasza Reinkz (#16805) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Alkalmazások/Zene/Tárhely/Adatok törlése

Ha még nem volt, talán segít.

[ Szerkesztve ]

(#16808) Reinkz válasza neo_xperia (#16807) üzenetére


Reinkz
senior tag

köszönöm kipróbáltam többször is de sajnos nem segített, nem értem a logikát hogy mi alapján ragad be egy borítókép, holott én nagyon oda figyelek a zenéimre mindegyiknek van borítóképe ezért rettenetesen zavar..

(#16809) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Kár volt kicseréltetnem a belső burkolatot, mert még nem jött meg a tokom, és a lézeres szenzor fédője már megint tiszta karc, pedig vigyáztam rá, mint a hímes tojásra :). Most már mindegy, ez sajnos ilyen, pedig a legfinomabb anyagú ruhával töröltem meg néha.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#16810) Gabi 8906 válasza Arween (#16803) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Sikerült az LGUP-al. :)) Már Android 6.0 án vagyok.
Szoftver verzió: V20b-EUR-XX
Van hálózatom is. :D (Telenor)

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#16811) Morris


Morris
veterán

Hi!
Egy ismerősöm szintén G4 tulaj, de folyamatosan lefagy majd újraindul neki a telefon. Már volt gyári vissza is, de nem javult. 1hete kezdte el.
Original telekomos, 100% buheramentes készülék. Valakinek valami tippje?

(#16812) mbazsi


mbazsi
tag

A gyári távirányító appal valakinek volt már problémája? Microlab Solo 6c hangerő állító gombjait szeretném betanítani, és nagy nehezen be is tanulja, viszont nem vezérli a hangfalakat. Valaki találkozott már hasonlóval?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#16813) snorbi82 válasza Morris (#16811) üzenetére


snorbi82
senior tag

Sd kártya van benne? Ha igen, kiveszed csinálja? Ha nem akkor szerintem vissza gariba...

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#16814) kentucky válasza Morris (#16811) üzenetére


kentucky
őstag

Ha gyari visszallitas nem segitett, akkor esetleg meg egy KDZ flash segithet rajta, de en inkabb a garanciaztatast ajanlanam.

(#16815) Morris válasza snorbi82 (#16813) üzenetére


Morris
veterán

Ez eszembe sem jutott. De szerintem nincs. Rákérdezek azért. Köszi

(#16816) Morris válasza kentucky (#16814) üzenetére


Morris
veterán

Inkább nem nyúlnék hozzá. A tulaj meg pláne, mert ő pláne nem vágja ezt a részt.

(#16817) Aryon87 válasza Gabi 8906 (#16810) üzenetére


Aryon87
félisten

Van V20C is :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16818) Quqesz válasza Morris (#16811) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha nem volt azóta szoftverfrissítés nézzen rá(ota,lg bridge) , de sanszos a szervíz nagyon.

Mbazsi
A taníthatóknál nem mindég tudja jól kezelni. Próbáld meg többször is betanítani, de volt amit nekem sem volt hajlandó kezelni.

Reinkz
Töröld a zeneszám borítóját(rányomaz a borítóra hosszan és törlés). Nekem is volt, hogy egy borítót berakott több albumhoz/előadóhoz. Okára a nem jöttem rá, esetleg az adatok közt keress egyezést(más és más alapján csoportosít minden zenei app)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#16819) zack


zack
nagyúr

Váci úti LG-ben mennyibe kerül a bőr hátlap? Illetve aki mostanában volt, milyen színek elérhetőek?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16820) zombinyul válasza zack (#16819) üzenetére


zombinyul
addikt

En novemberben 10-ert vettem a feketet. Elvileg fekete, bordo, meg barna van nekik.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#16821) zack válasza zombinyul (#16820) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi. Jó lenne egy max 1 hónapos helyzetjelentés. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16822) Aryon87 válasza zack (#16821) üzenetére


Aryon87
félisten

Decemberi vétel, 9060Ft a fekete ha jól emlékszem.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16823) MaxxDamage válasza Stauffenberg (#16800) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem is ma jött a postával. :)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#16824) Quqesz válasza zack (#16821) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem 10e volt a vörös. Barna,fekete,vörös volt kapható akkor, de sztem a kék és a sárga még nem lesz kapható.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#16825) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Kipróbáltam a gyári galériában a zárolás funkciót, annak rendje és módja szerint eltüntette a képeket (csak néhány értéktelen screenshot a próba kedvéért), de hiába kérem, hogy mutassa a zárolt tartalmakat, beadom a PIN-t, azt írja, hogy nincsenek zárolt tartalmak.

Más galériában sem látszanak (még a rejtett tartalmak mutatásával sem), fájlkezelővel sem találom a képeket.

Ez most mi? Bűvészmutatvány?

(#16826) Quqesz válasza Stauffenberg (#16825) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor ez hasonló bug lesz mint a szerkesztett képek. A fájlkezelőben nézz szét a belső tároló/android/data/com.google.android..... mappákban. A szerkesztett képek is itt vannak pl. Viszont a galéria megnyitja innen a képeket, de a galéria maga nem jeleníti meg ezeket a képeket.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#16827) recze


recze
csendes tag

Sziasztok, bocsi ha volt már de a lényegi kérdés lenne: Telekom H815 -re ami v10d (5.1 android) rendelkezik fel lehet rakni a független v20c rendszert LG up-al és gond nélkül fut is? Bocsánat ha volt már....

(#16828) Quqesz válasza recze (#16827) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Yes,lgup-al mehet, de csak a v20b! A v20c bugos rajta. Viszont a tmobil appok el fognak tünni(meg a tmobil bootanimáció is)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#16829) Sanya


Sanya
nagyúr

Különböző LTE frekvenciák bekapcsolása LG G4 818N és P készülékeken

A telefonokba sok LTE frkevenciát beleépítettek, de nem mind aktív, vagy a driverük nincs bekapcsolva, különböző liszenszelési problémák miatt.
A magyarországra eladott 818N típusú telefonokon a 20-as LTE frekvencia nincs aktiválva, emiatt a Telenor és a t-mobile 800MHz-es LTE frekvenciái nem elérhetők ezzel a készülékkel.

Hogyan kapcsoljuk be mégis, hogy ne veszítsünk garanciát, meg ne kelljen a boot loader nyitásra várni?

1.: letöltöd a CDMA-tool nevü program legfrissebb verzióját innen: [link]
nekem működött: 15.12.30.1 verzió

CSak a demo verziót kell felrakni, regisztrálhatsz is egy eldobható emaillel, majd a regisztrációs felületet kikapcsolva jön elő maga a program.

2.: menjünk be a rejtett menübe és kapcsoljuk be a -> SVC Menu -> "Port Check Test" -en a Port Check Teste Enabled-re álljunk.

3.: usb kábellal csatlakoztassuk a telefont a számítógéphez.

4.: A CDMA-tool nem fogja megtalálni a telefont, így zárjuk be és indítsuk azt újra

5.: Válasszuk ki a telefonunkat az LGE mobile usb serial port-alatt

6.: kattintsunk a band alatt az LTE fülre, majd nyomjuk meg a READ gombot. Itt beolvassa az LTE frekvenciákat, amit támogat a telefon, és üres pipákat pakol oda amiket nem.

------------------Innentől kezdve a telefonod elromolhat, csak saját felelősségre, ha elromlik a te hibád-------------

7.: jelöljük be a 20-as LTE frekvenciát, majd kattintsunk a write gombra. A program demo, 10-től visszaszámol.

8.: kattintsunk az LTE BC CONFIG DIV mezőre, majd write gomb ismét.

telefont indítsd újra és láss csodát.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16830) recze válasza Quqesz (#16828) üzenetére


recze
csendes tag

Értem köszönöm a válaszodat :) erre voltam kíváncsi igazából hogy mi az ami stabilan megy még. Az hogy a telekom appok eltűnnek inkább öröm. :D

(#16831) debcamp válasza recze (#16827) üzenetére


debcamp
aktív tag

Nekem is T-s, én vasárnap tettem fel lgup-al 5.1 V10d-re a 6.0 V20b-t, teljes gyalulással.
Az összefoglaló leírása egyértelmű, tökéletes, 10-15 perc alatt megvolt a manőver. Hajrá!
Eltűnt a be-/kikapcsolás T animáció. Nem tudom anno volt-e T-s alkalmazás a telefonon, mert én letakarítottam mindent róla, de most V20b-n nincs ilyesmi (hisz független rom).
A V20c-vel még én is várok. Van akinek hibátlan, van akinek gondja van vele.. de a V20b is tökéletes.

(#16832) Stauffenberg válasza Sanya (#16829) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Köszi a leírást, ha van erről hosszútávú tapasztalat (stabilitás, nem romlik el, bolondbiztos, stb), akkor beteszem az összefoglalóba, mert hasznos.

Abban mondjuk semmi meglepő, hogy ugyanaz a hardver kerül ezekbe is, mint a sima H815-be, főleg mivel az LTE modul eleve a Qualcomm chipsetbe van integrálva. Az más kérdés persze, hogy tudja-e mindkét SIM foglalatban kezelni ugyanazokat a sávokat.

(#16833) DaDa


DaDa
senior tag

Ezzel kapcsolatban gondolkodtam a múltkor, hogy vajon miért kell ennyit várni egy-egy régió frissítésére miért nem jön ki egyszerre a világ összes G4-ére. Anno én is tanultam programozást...igaz az jó rég volt :) de nem fér a fejembe ha egyszer 99%-ban ugyan az a HW akkor miért nem tudják a SW egyszerre kiadni. (lásd szifon-ott megy pedig ott 3-4 féle típusra is ugyanazt adják ki). Józan paraszti ész szerint mindössze pár változót kell átírni a kódban és pár sorral kell többet írni, hogy egy olyan sw kapjunk ami eldönti milyen telfonra mit telepít.(most persze maradjunk a függetleneknél) Szóval ez érthetetlen számomra. EZ persze most off, csak nagyon nem értem ezt.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#16834) zoltan77 válasza Quqesz (#16828) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Én vodás g4-re toltam rá a V20c-t de nem tünt el a voda boot animáció. Maradt ugyan úgy, csodálkoztam is rajta. Másnál is így van aki vodásat frissített?
Köszi.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#16835) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Valakinek van tapasztalata nyitott bootloaderes készülék garanciáztatásáról? Tudom, hogy hivatalosan bukja a garit de ha OEM állapotba hozzuk, akkor is szőröznek az ellenőrzéssel? :U

C programmers never die, they are just cast into void.

(#16836) smidipeti1 válasza recze (#16827) üzenetére


smidipeti1
tag

Több mint egy hete használom a 20C-t a T. kom-os készüléken eddig hibátlan és az akku idő is jobb bármely előzőnél..

(#16837) Snoop27 válasza Sanya (#16829) üzenetére


Snoop27
őstag

En az egy simes telomban probaltam meg beallitani a 38as LTE-t, de sajnos nem jott ossze, pedig nagyon tudnek orulni neki.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#16838) Szőr válasza DaDa (#16833) üzenetére


Szőr
csendes tag

+1 Ezen én is meditáltam már...

x

(#16839) DonMaster


DonMaster
addikt

t-mobile nál most 15%-os kedvezmény van rá ha valaki venne csak várt egy ár esésre t-mobile-tol.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#16840) Stauffenberg válasza DonMaster (#16839) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Tök jó, így már ismét annyiba kerül, mint tavaly szeptemberben, mikor vettem. :DDD

(#16841) Wayne


Wayne
aktív tag

Sziasztok! Problémám van a készülékkel. Ha hívnak és felveszem a telefont azonnal elsötéteik a kijelző és nem reagál semmire. Ugyanez ha én hívok valakit, amint a hívás gombra kattintok elsötétedik. Normál esetben csak akkor kellene, ha a fülemhez teszem, illetve ha elveszem megint világosnak kellene lennie. Nem találtam semmilyen beállítást, ahol ezt állítani lehetne. :( Help! I need somebody, Help....! :D

(#16842) BigBlackDog válasza Wayne (#16841) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Fólia van rajta (közelségérzékelőt nem fedi)?

(#16843) Wayne válasza BigBlackDog (#16842) üzenetére


Wayne
aktív tag

Van rajta! Panzer glas! vastagabb üveg.... és igen fedi az érzékelőt

(#16844) kovacs65 válasza DaDa (#16833) üzenetére


kovacs65
senior tag

A választ tudod:

"A világ különleges és bonyolult,

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#16845) toto0569 válasza smidipeti1 (#16836) üzenetére


toto0569
addikt

Frissítetted,vagy gyalultad?
Nem írt hibát induláskor?

(#16846) BigBlackDog válasza Wayne (#16843) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Volt probléma akkor is, mielőtt rákerült?

(#16847) Wayne válasza BigBlackDog (#16846) üzenetére


Wayne
aktív tag

Sajnos nem tudom, még a telefon megérkezése elött megvettem. Gyorsan rá is került. Feleslegesen sajnálnám levenni, mert nem volt olcsó... vissza gondolom már nem lehet normálisan feltenni.

(#16848) BigBlackDog válasza Wayne (#16847) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Szerintem nem esélyes. Viszont mintha többen írták volna már, hogy emiatt volt hasonló probléma. De ha jól rémlik, újra lehet talán kalibrálni a szenzort.

(#16849) hacki87


hacki87
senior tag

Ma megjött az alu bumperem. belül van vmi anyag gondolom, hogy ne karcolja a keret. 12.28-án rendeltem.
1

2

(#16850) DonMaster válasza Stauffenberg (#16840) üzenetére


DonMaster
addikt

tudom ami elött az oldalt elcs....ték, akkro vettem 1-et én is, de amikor vetem volna a másodiakt akkor let tré az oldal, most let ujra akcios. igy végre lecsaptam rá :D
t-nél a bör hátlaposhoz jár a plusz hátlap? elsö amit vettem szeptemberben az fekete nem bör, igy nem tudom.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.