Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) qwertz99 válasza lumija620 (#7048) üzenetére


qwertz99
csendes tag

Köszi, jól néz ki, csak pont azt takarnám (rejteném el) a telefonból, ami nekem a legjobban tetszik benne :-)
Mármint külsőleg, alu hátlap, selymes fém keret. :K

(#7052) Viktor0610 válasza Arenastag (#7050) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos, hogy nem.
Mi értelme volna a gombos feloldásnak jelszókérés nélkül?

Pont azért kér kódot, mert nem ujjlenyomattal oldod fel.

Samsung Galaxy A54

(#7053) carpinus válasza migabi24 (#7047) üzenetére


carpinus
csendes tag

Köszi a tippet, de ritkán van rá szükségem, hogy kikapcsolt kijelzőnél menjen a youtube, arra meg tökéletesen megfelel a Firefox. Sőt, szerintem kezelhetőbb, mint a Chrome, így előbbi lett az alapértelmezett böngészőm is. :))

(#7054) bb_bence


bb_bence
csendes tag

Sziasztok!

Két dologban kernem a segitsegeteket :)

1. L19-en hogyan lehet beallitani az osztott kepernyos modot (multi tasking)?

2. Problema a gyakorlatban az NFC hiánya?

Koszonom :)

(#7055) Viktor0610 válasza bb_bence (#7054) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"2. Problema a gyakorlatban az NFC hiánya?"

Ezt rajtad kívül más nem tudhatja. :P
Amennyiben használnád az NFC-t (egyszerűbb párosítás, könnyebb tartalomátküldés), esetleg érintés nélküli fizetést a telefonoddal, akkor ezek nem elérhetőek NFC nélkül.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#7056) Arenastag válasza Viktor0610 (#7052) üzenetére


Arenastag
csendes tag

Nem szükséges kódolni a telefonomat, így gyorsabb lenne a feloldás. Az ujjlenyomatos feloldást szeretem, mert gyors és egyszerű.

Ha csak az értesítéseket akarom megnézni a zárolási képernyőn, a feloldó gombot nyomom meg. És ha innen tovább akarok menni, kéri a kódot. Ezt szeretném elkerülni.

[ Szerkesztve ]

(#7057) MK VII válasza Arenastag (#7056) üzenetére


MK VII
veterán

Nem tudod elkerülni..
Ha ujjlenyomatos feloldás aktív akkor a biztonsági pinkód is aktív. Ez a két dolog együtt jár. Nem tudod kikapcsolni.
Semmi értelme nem lenne az ujjlenyomatos feloldásnak, ha egy gombnyomásra fel lehetne oldani a telefont.

(#7058) moleculez válasza lumija620 (#7048) üzenetére


moleculez
veterán

Volt, illetve van ilyenem is. Annyira nem néz ki jól, főleg az az Auto Focus felirat kiábrándító, viszont jól bírja, nem esik kijelző belőle a telefon.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#7059) bb_bence válasza Viktor0610 (#7055) üzenetére


bb_bence
csendes tag

Elozo telefonomon volt, ritkán hasznaltam, igazabol nem ismerem annyira a lehetosegeket, kicsit arra vonatkozott a kerdes, hogy hasznalja e valaki valami hasznosra a napi gyakorlatban..:)

(#7060) ORCA58 válasza Arenastag (#7056) üzenetére


ORCA58
addikt

Ha tovább akarsz lépni egyszerűen ugyan úgy feloldod ujjlenyomat olvasóval. Akkor is működik, ha a kódot már kéri.

(#7061) lumija620 válasza moleculez (#7058) üzenetére


lumija620
tag

A hátlapi rèsze az carbon hatású műanyag vagy carbon?

(#7062) Gabbbb válasza lumija620 (#7061) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Műanyag.

(#7063) Balzak83 válasza lumija620 (#7061) üzenetére


Balzak83
senior tag

Az kicsit mgdobná az árát, szerintem karbon tokot nem gyárt senki. Egyébként hátlapban is elfogadnám a fém helyett. Talán eddig csak valamelyik luxusnokián láttam korábban, de már akkor is tetszett.

(#7064) MK VII válasza Balzak83 (#7063) üzenetére


MK VII
veterán

Motorolának volt egy gyönyörű példánya. Ennek gyárilag szénszálas volt a hátlapja.
A mai napig az egyik legszebb telefon.

[ Szerkesztve ]

(#7065) Balzak83 válasza MK VII (#7064) üzenetére


Balzak83
senior tag

:C

És mennyivel minőségibb benyomást kelt, mint egy egymillis acéllemez. Ebbe a házba egy nagyobb kijelző, meg hátra még egy lencse a meglévő mellé, aztán mehetne vissza a polcokra...

(#7066) moleculez válasza MK VII (#7064) üzenetére


moleculez
veterán

720p Amoled kijelző (akkor!!!), Intel proci 2ghz-en... A szénszálas része az egy dolog, de az acél ötvözet (keret) az a repülő iparból lett kölcsönözve, na az fém nem úgy mint egy 40ezres Meizuban. Tavaly találtam egyet használtan, gyönyörű állapotban, meg is vettem egy barátomnak ajándékként, pont nem volt telója, de előtte nyuztam egy pár napot. Simán állta a sarat, semmi baja nem volt. Aztán úton-utfélen megállították hogy mi ez a teló, gyönyörű.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#7067) Gabbbb válasza moleculez (#7066) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Szerintem az a 7000series alu, amit a Samsung használ az S7-ben, vagy az Apple a 6s óta a legjobb ilyen jellegű anyag. Kellemes a fogása és tényleg nagyon erős.

[ Szerkesztve ]

(#7068) pitweiler


pitweiler
csendes tag

Sziasztok!
Olvasva a tokokról szóló írásaitokat én elég sokat kipróbáltam már.Pl. vettem Love Mei páncél tokot ami nagyon jó de cserébe viszont nagyon nehéz.Sajnos néha kell...
Viszont amik nagyon bejönnek az a össze szerelhető kerettel rendelkezők.Itt nem baj ha kisebb az üveg fólia mert a keretig ér csak.
(Ezekből több is van de már túl sok is,egyet viszont szeretnék eladni,fent van az aprón is.Ezen karbon mintás hátlap van.)

(#7069) MK VII válasza Gabbbb (#7067) üzenetére


MK VII
veterán

A P9-ces is 7000-es aluból van. Jó anyag, de nem 105 kiló alá. Teszteltem. :D

(#7070) Gabbbb válasza MK VII (#7069) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Tapintása teljesen más és a fénye is másnak tűnik, biztos vagy benne? (az tuti, hogy sokkal vékonyabb)

(#7071) moleculez


moleculez
veterán

Szinte mindegy, úgyis tok van rajta, most pl egy 3£-os "hátlap", ami ilyen gumi érzetű mattfekete műanyag. De van gyári ablakos is.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#7073) Gabbbb válasza #32839680 (#7072) üzenetére


Gabbbb
senior tag

http://forum.xda-developers.com/p9/themes/theme-material-vui-t3429075

Innen az "EMUI5 navbar" téma lett felrakva.

(#7074) joy_k


joy_k
tag

Sziasztok, valami történt a videó felvevő részével nem tudom meg nyitani a videókat mi lehet a baj? Köszi

(#7075) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdvözlet

Hol érdemes függetlenül venni? Sajnos az upc nem járható számomra. Illetve hol adnak 3 év garit? Több helyen néztem a neten 12 hónap + 10 e ft + egy év.
Mennyire ajánlott a tok? Nem szeretem bunkó lesz benne a telo, de féltem is a leesestol

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#7076) MK VII válasza gyuszmó (#7075) üzenetére


MK VII
veterán

Üdv.
Nagyobb áruházakban.. Például MM.
Vannak kisebb boltok is amik megbízhatóak.. Majd jönnek akiknek van velük tapasztalat. Én szolgáltatónál vettem.
Ahol úgy látod a garit, hogy 12 hónap+ meg még vehetsz hozzá ott ne is vásárolj.. Nagyon valószínű, hogy külföldi eladott használt telefont fogsz kapni az új helyett.

[ Szerkesztve ]

(#7077) gyuszmó válasza MK VII (#7076) üzenetére


gyuszmó
őstag

Thk

Úgy látom, hogy a mobilcorner jó lesz.

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#7078) dunc válasza gyuszmó (#7075) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem az a majdnem átlátszó vékony szilikon tok van rajt. Nem lesz durung, és védi, a telenornál kaptam. (amúgy 2600 ft)

(#7079) laci1892


laci1892
senior tag

Amúgy ha már szoba került a garancia...
Csak tájékozódás végett szeretném megkérdezni.

A telenor által vásárolt készülék, mely 24 hónap ( 2 év ) Garanciával rendelkezik az hogy részedül a huawei premium garanciában.
Csak mert a Hicare szerint 3 év. A telenor szerződés értelmében 2 év gari van rá.

(#7080) MK VII válasza laci1892 (#7079) üzenetére


MK VII
veterán

A Huawei adja a harmadik évet.
Miután beregisztrálod a telefont azután indul a Huawei plusz egy éve, tehát az első év ez az egy év, és, ha az lejárt akkor kezdődik a 2 év alap garancia.

(#7081) laci1892 válasza MK VII (#7080) üzenetére


laci1892
senior tag

Ohh világos. Nagyon szépen köszönöm. Tökéletes telefon :DD Imádom

(#7082) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Sziasztok
Olyan kérdésem lenne, hohy letöltöttem az Edge nevű programot, kiválasztottam egy csengőhangot amit a program automatikusan be is állított alapértelmezett hangnak. A gondom az, hogy hiába állítom a hangerőt alacsonyra, mindig teljes hangerőn szól.
Mi lehet a gond?

(#7083) japy válasza Tomi13 (#7082) üzenetére


japy
őstag

Lehet be van kapcsolva a zseb-mód.

(#7084) Tomi13 válasza japy (#7083) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Köszönöm,úgy tűnik ez volt a megoldás :)

(#7085) katokacaj


katokacaj
tag

Nem tudjatok veletlen hogy lehet mas launchert alapertelmezettnek beallitani emuin? Talaltam egy tok jo temat de az a baj, hogy csak addig maradnak az ikonok amig ki nem lepek a kezdokepernyore, folyton felugrik az ablak hogy allitsam be alapertelmezettnek de fogalmam sincs hol lehet. Valaki aki mas launchert hasznal tudna segiteni benne?

(#7086) Gabbbb válasza katokacaj (#7085) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Settings > Apps > Advanced > Default app settings > Launcher

(#7087) katokacaj válasza Gabbbb (#7086) üzenetére


katokacaj
tag

Köszi!!)

(#7088) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Szemezek a P9-el és lite vel is,nagyon sok paraméter hasonló persze van pár extra a p9 ben nyilván csúcs kategóriás. De megéri a 60 e ft +vajon jobb ennyivel? Ha

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#7089) Gabbbb válasza gyuszmó (#7088) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Ha van türelmed várni 2 másodpercet a gmail/chrome megnyitására és nem a (állókép) kamera a lényeg, akkor nincs értelme. Én most állítottam be egy p8 lite-ot egy ismerősnek, aki karácsonyra kapta, szerintem teljesen jó az is.

[ Szerkesztve ]

(#7090) japy válasza gyuszmó (#7088) üzenetére


japy
őstag

A kérdésedben meg is írtad a választ! "extra a p9 ben nyilván csúcs kategóriás."

(#7091) joy_k


joy_k
tag

Sziasztok, tudtok gyors töltőt ajálni? Köszi blitzwolf qc 2 em van, de az nem tölti gyorsan

[ Szerkesztve ]

(#7092) Balzak83 válasza joy_k (#7091) üzenetére


Balzak83
senior tag

Igen, az sajnos nem kompatibilis. A sajátját ajánlott beszerezni hozzá. Van róla egy kép is feltéve ide, párat lapozz vissza.

(#7093) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Vissza olvastam pár hszt, elég gyatra a gorilla hamar karcolodik, akkor gondolom ajánlott a fólia? Jellemzően tokban tartjátok? Annyira szép a formája, hogy nem szeretném elrejteni, de az eséstol is féltem ambivalens egy helyzet.

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#7094) MK VII válasza gyuszmó (#7093) üzenetére


MK VII
veterán

Én két hónapja hordom a jelenlegit a farmer hátsózsebbe és semmi karc nincs rajta. Nem használok fóliát, mert nincs normális. Nekem ne csúfítsa el egyik se. :)

[ Szerkesztve ]

(#7095) gyuszmó válasza MK VII (#7094) üzenetére


gyuszmó
őstag

;)

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#7096) ruarua


ruarua
tag

Nekem a gyári bőr hátlap tetszik, de alig lehet találni valahol, és 10e fölött van.
Nekem már a harmadik fóliám van fent, és talán a gyári volt a legjobb.

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#7097) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Én is vettem magamnak egy ilyen telefont karácsonyra, és lenne is 1-2 kérdésem. A dual simes verziónál a B182 a legfrissebb ROM? Milyen adatkábelek ajánlottak? Szeretnék venni egy normál hosszúságút meg egy 20cm-es verziót, esetleg van aki ilyen rövidet használ?

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#7098) Balzak83 válasza [Anduriel] (#7097) üzenetére


Balzak83
senior tag

Igen, egyelőre ez a legfrisebb, de remélhetőleg már nem sokáig. Kábelből nekem a gyári van csak hozzá, de 1 héten belül lesz egy Blitzwolf is, majd megírom, azzal mi a helyzet.

(#7099) Gabbbb válasza [Anduriel] (#7097) üzenetére


Gabbbb
senior tag

USB type C kábelekből a legtöbb, amit kapni lehet használhatatlan minőségű, ami jó az drága is és nem minden drága jó még sajnos. Kaptál egy pici micro usb > usb-c konvertert a dobozban, ha tudsz szerezni 20 centis micro usb kábelt, akkor azzal használva már rendben is vagy. " Benson Leung's usb c reviews" ezt érdemes Google-be beírni, ha ez nem elég és szeretnél még adaptereket venni, vagy usb-c kábeleket. Nekem Tronsmart micro usb > usb C adaptereim vannak ebay-ről, ennek volt a legjobb az ár érték aránya pár hónapja.

[ Szerkesztve ]

(#7100) mobiltom


mobiltom
tag

Sziasztok! Van valami módja hogy megtudjam független-e a telefon,sim kártya berakása nélkül?(nincs másik)
Telekomos egyébként.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.