Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) laci1892


laci1892
senior tag

Nem mintha nem lenne elég a hely, csupán elég sok helyet foglalnak az alkalmazások önmagukban. Az hogy 1mp később nyílik meg az miatt mert se kártyán van :DD.....

(#7352) Newlachka válasza bb_bence (#7349) üzenetére


Newlachka
őstag

arra gondoltam,hogy fényképező belsőre ment, ha kell kipakolod külső tárhelyre.
zenék(én 700db)számot tartok a telefonomon.+ van még 6-700mb kép,pár giga telepítők/videók
belső tárhelyen csak appok vannak+ugye download mappa és így is van 15-16GB szabad helyem.
RR3 is telepítve van stb. stb.

(#7353) #48613632 válasza bb_bence (#7349) üzenetére


#48613632
törölt tag

32GB felett nem is igen érdemes SD-t venni. Esetleg navigációhoz, a térképeknek.

(#7354) migabi24 válasza #48613632 (#7353) üzenetére


migabi24
nagyúr

Te hol élsz a kőkorszakba? Én pl már nem használok pc-t csak a por lepi, okos tv okos telefonnal mindent tud, torrent filmek mond valamit, azért ott repkednek a Gb-ok

(#7355) the_pimp válasza zsooti1 (#7350) üzenetére


the_pimp
senior tag

Win8.1 alatt megtudtam oldalni egy pluginnal, biztos vagyok benne hogy win7 en is megy. Hazaérek megnézem mi az pontosan, de ha Google ben rákeresel, biztos megtalálod.

(#7356) the_pimp válasza Arnylany (#7346) üzenetére


the_pimp
senior tag

Jó lassan jön, asszony nexusán már kb a 3. update jön a 7.0 ra, most 7.1.
Persze Google, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#7357) philoxenia válasza the_pimp (#7356) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Melyik Nexus? 6P?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7358) MM válasza philoxenia (#7357) üzenetére


MM
őstag

5x-re és 6p-re is már a 7.1.1 is kint van, legalább 1 hónapja. (persze a Pixelekre is...)

[ Szerkesztve ]

(#7359) philoxenia válasza MM (#7358) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Csak azért, mert ugye a 6P az Hua... :D Ellenben nem EMUI. Nyilván még arra is le kell kódolni.Aztán meg a szolgáltatóknak, ha olyan külön.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7360) EndyCretu


EndyCretu
csendes tag

Sziasztok! Ki hogy van vele,mennyire engeditek lemerülni az aksit használat közben?

(#7361) the_pimp válasza philoxenia (#7357) üzenetére


the_pimp
senior tag

5x

(#7362) #48613632 válasza migabi24 (#7354) üzenetére


#48613632
törölt tag

Egyéni preferencia, de azért az nem általános, hogy minden a telón van, még ha képes is erre. Nálam NAS + HTPC + PC kombó van, plusz még egy teló, és egy tablet.
Ki, és mire használja, meg hogyan? Alapesetben, ha nem akarod az egész háztartásod a zsebedben hordani, és azért ez a sűrűbb, akkor egy 32-es belső memóriával szerelt teló, bőven elég.
Az extra SIM slot meg megmarad arra, amire rendeltetett. Egy extra SIM-nek ;)

(#7363) migabi24 válasza #48613632 (#7362) üzenetére


migabi24
nagyúr

Akkor visszaszívtam, kicsit fura volt a kijelentésed, kihasználod te rendesen a technikát😆

(#7364) z.z válasza zsooti1 (#7350) üzenetére


z.z
csendes tag

A TC-ben a Képernyő beállításainál jelöld be a "Szülő mappa megjelenítése a [..] gyökérmappában is"-t, így ugyanúgy látod a meghajtók és az eszközök között, mint a Windows intézőben a "Számítógép" (vagy az újabbaknál: "Ez a gép") alatt.

[ Szerkesztve ]

(#7365) oggy71


oggy71
tag

Üdv Urak! 3 hete vagyok P9 tulaj, nem bántam meg, hogy ezt választottam, pedig voltak bennem ellenérzések a kínai motyókkal kapcsolatban.A sz.géppel összekötéssel szívtam kicsit, de ott van a legördülő menüben, a fájlokra kell bökni, s már háttértár is, Hisuite nélkül!
Kíváncsi leszek a telekom meddig ül majd a 7.0-ás frissítésen februári kiadása után..

[ Szerkesztve ]

(#7366) Balzak83 válasza oggy71 (#7365) üzenetére


Balzak83
senior tag

Én már november közepe óta, és szintén elégedett ügyfél vagyok. Tartottam a márkától, Htc-t akartam, de igy utólag nem bántam meg. És ami a legjobban meglepett, hogy üvegtörésen és telefonlapításon :P kívül egyszerűen nem téma itt a hardveres hibák kibeszélése. Mert NINCS! Lehet nem véletlen az a 3 év garancia :)

Egyáltalán, de őszintén, járt már valaki ezzel a telefonnal a Telemaxban?

[ Szerkesztve ]

(#7367) Trialbiker


Trialbiker
tag

Sziasztok szemezek ezzel a készülékkel. Sajnos a telefonról szóló információk számomra kicsit homályosak. Tehát az 1 Simes változat tud SD kártyát fogadni vagy csak a duplaSIMes? És ha valakinek lenne tapasztalata hogy használtan KB egy árban van a S6 edge-el melyiket érdemesebb megvenni (kinézetre nem nagyon tetszik a samsung de mégis nevesebb gyártó)

Samsung Galaxy A72

(#7368) oggy71 válasza Trialbiker (#7367) üzenetére


oggy71
tag

S6 Edge-t akartam venni énis, de az hálisten elfogyott a telekomnál, mert kifutó termék volt.A samu lehet nagy márka, de csak a nevet fizeted meg, és a térerő miatt sokat fikázzák, a P9-el viszont a pokolból is tudsz telefonálni :-), asszem 3 antenna van benne, ami tény és való, olyan helyekről is telefonáltam vele ahonnét más telókkal nem tudtam.., "Tudásra" sztem a P9 ott van aZ Edge mellett, egyedül az Amoled kijelzőben (de erre ott a P9 Plus), meg a hajlított designben mutat jobban.

(#7369) Gabbbb válasza oggy71 (#7368) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Én pont azért vettem ezt, hogy ne Amoled legyen. :)

(#7370) tkonya válasza Trialbiker (#7367) üzenetére


tkonya
aktív tag

Tudomásom szerint:
Single sim:
1 nano sim, 1 sd.
Dual sim:
2 nano sim, vagy 1 nano sim és 1 sd kártya.

Motorola Edge 30 Fusion

(#7371) Trialbiker válasza tkonya (#7370) üzenetére


Trialbiker
tag

Köszönöm a kielégítő választ. Ez sokat segít a választásban.

Samsung Galaxy A72

(#7372) Strangers válasza Gabbbb (#7369) üzenetére


Strangers
tag

Az Amoled színei sokszor valószínűtlenül élénkek, ráadásul hajlamos a beégésre. :)

(#7373) ORCA58 válasza Trialbiker (#7367) üzenetére


ORCA58
addikt

Ha a 3. legnagyobb gyártó nem tartozik a "nevesebbek" közé, akkor ki? :F

[ Szerkesztve ]

(#7374) pepetech válasza ORCA58 (#7373) üzenetére


pepetech
őstag

Szerintem már a 2. De majd kiderül. De a Samu hatalmasat bukott a note 7-el.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#7376) Gabbbb válasza #32839680 (#7375) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Ezzel egyetértek, a p9 IPS panelje az egyik legjobb IPS panel, amit valaha láttam. Az amoledek meg beégnek, pl. az S6-é is (személyes tapasztalatom van ezzel).

(#7378) Gabbbb válasza #32839680 (#7377) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Nekem van egy S1. A kijelző olyan, mint a négyzetrácsos papír, kivéve a státuszbárt, az fehér háttéren egy kék csík :D

(#7379) barmar


barmar
aktív tag

sziasztok
nekem a két simes variáns van és az a kérdés hogy ez gondolom mindig később kapja a frissítést mint az L09 igaz? vagy nagyjából egyszerre jönnek ki?
köszi

(#7382) barmar válasza #32839680 (#7381) üzenetére


barmar
aktív tag

köszi. van tapasztalat h mennyire stabil a beta? napi szinten használható?

(#7383) ete_


ete_
újonc

Sziasztok!

Annak aki kék P9-et venne! 1 hónapja van meg, csak addig volt tok nélkül (nillkin átlátszó szilikon), amíg nézegettem, pár órát stb. A tokban meg a legnagyobb eseménye az volt hogy letettem asztalra, vagy 10 centiről a kanapéra "dobtam". Ennek ellenére a hátlap és az oldalél találkozásánál (de az oldalélen) kb 8-10 kis pöttyben a szürke fém látszik ki...Nagyon pici dolgok ezek, de látszanak. Nem tudom más színeknél is így van-e. Szerintem ez elég gáz. Főleg ha vmi eleve ennyire "design tárgy"-nak készül... Én pl. nagyrészt a külseje miatt vettem ezt.

Mondjuk azt még el tudom képzelni, hogy amikor a tök jó minőségű, de kínai ali-s flipp tokba bújtattam, az szedte le az oldalát, mert az elég kemény műanyag. De úgy rémlik, már előtte is láttam hogy hiányzik a festék.

(#7384) migabi24 válasza ete_ (#7383) üzenetére


migabi24
nagyúr

Sajna a festett cucc mindig kényesebb mint a sima alu

[ Szerkesztve ]

(#7385) Newlachka válasza Balzak83 (#7366) üzenetére


Newlachka
őstag

én majd egyet küldök vissza TMX-be február elején.
méghozzá a képen látható hibával!
ott ahol bekarikáztam ott van egy fehér pötty a kijelzőn, és csak fehér háttéren látszik!

(#7386) laci1892


laci1892
senior tag

Üdv skacok.
Egy elég fura kérdésem lenne azt hiszem. :DD
Szóval azvan hogy az típusú fickó vagyok aki nagyon vigyáz a dolgaira.
A napokban felemelkedett a telefonon az üveg a bal sarokban. De nagyon-nagyon minimálisan csak. Csak akkor veszed észre ha nagyon figyeled. Viszont mivel egy hónapos a telefon mégis csak idegesít. Na most aktív a VIP garancia.
Egyfelől szerintetek foglalkoznak ennyire .... kvázi apró dologgal? Másrészt szolgáltatómhoz kéne vinni telefont a VIP garanciát illetően?
Előre is köszönöm

(#7387) laci1892 válasza laci1892 (#7386) üzenetére


laci1892
senior tag

Bár kicsit félek tőle hogy ha TMX javítja.... több baja lesz mint mielőtt oda került

(#7388) MM válasza laci1892 (#7386) üzenetére


MM
őstag

Ha jól tévedek, első három hónapban azonnali csere jár a kijelzőre, de ezen belül 1 alkalommal kérheted a készülék cseréjét. (lásd: összefoglaló...)
Ha annyira nem zavar a hiba, a helyedben várnék még, hátha lesz addig valami, aztán 2,5 hónapos korában jól beadnám egy cserére...

(#7390) laci1892 válasza MM (#7388) üzenetére


laci1892
senior tag

Igen én is erre felé húzok. Mert mitagadás igazából csak nagyon szőrszálba*ó vagyok xDD és alig észrevehető a dolog.
Utána olvastam az utóbbi félórában a telemaxnak....

Érdekes társaság

(#7391) barmar válasza laci1892 (#7386) üzenetére


barmar
aktív tag

Szia
Ha nagyon nézem akkor én is látom h bal alul egy picit jobban kiáll. De csak ha nagyon nézem és tized milimeterrol van szó. Szerintem több embernél is lehet, de ezt "normális" ember aki nem annyira mániás (én is az vagyok) nem is veszi észre. :-) Szerintem engedd el ha tudod.

(#7392) zsooti1 válasza z.z (#7364) üzenetére


zsooti1
tag

Köszönöm!

Zsooti

(#7393) HIJ válasza Newlachka (#7385) üzenetére


HIJ
őstag

Ilyen nekem is van, de én inkább nem kockáztatok a TMX garival. Amiket itt olvastam, lehet több hibával jönne vissza... Annyira meg nem zavaró, mert fehér háttérnél is majdhogynem keresni kell, h lássam.

(#7394) hislah válasza laci1892 (#7390) üzenetére


hislah
aktív tag

Nagyon sajnállak. :)
Jobb ha tudod, hogy nincsenek tökéletes termékek.
Ez egy elenyésző gyártás technológiai sajátosság. Ha keresed a "hibát" akkor találsz is... Csak használd a termékeidet, vigyázz rajuk és boldog ember leszel. ;)

(#7395) p2pp válasza oggy71 (#7365) üzenetére


p2pp
őstag

Ha a Telekomra várnék rég megőszülnék.
Telekomos telóval vagyok B182-n.
Amint megjelenik a Huawei Holland, Német magyar oldalán azonnal nyomatom fel 3 gombossal a Full Gyári Romot és kész.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#7396) lumija620 válasza Strangers (#7372) üzenetére


lumija620
tag

Az Amoledhez annyit, Lumia 925-röl váltottam, igaz,hogy vibráló színek voltak, de a böngészőnek a kereső sávja végig "beégett", egy gariztatáskor cserélve lett, fél év után szintén beégés...😑🤔

[ Szerkesztve ]

(#7397) knox83 válasza oggy71 (#7365) üzenetére


knox83
senior tag

Arra én is, de nem számítok sok jóra. Nekem eddig is egy frissítés jött. (141-es) Ebből kiindulva...Retek T

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#7398) lumija620 válasza ete_ (#7383) üzenetére


lumija620
tag

Nekem kék van kb. 2 hete, tok nélkül, eddig semmi baja. Èn arra tippelek, hogy esetleg oxidáció nyoma vagy olyan szorosan illeszkedett a tokba, hogy az leszedte...

(#7399) lumija620 válasza barmar (#7391) üzenetére


lumija620
tag

Ez a "kijelző kiállás" dolog számos más típusnál is jentkezik, amelyeknek hasonló technológiával illesztik a kijelző a házba. Sajnos akár melegedéstől,akár minimális meghajlástól ( pl. zsebben hordva legugolsz) elválik a kijelző. Szintén L925 nél tapasztaltam,hogy kis elállásból előbb-utóbb nagyobb lesz

(#7400) Gabbbb válasza Newlachka (#7385) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Én lecseréltetném azonnal. Használtam pixelhibás telefont egy éven keresztül és minden bekapcsolásnál a szemem egyből befogta a hibát, eladni is baromira nehéz volt. Hibátlan telefont valóban nehéz kifogni, de a kijelző ne legyen pixelhibás, vagy ilyen fényesfoltos, szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.