Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) kutyesz71 válasza fishme (#7728) üzenetére


kutyesz71
tag

Szia
nekem is win10 em van és nálam nem mindegy hogy melyik usb hez csatlakoztatom.8 ból talán 2 nél jó. ha nincs benne kártya akkor is lehet látni a belső tárolót. (nálam legalábbis mutatja)

(#7752) fishme válasza #32839680 (#7744) üzenetére


fishme
tag

Igen meg jelenik de hiába nyomok a fájlra nem történik semmi.

(#7753) fishme válasza Cunaja (#7745) üzenetére


fishme
tag

Igen engedélyezve van. De úgy sem jó.

(#7754) fishme válasza kutyesz71 (#7751) üzenetére


fishme
tag

Laptopról van szó csak kettő darab usb port van eddig csak az egyiket próbáltam de majd délután kipróbálom a másik portot is.

(#7755) p2pp válasza kutyesz71 (#7751) üzenetére


p2pp
őstag

Nálam csak az Usb 3.0-ás csatiban szeret csatlakozni.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#7756) Balzak83 válasza fishme (#7754) üzenetére


Balzak83
senior tag

Spec beállítások, Biztonságon belül van egy opció, ami visszavonja a HiSuite engedélyét. Azt próbáltad? Ugyanott le is tilthatod, nézd meg mit csinál akkor a gép.

(#7757) weinmaker válasza fishme (#7753) üzenetére


weinmaker
őstag

Ugyanezt cumiztam be, dugd át másik usb-re és menni fog. Nekem ahol eddig bármi működött, na ott ez meg sem nyekkent, aztán végül átdugtam egy másik portra és egyből jó lett.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7758) fishme válasza Balzak83 (#7756) üzenetére


fishme
tag

Nah ezt még nem próbáltam ki próbálom majd köszönöm szépen a tippet.

(#7759) rafis83 válasza tkonya (#7719) üzenetére


rafis83
tag

Köszi szépen! Kb. fél éve keresem ezt a megoldást :)

(#7760) dogi01


dogi01
aktív tag

Nexus 6p-rol váltottam, nagyon tetszik a telefon viszont van egy két apróság. Van e smart lock? Tehát ha GPS érzéki hogy otthon vagyok akkor ne kérjen ujjlenyomatot? Ha okostokom van akkor megoldható e hogy a messenger és email értesítések megjelenjenek a tok ablakában?
Illetve frissítés mikor várható?

(#7761) vhunor


vhunor
őstag

Esélyes, hogy ez a build az OTA nougat update? Furcsa módon nem nagyon találok a neten ezzel a buildszámmal P9-ről infót.

[ Szerkesztve ]

(#7762) gianone válasza vhunor (#7761) üzenetére


gianone
őstag

Gyönyörűen írja, hogy az. Az IMEI meg személyes adat, töröld ki, ha tudod.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#7763) vhunor válasza gianone (#7762) üzenetére


vhunor
őstag

Hol írja gyönyörűen? :) Ez az első Huawei telefon amit használok, tegnap óta van nálam, tőlem lehetne valamelyik béta build is.

Észrevételt köszi, elfelejtettem rámenteni a gphotosban a szerkesztés után.

(#7764) dunc válasza vhunor (#7763) üzenetére


dunc
nagyúr

7 azért. :))

(#7765) Balzak83 válasza vhunor (#7763) üzenetére


Balzak83
senior tag

Akik béta programon voltak, azok kaptak most egy stable-t a béta helyett. Gondolom ha ennek is lefut a tesztje, akkor tolják ki februárban másnak is. Hagyd meg ahogy van, előző tulaj tett neked egy szívességet. Sanszos, hogy valamelyik fórumtársunk telója került hozzád.

[ Szerkesztve ]

(#7766) vhunor válasza Balzak83 (#7765) üzenetére


vhunor
őstag

Nem, ez a Huaweitol van nalam kiprobalasra. Csak kertem ra nougatot es nem tudtam megallapitani, betat raktak-e ra. Koszi a segitseget!

(#7767) gianone válasza vhunor (#7763) üzenetére


gianone
őstag

A fogalmakkal nem árt tisztában lenni. OTA: over-the-air. Ez az? Az. 7.0? Igen.

Saját telód, gondoltam, nyilván úgy kaptad rá, csak emlékeznél, ha fájlból tetted volna fel. Azt nem mondtad, hogy így vetted-e.

De meg ha úgy kérdezted volna, hogy béta-e vagy már stabil, annak lett volna értelme, annak függvényében, hogy már eddig is bétás voltál-e.

Upd.

Na amíg írtam, te is. Ilyenekhez gondolatolvasónak kell lenni, de a 2. kérdés így is releváns.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#7768) Balzak83 válasza vhunor (#7766) üzenetére


Balzak83
senior tag

:Y hol kell ilyenért sorban állni?

(#7769) Cunaja


Cunaja
Topikgazda

Jelentem haspok07 telefonja megjavult szerviz nélkül. :B

Ha valaki romolásba kezd, inkább kérdezzen, hogy ne küldje Csipkerózsika álomba a telefonját. :R

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7770) MK VII válasza Cunaja (#7769) üzenetére


MK VII
veterán

Gratula.
Én ezért nem álltam még neki ennél a telefonnál... Jobb a békesség, és így is számomra teljesen megfelel szolgáltatós rommal.

[ Szerkesztve ]

(#7771) vhunor válasza Balzak83 (#7768) üzenetére


vhunor
őstag

Sajnos erre nincs jó válaszom, mocskos módon kihasználtam a kapcsolataimat :).

(#7772) Cunaja válasza MK VII (#7770) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

:R
Nem az első volt és szerintem nem is az utolsó.
Szoftveresen tudok segíteni, csak hardveresen nem.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7773) dl650 válasza tkonya (#7719) üzenetére


dl650
tag

Köszi a tippet! Már kezdtem bosszankodni,hogy a régi 5colos telefonomon nagyobb volt a kijelző böngészés közben.

(#7774) Gabbbb válasza vhunor (#7761) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Nem az Ota, hanem egyel újabb, aki mostanában kapott OTA-t az b360 volt, neked meg b361 van :D Ez csak mágia lehet, vagy belső teszt build. (vagy Photoshop)

(#7775) zsinyeg


zsinyeg
csendes tag

Sziasztok.
HDR-be mentés esetén nem hdr formátumba kellene menteni? Ami elvileg 20-30 mega nagyságú fájl, de nem ez történik. /P9/

(#7776) Gabbbb válasza zsinyeg (#7775) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Nem. Az a DNG formátum és raw-ba mentés.
Egyébként szerintem is nagyon jó lenne, ha lenne gyors DNG mód abban a menüben.

[ Szerkesztve ]

(#7777) somigergo


somigergo
csendes tag

Üdv!
Hétfőn lettem tulajdonosa egy P9nek, ami vodafone függő. Erre a telefonra érkeznek egyáltalán frissítések?

Jelenlegi verzió : EVA-L09C02B133

Eddig nagyon tetszik a telefon, egy Lenovo Vibe X2-t váltott. Az is jó telefon volt, de ez már ahhoz képest is fényévekkel jobb :) Az eredeti Huawei flip tok van rajta, ami szerintem nagyon jól szuperál :)

(#7778) MK VII válasza somigergo (#7777) üzenetére


MK VII
veterán

Üdv.
Nagyon valószínű, hogy már csak a Nougat jön rá következőre.

(#7779) jegenye77


jegenye77
addikt

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#7780) jegenye77


jegenye77
addikt

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#7781) vhunor válasza Gabbbb (#7774) üzenetére


vhunor
őstag

Akkor a belsőre tippelek :).

(#7782) zsinyeg válasza Gabbbb (#7776) üzenetére


zsinyeg
csendes tag

Ilyesmit se találok. Van a HDR a menüben de különbséget nem látok

(#7783) Gabbbb válasza zsinyeg (#7782) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Raw dng-t úgy találod meg, hogy először felhúzod a manual módot és utána tudod bekapcsolni a jobboldali menüben.

[ Szerkesztve ]

(#7784) bb_bence


bb_bence
csendes tag

Sziasztok!

Üvegfólia terén most hogy állunk?

Én végül lemondtam az XPROTECTOR tempered glasst, az ECELL-nél 15 nap alatt még a postáig sem jutott el a megrendelésem, baromi nagy csalódás.

Speedshopot nézem még, bár itt is csak XPRO, meg egy noname van.

Esetleg talált azóta valaki jót? Még azon gondolkozom, hogy rakatok rá GSM-ben, és ha szarul rakja fel, vagy full nem illik rá megmondom, hogy nem fizetem ki..

USB-c: remax usb A (3.0) -> usb c kábelről van valakinek tapasztalata? 1490 ft.

Köszi!

(#7785) bb_bence válasza bb_bence (#7784) üzenetére


bb_bence
csendes tag

illetve Nillkin usb c-ket nézegettem még ebayen, 1300-2000 ft között, csak nem tudom mennyire megbízhatóak..

(#7786) fishme


fishme
tag

Üdv
Úgy néz ki a dolog hogy nem a telefonnal van gond ma kipróbáltam másik laptoppal az usb csatlakozást ami szintén win 10 és tökéletesen működött a külső tárhely mód tehát az én laptopommal van valami gáz.
Köszönöm mindenkinek az eddigi segítséget innentől nem tudom mitévő legyek.

(#7787) zsinyeg válasza Gabbbb (#7783) üzenetére


zsinyeg
csendes tag

Köszönöm, de nagyon bamba lehetek mert így se látok változást

(#7788) Gabbbb válasza fishme (#7786) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Nekem is volt hasonló problémám régen egy AMD-s géppel és egy NEC chipset-es usb2.0 adapterrel oldottam meg.

(#7789) Gabbbb válasza zsinyeg (#7787) üzenetére


Gabbbb
senior tag

csak manuál módban megy és lesz egy jpeg fájl, meg egy dng fájl és az lesz a 20mb+.

(#7790) MK VII válasza fishme (#7786) üzenetére


MK VII
veterán

Telepíts egy új win10-zet. :K

(#7791) jegenye77


jegenye77
addikt

Amit feltettem képet ( B360) az is csak béta vagy már a végleges?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#7792) Gabbbb válasza jegenye77 (#7791) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Van aki L09-re kapott B360 OTA-t Norvégiában, Németországban, de csak kevesen.(béta programban való részvét nélkül) Nem egyértelmű, hogy mi is a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#7793) haspok07 válasza Cunaja (#7769) üzenetére


haspok07
tag

Igen sikerült Cunaja mester segítségével helyre hozni. Csak alap romlásba kezdtem. Három gombos módszerrel. Nem nyitottam bootloadert. Elég volt annyi hogy egy hibás romot szedtem le a netről ami haza vágta a telót. Ha valaki hasonló helyzetbe kerül első hogy itt a fórumon kérdezzen. Cunaja mesternek megköszöntem a segítséget.

(#7794) vhunor


vhunor
őstag

No, egy napnyi nyomkodás után egyetlen dolog tart vissza a P9 megvásárlásától: a frissítések elhanyagolásától való félelem. Remek a sebesség, kiváló a kijelző, jó a kamera, jó megfogni a motyót. A megjelenés óta a független P9 kapott (viszonylag) rendszeresen havi bizti frissítéseket?

(#7795) Cunaja válasza vhunor (#7794) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Októberben lejár a flottaszerződésünk, így csak azután veszem meg a P9-et és akkor lesz igazán gyors a kicsike. ( Custom rom allias Cunaja ) :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7796) jegenye77 válasza vhunor (#7794) üzenetére


jegenye77
addikt

"Remek a sebesség, kiváló a kijelző, jó a kamera, jó megfogni a motyót"
Ha minden ilyen jó akkor minek a frissítés?
Nemsoká megkapja a 7-es verziót is. Ha az is ilyen jól működik akkor mi a baj?
Akkor várnám nagyon a frissítéseket ha folyamatosan valami nem jól működne. De így!?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#7797) gianone válasza jegenye77 (#7796) üzenetére


gianone
őstag

Amit írt is, a biztonsági frissítésekért. Valakit érdekel, valakit nem, de nehéz volna elmarasztalni érte.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#7798) jegenye77 válasza gianone (#7797) üzenetére


jegenye77
addikt

Mivel nem okozott problémát így nem éreztem hiányát.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#7799) Gabbbb válasza jegenye77 (#7796) üzenetére


Gabbbb
senior tag

A havi biztonsági frissítéseket a Huawei elég ritkán szokta megjelentetni. Az, hogy ez mennyire nagy baj eléggé kérdéses. Most pl. Szemptember 1. a legutolsó patch ami a legtöbb ember készülékén van, aki vodás pl. annak lehet még sokkal régebbi.

Persze eddig még egyszer sem hallottam olyanról, hogy valaki gmail fiókját android biztonsági hibája miatt heckelték volna meg, vagy hogy Stragefright támadás áldozatává vált volna bárki is. Ez persze nem jelenti azt, hogy a veszély ne lenne valós, főleg ha valaki jó magyar módjára torrentről szerzi be az összes webre csatlakozó androidos appját :)

(#7800) lumija620 válasza Gabbbb (#7799) üzenetére


lumija620
tag

Kicsitt off leszek:
Sokáig keringett/kering,hogy a Huawei telókat gyárilag kémprogrammal adják el. Én ezt simán eltudom képzelni,föleg,hogy kínai cucc. Nem táplálok hiú ábrándokat akkor,amikor az információ a legdrágább kincs és ez globális szinten zajlik. Az ujjlenyomat olvasó megjelenése is teljesen beleilleszthetö ebbe a jelenségbe.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.