Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7151) ete_ válasza pepetech (#7145) üzenetére


ete_
újonc

Köszi!

(#7152) ORCA58 válasza bb_bence (#7111) üzenetére


ORCA58
addikt

9. GMD Immersive app.
Egy baja van, hogy ha nem látszik a navigációs sáv, akkor nem jön fel a billentyűzet. Előtte fel kell húzni a navigációs gombokat. Külön appokra is be lehet állítani, vagy kézzel az információs sávból irányítani.
Nekem bevált P9 lite-on.

knox83
Beállítások->Speciális beállítások->Nyelv és bevitel->Huawei Swype->Beállítások->Automatikus javítás
Vagy ha megy a billentyű hosszan a Swype ikonra utána Beállítások stb.

[ Szerkesztve ]

(#7153) Rocsiro


Rocsiro
csendes tag

Sziasztok!
Van közületek valaki P9-én Nillkin Super Frosted tok? Ha igen próbálta már leszedni róla, mert nekem az istenért nem akar lejönni, és félek, hogy vagy tokban, vagy a telefonban kárt teszek...:/

(#7154) ShadowX válasza Rocsiro (#7153) üzenetére


ShadowX
őstag

Bár nekem nexus 6p-m van, arról úgy jött le a frosted shield, hogy jellemzően az egyik sarkánál könnyebben meg lehetett kezdeni a tokot (de egyszerre csak egy sarkot próbálj, ne egyben az egészet). Utána arról az oldalról már szépen lejött, és csak ki kellett emelni belőle a telefont.

(#7155) Gabbbb válasza ORCA58 (#7152) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Szerintem ez egy akkora baj, hogy számomra használhatatlan.

(#7156) Balzak83 válasza ete_ (#7151) üzenetére


Balzak83
senior tag

Teljesen normális értékek, sőt mehetne feljebb is nyugodtan, mert ez azt jelenti, hogy nincs kihasználva teljesen a memória kapacitása. Ne a windowsból indulj ki, itt máshogy mennek a dolgok. Olvass utána kicsit, it van pl egy fincsi leírás a memóriakezelésről

(#7157) bobika44


bobika44
csendes tag

Segítsetek! Nem tudok dönteni a P9/P9 Plus és a Galaxy S7 között.
125 ezer, 160 ezer és 150 ezer sorrendben az áruk. Fontos a jó akkumulátor idő, a jó minőségű fénykép, a gyorsaság, és a pontos ujjlenyomat olvasó. Ti melyiket javasoljátok?
Köszi a választ.:)

Huawei Mate 9

(#7158) szentkuti11 válasza bobika44 (#7157) üzenetére


szentkuti11
addikt

Szerintem minden P9-tulaj a Galaxy S7-et fogja javasolni. ;]

(#7159) Balzak83 válasza bobika44 (#7157) üzenetére


Balzak83
senior tag

A fényképező kivételével mindenben jobb a p9 (játékot leszámitva). Ide vehetnénk a megbizhatóságot és a garanciaidőt is. Van itt olyan aki s7-ről jött, és nem csalódott.

(#7160) icecave válasza Rocsiro (#7153) üzenetére


icecave
nagyúr

A sarkán megkezded, odarakod az ujjad, hogy ne ugorjon vissza a tok, majd a körmöddel végigmész a peremen, és szépen lejön. Én bal felül szoktam kipattintani, majd menni lefelé,ahogy írtam.

(#7161) pepetech válasza bobika44 (#7157) üzenetére


pepetech
őstag

Én s7edgéről jöttem már 7 hónapja.

https://drive.google.com/folderview?id=0B0eao6xz8lVRNjFRQk1YaGh2RTA

Ezen a linken vannak össze hasonlító fotók. Játék és egyéb terén szerintem ugyan olyan hanem jobb. Olcsóbb is a P9. aksi a jobban bírja. Jobban van optimalizálva a rendszer.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#7162) EndyCretu


EndyCretu
csendes tag

Sziasztok,
A mai nap folyamán egy cuki Huawei P9 boldog tulajdonosa lettem. Remélem nem zavarok,csöndes társ leszek megígérem és remélem hogy a kicsivel nem lesz különösebben semmi gond! :C De azért folyamatosan fogom figyelni az itteni hozzászólásokat. :R

(#7163) lumija620 válasza MK VII (#7147) üzenetére


lumija620
tag

Köszi a kimerítő választ 😉

(#7164) lumija620 válasza #48613632 (#7148) üzenetére


lumija620
tag

Abból gondoltam,hogy az időt írja ki,mert egyszer 1,2 MP, egyszer még 1,5 MP -t,szóval változik

(#7165) pepetech válasza lumija620 (#7164) üzenetére


pepetech
őstag

Tudtommal időt ír de ilyenkor kevés megapixellel dolgozik a kamera.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#7166) weinmaker


weinmaker
őstag

Iszonyat tetszik a telefon! Pedig még csak egy napja nyúzom. Előtte egy Xiaomi mi note-om volt amit szintén szerettem, de ez nagyon ott van a szeren.
Vettem ma rá tokot és fóliát is, nagyon szuper. XPRO márkájú mindkettő de minőségi cucc és teljesen takarja az üveget.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7167) lumija620 válasza weinmaker (#7166) üzenetére


lumija620
tag

Üdv a klubban!😉
A fóliáról ill.tokról tudnál linket dobni?

(#7168) MikaVejneGI válasza Gabbbb (#7113) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

Az én dobozomban nem volt semmilyen átalakító.
Most mehetek a Tel*****omhoz reklamálni?

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#7169) weinmaker válasza lumija620 (#7167) üzenetére


weinmaker
őstag

Persze! [link]
Én füstszínű szilikontokot vettem és teljes méretű fekete keretes üveget. Állat jól néz ki a teló így, és mindenütt takarja. Szerintem nagyon korrekt cucc.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7170) Newlachka válasza MikaVejneGI (#7168) üzenetére


Newlachka
őstag

nem!
A csomagok eltérnek egymástól.Általában telekomnál alap csomag van.

(#7171) Balzak83 válasza EndyCretu (#7162) üzenetére


Balzak83
senior tag

Üdv közöttünk! Mi azt szeretnénk, hogy boldog p9 tulaj legyél, ezért kérdezz bátran, ne tartsd magadban! :) :) :)

(#7172) lumija620 válasza weinmaker (#7169) üzenetére


lumija620
tag

Elèg prèmiumnak nèz ki!
Most nem teljesen vágom,hogy a p9 nek ívelt a kijelző szèle,mert azèrt oda írták?! Ha nagyon nèzem akár lehet ívelt is 😁 De akkor azt mondod faszán tapad/kitölti?

(#7173) Newlachka válasza lumija620 (#7172) üzenetére


Newlachka
őstag

ívelt a kijelzője méghozzá 2,5D-ben
én arra lennék kíváncsi,hogy a hangszórónál felül nem megy be a kosz alá?
Én rendeltem kintről ilyen üveget,de mivel körbe van a ragasztó így oda bement a por, és inkább levettem egy hét után, mert féltem,hogy összekarcolják ott a kijelzőt.

(#7174) the_pimp


the_pimp
senior tag

Üdv!

Nougat update hogy áll most az l19 verzióhoz?

(#7175) lumija620 válasza weinmaker (#7169) üzenetére


lumija620
tag

Ennek a fóliának is csak a szélső támadnak vagy az egész felülete?

(#7176) lumija620 válasza Newlachka (#7173) üzenetére


lumija620
tag

Kár pedig nagyon igényelnének a védelmet! Azt nem gondoltam volna,hogy a telefonnal kapcsolatban a fólia miatt lesz egyedül rossz szájízem...😂😂😂

(#7177) lumija620 válasza lumija620 (#7175) üzenetére


lumija620
tag

Bocsi, szóval csak szélső részei tapadnak vagy az egész felülete? 😀

(#7178) weinmaker válasza lumija620 (#7177) üzenetére


weinmaker
őstag

A szélei, de tökéletes hidd el. Előtte feltettünk egy simát, de az szar, körben nagyon nagy helyen volt üres rész. Ennél meg atom jó, szerintem szinte nem lehet megmondani, hogy fólia van rajta. A tokkal együtt pedig jól is néz ki, és jól is védi a telót. Nekem nagyon bejön.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7179) dunc


dunc
nagyúr

Srácok használ valaki jobb fülhallgatót mint a gyári? Esetleg érdemes cserélni? Olyant szeretnék ami hangosabb, dinamikusabb.

(#7180) the_pimp válasza dunc (#7179) üzenetére


the_pimp
senior tag

Nekem a gyári bele se megy a fülembe..

(#7181) icecave válasza dunc (#7179) üzenetére


icecave
nagyúr

Még szép, a gyári enyhén szólva is gáz zenehallgatáshoz (persze kinek mi az igénye).

Nekem egy RHA M600i van, de azzal nem megy sajnos a hangerőszabályzás, csak a play/stop, ezért vettem egy Piston hybrid-et, ezzel megy minden gomb. Jó lenne tudni, milyen zenét hallgatsz, előbbi kicsit mélyorientált, utóbbi pedig V karakterű a hangzást tekintve.

(#7182) pepetech válasza dunc (#7179) üzenetére


pepetech
őstag

Szerintem a gyári nagyon rosz minőségű. Nekem van egy kicker fül illetve egy Sony fejhallgatóm amit anno a P8-hoz kaptam. Ezekkel 100x jobban szól.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#7183) dunc válasza icecave (#7181) üzenetére


dunc
nagyúr

rock ;)

(#7184) icecave válasza dunc (#7183) üzenetére


icecave
nagyúr

[link] - itt van az összefoglalóban árkategória szerinti ajánló, illetve biztosan segítenek, ha hozzászólsz.

(#7185) jegenye77 válasza dunc (#7183) üzenetére


jegenye77
addikt

Vagy itt pár olcsóbb de jó kis fülesek.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#7186) katokacaj


katokacaj
tag

Sziasztok. Ha be van repedve az üvegem szerintetek érdemes még rá fóliát rakatni? Most van egy rajta azóta hogy berepedt, már alapból tiszta por meg buborék volt alatta mert én raktam fel és bement alá a por. Azóta nem mertem levenni, elmentem egy mobil szaküzletbe és azt mondták nem is lehet már így rá fóliát tenni mert fellevegősödne alatta. De ígyis levegős és ronda, viszont fólia nélkül nem akarok mászkálni, mert a karcokra ígyis allergiás vagyok, ez meg csak egy hajszálrepedés, annyira nem zavaró mint ha tiszta karc a kijelző, illetve félek ha újból leesik eltörik mégjobban. Az ami a szélére tapad csak ahhoz tud valaki linket küldeni?

(#7187) dunc


dunc
nagyúr

Köszi mindenkinek a segítséget.

(#7188) bb_bence válasza ORCA58 (#7152) üzenetére


bb_bence
csendes tag

Kipróbáltam, nekem elég körülményesen fut, igazából jobban idegesített, mintha fent maradnának a gombok, úgyhogy letöröltem. :D Kár, nem tudom, miért nem lehet ezt az opciót beleépíteni a szoftverbe, amikor félig már így is benne van... pl. ha neten videót nézek, pöccintésre el tudom tüntetni/visszahozni, na így még nehezebb megszokni, hogy alapjáraton nem. :D

Többieknek is nagyon köszi a válaszokat!

Ujjperces trükkökről nincs valakinek tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#7189) Gabbbb válasza weinmaker (#7169) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Kétségeim vannak a törés elleni védelem mértéke miatt.

(#7190) Newlachka válasza dunc (#7179) üzenetére


Newlachka
őstag

JVC én ezt használom kb. 2,5 éve

(#7191) dunc válasza Newlachka (#7190) üzenetére


dunc
nagyúr

Hangosabb mint a gyári?

(#7192) EndyCretu


EndyCretu
csendes tag

Sziasztok! Hogyan tudom beállítani a képernyőzárat anélkül hogy ne a szélén található gombot kellene megnyomnom? Pld. esetleg dupla kattintással??? :))

(#7193) dunc válasza EndyCretu (#7192) üzenetére


dunc
nagyúr

Ujjlenyomat? ;)

(#7194) MK VII válasza EndyCretu (#7192) üzenetére


MK VII
veterán

Szia.
Először is üdv a klubban. :)

Tehát. Vagy ujjlenyomattal oldod fel vagy a bekapcsoló gombbal. Dupla koppot nem tud.

(#7195) moleculez válasza Newlachka (#7190) üzenetére


moleculez
veterán

Én is, már kb 1.5 éve, brutál mélyei vannak...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#7196) Horvi válasza EndyCretu (#7192) üzenetére


Horvi
őstag

Kicsit félreérthető a kérdés. Az én olvasatomban arra vagy kíváncsi, hogy van-e lehetőség más módszerrel is lezárni a képernyőt mint az oldalsó gomb. Ha nem így értetted akkor elnézést :DD

Ha a feloldásra gondolsz akkor oldalsó gomb + kód vagy ujjlenyomat. Dupla koppos ébresztés nincs benne.

[ Szerkesztve ]

Hello darkness, my old friend...

(#7197) Gabbbb válasza EndyCretu (#7192) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Ez, ha a képernyőzárásra gondoltál:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.katecca.screenofflock&hl=en

p9 különleges, mivel ez az egyetlen olyan telefon, ahol ez a program megy ujjlenyomat olvasóval is hibátlanul.

[ Szerkesztve ]

(#7198) EndyCretu válasza Gabbbb (#7197) üzenetére


EndyCretu
csendes tag

Jó értem de telefonon belül,anélkül hogy le kellene töltsek valami appot nem lehet megoldani? az ujjleolvasóval be tudom indítani de lezárni már nem!

(#7199) Gabbbb válasza EndyCretu (#7198) üzenetére


Gabbbb
senior tag

App letöltés nélkül nem megy.

(#7200) EndyCretu válasza Gabbbb (#7199) üzenetére


EndyCretu
csendes tag

Ez komoly?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.