Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7301) weinmaker válasza Gabbbb (#7300) üzenetére


weinmaker
őstag

Nem, mert nem jön fel :)
Már bocsi de ennyire nem vagyok gyökér. Ezer éve van androidos telóm, meg ipad-em is :D

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7302) richardb8308 válasza k-adi (#7286) üzenetére


richardb8308
csendes tag

Amiatt, mert a szolgáltató megkapja a ROM-ot, majd azt egyedi igényeinek megfelelően átszabja, ezt követően tesztelik, és adják ki.

Igen elképzelhető ha február után veszed meg a készüléket akkor lehet hogy már eleve rajta lesz a 7-es verzió.

People tend to forget the old adage; KISS. (Keep it simple stupid.)

(#7303) Balzak83 válasza Djuree (#7297) üzenetére


Balzak83
senior tag

Nem lehet, hogy a telefonkezelő fut le automatán, és letörli? Lg-nél volt olyan, hogy leszedte a számológépet, mert X ideje nem volt használva.

(#7304) Jaded válasza k-adi (#7293) üzenetére


Jaded
senior tag

Az újak azzal vannak csomagolva.

Renault Megane IV Limited

(#7305) tkonya válasza weinmaker (#7298) üzenetére


tkonya
aktív tag

Fejlesztői lehetőségeken belül, az usb hibakeresés be van kapcsolva???

Motorola Edge 30 Fusion

(#7306) weinmaker válasza tkonya (#7305) üzenetére


weinmaker
őstag

Hol van ez a fejlesztői lehetőségek? Nem találtam a menüben.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7307) tkonya válasza weinmaker (#7306) üzenetére


tkonya
aktív tag

Ezer éve igaz??😃😃😃😃😃 Bocsi😃😃😃

Tehát, beállítások, telefonról, buildszámra sokszor bökj, és aktív lesz a fejlesztői menü. Azon belül lesz az usb hibakeresés.

Mikor kiírja hogy fejlesztő vagy, akkor fogod a beállítások menüben megtalálni a fejlesztői lehetőségeket. Ez lemaradt.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 30 Fusion

(#7308) weinmaker válasza tkonya (#7307) üzenetére


weinmaker
őstag

Nabazz, tényleg. De egy szaros fájlmásoláshoz nem gondoltam volna, hogy kell, illetve sok romban ez alapból elérhető. Mellesleg így sem jön elő.
Vagy nem lehet bele sd kártya bővítést tenni?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7309) tkonya válasza weinmaker (#7308) üzenetére


tkonya
aktív tag

Akkor több tippem nincs, nekem így működik. A hisuite is indul, valamint értesítések alatt kitudom választani, hogy csak töltsön vagy fáljokat is lássam. Pc-n (win7)sajátgépben látom a belső és külső sd tartalmát is.

Mit értesz sd kártya bővítésen???

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 30 Fusion

(#7310) weinmaker válasza tkonya (#7309) üzenetére


weinmaker
őstag

Azt hogy tettem bele egy 32-es sd kártyát. Vagy nem lehet, csak belső tárhelyre másolni?
De nem dob fel semmit amúgy. Ezért nem is értettem, mert minden telón egyből feljön, hogy mit akarsz csinálni.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7311) tkonya válasza weinmaker (#7310) üzenetére


tkonya
aktív tag

De lehet.
Beállítások, speciális beálllítások, memória és tárhely. Ezen belül, alapértelmezett hely.
De a gyanúm az, hogy lesz app aminek csak egy részét fogja oda másolni.

Motorola Edge 30 Fusion

(#7312) weinmaker válasza tkonya (#7311) üzenetére


weinmaker
őstag

Igen, így csináltam és beállítottam az sd-t elsődlegesnek. De nem tudok rá másolni, mert nem jön elő az a szar. Földhöz verem most már :(

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7313) Newlachka válasza weinmaker (#7312) üzenetére


Newlachka
őstag

nem kell földhöz verni.
build számra katt 7x és előjön a fejlesztési lehetőségek!
teljesen felesleges sd-t elsődlegesnek beállítani,mert az sokkal lassabb tároló mint a belső tárhely.

[ Szerkesztve ]

(#7314) Viper26


Viper26
nagyúr

LWP hogyan látszik lezárt képernyőn is?

Pixel 7 | FR955

(#7315) weinmaker válasza Newlachka (#7313) üzenetére


weinmaker
őstag

Kínomban átdugtam egy másik usb-be és onnan feljött egyből. Vicc. Minden teló ment arról a portról, ez meg ilyen banális szarral megszívatott. Ráadásul az is rohadt érdekes, hogy miért nem ismerte fel az ujjlenyomatot, csak ha lehúztam. Mindegy most megy. Köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7316) weinmaker


weinmaker
őstag

Kérdeznék még egyet ha lehet ;)
Hogyan lehet azt megadni, hogy egy adott alkalmazás csak ujjlenyomattal induljon el?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7317) ruarua válasza weinmaker (#7316) üzenetére


ruarua
tag

Telefon-kezelő app, azon belül alkalmazás zárolása.

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#7318) pepetech


pepetech
őstag

Boldog új esztendőt kívánok mindenkinek!

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#7319) weinmaker válasza pepetech (#7318) üzenetére


weinmaker
őstag

Ruarua: Köszi! ;)
Neked is BUÉK!

[ Szerkesztve ]

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7320) EndyCretu


EndyCretu
csendes tag

Boldog Új Évet mindenkinek! És remélhetőleg telefon probléma mentes évet!

(#7321) Viper26


Viper26
nagyúr

Mindenkinek BÚÉK! :)

Pixel 7 | FR955

(#7322) Gabbbb


Gabbbb
senior tag

BUÉK

(#7323) joolaca


joolaca
csendes tag

Sziasztok Huawei P9 illetve Honor 7 használok és mindenki más is !

Szeretném megkérdezni hogy ha mindennapos használatra ( facebook , messenger , telefonálás , zenehallgatás ) szeretnék telefont vásárolni 2017 ben fontos-e a 3 Gb RAM ?
Huawei P9 lite vagy Honor 7 készülékben gondolkoztam .
Esetleg mit tudtok ajánlani 70-80.000 ft -ért ,természetesen Új telefonra gondolok hogy a garacia meg legyen rá .
Köszönöm válaszaitokat.

(#7324) Gabbbb válasza joolaca (#7323) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Vanilla p8 nem rossz, mivel abban egész jó a kamera és bele is fér a keretedbe. ( http://www.mobilcorner.hu/huawei-ascend-p8-gray-587 ) Amúgy a 2 giga ram akkor fog csak lényegesen korlátozni, ha egyszerre akarsz sztrímelt zenét hallgatni és gps navigálni,miközben kapsz egy hangouts üzenetet. Hangouts buborék felugrik, akkor elképzelhető, hogy droid be fogja zárni a navit, vagy a Spotify-t.

[ Szerkesztve ]

(#7325) pepetech válasza joolaca (#7323) üzenetére


pepetech
őstag

P8, honor 7. A P9 lite nem egy liga ezekkel.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#7326) ruarua válasza joolaca (#7323) üzenetére


ruarua
tag

7272es hozzászólást nézd vissza, pont rólad szól!

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#7327) Djuree válasza Balzak83 (#7303) üzenetére


Djuree
félisten

ez jó ötlet, utánajárok köszi.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7328) philoxenia válasza ruarua (#7291) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem pontokért a Telekomnál sokkal kevesebbe számolták.

Ki milyen kábelt vett hozzá? Jó lenne az ajánlott kábeleket a relatíve ritka típus miatt az összefoglalóban felsorolni.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7329) laci1892 válasza philoxenia (#7328) üzenetére


laci1892
senior tag

Ha a töltő kábelre gondolsz csak Gigatel. Ott a gyári kábel 6000 Ft. Bár kicsit borsós de... inkább az mint hogy valami baja legyen telefonnak.

[ Szerkesztve ]

(#7330) EndyCretu


EndyCretu
csendes tag

Egy utolsó hír: http://ripost.hu/cikk-tragedia-meghalt-egy-15-eves-fiu-akinek-felrobbant-a-kezeben-a-telefonja?source=hirstart Ennyit a Samsungokról!!!

(#7331) Balzak83 válasza philoxenia (#7328) üzenetére


Balzak83
senior tag

Egyetértenék, az összefoglalót kicsit fel kéne tuningolni, mert sok az s7-es kérdés, kéne egy GYIK szekció. Bevált tokok, fóliák, töltők is kaphatnának egy pontot. Ki most itt a topikgazda?

[ Szerkesztve ]

(#7332) EndyCretu


EndyCretu
csendes tag

Sziasztok! Egy kis ízelítő!
https://www.aliexpress.com/item/Luxury-Original-Flip-Cover-For-Samsung-Huawei-Galaxy-S7-Edge-A3-A5-A7-J1-J5-J7/32779331513.html?spm=2114.13010208.99999999.262.Tqn0mo

https://www.aliexpress.com/item/Full-Cover-Tempered-Glass-For-Huawei-P9-9H-Anti-Explosion-Screen-Protector-with-Clean-Tools/32781741012.html?spm=2114.13010208.99999999.276.Tqn0mo

https://www.aliexpress.com/item/Premium-Real-Tempered-Glass-for-Huawei-Ascend-P6-P7-P8-P9-P9-plus-Screen-Protector-protective/32748587182.html?spm=2114.13010208.99999999.283.Tqn0mo

(#7333) acelos


acelos
tag

L19 (c432) esetén a B182-t , hogy lehet felrakni(egyáltalán érdemes) .Én ezt a kábelt használom ami gyors töltővel is tudja a gyári értéket(9V,2A) és vastagabb is a gyárinál

(#7334) philoxenia válasza acelos (#7333) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ezt néztem visszaolvasva. De létezik Nillkin, ami tokban baromi jó, töltőben nem tudom, meg jó lenne olyan másfél méter hossz, a gyári elég rövid, átalakítót telekomossal nem kaptam, abból mi a jó? :F
Ilyet most majdnem hármat kapnék a gyári kábel árából, Giganál 1200 a szállítás is... :O

Topikgazdát nekem itt most nem ír. :(

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7335) tkonya válasza philoxenia (#7334) üzenetére


tkonya
aktív tag

Mert sajna nincs😑

Motorola Edge 30 Fusion

(#7336) philoxenia válasza tkonya (#7335) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

és ha Őt szépen kérnénk?... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7337) rafis83 válasza philoxenia (#7328) üzenetére


rafis83
tag

Blitzwolf 2 méteres kábelét vettem, tökéletesen működik, és nem "borsós" az ára 😁

(#7338) philoxenia válasza rafis83 (#7337) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Gondolom nem is babos... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7339) tkonya válasza philoxenia (#7336) üzenetére


tkonya
aktív tag

Ő volt, de valamiért feladta.

Motorola Edge 30 Fusion

(#7340) lumija620 válasza EndyCretu (#7332) üzenetére


lumija620
tag

A 3.-ból pont P9-re ninc😑

(#7341) lumija620 válasza lumija620 (#7340) üzenetére


lumija620
tag

Èn végül ezt a kombót rendeltem.Tapasztalat valakinek valamelyikkel?

(#7342) the_pimp válasza lumija620 (#7340) üzenetére


the_pimp
senior tag

Valaki kapott már 7.0 frissítést?
(új hozzászólást akartam:)

[ Szerkesztve ]

(#7343) Balzak83 válasza the_pimp (#7342) üzenetére


Balzak83
senior tag

Az kizárt dolog, mert nem tudom :N

[ Szerkesztve ]

(#7344) EndyCretu válasza the_pimp (#7342) üzenetére


EndyCretu
csendes tag

Sziasztok! Semmi sehol! De lehet hogy a cégnél még buliznak! Rá ér a hét vége fele is kiadni,nem? :DDD

(#7345) the_pimp válasza Balzak83 (#7343) üzenetére


the_pimp
senior tag

Gondolkoztam felrakom, de ahogy néztem YouTubeon, annyira nem hoz lázba.

(#7346) Arnylany válasza the_pimp (#7342) üzenetére


Arnylany
csendes tag

Majd februárban jelenik meg, kár addig idegeskedni.

(#7347) laci1892


laci1892
senior tag

Srácok egy kérdés.
Note 4-emen anno android 6.0 volt. Ott át tudtam rakni az alkalmazásokat SD kártyára. Itt valamiért nem tudom. Egyáltalán nem lehet p9-en ezt megoldani? :/

(#7348) Newlachka válasza laci1892 (#7347) üzenetére


Newlachka
őstag

de meglehet de mi értelme?
van kb.28GB szabad tárhelyed belső memóriába!
beleraksz egy cl10-es memkártyát ami lassabb mint a belső tárhelyed, így lassítani fogja a telód.
SD-re rakjátok a képeket,zenéket stb.stb. aminek teljesen mindegy a kártya sebessége.
nem optimális ha a kamera sd-re ment mert sok esetben(P7,P8l,P8)számoltak be olyanról,hogy nem mentette el a képet, vagy lassan indult a fényképező stb.

(#7349) bb_bence válasza Newlachka (#7348) üzenetére


bb_bence
csendes tag

"SD-re rakjátok a képeket,zenéket stb."

"nem optimális ha a kamera sd-re ment mert sok esetben(P7,P8l,P8)számoltak be olyanról,hogy nem mentette el a képet, vagy lassan indult a fényképező stb."

ez most nem ellentmondás egyébként?

nem kötekedésből, csak én is azon gondolkozom épp, hogy mit érdemes SD-re (class 10), és mit belső tárhelyre, egyelőre a Spotify menti csak kártyára a zenéket, de valószínűleg hamarosan a fotók miatt kevés lesz a maradék belső..

(#7350) zsooti1


zsooti1
tag

Sziasztok!
P9 nél meg lehet valahogy oldani,hogy Win7 esetén a total commander lássa a tárhelyeket?

Zsooti

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.