Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) Viper26 válasza tkonya (#6900) üzenetére


Viper26
nagyúr

:R

iPhone 14 | FR955

(#6902) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Sziasztok!

Olvastam pár cikket a telefonról, de van ami nem teljesen egyértelmű. Csak a kék színűhöz jár gyorstöltő?

(#6903) Sebibalu válasza Gabesz1019 (#6902) üzenetére


Sebibalu
őstag

Titánszürke telenoros és gyors töltöt kaptam hozzá :))

(#6904) Trevize1987 válasza Gabesz1019 (#6902) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

A régebb óta a boltok polcain lévőkben még nincs, de az újabb szállítmányokban már benne van. Már így csomagolják alapból. Ettől még lehetsz peches és egy régebbi dobozt is kaphatsz, de utána kell érdeklődni. A kék az már új, abban már 100% hogy az van. Kábé ennyi.

(#6905) dunc válasza Sebibalu (#6903) üzenetére


dunc
nagyúr

Melyik a gyors töltő?

Én is azt kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#6906) Quqesz válasza dunc (#6905) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Amelyiken van egy gyalogkakukk ikon...:D

Na srácok. Honor 8 vagy P9 van vkinek mind2vel tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#6907) MK VII válasza Quqesz (#6906) üzenetére


MK VII
veterán

Vagy egy mexikó kisegér sombréróban ( Speedy Gonzales ). Régió függő, hogy mit csomagolnak mellé.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6908) Viper26 válasza Sebibalu (#6903) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én meg semmi ilyesmit. :(

iPhone 14 | FR955

(#6909) Quqesz válasza MK VII (#6907) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az volt a másik tippem ;)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#6910) Bajusz2010 válasza icecave (#6860) üzenetére


Bajusz2010
tag

Amit láttam a telefonból: egy rövid időre megfordította a készüléket. Két kamera volt benne.
Majd keresgélt a rádión meglett a MusicFm 89,5 frekije. Ugyanolyan gyári kék mint a családban lévő Y6II-esen is van. Valahogy megbuherálhatták a telefont ha ment a rádió.
Én várom hátha kapható lesz majd a Honor Magic (http://www.gsmarena.com/huawei_honor_magic-8482.php)
elfogadható áron. Pl. szolgáltatónál 200 alatt..
Most a P9-es is csak 130 lenne a "T"-nél az előfizetési csomagomhoz.Teljes ár 150.
Ennyiért független van az Extremdigitálnál...

(#6911) icecave válasza Bajusz2010 (#6910) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem buherálták azt meg, egy Rádió app volt, azon is lehet ugyanúgy keresni, ugyanúgy mutatja, csak a vételhez adatfogalmat használ.

(#6912) tkonya válasza Bajusz2010 (#6910) üzenetére


tkonya
aktív tag

Dec 16.-ai cikk részlet:
"Végül hivatalosan is megerősítették: A Honor Magicet egyelőre kizárólag Kínában forgalmazzák majd, ott is korlátozott számban, átszámítva nagyjából 160 ezer forintért. Senki nem zárta ki azt, hogy idővel máshol is felbukkanjon majd hivatalos úton, de teljesen egyértelmű, hogy jelenleg ez nincs terítéken."

Helyedbe annyira nem várnám😃

Motorola Edge 30 Fusion

(#6913) Viper26


Viper26
nagyúr

Háttérképcsere lock/home esetében is működik?
Vagyis feldobja, hogy hová legyen beállítva pl. külső alkalmazás esetén?

iPhone 14 | FR955

(#6914) tkonya válasza Viper26 (#6913) üzenetére


tkonya
aktív tag

Válasz ki a képet, és betudod állítani mindkettőre, akár különbözőt is.
Galéria, választasz egy képet, menü gomb jobb alsó sarok, beállítás mint, majd jobb felső sarok pipa, ezek után kérdezi meg melyiknek akarod beállítani. Fő, zárképernyő vagy mindkettő.

Motorola Edge 30 Fusion

(#6915) sb


sb
veterán

Nem jött válasz, így még egyszer: gyorstöltő kábelnek akkor bármi jó?

Más: Adatforgalomból a beállításokban nem látom csak az aktuális hónapot. Én nézem félre vagy tényleg nincs 1-2 előző hónap historyban?

(#6916) Viper26 válasza tkonya (#6914) üzenetére


Viper26
nagyúr

Köszi. :)

És ha ezt használnám?
Itt ha jól emlékszem nem kerül a galériába a kép.

iPhone 14 | FR955

(#6917) tkonya válasza Viper26 (#6916) üzenetére


tkonya
aktív tag

Nézd egyszerű. Mivel nem egy "nagy" összeg, próba. Látatlanba nem tudom, nekem wallpaper hd volt a p8l-on, azzal nem volt gond.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 30 Fusion

(#6918) Viper26 válasza tkonya (#6917) üzenetére


Viper26
nagyúr

Megvan már, ki tudom próbálni szerencsére.

iPhone 14 | FR955

(#6919) Viper26


Viper26
nagyúr

Sikerül így is csak le kell menteni a képet.
Gyári widgetek mennek nova launcher alatt?

iPhone 14 | FR955

(#6920) richardb8308


richardb8308
csendes tag

Sziasztok!

A mai napon én is csatlakoztam a P9-es táborhoz, egy kártyafüggetlen EVA-L19 Mystic Silver verzióval. Az előző telefon egy Ascend P6-volt, így sok meglepetést nem okoz a készülék, csak a 6-os Androiddal kell ismerkedjek. Jelenleg a készüléken az EVA-L19C432B182-es build van telepítve. :)

People tend to forget the old adage; KISS. (Keep it simple stupid.)

(#6921) Viper26


Viper26
nagyúr

Lwp hogyan kerül ki a lockra is?

iPhone 14 | FR955

(#6922) MK VII válasza richardb8308 (#6920) üzenetére


MK VII
veterán

Gratulálok. Üdv a klubban. :)

(#6923) richardb8308 válasza MK VII (#6922) üzenetére


richardb8308
csendes tag

Hát a SIM kártya átalakítását követően most kapcsoltam be, eddig simán veszi az akadályokat, a korábbi telefonon volt egy HuaweiBackup nevű alkalmazás, amivel készítettem mentést a beállításokról azzal gond nélkül át tudtam hozni mindent a korábbi telefonról. :-D

[ Szerkesztve ]

People tend to forget the old adage; KISS. (Keep it simple stupid.)

(#6924) icecave válasza Viper26 (#6919) üzenetére


icecave
nagyúr

Például melyik? Akkor kipróbálom. Azt tudom, hogy a gyári órás-időjárásos nem megy, illetve igen, csak kék a háttere. Emiatt másikat használok. Nem is kellene a Nova, de annyira nagyok az ikonok P9Plus-on gyári launcherrel, hogy emiatt használom csak.

(#6925) Balzak83 válasza sb (#6915) üzenetére


Balzak83
senior tag

Elvileg nem. Befolyásolja a hossz és a keresztmetszet is, de itt van ez a cikk, kicsit majd képbe hoz.

Tapasztalat, hogy ehhez a telefonhoz ajánlott a gyári gyorstöltő. Én pl. egy QC3-as gyorstöltővel, amely elvileg dinamikusan alkalmazkodik a telefonhoz, nagyon lassú töltési sebességet értem csak el (biztonsági töltés?) Ha valaki beírná ide, mi a gyorstöltője típusszáma, akkor szerintem arra keress rá.

[ Szerkesztve ]

(#6933) Viper26


Viper26
nagyúr

Ha felteszel másik launcher-t, hogyan lehet váltani köztük?

Ez érdekes lehet talán pár embernek.:

Stock android icons how to

iPhone 14 | FR955

(#6934) icecave válasza Viper26 (#6933) üzenetére


icecave
nagyúr

Beállítások - alkalmazások - speciális - alapértelmezett alkalmazások: alkalmazásindító

[ Szerkesztve ]

(#6935) Viper26 válasza icecave (#6934) üzenetére


Viper26
nagyúr

:R

iPhone 14 | FR955

(#6936) pepetech válasza Trevize1987 (#6931) üzenetére


pepetech
őstag

Általában maximum 6 hónapig bírom egy telefonnal :). A rosszabbak 1-2 hónapot bírnak :).

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#6937) dunc válasza pepetech (#6936) üzenetére


dunc
nagyúr

Szerintem meguntad, ennyi, én is szoktam így lenni viszket az újra az ujjam!!! :R :C

(#6938) Viper26


Viper26
nagyúr

Skype-on belül ki vannak kapcsolva a hang értesítések mégis csipog itt nekem...
Valamit még ki kéne kapcsolni hozzá? :F

iPhone 14 | FR955

(#6939) Bajusz2010 válasza icecave (#6911) üzenetére


Bajusz2010
tag

Köszi a választ.

(#6940) icecave válasza Viper26 (#6938) üzenetére


icecave
nagyúr

A Skype kliens egy karás sz*r androidon (nem, mintha iOS-en jobb lenne). Nálam így néz ki: [link]

Nincs hang, ilyenek, de nem árt ki-be lépni belőle, esetleg kilőni háttérből, majd újra vissza, vagy telefon reboot,hogy felfogja a beállítást, amit megadtál neki.

(#6941) Bajusz2010 válasza tkonya (#6912) üzenetére


Bajusz2010
tag

A kamera színhelyessége mindenképpen jobb Honor( Huawei) készülékeinél mint Sonynál.
Nézd meg a pirosat, zöldet, kéket. Az eredmény magáért beszél..

(#6942) Balzak83 válasza pepetech (#6936) üzenetére


Balzak83
senior tag

Akkor 1-6 hónap múlva várunk vissza, mert ennél jobb telót úgysem találsz, hacsak nem a p10-re váltasz :DD

(#6943) ruarua válasza Balzak83 (#6942) üzenetére


ruarua
tag

Tudtok ajánlani fóliát, ami illeszkedik rendesen? A gyárit sajna megütöttem, és csúnya. Most tetettem fel egy üveget, de a széleken jön fel, és nem is méretpontos.
Ebayről tudnék, de egy hónapig nem tudom elviselni ezt a hibás üveget.
Link valakinek?

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#6944) pepetech válasza Balzak83 (#6942) üzenetére


pepetech
őstag

Eddig 4 telefonom volt ami edidg bírta. Asus padfone 2 , the new padfone Infinity, P8 és most a p9

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#6945) Balzak83 válasza ruarua (#6943) üzenetére


Balzak83
senior tag

A nillkin cp+ szépen fent marad, nincs felválás, vagy légbuborék, de a fekete színezett kerete belelóg a látható képbe, pl a gördítősávot már takarja. 2 másik üveg már úton van, ha valamelyik bejövős, akkor majd beírom ide.
Xda-n téma még egy Flosmall márka, amit többen is jeleztek hogy nem kiemelkedő, de fent marad

[ Szerkesztve ]

(#6946) pjb


pjb
csendes tag

Sziasztok!

Elakadtam.....tudnátok segíteni?:

Anno a Nokia 930-asomnál lefotóztam vmit, elküldtem saját magamnak emailbe...azonnal meg is jött....gépemen meg letöltöttem a képet...
Próbálom ezt tenni most a P9 nél is.....de egyszerűen nem tudok emailt, gmailt küldeni saját magamnak!!!!!! Miért? Pedig próbáltam úgy is, h nem csatolok képet, csak pár szót írtam....letöltöttem az aquamailt-azzal sem tudok gmail-t küldeni......mit rontok el?

(#6947) icecave válasza ruarua (#6943) üzenetére


icecave
nagyúr

Ultimate Shield fólia. Remekül illeszkedik, de nedvesen kell feltenni. Ha ebben nincs tapasztalatod, akkor azért lehet mást kellene előbb kipróbálni. Plushoz már nem olyan jó a helyzet, de sima P9-re ajánlott. Nekem max. 5 munkanap alatt mindig megékezett, persze ez most az ünnepek miatt változhat.

pjb: Mit ír ki, mikor küldöd? Egyébként miért nem használsz pl. Dropboxot? Már nem tömöríti le, mint régen. Fotózok, dropbox lövi egyből fel felhőbe (be lehet állítani,hogy csak wifin,vagy mobilneten is), asztali kliens pedig egyből tölti le a gépre. Ha kell meghívó szólj, mindketten kapunk akkor plusz 500 mega helyet :D

[ Szerkesztve ]

(#6948) Balzak83 válasza pjb (#6946) üzenetére


Balzak83
senior tag

Nálam működik gmail alól.

(#6949) pjb válasza icecave (#6947) üzenetére


pjb
csendes tag

Ezek szerint meghívó kell a dropbox hoz? Ez esetben kérnék meghívót! Köszönöm!!! :R

Sima egyszerű emailt sem küld el....illetve elküldd, mert most kaptam meg kb 20 perc után.
A telefon beállítással van gond, vagy ennyire gyenge a levelezés a Nokiához képet?

(#6950) #48613632 válasza pjb (#6946) üzenetére


#48613632
törölt tag

Simán írok magamnak, és meg is jön. Igaz, P8-on, de ugyanaz az alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.