Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6601) gianone


gianone
őstag

Ne vicceljünk, gyerekek! :D Még Facebook Lite is tudja. Az appban Beállítások/Push értesítések, és kiveszed a hang mellől a pipát.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#6602) MK VII válasza gianone (#6601) üzenetére


MK VII
veterán

Nem viccelünk.. Viszont ezzel minden értesítést leállítasz és a kérdező nem szeretné kikapcsolni az összes értesítést..

Egyébként feljebb pepetech megmondta a tutit.. Azt én is akartam már javasolni, hogy a bizonyos témák hozzászólásainak az értesítéséről külön le lehet "iratkozni".

(#6603) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Köszönöm mindenkinek,nem vagyok egy nagy facebook guru,de lassan már minden ott történik...

(#6604) gianone válasza MK VII (#6602) üzenetére


gianone
őstag

Az ugyanott van az appban, akkor csak azt veszi ki. Nem kell a weboldal.

De én nem látom, hogy nem az összes FB-értesítést szünetné meg.

Más appok értesítései meg nyilván megmaradnak.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#6605) catroot válasza Tomi13 (#6588) üzenetére


catroot
veterán

Nekem - mivel FB bétát használok én hülye - egyáltalán nem jelez semmit az app, hiába van beállítva. :D

De ez így volt már a Moto X alatt is anno.

Tegnap meg az ebay szívatott volna.

Licitáltam egy termékre (amit meg is nyertem). Mivel mail-t is kaptam, így tudtam az utolsó pillanatban is emelni a licitemen. A lényeg, hogy meglett a dolog.

Kifizettem paypal-on, aztán olyan 40 perc múlva jön az ebay-es app jelzés, hogy valaki túllicitált... Szóval ott is van még mit javítani.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6606) dunc


dunc
nagyúr

Srácok a felrakott launchert lehet valahogy alapértelmezetté tenni?

(#6607) b3Ro válasza dunc (#6606) üzenetére


b3Ro
senior tag

Settings/Apps/alul advenced v settings/default apps/default apps setting

(#6608) qwertz99


qwertz99
csendes tag

Sziasztok, ebből a Build számból mi "olvasható ki"?

'EVA-L09ITAC555B142

Köszi!
Üdv!

(#6609) gianone válasza qwertz99 (#6608) üzenetére


gianone
őstag

Szerintem olasz szolgáltatós, 3ITA.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#6610) SlausK


SlausK
tag

Sziasztok,

Érdeklődnék, hogy a telefonra ki milyen üveg vagy normál fóliát javasol. Láttam, hogy elég bénán néz ki a 2.5D kezelésű üveg miatt. Illetve ki milyen tokot használ?

(#6611) SlausK válasza SlausK (#6610) üzenetére


SlausK
tag

Üveg fóliát lehúzom a listáról sajnos. (előbb írtam, mint kerestem volna. Viszont szimpla fólia és tok továbbra is kérdés.

(#6612) dunc


dunc
nagyúr

Köszönöm mindenkinek a segítséget, egy nap útán mondva, jól átnézve a készülésket, nem lehet panasz a telefonra. Mindig így szoktam csinálni egy pár napig tesztelem, majd visszarakom alapba, és szépen alapoktól megcsinálok rajta mindent, majd a szűz renszerről csinálok egy biztonsági másolatot! :))

(#6613) mugencivic válasza SlausK (#6610) üzenetére


mugencivic
tag

Nekem nincs rajta fólia és mint minden telefonhoz, Tom Tailor (by Hama) belecsúsztatós tokot használok. A P9-hez az XXL méret passzol, van mindenféle színben. [link]

(#6614) mugencivic válasza sb (#6579) üzenetére


mugencivic
tag

Micro - Type C átalakítót adnak a telefonhoz, nem? Legalábbis nekem volt hozzá a dobozban, így a gyári Type-C kábellel, meg az átalakítóval+sima kábellel már aránylag el lehet lenni.
De persz vannak olyan szép Type-C kábelek, hogy nehéz ellenállni. :)

(#6615) ruarua válasza mugencivic (#6614) üzenetére


ruarua
tag

Én UPC tv telefon internet mellé hoztam ki 2 hete :DD
Volt hozzá gyors töltő és átalakító is.

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#6616) dunc válasza mugencivic (#6614) üzenetére


dunc
nagyúr

A telnoros verzióba nincs, csak c type kábel, adapter nem.

(#6617) S73V3 válasza dunc (#6616) üzenetére


S73V3
tag

sziasztok! nem tudjátok véletlenül, hogy a vodás független-e? előre is köszönöm!

(#6618) MK VII válasza S73V3 (#6617) üzenetére


MK VII
veterán

Szia.. Egyik szolgáltatós sem független.

(#6619) #48613632 válasza Djuree (#6554) üzenetére


#48613632
törölt tag

Az megoldhato h csak értesités hangokat némitom le? Mert ugyeletes vagyok és hallanom kell éjszaka ha hivnak de az emailekre stb.re nem akarok felkelni.

Parancsikonok terület (képernyőt le) és kilövöd a mobilnet és a wifi szolgáltatást.

*****

MK VII
Külön mindig be kell menni a hangbeállításokba, ha nem szeretném, hogy rezegjen.

Neked is a megoldás, a parancsikonok alatt található. Kopp a hangra, akkor rezgés, mégegy kopp, akkor néma. A következő kopp, megint hang.

[ Szerkesztve ]

(#6620) MK VII válasza #48613632 (#6619) üzenetére


MK VII
veterán

Esküszöm nem értem mire gondolsz..
Parancsikon? Kopp a hangra? Még egy kopp? Hova kopp? Mi van?

Nekem az a gondom, hogy ha nullára leveszem a hangerőt akkor automatikusan átáll rezgőre. De én rezgőt sem akarok és ahhoz mindig be kell mennem a hangbeállításokba, hogy kikapcsoljam..

(#6621) dunc válasza MK VII (#6620) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem kell levenni a hangerőt, az értesítési sávba, van a hang, és azt kell megérinteni. (regzés, néma, hang)
Ha ott nincs szerkeszd az értesítési sávba a parancsikonokat. (rakd be a hangot)

(#6622) MK VII válasza dunc (#6621) üzenetére


MK VII
veterán

Ohh.. Tényleg igazad van... :)
Kemény, hogy azt az ikont eddig le sem reagáltam, pedig fél éve megvan a telefon. :D

(#6623) pitepeti71
Igen megvan.. Köszi a segítséget neked is.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6623) #48613632 válasza MK VII (#6620) üzenetére


#48613632
törölt tag

Tettem be képet ;) Na ok, nekem (még) P8 van, és elnézést kérek, ha esetleg ez a funkció nem lenne elérhető P9-en, de ezt kötve hiszem. (EMUI 4.0.1)
Esetleg, az lehet, hogy a lehetőség, alapból nincs benne a repertoárban, de akkor meg szerkesztés.

Az ikonterületen kicsit felhúzod a képet, alul megjelenik a szerkesztés gomb, és testre szabható lesz a parancsikon terület, egyéni preferenciák alapján ;)

képek:

szerk:
Közben meglett, cool ;)

[ Szerkesztve ]

(#6624) dunc válasza MK VII (#6622) üzenetére


dunc
nagyúr

:DD :R

(#6625) sarkan válasza ruarua (#6615) üzenetére


sarkan
aktív tag

Szia!
Neked dupla simes és hálózatfüggetlen?

(#6626) ruarua válasza sarkan (#6625) üzenetére


ruarua
tag

Szia,

Igen, UPC dual simes verziót ad. Ha egyébként is ők a kábeles szolgáltatók érdemes tőlük. Van részletfizetési opció is, ha egybe nem akarod. 3-3-3 gari :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#6627) Balzak83 válasza ruarua (#6626) üzenetére


Balzak83
senior tag

Csak kiváncsiságból, mennyiért hoztad ki? Mert amikor keresgéltem, még nem volt bent :(

(#6628) Zaied


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Valahogy nem lehet módosítani hogy mi legyen az alapértelmezett naptár, mert ha 3 mat rakok föl 3 jelez, de van olyan is mikor a gyári nem, de az alternatíva meg igen XD
Az értesítés kikapcsolását promitívnek tartom, de ha nncs más...
Vagy ha résztvevőket valahogy hozzá lehetne adni emailcím alapján egy eseményhez a gyáriba akkor nem kellene másik naptár :)
Volt olyan naptár is ami csak akkor jelzet ha meg volt nyitva háttérben...
Valaki foglalkozott már ezzel?
Esetleg egy jó naptár amibe van értekezlet mód?

[ Szerkesztve ]

(#6629) gianone válasza Zaied (#6628) üzenetére


gianone
őstag

Nekem a gyári naptár új eseménynél, ha elkezdem gépelni a résztvevőket, dobj fel az emailcímeket is, névjegyeket is. Guglis fiókos eseménynél.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#6630) [Anduriel] válasza ruarua (#6626) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Engem az érdekelne, hogy milyen rom van rajta, teljesen sima gyári amire jönnek is rendesen a frissítések, vagy szolgáltatós? Bár a Dual Sim miatt az előbbire tippelnék.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#6631) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Sziasztok

Az megoldható hogy az értesítések lezárt (tehát tök sötét) képernyőn is megjelenjenek?
Jelenleg csak csilingel ha bármi jön (sms,messenger,fb, mail,stb) de nem látom amíg meg nem érintem vagy fel nem nyitom a telefont.
Köszi

(#6632) Horvi válasza Tomi13 (#6631) üzenetére


Horvi
őstag

Van olyan opció, hogy ha jön egy értesítés akkor bekapcsolja a kijelzőt.
Beállítások/Képernyőzár és jelszavak/Az értesítések bekapcsolják a képernyőt <- ez kell neked.

Hello darkness, my old friend...

(#6633) Tomi13 válasza Horvi (#6632) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Kedves Horvi, hálásan köszönöm!

(#6634) Zaied válasza gianone (#6629) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

XD használom egy hónapja kb és nem vettem észre hogy át lehet kapcsolni gmailesre :)
Így már ki is adja amit kerestem, köszi a gyors választ :R :R :R :R

(#6635) zoli121


zoli121
aktív tag

Sziasztok! Barátnőm fél éve egy Huawei P9 típusú telefon tulajdonosa. Kisebb problémái akadtak a telefonnal. Amikor pár hetes volt a telefon akkor nem érzékelt a jobb felső sarkában a kijelző. Ezt akkor vette észre, amikor az előlapi kamerát váltotta a hátlapira vagy épp fordítva. Igazából nem mindig jelentkezett a probléma, pár hónapja nem tapasztalt ilyet. Viszont, amikor fel szeretné oldani, akkor kéri ugye a pin- kódot, de nem mindig tér magához a kijelző és csak pár perc múlva lehet feloldani. (Az ujjlenyomat olvasója tökéletes.) Ma vissza szerette volna vinni a Telekomhoz, de szerencsére lejárt a szervizes munkaideje ezért csak gyorsan elmondta neki, hogy mi a baja a telefonnak. Holnap kellene vissza vinni reggel és ők felküldik javítani, ha úgy látják... Tapasztalatokat várok az ottani szervizesekkel kapcsolatban, hogy megéri-e felküldeni a telefont vagy csak rosszabb lesz a végén. Olvastam itt fórumon érdekes dolgokat :(

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#6636) szentkuti11 válasza zoli121 (#6635) üzenetére


szentkuti11
addikt

A topik tapasztalatai alapján sajnos felkészülhettek a viaskodásra, a Telemax nem szokott jeleskedni a Huawei-szervizekkel, de bízzatok a legjobban, ha meg elrontják, akkor harcoljatok, mást nem nagyon lehet tenni.

(#6637) Newlachka válasza zoli121 (#6635) üzenetére


Newlachka
őstag

ha még nem volt akkor FR/sw update/reinstall és utána kiderül,hogy sw-s vagy hardveres hiba

(#6638) MK VII válasza zoli121 (#6635) üzenetére


MK VII
veterán

Szia..
Az első három hónapban kellett volna már visszaküldeni ugyanis a cseregarancia vonatkozik a hardveres meghibásodásra is.
Ne várjatok a Telekomra.. Battyogjatok be a postára és postáztassátok el a Telemaxhoz a készüléket.. Ingyenes a procedúra. Előbb oda is ér mintha a Telekomon keresztül intéznétek.. Tudom, mert már 6x-7x volt alkalmam a Telemaxhoz, ezzel a telefonnal kapcsolatban. Kétszer a Telekomon keresztül.
Annyival jobb a Telekomon keresztül küldeni a szervizbe, hogy mikor leadod a készüléket akkor a jegyzőkönyve beleírathatod, hogy pl sérülésmentes a készülék és akkor papírod van róla, hogy hogy adtad le.
A Telekomnak pedig nincs módja eldönteni, hogy szervizbe kell-e küldeni a készüléket. Neki az a dolga, hogy elküldje. Olyan nincs, hogy ott ránéznek és azt mondják neked, hogy ezzel semmi baj.. A Telemax a szerviz és az ő hatásköre megállapítani, hogy jó-e vagy nem.

Nekem vegyesek a tapasztalataim... Nem akarlak elrettenteni, de én először több mint két hónapig nélkülöztem a telefonomat, mert képtelenek voltak használható készüléket visszaküldeni. Aztán még egy párszor volt velük dolgom, de most utoljára nagyon korrekt készüléket küldtek vissza kb egy hét után.. Semmi kifogásom nem volt...
Szóval igen. Vannak rossz tapasztalatok is, de jó is..
Ha akármi gondod lenne a készülékkel amit visszaküldenek akkor nyugodtan vissza kell nekik küldeni mindaddig amig nem kapsz egy normális készüléket. Vagy egy refurbishedet adnak, vagy, ha végképp nem sikerül nekik a javítás akkor a szolgáltatódon keresztül csereutalványt igényeltetsz. Azzal meg a szolgáltatódtól tudsz kihozni egy vadi új készüléket...
Én mindenen átmentem ezzel a telefonnal amin csak lehetett szerviz és szolgáltató téren..

(#6639) Sdmv8


Sdmv8
tag

Sziasztok,

Egy olyan kérdésem volna, hogy a kis óra ikont belehet állítani "élőre" /iPhone-on az éppen aktuális időt mutatja az óra ikon/.

A héten szerintem beruházom a készülékre valószínű lesznek kérdések bőven.

Köszi.

(#6640) tkonya


tkonya
aktív tag

A prémium garancia aktiválása után, ezen az oldalon imei szám alapján leellenőriztem a garancia idejét.
Valóban 3 év😃 Már 2019-et ír😃

http://consumer.huawei.com/uk/support/warranty-query/index.htm

Motorola Edge 30 Fusion

(#6641) zoli121 válasza MK VII (#6638) üzenetére


zoli121
aktív tag

Köszönöm szépen hogy leírtad a tapasztalatodat sokat segítettél :) :R

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#6642) ruarua válasza Balzak83 (#6627) üzenetére


ruarua
tag

150e központi raktáron volt. Sajnos akkoriban és most sincs kék, pedig nekem nagyon bejön.

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#6643) mkardi


mkardi
újonc

Sziasztok!Egy kis segítségre lenne szükségem.EVA-19C900-ról szeretnék vissza álni C432-re de semelyik updat sem fogadja el.Ami jelenleg felment rá az a Huawei P9 L19 Official ROM EVA-L19C185B162.Valami bevált módszer van rá?

(#6644) Sebibalu válasza tkonya (#6640) üzenetére


Sebibalu
őstag

Csak tudnám miért írja nekem az egyesült királyságot.

The result according to our records is below:

Serial Number: 8xxxxxxxxxxx
Product Model: P9 Single SIM(EVA-L09)
Warranty: Your device warranty is till 2019-12-13 in United Kingdom.

(#6645) tkonya válasza Sebibalu (#6644) üzenetére


tkonya
aktív tag

Azt nem tudom...DE..

Tavaly Speedshopból vásárolt P8L esetében is Egyesült Királyságot ír :)

Igazából a P9-re is ezt írja, Huawei ügyfélszolgálat ettől független megerősítette, hogy él a 3+3+3-as garancia.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 30 Fusion

(#6646) Azharel


Azharel
aktív tag

Én meg azt nem értem miért nincs 3 év garancia amikor ma reggel regisztráltam. Ráadásul mi ez 10.27. dátum mikor tegnap vettem a telefont.

Product Model: EVA-L19
Warranty: Your device warranty is till 2018-10-27 in United Kingdom

(#6647) tkonya válasza Azharel (#6646) üzenetére


tkonya
aktív tag

Nem tudom az okát, Én aktiválás után rögtön nem néztem meg, csak most.

Nekem a bolti számla kelte egyezik az oldalon írt dátummal. 2016.11.18. A telefont 15-én rendeltem, a számlát 18-án állították ki.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 30 Fusion

(#6648) balika333 válasza Sebibalu (#6644) üzenetére


balika333
tag

Nekem is UK.

Samsung Note 22 Ultra

(#6649) Djuree válasza #48613632 (#6623) üzenetére


Djuree
félisten

P9-en ilyet nem lehet sajnos. pedig jó volna...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6650) tyuli76 válasza Balzak83 (#6627) üzenetére


tyuli76
tag

[link]
most még ajándék is van hozá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.