Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) Gabbbb válasza gretzky77 (#7900) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Nem tudok segíteni, én akkor se használnám, ha havidíjat fizetne nekem a microsoft.

(#7902) gretzky77 válasza Gabbbb (#7901) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi,most találtam egy 4.2 verziót ez úgy néz ki megy. Nekem elég sok dolgom van fent én szeretem. Neked mi a bajod vele?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7903) exorcis2


exorcis2
csendes tag

Sziasztok. P9 Android 6 EVA-L09 C432B182 buildem van. Szeretném feltenni az android 7 et 3 gombossal. Hol találok gyári stock romot? illetve egyáltalán fel lehet? nem akarok bootloadert nyitni meg rootolgatni sem :) csakis gyári rom érdekel. Szlovák Orange teló. illetve ezt a leirást találtam: [link]

[ Szerkesztve ]

(#7905) MK VII válasza exorcis2 (#7903) üzenetére


MK VII
veterán

Szia..
Ha visszaolvasol kb 20-30 hozzászólást akkor egyértelmű lesz számodra, hogy nem ajánlott felrakni a 7-tes droidot..
Várd meg míg kiadják hivatalosan..

(#7906) MK VII válasza #32839680 (#7904) üzenetére


MK VII
veterán

Ez mióta van így?
Mert én sosem telepítettem semmi más appot, hogy fel tudjam tenni a telefonra.
Play-ben ráböktem, hogy telepítés és feltette. Most is fent van és mióta megvan a telefonom, mindig feltelepítette egy kérdés nélkül.

(#7907) Cunaja válasza exorcis2 (#7903) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Holnap megy szervizbe egy P9 mert nem lehet megcsinálnia zárt bootloader miatt, villogó tégla jelenség.
Ha valaki felrakja a 7-es androidot zárt bootloadernél, nem tudok segíteni ha villogó téglát játszik a telefonja.
Ha sima tégla lesz, akkor igen, még ha zárt is.
A villogó tégla azt jelenti, hogy nem lehet kikapcsolni, mindig újraindul, ezáltal a Flash módszer sem segít.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7908) tkonya válasza #32839680 (#7904) üzenetére


tkonya
aktív tag

Ezzel az a baj, hogy a driveot jelenleg nem tudod letölteni playről. Mivel azt írja, nem kompatibilis az eszköz a fentlévő verzióval, ergo nincs mire "bökni" 😃

Motorola Edge 30 Fusion

(#7910) tkonya válasza #32839680 (#7909) üzenetére


tkonya
aktív tag

Valóban nem értelmeztem megfelelően , sorry😃
Tehát, amit írtál rendben vagyon.

További probléma, maga az app, (amiről még nem esett szó), hogy a drive app alatti hozzászólások alatt jópár honor, huawei tulaj jelezte hogy nem működik megfelelően. Megnyitás után bezár. Tehát hiába tudom telepíteni, előrébb nem vagyok😃 Ezt vagy megoldja a májkrofos, vagy nem.

Motorola Edge 30 Fusion

(#7912) tkonya válasza #32839680 (#7911) üzenetére


tkonya
aktív tag

Én viszon használom. Fentebb írták a 4.2-es verziót, nekem az sajna fel se ment, a legújabb 4.8-as meg random bezár. Na most azért sajnálom, mert vettünk egy kiano tabletet, és kaptunk hozzá 1 Tb tárhelyet gratis. Amennyiben ez nem lenne, pont nem érdekelne hogy működik-e vagy nem😃

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 30 Fusion

(#7913) MK VII válasza tkonya (#7912) üzenetére


MK VII
veterán

4.7.1-gyes verziót használom hiba nélkül régóta. Nem zár be. Nincs vele gondom.. Naponta megyek fel, mert sok képem meg fájl van amit el kell érjek.. Letöltéssel sincs bajom.. Egyszóval nem értem a panaszkodókat. :)

(#7914) tkonya válasza MK VII (#7913) üzenetére


tkonya
aktív tag

A panaszkodók a decemberi frissítés miatt írtak gondolom, vagyis nagyjából a 4.8-as verziótól lehet kompatibilitási üzenet is, mert nekem eddig jelezte a frissítéseket.
Van aki frissít, van aki nem, ez meg ilyen.

Nekem 4.8 van, és mint írtam random bezár. Majd kipróbálom a 4.7.1-et.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 30 Fusion

(#7915) gretzky77 válasza #32839680 (#7909) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi kipróbáltam nekem működik de nem a legfrissebbet tette fel hanem a 4.2-t de ez úgy néz ki működik!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7916) tkonya válasza MK VII (#7913) üzenetére


tkonya
aktív tag

Korrekt, feltettem működik😃 Végre.

Motorola Edge 30 Fusion

(#7917) MK VII válasza tkonya (#7916) üzenetére


MK VII
veterán

Na.. Akkor sok sikert hozzá.. Remélem nem is lesz vele gondod.

(#7918) vhunor


vhunor
őstag

Szombat hajnali 5-kor húztam le a töltőről, a hozzászólás írásakor 7 százalékon van, 5 óra SoT-mal. Elég sok vidéki utazgatás volt az elmúlt 2 napban, olyan útvonalon ahol tudom, hogy nem ideálisak a cellaviszonyok, úgyhogy az üzemidőre nem lehet panaszom.

(#7919) Cunaja


Cunaja
Topikgazda

Figyeljetek!
Akinek fontos a telefon, gondolkozzon mielőtt cselekszik. :R
Megint van halott telefon. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7920) bpdjoco


bpdjoco
tag

Sziasztok!

Az elmúlt egy hétben a készülék az alábbi hibát generálja:
Az akku úgy 35%-on van amikor egyszer csak leugrik 1%-ra és kikapcsol. Bekapcsolást követően megint előkerül a 35% és megint csak leugrik 1%-ra. Ez folyamatos amíg nem töltöm fel a készüléket.
Valakinek volt már ilyen? Ha igen van rá megoldás vagy szerviz? Ja amúgy a készülék a Tnél lett vásárolva és az a ROM is van rajta.

Üdv,
Jocó

(#7921) Balzak83 válasza bpdjoco (#7920) üzenetére


Balzak83
senior tag

Én azt tenném a helyedben, hogy feltöltöm, csinálok egy factoryresetet, ha továbbra is fennál ugyanez, akkor szerviz. Mert igy már mondhatod azt, hogy a gyári visszaállítás nem oldotta meg a gondot, nem tudnak elküldeni egy szoftverfrissítéssel. Egyébként, ha még 3 hónapon belül vagy, új telót fognak adni.

(#7922) bpdjoco válasza Balzak83 (#7921) üzenetére


bpdjoco
tag

Sajnos nem vagyok 3hónapon belül. Az a baj hogy a GPS is elég problémás. Alig talál valamit pedig emiatt már csináltam egy nagy resetet. :(

(#7923) brainticket válasza bpdjoco (#7920) üzenetére


brainticket
aktív tag

nem hidegben csinálja ezt?
nagy hidegben kb bármelyik telefonnál előfordul ilyesmi.

(#7924) FST200


FST200
tag

aki utlimate shieldet használ az mennyire nyomta ki alóla a vizcsepeket felrakás után? mert szépen felfekszik a fólia ,de maradt benne pár nyom (látszik a vízcsep útja a széléig) ahol kinyomtam a cseppet

(#7925) tibe0309 válasza FST200 (#7924) üzenetére


tibe0309
tag

Várj egy fél napot, addigra kiszárad

(#7926) Balzak83 válasza brainticket (#7923) üzenetére


Balzak83
senior tag

Ez mondjuk egy lehetséges magyarázat. Amikor én a hidegben fényképezgettem, nagyon merült, bár nem hirtelen nagyot, csak folyamatosan fogytak a százalékok.

(#7927) FST200 válasza tibe0309 (#7925) üzenetére


FST200
tag

oks,azt egyebként ha egyszer már megszáradt csak véglegesen lehet eltávolítani,vagy benedvesítve újra felrakható?

(#7928) tibe0309 válasza FST200 (#7927) üzenetére


tibe0309
tag

Le lehet venni, de utána visszatenni már nemigen, mert nagyon ronda lesz (legalábbis nekem nem sikerült)

(#7929) FST200 válasza tibe0309 (#7928) üzenetére


FST200
tag

oks, köszi az infokat :R

(#7930) oggy71


oggy71
tag

Úgy döntöttem mégiscsak zavar az a kamera lencsén belüli kristály porszem, és felhivtam a Huawei ügyfélszolgálatot, és már úton a tel. feléjük.Cserét kértem, nem szervízt, kiváncsi leszek a végkifejletre..

(#7931) MK VII válasza oggy71 (#7930) üzenetére


MK VII
veterán

Reméljük neked nem kezdődik a végeláthatatlan szervizbe küldözgetés. :)
Tedd majd össze a két kezed, ha épségben, tökéletesen kapod vissza a telefont.

(#7932) oggy71 válasza MK VII (#7931) üzenetére


oggy71
tag

Bizok benne, hogy új telefont kapok, mert ráirtam a hibajelentő lapra, hogy cserét kérek.Ezt direkt megkérdeztem az ügyfélszolgálaton.Hú, először csak néztek rám a postán, mit akarok, telefont elküldeni??Aztán előkerült egy kollegina aki megkérdezte, milyen telefon, mondom a márkát, aztmondja, jaa a "hüvely?", mondom az, hüvely :) , s így már helyére kerültek a dolgok.

(#7933) MK VII válasza oggy71 (#7932) üzenetére


MK VII
veterán

Szervizből nem fogsz új telefont kapni max felújítottat.. Refurbished készüléket.
Új készüléket csak csereutalványra kapsz, ha a szerviz kiállít csereutalványt. HA kiállít.

Haver kint dolgozik dániában egy telefonszervizben.. Ott magyarok egymás közt csak kulavejnek hívják.. Nagyon nehéz a szervizelése és utálják.. Olyan kula az egész. :)

[ Szerkesztve ]

(#7934) Trevize1987 válasza MK VII (#7933) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Mármint a P9-nek nehéz a szervizelhetősége? Miért? Mármint rengeteg videót megnéztem és nagyon könnyű javítani, cserélni bármit is benne. Pölö az új Xperiák (régik is), Samsungok ragasztott (hő hatására engedő) kijelzői után szerintem nagyon kényelmes.

(#7935) oggy71 válasza MK VII (#7933) üzenetére


oggy71
tag

Én akkor is új telefont kapok! Punktum :D
Félre a tréfát, holnap után érdeklődök, mi a szitu, az ü.sz-on, van ügyiratszámom amire hivatkozhatok és megkérdezem, mielőtt még postázzák azt a valami tel-nek látszó tárgyat, hogy csak origi érdekel, mert a javítottat küldöm is vissza postafordultával!

(#7936) MK VII válasza Trevize1987 (#7934) üzenetére


MK VII
veterán

Szereltem már én is, de pssszt... Nehogy meghallja a szerviz.. :)
Sajnos mikor sorozatosan úgy küldték vissza, hogy porosan hagyták belül a kameránál az üveget, söt az optikán is kosz volt és harmadszor küldték vissza így a szervizből, akkor már elfogyott a türelmem és szétszedtem, kipucoltam a koszt onnan. De baszhattam, mert maga a kamera modul is szar volt amit akkor újonnan cseréltek. :D
Ilyen hangokat adott ki a kamera amikor beléptem. Folyamatosan ment rajta a fókusz. :)
Hangosítsátok majd fel..

Egyébként sok telefont szervizeltem, de mind közül ezt volt a legnehezebb szétszedni. Nem olyan egyszerű mutatvány a tappancsal széthúzni na.. :)

(#7937) MK VII válasza oggy71 (#7935) üzenetére


MK VII
veterán

Origináltat csak a boltból kapsz...
Nem akarlak elkeseríteni csak tudd, hogy mire számíthatsz....

[ Szerkesztve ]

(#7938) brainticket válasza MK VII (#7936) üzenetére


brainticket
aktív tag

olyan tappancsos fogót egyébként honnan érdemes szerezni? ebayen hogy kell keresni?

(#7939) MK VII válasza brainticket (#7938) üzenetére


MK VII
veterán

Én konkrétan az órásboltom ajtajáról lekaptam a Nyitva-Zárva tábla tappancsát, átfűztem rajta egy kulcskarikát és elkészült a célszerszám. :)

[ Szerkesztve ]

(#7940) pepetech válasza MK VII (#7937) üzenetére


pepetech
őstag

Ő már szerencsésebb helyzetben van hiszen megnyitott a Huawei hivatalos szervize vagy mi. Azt hiszem Budapesten valami József körúton van. Ott nagyon segítőkészek. Onnan tudom, hogy egy mate 9 palloc levesbe úszott és elvitte oda. Nagyon kedvesek voltak és kipucolták neki.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#7941) MK VII válasza pepetech (#7940) üzenetére


MK VII
veterán

Igen... Ez jogos...
Egyébként most utoljára, én is már kifogástalan készüléket kaptam vissza...

(#7942) Gabbbb válasza oggy71 (#7935) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Ez olyan, hogy most ha nem lesz szerencséd kapsz egy sokkal rosszabbat. Decenteres lencsékkel, vagy zörgő rezgőmotorral és utána már nem lesz cserelehetőség és a szerviz fogja eldönteni, hogy beleférnek-e a problémáid a számukra előírt gyártási toleranciákba. A porszem semmiben sem befolyásolta a telefonod működését és képalkotási képességeit. (na jó, nem semmiben egy a kép 10%-át kitevő foltban lesz 0.001% fényerő és kontraszt esés.) Nekem egy DSLR palacsinta objektívben volt egy egész nagy szösz a felső 2 lencseelem között (ez már egy fokkal nagyobb baj lenne) és ez sem látszott meg, tűéles volt a kép mindenhol, f16-ra lerekeszelve sem látszott. Azért bízom benne, hogy nem járod meg vele, hátha korrektek lesznek az új Huawei szervizben.

(#7943) Cunaja válasza pepetech (#7940) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

[Itt lehet keresni]

Huawei Customer Service Center (szervizközpont - helyszíni javítással)

1085 Budapest, József krt. 17.
H-P: 10:00-20:00
Sokkal jobb mint a Telemax.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7944) zsinyeg


zsinyeg
csendes tag

Sziasztok.
DNG fájlok szerkesztéséhez tudnátok ajánlani programokat?

(#7945) Cunaja válasza zsinyeg (#7944) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

PS- Photoshop

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7946) Gabbbb válasza zsinyeg (#7944) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Snapseed

(#7947) szendo777 válasza zsinyeg (#7944) üzenetére


szendo777
tag

Lightroom.

Honor 10 kék

(#7948) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne,hogy ha használtan vettem egy P9 plus telefont ami elvileg be lett regisztrálva a plusz garira,akkor azt én hogy tudom érvényesíteni illetve,hol tudom ezt megnézni? A Hicare-n ezt látnom kéne? Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7949) szendo777 válasza Cunaja (#7945) üzenetére


szendo777
tag

Nem akarsz inkább Honor 8-at? Szívesen látnánk abban a topicban. :)) :R

Honor 10 kék

(#7950) MK VII válasza szendo777 (#7949) üzenetére


MK VII
veterán

Na némmá'.. Lopják a mestert. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.