Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) philoxenia válasza Gabbbb (#8000) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Fémház... Kiegészítők, pl. tok....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8002) Cunaja válasza malna88 (#7998) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Szia, ha én inkább a P9-et választom, akkor biztos jobb.
Nem árulom el a miben jobb, mert nem akarom lehúzni a Honor 8-at.Jobb és kész ezt kell elfogadni! :)
Ha olvasod a fórumokat és a teszteket, magadtól rájössz.


Szia! :R

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8003) philoxenia válasza Cunaja (#8002) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Átköltözöl már ide? :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8004) Cunaja válasza philoxenia (#8003) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Sajna csak október.
Most nagyon elfoglalt vagyok a halott telók ébresztésével. :W
A P7 akkor is maradni fog. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8005) Gabbbb válasza Cunaja (#8002) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Priviben megírhatnád nekem, nagyon kíváncsi vagyok a véleményedre és én nem jöttem rá tesztekből, hogy mire gondolsz.

(#8006) ricinus13


ricinus13
senior tag

Sziasztok!

Írtam a milyen telefont vegyek topikba de sajnos nem sok segítséget kaptam. Szóval a helyzet a következő: A P9 és a Honor 8 között vacillálok. Árban minimális a különbség, így nem az alapján döntök. A kérdésem az lenne hogy miben jobb az egyik mint a másik, melyik éri meg jobban. Azt már tudom hogy a H8-ban több a RAM ami pont nem érdekel és van benne infra ami szintén felesleges számomra. Ezeken kívül milyen különbség van a 2 telefon között? Előre is köszi bármilyen segítséget.

(#8007) MK VII válasza ricinus13 (#8006) üzenetére


MK VII
veterán

Szia.
Huawei oldalán van lehetőség összehasonlítani a telefonokat. Igaz csak a száraz adatokat kapod meg.

Ha picit vissza olvasol ponz erről van szó. ;)

(#8008) Brut


Brut
tag

Jól rémlik, hogy a P9 nem tudja a vezeték nélküli töltést?

(#8009) MK VII válasza Brut (#8008) üzenetére


MK VII
veterán

Technikailag lehetetlen a fémház miatt.
Utólagos biszbaszokkal lehet pótolni a hiányosságot, de szerintem tök felesleges...

(#8010) szendo777 válasza ricinus13 (#8006) üzenetére


szendo777
tag

Igen, kb ennyi a különbség, valamint az hogy a Huawei a vezető márka. Nálam az döntött a Honor mellett, hogy az üveg valami gyögyörű ahogy kinéz, és nem deformálódik mint a fémház. Igaz ha komolyabb erő éri akkor törhet, de erről meggyőzött egy youtube videó hogy nem olyan könnyen. Az a lényeg hogy neked melyik jön be jobban. :)

Honor 10 kék

(#8011) Cunaja válasza ricinus13 (#8006) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Ha semmi nem érdekel, akkor egyértelműen P9. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8012) ricinus13 válasza MK VII (#8007) üzenetére


ricinus13
senior tag

Köszi mindhármótoknak. Majd akkor bemegyek és megtapogatom a H8-at is, azt még nem láttam élőben, aztán meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#8013) dunc válasza ricinus13 (#8012) üzenetére


dunc
nagyúr

H8 szebb, P9 jobb. Na segitettem? :))

(#8014) Horvi válasza dunc (#8013) üzenetére


Horvi
őstag

A szépség szubjektív dolog szóval az nem játszik. Mint írtad a P9 jobb szóval az nyert :DD

Hello darkness, my old friend...

(#8015) Brut válasza MK VII (#8009) üzenetére


Brut
tag

Nekem sem létkérdés csak eszembe jutott aliexpress böngészése közben:)

(#8016) ricinus13 válasza dunc (#8013) üzenetére


ricinus13
senior tag

Végülis igen, nem mutogatni akarom hanem használni :D Meg tokot úgyis rakok rá szóval igazából lényegtelen a kinézet.

[ Szerkesztve ]

(#8017) renamed


renamed
csendes tag

sziasztok,

win10-en mit kell tennem hogy lássa a gép a telefont?
Hisuite telepítve, mtp üzemmód on, usb hibakeresés bekapcsolva és semmi élet :))

(#8018) Balzak83 válasza renamed (#8017) üzenetére


Balzak83
senior tag

Múlt héten volt egy hasonló eset, pont win10-el. Másik usb, vagy Biztonságon belül HDB engedélyezése segíthet. Bár nem világos, hogy csak a HiSuite, vagy a win10 nem látja?

(#8019) szendo777 válasza renamed (#8017) üzenetére


szendo777
tag

Értesítési sáv le, fájlok gombra nyomtál?

Honor 10 kék

(#8020) malna88


malna88
tag

Köszi mindenkinek! Remélem hamar megszeretem. Más kérdés: Modding?! Előző huawei-mre nagyon hasznos custom romok voltak, amik rengeteg új funkciót hoztak. P9-nél van értelme gondolkozni ilyeneken, ha igen, mennyire mélyen érdemes belemászni? Root, xpose, custom rom...? Köszi

[ Szerkesztve ]

s9+

(#8021) MK VII válasza malna88 (#8020) üzenetére


MK VII
veterán

Nincs custom rom... Meg kell elégedned azzal amit a gyári nyújt.. A hetes driod elég jó lesz. Talán februárban megkapjuk.
Egyébként személyes vélemény, de ez az a telefon amin tök felesleges akármit is mókolni. Ez így jó ahogy van.

(#8022) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok lenne egy olyan kérdésem,hogy a zárképernyőhöz nem lehet saját képet beállítani vagy csak benéztem valamit? Köszönöm

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8023) Gabbbb válasza gretzky77 (#8022) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Benéztél valamit. Gif: [link]

(#8024) malna88 válasza MK VII (#8021) üzenetére


malna88
tag

Nagyon faja. Köszi

s9+

(#8025) aliquis válasza dunc (#8013) üzenetére


aliquis
tag

Szerintem is. :D

Viszlát!

(#8026) vzoli1987


vzoli1987
aktív tag

no megérkezett a drágaság :), még jó hogy küldtek sim kártyát is mert nano megy bele, ja még vmi így elsőre ebból is két fajta változat van? standard és premium edition? a google standardnak írta, én meg már azt hittem a legfelsőt vettem meg :(, hát igen meglátszik emui, a bootlogo az iszonyat ha T-s :), az ujjlenyomat csak akkor működik ha beállítok neki jelszót? kell pár nap míg kitapasztalom :)

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 ||| VU+ DUO 2 Kodi 18.8

(#8027) MK VII válasza vzoli1987 (#8026) üzenetére


MK VII
veterán

Ujjlenyomat mellé természetesen mindig kell kód is, különben nem lenne értelme az ujjlenyomatos feloldásnak.

(#8028) gretzky77 válasza Gabbbb (#8023) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszönöm közben meg is találtam,igaz nem itt ahol te mutattad! Ha a google fotókból kiválasztok egy képet és rányomok a 3 pöttyre akkor ott van hogy használat következőként viszont utána azt írja,nincs egy alkalmazás sem amivel végrehajtható! Na mindegy megoldottam köszönöm

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8029) Gabbbb válasza gretzky77 (#8028) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Az elég érdekes, amire én nyomtam az a Huawei galéria app wallpaper :O

(#8030) Trionin


Trionin
tag

- Nekem még nem - de ahogy látom megérkezett az android 7 😉😉😉

[ Szerkesztve ]

Nem =)

(#8031) ORCA58 válasza vzoli1987 (#8026) üzenetére


ORCA58
addikt

Már csak azért is, mert mi van , ha valami miatt nem működik az ujjlenyomat olvasó. Elromlik, vagy lereszeled az ujjad végét (ezt ne tedd). Hogyan oldanád fel? Nyilván jelszóval.

(#8032) exorcis2


exorcis2
csendes tag

sziasztok megjött az android 7.0 :) nekem szlovák Orange készülékem van, de a szolgáltató évek óta kártyafüggetlen készülékeket forgalmaz, szóval ezért szeretem :P [link]

[ Szerkesztve ]

(#8033) Gabbbb válasza Trionin (#8030) üzenetére


Gabbbb
senior tag

És igen! Megkaptam Hicare-ből. 9989/10000 volt az "early adopter" sorszámom :D (L19) Lehet izgulni, hogy rendben felmenjen.

[ Szerkesztve ]

(#8034) richardb8308


richardb8308
csendes tag

Nekem is megérkezett a 7.0-s droid HiCare-n keresztül. 9980/10000-as sorszámmal :) szintén "early adopter" (L19)

People tend to forget the old adage; KISS. (Keep it simple stupid.)

(#8035) exorcis2 válasza Gabbbb (#8033) üzenetére


exorcis2
csendes tag

nekem 300 000/291 000 :D EVA - L09

[ Szerkesztve ]

(#8036) barmar


barmar
aktív tag

Nekem is megjött. L19

(#8037) Azharel


Azharel
aktív tag

Nálam is megjelent a frissítés, de akkor ez most a rendes ota vagy ez még mindig csak béta?

[ Szerkesztve ]

(#8038) musicryder


musicryder
tag

Sziasztok!

Egy apróbb kérdésem lenne felétek...
Már egy ideje feltűnt, hogy a telefonon írt e-maileket duplán küldi el az alap alkalmazás... Itt most valami beállítási probléma van vagy szimplán egy kisebb buggal van dolgom? ( eddig egy telefonomnál nem volt ilyen gondom... )

Xperia™ X10 mini Pro, Xperia™ M2, LG G Flex 2, Xperia™ Z, Xperia™ Z5, Huawei P9, Xperia™ XZ Premium, Xperia™ 1, Iphone 12 Pro

(#8039) Horvi


Horvi
őstag

Nekem is megérkezett HiCare-ben. 9966/10000. L19-s készülék.
Egy kérdésem lenne. Valaki felrakta már? Ha igen referálna, hogy nem volt semmi gond?
Köszi!

Hello darkness, my old friend...

(#8040) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Csak én maradtam ki ? :O :O :O :O

(#8041) barmar válasza Horvi (#8039) üzenetére


barmar
aktív tag

Felment hibátlanul!

(#8042) MK VII


MK VII
veterán

Ez melyik hetes droid amiket megkaptatok frissítésben? Ez az a béta aminek a tesztelésére lehetett jelentkezni?

(#8043) tkonya


tkonya
aktív tag

Nekem ezt dobta a hisuite:

Motorola Edge 30 Fusion

(#8044) Horvi válasza barmar (#8041) üzenetére


Horvi
őstag

Köszi. Közben "bevállaltam" én is a dolgot. Nekem is felment hiba nélkül. Most ismerkedek az új felülettel.

Hello darkness, my old friend...

(#8045) barmar válasza MK VII (#8042) üzenetére


barmar
aktív tag

b360. ez a végleges lesz mert én nem jelentkeztem beta tesztre. b182 volt előtte

[ Szerkesztve ]

(#8046) Brut


Brut
tag

Nekem is jelzett, de én is a bétára voltam bejelentkezve.
Még nem rakom fel. Írjatok, hogy miben jobb :)

(#8047) PLacc válasza Horvi (#8039) üzenetére


PLacc
senior tag

Ez melyik HiCare, az Android app?

A HiSuite nekem nem ajánlotta fel a frissítést, meg a telefon sem frissül OTA-n 7-re. :(

(#8048) Brut válasza PLacc (#8047) üzenetére


Brut
tag

Igen a HiCare

(#8049) MK VII válasza barmar (#8045) üzenetére


MK VII
veterán

Tehát akkor a független készülékekre már ki is adták a nougatot? Ebből nekem az jön le..

(#8050) somigergo


somigergo
csendes tag

Hát szerintem én még várhatok egy jó ideig. Mivel a vodafone függőn még mindig csak EVA-L09C02B133 van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.