Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) Cunaja válasza szendo777 (#7949) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Azt is néztem, de a P9 lesz a nyerő 75%-ban. 25 % marad a Honor 8-nak .

Ez a kettő verzió van. :)

Igen, azért kell nekik az Imei regisztráláskor. Ha már a telefon volt regisztrálva, akkor látnod kell mindent róla.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7952) szendo777 válasza MK VII (#7950) üzenetére


szendo777
tag

Aranyat ér a munkája az tény. :R :C

Honor 10 kék

(#7953) szendo777 válasza Cunaja (#7951) üzenetére


szendo777
tag

Kár, de ez is jó választás. :D

Honor 10 kék

(#7954) Cunaja válasza MK VII (#7950) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Most megy egy kísérlet a halott P9-el, ha sikerül véletlenül, leírom ide a menetét. természetesen a bootloader zárt és nincs ID. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7955) gretzky77 válasza Cunaja (#7951) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszönöm! Ha belépek a hicare-be ott van egy olyan fül,hogy én. Azalatt látom a telefonszámomat mellette egy pici szürke VIP felirat, alatta,hogy normál tagság alatta pedig egy olyan,hogy értékesítés utáni szolgáltatások és itt fel van sorolva a 3+3+3 meg le van irva,hogy melyik mit takar! Ha jól értem akkor ez azt jelenti jó vagyok és él a 3+3+3 garim? Köszönöm

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7956) Cunaja válasza gretzky77 (#7955) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Elvileg igen. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7957) MK VII válasza Cunaja (#7956) üzenetére


MK VII
veterán

Gyakorlatilag is. Bizony. :K

(#7958) gretzky77 válasza MK VII (#7957) üzenetére


gretzky77
veterán

Szuper köszönöm mindkettőtöknek! Azt hittem esetleg kéne konkrét dátumot írnia,de ezek szerint ha beléptem a saját fiókommal ő kiolvasta magának az imeit mert én nem adtam meg!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7959) Trialbiker


Trialbiker
tag

Sziasztok az miért van ha éjszaka fotózok a telefonnal akkor a távolabbi tárgyak nem tiszták/élesek. Pl a pirosan világító torony a kép jobb oldalán ahol a piros mintha el lenne csúszva az eredeti helyétől. lehet hogy ez a dual kamera műve. (monokrómban még nem próbáltam de majd máskor kipróbálom)

Samsung Galaxy A72

(#7960) MK VII válasza gretzky77 (#7958) üzenetére


MK VII
veterán

Fent a telefonszámodat ahol írja, a HiCare-en belül ahogy belépsz, az alatt van, hogy meddig tart az arany tagság..

(#7961) bpdjoco válasza brainticket (#7923) üzenetére


bpdjoco
tag

Sajnos nem :(

(#7962) migabi24 válasza Trialbiker (#7959) üzenetére


migabi24
nagyúr

Talán azért mert ez egy telefon

(#7963) Viktor0610 válasza migabi24 (#7962) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:C

Degonosz! ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#7964) Gabbbb válasza Trialbiker (#7959) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Lens flare és coma, így első blikkre. 500 ezres csúcs objektív se teljesítene sokkal jobban teljesen nyitott F1.4-es állapotában. Ahogy valaki más is írta, ez mégis csak egy telefon, az eredmény így is teljesen jó.

(#7965) pepetech válasza Gabbbb (#7942) üzenetére


pepetech
őstag

Csak halkan megjegyezném. Nem az áll a garanciáját ám, hogy 1x kicserélik hanem 3 hónapig ott a garancia. Ha készüléket cserélnek bizony újra kezdődik a 3 hónap. Sőt alaplap csere esetén is újra indul a garancia. Ezt jó ha tudjátok. Nem úgy van hogy 1x kicserélik és sluszpassz

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#7966) gretzky77 válasza MK VII (#7960) üzenetére


gretzky77
veterán

Na akkor mégsem értem a telefonszám alatt azt írja normál tagság és nincs dátum

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7967) MK VII válasza gretzky77 (#7966) üzenetére


MK VII
veterán

Akkor nem vagy beregisztrálva.
Így kéne kinéznie.

(#7968) gretzky77 válasza MK VII (#7967) üzenetére


gretzky77
veterán

Akkor viszont nem! Az előző tulaj azt mondta be van regisztrálva ezt,hogy tudnám áthozni a saját számom alá?

Nekem normál tagságot ír és szürke a VIP felirat

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7969) MK VII válasza gretzky77 (#7968) üzenetére


MK VII
veterán

Az ő száma van beregisztrálva? Tehát az ő száma van ott a tagságnál?
Akkor ki kell jelentkezni a fiókból és bejelentkezel a sajátoddal. Illetve nem értem.. Ott egy szám, de nincs alatta arany tagság lejárati dátum?
Lehet, hogy nincs is hozzá. Akitől vetted, Ő honnan vette?

(#7970) pepetech válasza gretzky77 (#7968) üzenetére


pepetech
őstag

Találkozni a régi tulajjal. Lépjen be. És módosítsátok az adatokat. Telefonszám csere lehetséges. Így marad meg a VIP.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#7971) gretzky77 válasza MK VII (#7969) üzenetére


gretzky77
veterán

A tagságnál az én számom szerepel,de a regisztrációt az előző tulaj csinálta neki ki kéne lépni vagy mi?

pepetech ehhez miért kell találkozni?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7972) MK VII válasza gretzky77 (#7971) üzenetére


MK VII
veterán

Mert kérni fogja az ő jelszavát is a váltásnál, és gondolom nem fogja neked megadni.

(#7973) gretzky77 válasza MK VII (#7972) üzenetére


gretzky77
veterán

Ha belép az ő fiókjába akkor ott mit kell állítani vagy csinálni?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7974) daninet


daninet
veterán

Kaptam egy B210 frissítést, csupa bugfix, egy új funkció az email nyomtatása telefonról :F

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#7975) pepetech válasza gretzky77 (#7973) üzenetére


pepetech
őstag

Az ő telefonszámát kell módosítani a tiédre. Meg a jelszót is módosítsátok

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#7976) the_pimp


the_pimp
senior tag

Hello,

Szerintem a gps em megadta magát, akinek van másfél perce, annak itt egy videó róla.
Mozgó autóban lett felvéve.

https://drive.google.com/file/d/0B9q6HlVplxSKMDlBbVJfWHhsblE/view?usp=drivesdk

Kérdésem az, mit tudok ezzel kezdeni? Gps fix nem megoldás.

Köszi

(#7977) haspok07


haspok07
tag

Ez a frissítés tegnapi dátummal van. Teszek egy próbát. Nyitott bootloaderrel. Meg van a bootloader kód.

(#7978) gretzky77 válasza pepetech (#7975) üzenetére


gretzky77
veterán

Olyat,hogy kilépés nem találtam,gondolom akkor én belépek a saját számommal van egy olyan,hogy telefonszám módosítása azt módosítom az ő számára majd ezt vissza az én számomra? Bocs a sok láma kérdésért.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7979) MM válasza gretzky77 (#7978) üzenetére


MM
őstag

Jelenleg a telefonodra NEM érvényes a VIP garancia a fiókoddal!!!
(legalábbis valószínűleg, kérdés, hogy ezt a szervízben hogyan kell / kell-e igazolni... HR után úgysincs senki belépve... :D így ha a régi tulaj tényleg regisztrált, akkor annak élnie kell...)

Kb egy héttel ezelőtt jártam ebben a cipőben, de szerencsére itt a topicban régebben már többen is leírták a megoldást...
[link]

Lépések:
1. töröld a fiókot (HiCare / bökj a nevedre / beállítások / fiók törlése)
2. lépj be mint a régi tulaj (ehhez nyilván kell a telefonszáma VAGY email címe + jelszava)
3. módosítsd a telefonszámát+email címét a tiédre

Ehhez telefonon vagy személyesen folyamatos kapcsolatban kell lenned vele, mert a telefonszámára és a tartalék email címére megerősítő kódokat fog kapni, amit neked 60 mp-en belül be kell írnod a telefonba...

4. ha ez megvan, neved és személyes adataidat is átírhatod, ez már nem fogja befolyásolni a fiók és a garancia VIP voltát. (A VIP feliratnak arany színűnek kell lennie, és ki kell jeleznie a tagság lejárati idejét, ahogy fentebb linkelték.)

[ Szerkesztve ]

(#7980) gretzky77 válasza MM (#7979) üzenetére


gretzky77
veterán

:R :R :R mindenkinek

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7981) Balzak83 válasza gretzky77 (#7980) üzenetére


Balzak83
senior tag

Sajnos ez ilyen dolog, az előző tulajdonosnak kellett volna egy kicsit előrelátóbbnak lennie, te erről nem tudhattál.

(#7982) gretzky77 válasza Balzak83 (#7981) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi szerintem nem lesz ezzel gond. Ő amúgy úgy emlékezett,hogy amikor regisztrálta akkor kapott egy emailt és arról volt szó azt tovább küldi nekem,csak ugye nincs ilyen mail! De nem lesz gond, remélem úgy se fog kelleni

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7983) gianone válasza gretzky77 (#7982) üzenetére


gianone
őstag

Szerintem még mindig nem érted. Semmi más nem kellene, csak az email-címe vagy telefonszáma, amivel regisztrált, és a jelszava. Belépni vele, módosítani az adatokat a tiedre, és ennyi. Ha ebben nem segít, az elég fura számomra.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#7984) MM válasza gianone (#7983) üzenetére


MM
őstag

Mint írtam, NEM elég ha megadja a belépéshez szükséges jelszót, mert a módosításhoz ellenőrző kódok is kellenek, amiket ő fog megkapni, tehát interaktívan részt kell vennie a műveletben.

Ennél részletesebben már nem tudom leírni...

(#7985) gianone válasza MM (#7984) üzenetére


gianone
őstag

Világos, nyilván nem akartam újra leírni ugyanazt. Arra reagáltam, hogy semmilyen megkapott mailre nincs szükség, csak az adataira meg a segítségére.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#7986) gretzky77 válasza gianone (#7985) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem is világos,beszéltem is vele kb egy óra és megcsináljuk. Az emailt csak arra írtam,hogy ő úgy emlékezett kapott ilyet és majd tovább küldi én meg ugye nem tudtam ez,hogy működik! Az ellenőrző kód is ok,tudom,hogy kell! Köszönöm mégegyszer a segítséget

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7987) dunc válasza gretzky77 (#7955) üzenetére


dunc
nagyúr

Normál tagságnál nem! Olvasátok el mit ír mikor él a prémium garancia.

(#7988) Gabbbb válasza the_pimp (#7976) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Hát bekapcsoltad a gps-t és eltelt 1 perc. Én nem vagyok még nagyon rutinos p9 gps felhasználó, de általában minimum 5 perc kell mire teljesen magára talál a gps, régi Samsung telefonomon ez 10 perc volt.

Most navigáltam szombaton 4 órát a saját p9-emmel, most először. Teljesen jól működött a Here maps offline üzemmódban, de én már fél órával indulás előtt bekapcsoltam a GPS-t.

(#7989) dunc válasza Gabbbb (#7988) üzenetére


dunc
nagyúr

Kb 10 másodperc elég.

(#7990) the_pimp válasza Gabbbb (#7988) üzenetére


the_pimp
senior tag

Na pont ez az, nálam eddig ennyi idő alatt már rég magához tért, és szépen ment.
Azt nem mondtam, hogy tegnap London körül kb 3 órát használtam, és folyamatosan eldobálta a jelet..
Az s4 mini bekapcsolás után, kb 3 mp vel már 25 műholdat lát.
Az én p9 em régen látott 16 ot max, de nem is az a lényeg, hanem hogy ment, annyi idő alatt amennyi a videón van.
Szóval úgynézki vége.

(#7991) the_pimp válasza dunc (#7989) üzenetére


the_pimp
senior tag

Pontosan, akkor kell 10mp, ha repülök valahova, és leszállás után kapcsolom be.

(#7992) gretzky77


gretzky77
veterán

Na megint én 😂
Sikerült megoldani a problémát most ezt látom,ez így okés gondolom!

A kitakart rész alatt az én telefonszámom van!

A kérdésem,hogy ez a dátum így jó? Eddig él a prémium gari és utána akkor rendes 2 év?

Mégegyszer köszönöm mindenkinek!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7993) MK VII válasza gretzky77 (#7992) üzenetére


MK VII
veterán

Igen.. Ez így tökéletes..
Az első év az aranytagság éve és utána indul az alap két év, igen.

(#7994) gretzky77 válasza MK VII (#7993) üzenetére


gretzky77
veterán

Szuper nagyon köszönöm!
Az merült fel még bennem kérdésként,hogy ha a 3. évben gondom van akkor ők fogják látni,hogy, az első évben nekem aktív volt a prémium gari így a 3. évben is jogosít vagyok?

Persze mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget!

P9 plusról tudható,hogy mikor kaphat nugátot?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7995) the_pimp válasza Cunaja (#7943) üzenetére


the_pimp
senior tag

Szóval,

Ha az én gps problémám nem oldódik meg, akkor az edigitalnál vásárolt készülékemmel mehetek ide?

(#7996) Sebibalu válasza the_pimp (#7995) üzenetére


Sebibalu
őstag

Igen. Én ma vittem be a telenoros p9em. Nagyon kedvesek és felkészült társaság. Elvileg csütörtökön kapom is vissza :)

(#7997) the_pimp válasza Sebibalu (#7996) üzenetére


the_pimp
senior tag

Rendben, még tesztelem kicsit, meg hátha egy factory reset segít, ha nem, akkor irány a szerviz.

(#7998) malna88


malna88
tag

Sziasztok!

Nemrég adtam le egy rendelést erre a telefonra, azóta azonban megtudtam, hogy a Honor8at is választhattam volna a csomaggal, ami egyébként szimpatikusabb volt valamennyivel. Kérlek győzzetek meg, hogy nem fogom megbánni a dolgot és jobban járok a P9-el :D

[ Szerkesztve ]

s9+

(#7999) MK VII válasza malna88 (#7998) üzenetére


MK VII
veterán

Szia. Nem fogod megbánni...
Meg vagy győzve. :)

Viccet félre. Tényleg jobb a P9. Sokkal elegánsabb és exkluzívabb benyomást is kelt mint a H8.

(#8000) Gabbbb válasza malna88 (#7998) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Honor 8-on nincs monokróm mód és a p9 kijelzője valamivel jobb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.