Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) Djuree


Djuree
félisten

regeltem ezen a hicare-n, azt írja 2017nov30-ig van vip tagság. most akkor nem 3 év gari van csak 1? nem vágom...

ébresztő hang megvan. :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6252) ORCA58 válasza Djuree (#6250) üzenetére


ORCA58
addikt

Az ébresztés beállításnál. Minden ébresztéshez külön hang állítható.

(#6253) MK VII válasza Djuree (#6251) üzenetére


MK VII
veterán

2017.10.30-ig van az 1 év VIP aztán kezdődik a 2 és gyári jótálás.

(#6249) pp88
Nem, de, ha szeretnéd, rendelek neked egyet.. Privátban írj és megbeszéljük.

Más.
Skacok.. Ma egy telefonhívás felvétele után pár másodperccel, kikapcsolt a telefonom és vagy 5 perc múlva kapcsolt vissza. Az akku 87%-ról 26%-ra csökkent...
WTF? :D

[ Szerkesztve ]

(#6254) Jaded válasza Thunder86 (#6224) üzenetére


Jaded
senior tag

Reboot nekem is meg szokta oldani.

Renault Megane IV Limited

(#6255) sohi83 válasza MK VII (#6253) üzenetére


sohi83
tag

Azigen. 😀
Remélem csak egyedi hülyeség, más nem tapasztal ilyet.

(#6256) hurrikan


hurrikan
addikt

Üdv.

Történt egy kis hiba.

Fel akartam tenni ugye a Huawei P9-re a Nougat Beta ROM-ot

Viszont az utolsó XDA-s posztban fordítva volt írva a dolog.

Így először a Full HW EU-t flasheltem és azután az update appot.

Ennek eredményeképp most a Nougat van a telefonon, valami test buildot ír ki és csonka a szoftver, de sem root, sem TWRP nincs, és a TWRP nem is megy fel a Nougatra, azaz így rootolni sem tudom TWRP nélkül.

Tudok rá valahogy TWRP-t varázsolni? Esetleg rootot?

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#6257) nagymolnar válasza hurrikan (#6256) üzenetére


nagymolnar
tag

Keress rá a rollback-ra és visszaállsz 182-es ROMra, aztán mehet újra szerintem... Rollbck az xda-n és itt is linkelte valaki...

(#6258) Djuree válasza MK VII (#6253) üzenetére


Djuree
félisten

értem köszi, akkor megnyugodtam.

és az hogy van, h mindenhol 2 nano simet ír, de ahogy látom az egyik micro sim hely ahova a memókari is mehet. most akkor az egyik mégis micro sim kell legyen?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6259) tibe0309 válasza Djuree (#6258) üzenetére


tibe0309
tag

Mindkettő nano kell, hogy legyen. Az egyik foglalat azért nagyobb, mert oda SIM helyett SD kártyát is tehetnél, a SIM-et oda keresztbe kell betenni.

(#6260) Djuree válasza tibe0309 (#6259) üzenetére


Djuree
félisten

köszi!
már látom én is közben a leírásban, sose szoktam elolvasni mert minek, ezer telóm volt már, persze dual simes még sosem. én is előbb lövök aztán kérdezek. :B

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6261) Djuree


Djuree
félisten

ezt a lépésszámlálót ki lehet lőni vhogy? nem kell most nekem, jön a xiaomi mi band 2-őm majd az számolja ha kell. :K
amúgy kipróbáltam mennyire pontos, mentem otthon 22 lépést,...és annyit is számolt. :Y
bár néha úgy látom magától is lépked párat. :DDD hát na, manapság a technika itt tart már, kimegy wc-re a teló. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6262) MK VII válasza Djuree (#6261) üzenetére


MK VII
veterán

Egészség appon belül megadod az adataidat, becenevet, ilyesmit és utána tudod kikapcsolni.
Fent balra lesz három vonal és, ha arra nyomsz akkor megkelenik egy menü. Ott a beállításokmál lesz ez.

(#6263) Djuree válasza MK VII (#6262) üzenetére


Djuree
félisten

:R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6264) Djuree válasza MK VII (#6262) üzenetére


Djuree
félisten

érdekes nekem az első opció nincs ott. :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6265) Felhasználom


Felhasználom
tag

Sziasztok!
Telekomos telefonnál mikori az android biztonsági szintje? Megköszönöm azt is, ha valaki leírja a függetlennél hol tart.
Köszönöm!

(#6266) Nessiel válasza Felhasználom (#6265) üzenetére


Nessiel
csendes tag

A függetlenét tudom neked leírni, ami egészen pontosan 2016. szeptember 1.

(#6267) Djuree


Djuree
félisten

srácok már agyfaszt kapok lassan! :W
fél napja próbálom ezt a tetves lépésszámlálót kikapcsolni. de a pirossal keretezett rész nekem nincs ott! ez hogy lehet? már mindent próbáltam, keresgettem neten, senki nem írt hasonló problémát. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6268) MK VII válasza Djuree (#6267) üzenetére


MK VII
veterán

Csinálj egy HR-t ott lesz az... Valamit ki vagy bekapcsoltál ami eltüntette a menüpontot...

(#6269) Djuree válasza MK VII (#6268) üzenetére


Djuree
félisten

azt hogy kell? :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6270) MK VII válasza Djuree (#6269) üzenetére


MK VII
veterán

Speciális beállítások - Biztonsági mentés és visszaállítás - Gári adatok visszaállítása.

Előtte ments le mindent a telefonról, mert törli. Az SD kártyához nem nyúl..

[ Szerkesztve ]

(#6271) Djuree válasza MK VII (#6270) üzenetére


Djuree
félisten

á azt nem akarok nyomni, már csomó minden beállítva rajta. ha más nem marad letörlöm. újra le tudom tölteni utána?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6272) tkonya válasza Djuree (#6271) üzenetére


tkonya
aktív tag

Összefoglalóba ott az elérése az egészség appnak. Tehát igen, letudod tölteni és újra telepíteni.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 30 Fusion

(#6273) Djuree válasza tkonya (#6272) üzenetére


Djuree
félisten

:R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6274) MK VII válasza Djuree (#6271) üzenetére


MK VII
veterán

A gyári adatok visszaállításánál az egészség appot nem törli... Az gyári app.. Marad.. Csak az utólag telepített appok, illetve beállításaid és adataid törlődnek amik a telefon memóriájában vannak.

[ Szerkesztve ]

(#6275) Balzak83 válasza Djuree (#6271) üzenetére


Balzak83
senior tag

Miért akarnád később visszarakni? Nem szabadulni akarsz tőle?

(#6276) MK VII válasza Balzak83 (#6275) üzenetére


MK VII
veterán

A mazohisták köztünk élnek... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6277) pepe10.10


pepe10.10
tag

na megjött az üvegfóliám ebayról amit itt a fórumon ajánlott egy kolléga, le is szedtem a firstphoneos 3 ezer ftos fóliát aminek csak annyi hibája volt hogy nem fedte teljesen a kijelzőt. Első benyomás meggyőző volt, takarta az egészet, igényes csomagolás, majd amikor felraktam kiderült hogy egy rakat sz@r. Teljesen rosszul érzékeli az ujjamat, a szélei nem érnek a kijelzőhöz hézagok mindneütt, fél óra mulva le is dobta magát. mehetek vissza FP-ba felrakatni a beváltat jópénzéé. KERÜLJÉTEK. :U :U

Kérdés: a rejtett alkalmazásokat hogy tudom előhozni?

Laza vagyok szétesem, kezemben a GSM.

(#6278) Ferenczi Áko válasza pepe10.10 (#6277) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Az ujjaddal széthúzod a kijelzőt a főképernyőn, mint ha egy puncit nyitnál ki! ;)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#6279) MK VII válasza pepe10.10 (#6277) üzenetére


MK VII
veterán

Na igen... Én nem vállaltam be ezeket a köröket.
Majd egyszer, ha valamelyik gyártó gyárt egy sok pozitív visszajelzésű üveget, kkor talán bevállalom. Jelenleg nincs ilyen.

(#6278) Ferenczi Áko
Valahogy úgy, igen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6280) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Elkezdett a viber jelezni, rózsaszín leddel! :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#6281) MK VII válasza Ferenczi Áko (#6280) üzenetére


MK VII
veterán

Biztos a p..cikhoz van köze :D

(#6282) Balzak83 válasza Ferenczi Áko (#6278) üzenetére


Balzak83
senior tag

Oh, bammeg. Nem akarom tudni, milyen képeken gyakoroltad a pinch to zoom-t.

(#6283) Jippy


Jippy
tag

Üdv. Második feltöltés után sok internetezés pár fényképezés és Viber üzenet után két nap töltő nélkül 6ó40 perc kijelző idő. Ez egy nagyon jó telefon.🙂

(#6284) MK VII


MK VII
veterán

Valami történt a telefonommal a "baleset" óta.
Előtte ezt tudta.

Azóta pedig...

Ugyan úgy használom a telefont. Ugyan azokon a helyeken. PH meg facebook megy rajta. Fényképezés, fénykêpek feltöltése oldalra, beszélgetések. Ja meg játékok. Szóval kapja... :)

[ Szerkesztve ]

(#6285) Djuree válasza Balzak83 (#6275) üzenetére


Djuree
félisten

mert lehet majd jól jön valamikor, elfér rajta, ha nem muszáj nem törlök semmi gyárit, nem véletlen van az rajta.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6286) Djuree válasza Djuree (#6285) üzenetére


Djuree
félisten

na csak letöröltem a picsába. XD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6287) the_pimp válasza pepe10.10 (#6277) üzenetére


the_pimp
senior tag

Na bakker, pont ezt várom én is..

Amúgy aki rootolta a telefont, és használ xposedot, az tud valami kerülőutat ha bizonyos appok nem nyílnak meg az xposed miatt? (biztonságra hivatkozva).

[ Szerkesztve ]

(#6288) Balzak83 válasza Djuree (#6286) üzenetére


Balzak83
senior tag

Ezért lakolni fogsz :P

(#6289) Zaied


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Tudtok ajánlani p9 re valami kijelzővédőt, ha nincs üveg sima is jó...
Külföldi vagy itthoni az mindegy...

(#6290) balika333 válasza Zaied (#6289) üzenetére


balika333
tag

Ebayen "Screenknight" márkájú. Nedvesen kell felrakni 24 óra alatt teljesen kiszárad. Nekem az van, kiér a széléig, tökéletes.

Samsung Note 22 Ultra

(#6291) Zaied válasza balika333 (#6290) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Mik vannak :)
Köszi

(#6292) Zaied válasza Zaied (#6291) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

És ezt le is lehet róla szedni, vagy örökre rágyógyul?

(#6293) the_pimp válasza Zaied (#6292) üzenetére


the_pimp
senior tag

Biztos hogy le lehet szedni :)

(#6294) Djuree válasza Balzak83 (#6288) üzenetére


Djuree
félisten

biztos is! :DDD

the_pimp: mint az én kínai üvegfóliámat az iphone-omról. semmivel nem jön le, úgy rá van gyógyulva mintha gyári lenne, már-már azt hittem az eredeti kijelzőt akarom leszedni, de nem. :DD így fogom eladni is, hogy a sarkáról már le van szedve egy 2 cm2-es helyen, de ez is szenvedés volt, törik apró darabokra de úgy ragad az is hogy el se hiszem. bár meg is védte a telót mindentől az is biztos.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6295) Zaied válasza Djuree (#6294) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Találtam egy ilyet, megpróbálom hátha :)

amazonon is találtam, de ezt hamarabb ki tudom próbálni :)

[ Szerkesztve ]

(#6296) daninet válasza Zaied (#6295) üzenetére


daninet
veterán

van egy hajlított üveg amit ebayről lehet venni, megtalálható amazonon és mindenféle néven itthon is, nagyon olcsó és nagyon szar :D
Annyira tükröződik, hogy 3 perc után leszedtem a telefonról és kidobtam. Meglátjuk ez ugyan az a dolog-e? :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#6297) Djuree válasza daninet (#6296) üzenetére


Djuree
félisten

én ezekután h az iphone omról nem tudom leszedni nem is rakok rá úgydöntöttem, csak egy sima fóliát. kijelzőre még sose ejtettem a telót, lekopogom. mindig sarokra esik. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6298) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Mint írtam, elkezdett a viber jelezni.. Másnál is, vagy csak nekem jutott ez a kegy?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#6299) the_pimp válasza Ferenczi Áko (#6298) üzenetére


the_pimp
senior tag

Nálam már régóta jelez.

(#6300) MK VII válasza Ferenczi Áko (#6298) üzenetére


MK VII
veterán

Nálam is csak most kezdett jelezni... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.