Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116251) Trailblazer válasza koby11h (#116237) üzenetére


Trailblazer
addikt

Gondolj bele, hogy hányak kultúrájának segítettél a szintjén emelni, azzal, hogy gazdagítottad a házi könyvtárukat. ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#116252) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#116253) myckey válasza homerhamm (#116252) üzenetére


myckey
veterán

Kell hozzá tudatmódosító...

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#116254) BiP válasza homerhamm (#116252) üzenetére


BiP
nagyúr

Középső: magyar-olasz származású :) :)
Gondolom így akarja magyarázni a sötétebb tónust.
Ja, kedvencem, a nő legyen szőke kékszemű. Meg igazi egzotikus nő legyen. Hát, itthon másra értjük.
De persze cigóknál digóknál lehet, hogy pont a szőke számít egzotikusnak, franc tudja.

(#116255) Alusky válasza BiP (#116254) üzenetére


Alusky
aktív tag

Kiemelte az életkort is 20-22, innen tudjuk, hogy az illető 50 körül van. :DDD

(#116256) homerhamm válasza BiP (#116254) üzenetére


homerhamm
addikt

Aztán a nőt úgy fogadjuk el, Eminem. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#116257) koby11h válasza Trailblazer (#116251) üzenetére


koby11h
aktív tag

Törne le a kezük, hogy nem adták vissza... :)

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#116258) totron válasza 8zabi (#116247) üzenetére


totron
addikt

Monitornál még értem, 1x csomagoltam eladásra, az is elég volt (senkinek nem hiányzik a balhé utólag, na meg alapból is igényesek, korrektek vagyunk). Ha persze nagyüzemben tolja valaki és halmokban áll otthon a válogatni való pukifóliából, mindenféle dobozból, az is más szitu. Kijelző tehát sérülhet eredeti csomagolás híjján, számít a kézügyesség, alaposság. Egyebet viszont tényleg lehetne távküldeni. Ugyanígy mai napig hihetetlen a nem is nagy értékű, viszont eredeti távtartóival és csomagolásában lévő plazma tv el nem küldése.

(#116259) qnadam válasza totron (#116258) üzenetére


qnadam
veterán

a plazmatévé háklis arra, hogy függőlegesen szállítsák akkor is, ha a gyári csomagolásában van.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#116260) TaaT


TaaT
veterán

Toshiba MG10 - 20TB SATA, 3.5", MG10ACA20TE

Give them hell Ukraine!

(#116261) Alusky válasza TaaT (#116260) üzenetére


Alusky
aktív tag

Tehát nem Kingstone.

(#116262) qnadam válasza Alusky (#116261) üzenetére


qnadam
veterán

se nem westend digitál

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#116263) cidalain válasza TaaT (#116260) üzenetére


cidalain
veterán

Látom végre bemutatták, az új Seagate X20 teló lesz ez, a vadiúj EX OS android rendszerrel, 20 TB ram... Mi kell még? Kár hogy nem tudjuk a kijelzőméretet.
Remélem jó áron lesz, akkor cserélem is egyből az iFpone x30 max promat, mert az elég ergya képeket csinál.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#116264) Alusky


Alusky
aktív tag

Sparban a mérlegeknél amikor kérdi milyen zacskóba raktam ott azt azért kérdezi mert az fizetős pluszban? És nézi azt egyáltalán valaki? Mert én direkt a semmire nyomtam és elfogadta, meg a kasszánál is. A farkamat fogok még én a zacskóért is fizetni, mikor én méregetem meg címkézem kapják már be, hippi hollandok. A nagy XL narancs meg nem is volt a narancsos almenüben, vissza kellett mennem megnézni a kódját. Vajon melyik kategóriában lehetett, ha nem a narancsfélékben b+.

Azon felröhögtem, hogy az önkiszolgálónál sor volt, a kasszánál meg üres és a két csaj (a kasszás meg az önkiszolgáló segítős) beszélgetett egymással, tehát előtte sem nagyon ment senki a szalaghoz inkább vártak az önkiszolgálóra hogy ürüljön. Ennyire gyökerek az emberek, hogy állnak a sorban ahelyett odamennének..., édes istenem... Mint amikor nyit az Aldilidl kassza és képesek átrohanni a másikhoz olyan emberek is akik fél perc múlva már pakolhatnának, mert még mindig nem jöttek rá hogy a kasszanyitás után még lesz legalább két perc mire a kasszás odaér, mert amikor kinyitják a kasszát a fülesen dumálva egymással ő még csak akkor rakja le a kezéből a konzervet és megy oda előre a kasszába beülni.

[ Szerkesztve ]

(#116265) hcl válasza Alusky (#116264) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Igen, a lebomlós fehér zacsijuk fizetős. Mondjuk nem tegnap óta.
Amúgy szerintem áruháza válogatja, hogy melyikben kukacosak.

"Ennyire gyökerek az emberek, hogy állnak a sorban ahelyett odamennének..."
Én majd akkor megyek a kasszás helyett dolgozni, ha lesz kedvezmény :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#116266) szebe válasza Alusky (#116264) üzenetére


szebe
őstag

Fizetős, de a mérlegnél azért kérdezi, mert akkor úgy mér.
Ha önkiszolgálózol, akkor megkérdezi mégegszer, mert akkor meg ráteszi az árát.

Kasszanyitás:
Na igen, ha sokadik vagyok a sorban, se rohanok át, mert előlem úgyis kilépnek páran, azzal inkább előrébb vagyok, mintha verekednék az új sorban a helyekért.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#116267) Alusky válasza szebe (#116266) üzenetére


Alusky
aktív tag

Akkor rátették az árat mindenképp, mert a csajhoz mentem. Hát nagyon nagy súlya lehet annak a zacskónak, az 1g-os mérleg tudja egyáltalán mérni? :DDD
Ennyi erővel a narancsok tetején a kis zöld bigyulát is ki kellene kaparnom és úgy mérnem. :DD
A pékárus részen viszont a sima papír és műanyag zacskók vannak... Nekem amúgy bejönnek ezek a környivédős zacskók, finomabb a tapintása meg nem zörög annyira. Pénzt kérni érte pofátlanság, építse be a termék árába.

Egy éve nem voltam Sparban, de lehet másfél, gondolom ebből kiderült. Drága is, nincs benne semmi plusz érdekes termék és még bent is van a városban.

(#116268) hcl válasza Alusky (#116267) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Pénzt kérni érte pofátlanság, építse be a termék árába."
Akkor nem kért érte pénzt? :DDD

Amúgy több mint egy éve fizetős a biológiailag lebomló zacsek :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#116269) homerhamm


homerhamm
addikt

Aha... :)

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#116270) Alusky válasza hcl (#116268) üzenetére


Alusky
aktív tag

A módszerrel van a probléma, 20 Ft-okat elkérni egy rohadt zacskóért a zsidulás legzsidulásabbika. Ez pont olyan, mint elkérni az 500 Ft-ot az utánvétre akkor is ha 500000-ért vásárolsz, a 3000 Ft-os szállítási költséget meg elengedik már 10000 Ft felett. Édes istenem.... :W
Amúgy van külön adója is a csomagolóanyagoknak, a Spar nyilván tetemesen többet fizet erre, nekem csak évi 4600 a Nav felé. :DD
Az meg, hogy a környezetbarát csomagolás a fizetős, nem pedig fordítva, az megint csak a hitelességét mutatja az egész zöldségnek...

(#116271) TESCO-Zsömle válasza Alusky (#116270) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Folyadékot ne nagyon vegyél jövőre... Betétdíj lesz mindenen és nem biztos, hogy utána vissza tudod adni a motyót...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#116272) hcl válasza Alusky (#116270) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Fel se merüljön, hogy van valami értelme
(Fizetős volt a műanyag zacsi is már jó rég.)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#116273) qnadam válasza Alusky (#116270) üzenetére


qnadam
veterán

ha azt a környezetbarát megoldást választod, hogy hozol saját zacskót, amit többször használsz, akkor nem kell kifizetni ezt a hatalmas összeget. ha bele lenne építve az árba, akkor mindenképp ki kellene fizetned. nem olyan bonyolult.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#116274) 5teve válasza homerhamm (#116269) üzenetére


5teve
senior tag

Írásmód alapján valami skandináv nyelv.
Ha dallamosabb lenne akkor akár finnek is elfogadnám. [link]

itt pedig az újabb verzsön :D

[ Szerkesztve ]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#116275) homerhamm válasza 5teve (#116274) üzenetére


homerhamm
addikt

Az utolsó sor szerintem holland.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#116276) Alusky válasza TESCO-Zsömle (#116271) üzenetére


Alusky
aktív tag

Már most is van, kidobtam őket ugyanúgy.

(#116277) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#116278) Cs1csó válasza homerhamm (#116277) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tippre két dolog:
1. mindig ótvar,retkes,zsíros stb. kézzel fogdossa és csodálkozik, hogy ragad.

2. a gumírozás kezd "elengedni" "mállani" stb. és ez zavaró

Egyszerű a megoldás: venni kell egy újat, és arra vigyázni. Nekem igaz egy PC-hez való Logitech F310 van de mivel TISZTA kézzel fogdosom és nincs extrém tenyér izzadásom ilyen gondom sosem volt.

(#116279) cidalain válasza Alusky (#116264) üzenetére


cidalain
veterán

Helyi aldiban is már csak 15 forintos zacsi van a zöldséges részen, pékárunál meg papír. A papírt utálom, mert ha beleteszek 15 zsemlét akkor kiszakad, nem lehet bekötni a végét és kiborul. Eddig egy zaccsiba tettem, most 3 papírba (amiben ugyanúgy van egy átlátszó zacsi betét, hogy a kasszás lássa mi van benne.
Zöldségesnél szokott lenni mindkét zacsi, de múltkor már csak fizetős volt, így előre nem is tudtam felkészülni, higy viszek magammal. Hát bakker hoztam a pékárustól free papírt, abba szedtem a krumplit, paprikát, paradicsomot.

Ha meg is veszem a 15 ft-os zacsit, azt hogyan hasznosítom újra úgy, hogy újrahasználatkor ne fizessek újra érte? Majd bizonygatnom kell a kasszásnal hogy bocs ezt két hete vettem, most ne üsd be?

Én ezeket a zacsikat szemetesnek szoktam újrahasználni, 1-2 napi cucc belefér, szemetesnek nem is veszek külön kukás zsákot. Ki is bactam a nagy kukát, vettem egy kicsi 15-20 litereset.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#116280) Cs1csó válasza cidalain (#116279) üzenetére


Cs1csó
félisten

A LIDL-ben még van mindenféle zsacsi de ha pl. a kicsit kevésnek találod akkor simán veszel el az 1kg-os magad szeletelte kenyér elpakolására kitett zacsiból és abba teszed amit akarsz. Az előnye, hogy tényleg nagy - vagy inkább hosszú - és átlátszó ezért akár több mindent is egybe rakhatsz a pénztáros jobban átlátja.

(#116281) koby11h válasza cidalain (#116279) üzenetére


koby11h
aktív tag

Kicsi zacsit én vettem 100-as csomagot, 10 zsemle fér bele, azt hordom magammal.
Ami tiszta marad - nem valami péksütis - az újra megy a boltba.
Ami pedig koszos lesz, az nálam is kukás zacsi, ahogy nálad.

A Lidl-ös papír és nylon zacskókat utálom legjobban. Nem papír és nem nylon és könnyen szakad. Nem tudom ezt így miért jó, hogyan környezetbarát ez?

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#116282) szebe válasza Cs1csó (#116280) üzenetére


szebe
őstag

Jah, vicces hogy ott a péksütis "papír"zacsi, és mindenki a zöldségeknél kirakott nejlonba pakolja a péksütit. Én is, mert nekem a "papír"zacsiban másnapra kiszárad. Nem tudom hogy én csinálok-e valamit rosszul, vagy tényleg ennyire tré az a csomagolás.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#116283) Cs1csó válasza koby11h (#116281) üzenetére


Cs1csó
félisten

A Lidl-ös "abalkos" papír (és fólia) szerintem semennyire.
Az Auchanban van olyan zacsi ami lebomlik.

(#116284) Cs1csó válasza szebe (#116282) üzenetére


Cs1csó
félisten

Jobban szigetel de a papír nem is olyan jól lezárható mint egy műanyag zacsi.

(#116285) BiP válasza szebe (#116282) üzenetére


BiP
nagyúr

Papírban megszárad, ez logikus.
Ami fura, hogy a lebomlós (nem átlátszó) zacsiban (pl.auchan, aldi) is megszárad a péksüti. Ez keserű tanulság volt.
Szóval nem véletlen, hogy a lidl-ben is zacsiba rakom a kiflit-zsemlét. De azt lehet magaddal vinni is, újra fellhasználni.
Ragacsos péksütit (csokis, lekváros) szoktam papírba, mert nem akarom, hogy a zacsit kenje össze.

(#116286) hcl válasza cidalain (#116279) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Látod, máris kevesebb műanyag fogy.
Mi elrakunk sima műanyagzacsit, és azt többször visszük vásárolni (előzőre ráragasztod a matricát). Illetve melóhelyről laptopcsomagolásokat szoktam hozni, azok masszív műanyagzacsik, almának tökéletes.

Zsemle meg jóhogy kiszárad papírban. Hazavive át kell rakni olyasmibe, amiben nem. (Doboz?)

@Cs1csó : :K

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#116287) Alusky válasza szebe (#116282) üzenetére


Alusky
aktív tag

Papír nem zárja el a levegőtől és eleve a műanyag részén lyukacsos is. A pára miatt, ha frissen sülve teszed bele olyan lesz mint a fos mire hazaérsz, ha nem szellőzik.
Meg hát ezek a zsákban érkező és vízzel gyors elkevert és megsütött szarok alapból is ilyenek, aznap frankó, másnap már csak ha éhes vagy, harmadnapra a kutya se enné meg. A sajtos kiflit ha nem finoman teszed bele, hanem úgy ejteted akkor simán kivágja az alját a lefolyt és hegyes sajtos része. :DD

(#116288) Alusky


Alusky
aktív tag

Valami verseny van, mert kirakták a zászlóját meg a szélén a szponzori logókat több helyre, köztük a mi táblánkra is a telephez. Magánterület, magántábla és eltakarják vele, rákötözik mindenféle megkérdezés nélkül. Szakadt szét cafatokra úgy téptem le reggel mikor megláttam. A telefonszám is a táblán van azt se voltak képesek felhívni, hogy rátehetik-e.

(#116289) BiP válasza Alusky (#116288) üzenetére


BiP
nagyúr

A kinek a mit?

(#116290) Alusky válasza BiP (#116289) üzenetére


Alusky
aktív tag

Mocskos bicikliverseny van már megint, a nevükkel, logójukkal és a szponzorok logóival ellátott zászlókat kiteszik az útvonal mellé. És az egyik zászlót az én "céges" táblámra kötözték ki, eltakarva vele, mindenféle megkérdezés nélkül, ráadásul magánterületre, mert a vadháló mögött van a táblám is 10 centivel.
Reggel ötkor mikor mentem arra fél másodperc alatt kidurrant az agyam mikor megláttam, már pattantam is ki a kocsiból és téptem le onnan.
Van nekik erre földbe szúrható rugós pálcájuk meg van közterület, tegyék oda az anyjuk p...ját.

(#116291) hcl válasza Alusky (#116287) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Meg hát ezek a zsákban érkező és vízzel gyors elkevert"
Fagyasztva szokott érkezni.

Mutogatni való hater díszpinty

(#116292) Alusky válasza hcl (#116291) üzenetére


Alusky
aktív tag

Ja, a péksüti igen, régebben vettem is a Family Frost beszállítójától, a kenyerek szoktak zsákban jönni, aztán csak gyors keverés vízzel és már csapkodja is befelé a sütőbe.
Bár az Allidlt nem tudom hogyan csinálja, meg kéne kérdezni a Stalkeres topikban a péket aki Aldiban dolgozik.

[ Szerkesztve ]

(#116293) szebe válasza hcl (#116291) üzenetére


szebe
őstag

Ahogy látom, ezt-azt meg is lehet venni fagyasztva, legalábbis a fagyósor végén ott szoktak figyelni a császárzsemlék, meg egyéb termékek.
Mondjuk az is jó kérdés, hogy kinek van helye rá. Ketten vagyunk csak, de egy 80 magas 3 fiókos fagyóba két pálcikás jégkrémet is művészet elrakni, nem hogy egy zsák zsemlét :DDD

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#116294) hcl válasza szebe (#116293) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Itt az van, hogy rengeteg minden van a fagyasztóban, de ha azt mondom, hogy ugyan valamit csináljunk meg onnan, és hátha lesz hely, akkor jaaaaaj azt neeee :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#116295) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Eladó 5szobás ingatlan.ujj viz.villany.fűtés hálózattal.21millio forint"
Ennyi, 1 kép, meg 2x ugyanaz az alaprajaz. Tuti megvenném :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#116296) BiP válasza hcl (#116294) üzenetére


BiP
nagyúr

Szerintem máshol is ez van.
Aztán meg jön a kampányszerű együnk hetekig fagyasztottat, hogy legyen hely a fagyasztóban.

(#116297) szebe válasza hcl (#116295) üzenetére


szebe
őstag

Az asszem megvan, valami szőlőhegyi csoda várpalotáról, nem?
Az ingatlanos oldalán megnyitott fekvő képek álló telefonról screenshotként feltöltve. [link] (remélem többiek is látják)
Jogsi kéne az internethez.

De a mostani kedvenc ez a lakótelepi egyszobás 23-ért: [link]

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#116298) Alusky válasza szebe (#116297) üzenetére


Alusky
aktív tag

Ma már minden gyökér lehet ingatlanos is. Ez is tök jó hatással van az amúgy is olcsó ingatlanárakra.

Nekem szerencsére nem kell senkivel megbeszélnem mit egyek a fagyasztóból. :D

(#116299) cidalain


cidalain
veterán

Helyiből: "160cm széles franciaàgy nem dohányzó tiszta nagyon szép állapot. Szállításban nem tudok segíteni .."
Dohányzóasztalról már hallottam de nem dohànyzó ágyról... ;]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#116300) BiP válasza Alusky (#116290) üzenetére


BiP
nagyúr

Jaaa, szúszá.
Nyugodj meg, attól megnyugszol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.