Hirdetés

2024. július 5., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116021) myckey válasza hcl (#116016) üzenetére


myckey
veterán

Igen ! Ösmerős a japó habitus...ezért is írtam ennyit az esetről, mert a .......akárkinek, lehetne több esze is, kiváltképp ilyen helyen kellene viselkednie. Utána meg b+, ha lófaxt ne mengednek odaát, azt jöhet a say no to racism ! :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#116022) Corleone33


Corleone33
aktív tag

Lehet bennem van a hiba/kötekedő vagyok, de ez baromira nem tűnik bontatlannak :DD : [link]
[link]

Illetve a másik versenyző a "hogyan fogalmazzuk meg a hirdetésünket a lehető legzavarosabb formában" kategóriában/picitse átverés szagú: [link]

[ Szerkesztve ]

Július 5-től Július 15-ig házon kívül leszek, ezen időszak alatt sajnos csak késleltetve fogok tudni válaszolni privát üzenetekre!

(#116023) myckey válasza Corleone33 (#116022) üzenetére


myckey
veterán

bontatlan az, cak megrágta a póószta ! ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#116024) homerhamm válasza Corleone33 (#116022) üzenetére


homerhamm
addikt

Mit nem értesz, álmodba kell fizetni. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#116025) szebe válasza Corleone33 (#116022) üzenetére


szebe
őstag

Ha a zacsik bontatlanok, akkor végülis igaza van ;]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#116026) koby11h válasza myckey (#116023) üzenetére


koby11h
aktív tag

:K megrágta és kiköpte...

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#116027) hcl válasza qnadam (#116020) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, de amúgy full legál volt az autó, míg a tárgyalt meg nem :D

@Corleone33 : Ilyet lehet egy jól megnyomott dobozzal is. Nem volt olyan kép, amin látszik is valami? Mert az is gyanús... :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#116028) homerhamm


homerhamm
addikt

:DDD :DDD :DDD :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#116029) myckey válasza homerhamm (#116028) üzenetére


myckey
veterán

Gluténmentes, vegán, szója és egyéb adalékanyag, színezék, tartósítószer, ízfokozó és cukor hozzáadása nélkül ! Alacsony glikémiás indexű . Nyomokban fémet és lapátot tartalmazhat.
Kalóriaszegény, természetesen mesterséges alapanyagok felhasználásával !
A készlet erejéig. :R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#116030) qnadam válasza hcl (#116027) üzenetére


qnadam
veterán

persze, a jogsi vagy biztosítás hiányát a rendszám mellett már valószínűleg nem sikerült volna kidumálni :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#116031) KROK640 válasza berek21 (#115958) üzenetére


KROK640
veterán

Gájsz palackot is? :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#116032) KROK640 válasza homerhamm (#115966) üzenetére


KROK640
veterán

Én ezt nem venném meg : "ilyen védelmi okokból "

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#116033) KROK640 válasza hcl (#115975) üzenetére


KROK640
veterán

A belsejét is kivülről fotózta, lehet, hogy a kulcs sincs meg, ilyen védelmi okokból :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#116034) KROK640 válasza hcl (#115988) üzenetére


KROK640
veterán

Nem akarok nagyon ítélkezni, de jogsira nem telik neki, meg 30 ezres romokat vezet a földúton, de háromgyereket azért csak sikerült összehozni. Elég lett volna ott egy is, és akkor lehet, hogy jogsira is lenne. (uram bocsá', ha már munkaeszköz az autó, akkor előbb azzal kapcsolatban hoznék helyre mindent, nem pedig gyereket csinálnék).
Na mindegy, én nagyon furán gondolkodom az átlag emberhez képest, ezt már észre vettem ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#116035) hcl válasza KROK640 (#116034) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Továbbra sem ezért volt a link :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#116036) KROK640 válasza szebe (#115991) üzenetére


KROK640
veterán

Na igen, ez is teljesen jogos, hogy miért Mercit vett, miért nem jogsira költött? (mondjuk a C180-asok 100 ezertől indulnak a hahu-n, igaz 650-ért volt az első amire azt mondom, hogy leglább egy telefont megérne)
Vagy mint fentebb írtam minek kellett három gyerek, mikor egy is elég lett volna? Ráadásul a gyerekek közül a legidősebb 6 éves, ő meg 20 éve vezet jogsi nélkül, tehát 14 évig még gyerekre sem kellett költenie. Gondolom úgy volt vele, hogy fölös kiadás.
A Cikk meg 2-300 ezerre taksálja a jogsi lerakását, de manapság szerintem a vizsgákkal és egyebekkel, szerintem tuti megvan 400 is.
Hősünk a kreszt sem biztos, hogy ismeri, mert a szántóföldeken és dülőkön nem sok kereszteződéssel, villamossal, vagy körforgalommal találkozhatott.

ÓÓÓ, dél dunántúlon is vannak szegény helyek, Dél Zala, Dél Somogy, Baranya ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#116037) Alusky válasza hcl (#116035) üzenetére


Alusky
aktív tag

A faszi a cikkben érdekesebb, mert nagyon hajaz az aprón lévő hirdetések közül sokra. :DDD
Abban legalább egyöntetűen egyetért mindenki, hogy nem a csórósága miatt nincs jogsi, hanem mert nem is akart, pont szarik rá, hiszen nem is ellenőrzik. Csak szebb a cikk, ha a szegénységre fogják.

(#116038) hcl válasza Alusky (#116037) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szegénység _is_. Az elég sok mindent megfordít az emberben, szóval ne csodálkozz, ha nem jogsizik le.
És van mellette elég sok, aki megcsinálná, csak nincs rá pénze.
Hogy az aprón sok ilyen van, az is tuti. Marketplace-n még több... Ne csodálkozzunk az üzletelés színvonalán. Akinek több lé van, az nem szórja az idejét használt cuccokra.

De ahogy te is mondtad, kit érdekelnek a törvények, hát őt se , min csodálkozol :D

@KROK640 : Nézd meg, mikori a cikk, akkor még lehet annyi volt a jogsi :) És nem szántóföldeken mászkált a manus.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#116039) Alusky válasza hcl (#116038) üzenetére


Alusky
aktív tag

Amikor én szegem meg és amikor más szegi meg az nem ugyanaz. Alapszabály. :K

(#116040) hcl válasza Alusky (#116039) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Gratulálok :C

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.