Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) whited válasza szasanyi (#7550) üzenetére


whited
addikt

igazábol én a grafika miatt kérdeztem h meik jobb
a nagy tárhelyet meg nem fikáztam csak furcsállottam ennyi :)

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#7552) PhoenixK válasza whited (#7551) üzenetére


PhoenixK
őstag

Elég hamar meg lehet tölteni... Egy játék 2-3 Gb-ot is odapakolhat, a DLC-k, videók, egyéb cuccok is letölthetők a PSN-ről, és akkor még nem is beszéltünk esetlegesen Linux-ról!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#7553) whited válasza PhoenixK (#7552) üzenetére


whited
addikt

mármint mi foglal el 2-3gigát?a mentés v mi?ps3-rol van szó mert tudtommal nem törhető a gép :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#7554) PhoenixK válasza whited (#7553) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nem csak a mentések.... A játékok is telepítenek - igaz "elhanyagolható" mennyiségű adatot.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#7555) szasanyi válasza whited (#7551) üzenetére


szasanyi
félisten

A kérdés amire válaszoltam konkrétan warez tartalmú volt, ehhez nem sok köze van a grafikának vagy tárhelynek. De az itt nem játszik, ezért mondtam, hogy ha ez szempont, NE ilyet vegyél.
Grafikailag nincs sok különbség, így inkább a játékválaszték - irányultság - alapján érdemes eldönteni a kérdést. Na, meg persze a tört játékok (hiánya) miatt, mert ugye - teccik, nem teccik - többeknél létezik ez a szempont is... de ezt már bőven kifejtettem.

(#7556) Gebriel válasza Janix12 (#7542) üzenetére


Gebriel
veterán

A Resistance-vel nekem is voltak gondjaim. :(((
Nem fogadta el a mentéseit, újra kellet kezdeni.
Törüld le az update-t és játssz úgy :U

(#7557) Janix12 válasza Gebriel (#7556) üzenetére


Janix12
aktív tag

Köszi...
már vissza vittem... vissza adták az árát... :R
Nyomom tovább a mirror's edge -ét.. Teljesen rákattantam..

(#7558) megsemmisito válasza babli (#7533) üzenetére


megsemmisito
tag

25

PSN online ID: Tomasz84hun

(#7559) babli


babli
tag

Nah, látom a többség azért 20 fölött van! ;)

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#7560) szasanyi válasza babli (#7559) üzenetére


szasanyi
félisten

Ja, meg van aki már több mint 2x20... túl gyorsan telik az idő. :(((

(#7561) megsemmisito válasza babli (#7559) üzenetére


megsemmisito
tag

Egy ilyen árkategóriájú konzolnál nem csoda.

PSN online ID: Tomasz84hun

(#7562) Def26 válasza megsemmisito (#7561) üzenetére


Def26
félisten

Hát igen, a fiatalak (tinik) inkább a box felé hajlanak, főleg a warez miatt.

szasanyi:Asszony most lépett átt a 30 -ba, ki is van akadva rendesen... ;)

Ha minden jól megy akkor 2 hét és újra PS3 tulaj (is) leszek. Hiányziik azért a masina...

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7563) szasanyi válasza Def26 (#7562) üzenetére


szasanyi
félisten

Már megint? Mi ez nálad, vmi jo-jo effektus? :D

(#7564) Def26 válasza szasanyi (#7563) üzenetére


Def26
félisten

Se vele, sem nélküle... :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7565) Forrest Gump


Forrest Gump
tag

42

(#7566) spacer válasza Def26 (#7562) üzenetére


spacer
aktív tag

Nekem is van boxom, és Ps3-am is. A box kb. kéthónapja van meg. Elképesztő a különbség köritésben, a ps3 javára. Arról nem is beszélve, hogy a boxot amikor bekapcsolom, olyan hangot ad, mintha egy Boeing hajtóművet indítanának. :D

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#7567) f27 válasza spacer (#7566) üzenetére


f27
aktív tag

lenne egy kérdésem!
lehet már elhangzott itt de remélem elnézitek nekem hogy kismillió hozzászólást nem olvastam átt :DDD
nos itt az asztalomon egy 40Gb-60Gb-és egy 80Gb PS3!
a 60GB nem érdekes igazából,de azt árúlja el nekem valaki hogy a fenébe lehet megkülömböztetni a 40GB a 80Gb től? mármint a vinyón kivűl? egy rohat fecni külömbséget sem találok a kettő között! :Y :R

(#7568) icecave válasza spacer (#7566) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem pl. ez volt az egyik fő szempont, hogy box-ról ps3-ra váltottam. Emellett játszhatok, és az asszony is bír aludni, mert nem süvít a hűtés, mint a boxnál.

Viszont komponens kábelt vettem, mert az is van a monitoromon, de pár oldalon az van írva, hogy tudja az 1080p-t. Hát nem tudja! Csak 1080i-t... szóval az a kevés játék, ami bírná, az sem megy 1080p-ben. Gondolkoztam, hogy ha veszek egy HDMI kábelt, meg egy HDMI-DVI átalakítót, úgy már menne az 1080p...
Így sem rossz, csak az 1080i-n látszik, hogy az csak felscale-zett 720p...

Kicsit sok volt az "1080", bocs. :D

(#7569) DM-Fan válasza f27 (#7567) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Azért nem látsz különbséget a kettő között, mert nincs is semmi a vinyót leszámítva:

PS3 variánsok

Mint azt a táblázatban is láthatod, az egyetlen különbség a 40GB-os PAL/NTSC és 80GB-os PAL/NTSC modellek között abban van, hogy a 40GB-ost még 2007. októberében kezdte forgalmazni a Sony és már nem gyártják, addig a 80GB-ost 2008. augusztusától forgalmazzák és jelenleg ez az egyedüli modell, ami még gyártásban van. Amúgy a két modell csavarról-csavarra azonos. A vinyó méretére való utalás meg ott van a dobozon. Ha nincs doboz, kb. fél perc alatt kikapod a vinyót és megnézed, hogy mekkora.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#7570) f27 válasza DM-Fan (#7569) üzenetére


f27
aktív tag

az én 40Gb sembe már 80GB vinyó van,mivel full ezt használom mindenre és kevés volt a vinyó.de ezekszerint pillanatok alatt belehet nézni a 40GB ps3 80Gb -os nak :)
a doboza az ok mert rajt van mindegyiken!
csak most vásárolnék meg egy hibás ps3 mat és én inkább 40GB montam volna mint 80Gb nek!de 80Gb volt a vinyó benne.dátum szerint 80GB ezekszerint :)
kösz a segitséget :R

(#7571) f27


f27
aktív tag

lenne itt még valami :)) mindenki tudja hogy jóideje probálgatja mindenki megtőrni a ps3 rendszerét!természetesen senkinek nem sikerűlt eddig!vagy mégis!? :DD másfél két éve felreppent egy kósza hir hogy egy 16éves kisrác rájött a sony turpiságára! a sony gyorsan 100.000EUR al befogta a száját,igy az infó nála maradt!vagy mégse!? :DDD
tesommal jóideje mi is dolgozunk az ügyön! :K
a tervünkbe nem az volt hogy megtörjük a biztonsági rendszert,hisz ez a programforrás nélkül egyenlő a lehetetlennel!nekünk az volt a célunk hogy a már meglévő eredeti játékot feltegyük a vinyóra és lemez nélkül játszhasunk vele!ez ugyebár nem is lenne illegális!
már már majdnem feladtuk a dolgot mikor kigyuladt egy lámpa a fejembe :)) rájötünk a turpiságra ami természetesen mindenki orra előt ott hever! de ami kiszúrja a szemed azt nem veszed észre!a sony levédte a gépét atomra keményen de hagyott nekünk egy kis kaput!a golog 100% ba működik 95%ki is probáltuk csak beleütköztünk egy problémába illetve két problémába! az egyik probléma az hogy a sony mikor rájött hogy az a 16éves kisrác rájött mi a trükk a következő frisitésében már változtatásokat tett gépeinkre!
ezt a változtatást ki kéne ismét küszöbőlni.a másik pedig rendelkezni kellene egy hivatalos tárhelyel aminek szép nagy kapacitása van!nos gondolom már mindenki kiváncsi a dologra! :C :DD
nem fogok újat mondani!
a dolog a következő!
bármilyen PS3 dolgot letőltesz a netről azonnal telepiti és a megfelelő helyre teszi! ez tiszta mindenkinek,mivel rengeteg demót töltögetünk le nap mint nap!mi kiprobáltuk háterekkel a dolgot ,de nincs akkora tárhelyünk hogy tesztelgessük komplett játékal is! ez az egyik bibi!a másik bibi a játékot bekel tenni egy könyvtárba (ez a biztos infó és megváltoztatták a könyvtár nevét)mielőtt letöltenéd a netről és utánna telepiti!attól a pillanattól 100% megy a játék vinyoról!lehet gyakorólni :R

(#7572) szasanyi válasza f27 (#7571) üzenetére


szasanyi
félisten

Egy kérdésem lenne hozzád: akkor most te mire is jöttél rá? :U

(#7573) f27 válasza szasanyi (#7572) üzenetére


f27
aktív tag

arra hogy nem kell a sony nak a letöltő oldala ahoz hogy játékokat tegyűnk fel a gépre hanem saját házi szerverekkel is lehetséges a dolog! vagyis ha sikerűl a dolog az elég nagy előre lépés lehet :))

(#7574) szasanyi válasza f27 (#7573) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem igazán látom, hogyan lehetne ezt megvalósítani, kikerülve a PS3 és BD lemez másolásvédelmét. De talán ez kevésbé lényeges, mivel - sztem - a gamerek kábé 99%-ának nincsenek, és nem is lesznek olyan feltételei, hogy ezt az esetleges lehetőséget kipróbálja. Asszem megvárom, neked mi sikerült. :D

(#7575) f27 válasza szasanyi (#7574) üzenetére


f27
aktív tag

a lemezről pikk pakk le lehet rántani a játékot!lehet letölteni a netről is! nekem is itt van a cal4 ISO fileban.csak ami házi szervert nekünk sikerűlt itthon össze barkácsolni,csak a skinek mentek tökéletesen! a játékot is leszedte de nem tudtuk kitalálni mi az a könyvtárnév amiből ő most felpakolná oda ahova kell :( :R

(#7576) icecave válasza f27 (#7575) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát, legyen igazad, szurkolok, viszont a másik ok a "halkság" mellett nekem az volt, hogy erre meg kell vennem a játékokat. Ez számomra azért volt fontos, mert amig boxom volt, az flesselve volt, mindent szedtem rá, amit akarta, és nem értékeltem a játékokat. Viszont, ha meg kell venni, akkor mr csakazért is értékeled a játékot, mert spórolgattál, gyűjtögettél rá, hogy meg tudd venni. (Tudom, lehetett volna a box is "érintetlen", de az emberben ott van a tudat, hogy ki lehet "ütni", ps3-nál meg nincs ilyen ugye).

(#7577) f27 válasza icecave (#7576) üzenetére


f27
aktív tag

látod pont ezt érzem én is :) itt van nálam több ps3 vadi új kexbox dobozában fleselve mégcsak 5 percet sem ment! de nem is érdekel! szeretem a ps3 mat kusba van mindent tud! full média lejátszó :) igaz van itt egy boltnyi játék a legjobb játékok itt hevernek előttem de mégcsak gépbe sem volt :) most nyomom a CONAN-t és ha már ideges vagyok mert elég nehéz néhol akkor jöhet a WARHAWK :)
igazából nem azért akarom a játékokat vinyóra tenni mert nem birom megvenni hanem másnak előnyt jelentene! és ha márcsak az eredetit tudná feltenni a ps3 tulajdonos,már megduplázodna a ps3 tulajok száma! :DD :R

(#7578) f27 válasza icecave (#7576) üzenetére


f27
aktív tag

egyépként ps2 nél jártam igy mint ahogy te mondod!megchipeltük minden játék megvolt rá és a kutya nem játszott velük! az egész értéktelenné vált számomra! most a ps3 ra megveszem a játékot és kiélvezem azt a pénzt amit ráforditottam! majd eladom a játékot és más is végig élvezheti! ha valahól megnézzük akkor a gazdagabbak megveszik a játékot lejátszák eladják olcsobban majd ha 2-3 emberen végig szaladt elérhetik azok is akik keservesen kuporgatták össze a pénzüket a ps3 ra!azoknak drága a játék aki azonnal másnap játszani akarnak a legujabb játékokkal!aki már a 10k játékot 4-5k ba veheti meg annak már nem vészes annyira! :R

(#7579) rb26dett válasza f27 (#7578) üzenetére


rb26dett
aktív tag

na az lenne még a komoly ha egy magyar törné fel a Ps3-at :) HAJRÁÁ!!!!! :) amúgy sztem erre találták ki az infectus chipet amivel downgredelnek firmwaret ha jóltévedek?!
de basszus már annyi mindenre rájöttek, már kibontották a firmware-t már elvileg volt egy progi ami visszaalakította hogy ment is a cucc vagy csak fake volt nemtudom akkor mittomén rengeteg dologra rájöttek már már csak valakinek összekne rakni a puzzle-t végre. Én személy szerint úgyis megvenném azt a játékot ami miatt pl ps-t vettem (Gran Turismo) mert megtisztelem a készítőket ezzel, de 1-2 ilyen kissebb címet azért csak feltennék már.. amúgy ha kicsit bővebben leírnád a többieknek hogy mit hogy, mit is kéne próbálgatni úgy nagyob valószínűséggel sikerálna a dolog de ez csak az én véleményem. hajráf addigis :) :C

(#7580) Gebriel válasza rb26dett (#7579) üzenetére


Gebriel
veterán

"amúgy ha kicsit bővebben leírnád a többieknek hogy mit hogy, mit is kéne próbálgatni úgy nagyob valószínűséggel sikerálna a dolog de ez csak az én véleményem. hajráf addigis"

Végén PH! téma lesz "Hogyan törjük fel a PS3" ;] :(

(#7581) Versus82


Versus82
aktív tag

csuhajja ufc 2009 rohadt nagy, rongyossá nyomtam már a demót, alig várom hogy megjelenjen. crocop, silva, rampage,chuck bácsi, mindenki benne lesz aki számít:DD

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#7582) icecave válasza Versus82 (#7581) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát lesz miből csemegézni, azt sem tudom melyiket nézzem ki, mert valószínűleg csak 1 fér bele a havi keretbe: [link]

(#7583) Sundesz


Sundesz
őstag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata PS3-as kormányokkal kapcsolatban? Két kormány megvétele között vacilálok, egyik a Logitech Driving Force Pro, másik pedig a Driving Force GT. Utóbbi felé húzna a szívem, csak nem tudom, hogy régebi autós játékokkal, pl. a F1 Championship Edition-al mennyire működne jól, mert ugye a kormány jóval a játék után jött csak ki. Pro-t elvileg minden támogatja, csak a GT-nél nem igazán tudom mi a helyzet. Esetleg valaki rendelkezik ilyen kormánnyal?

Köszi előre is!

Hörcsög Powa'

(#7584) Sundesz válasza DM-Fan (#7569) üzenetére


Sundesz
őstag

ELVILEG a 40 GB-os gépben az RSX még 90 nm-es (Cell 65 nm), míg az új 80 GB-os modellekben a Cell mellett már az RSX is 65 nm-es. Ez kisebb fogyasztást, halkabb működést és kevesebb hőt jelent. Azt nem tudom, hogy a maradék 90 nm-es lapkákat már a 40-es modellel kisöpörték, vagy még jutott a 80-as modellekbe is.
Ja, és van/volt egy 80 GB-os modell, amin 4 USB volt és MGS4 bundle része volt. Na az elvileg teljesen 90 nm-es.

Hörcsög Powa'

(#7585) DM-Fan válasza Sundesz (#7584) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Valóban igazad van, bár ennek gyakorlati haszna már nem sok van, a fő fogyasztó a Cell proci, így a 65nm-es CPU-val és 90nm-es RSX-szel szerelt 40GB-os verzió fogyasztása terhelt állapotban 155,2 W/h, addig a 65nm-es CPU-val és 65nm-es RSX-szel szerelt 80GB-os verzió terhelt fogyasztása 130 W/h. Melegedni meg már a 40GB-os verzió sem melegszik, a hűtése pedig mindkét modellnek ugyanolyan csendes.

Aminél viszont minden 90nm-es, na az már szereti a hasát és hangos is.

Get Moded!

(#7586) f27 válasza rb26dett (#7579) üzenetére


f27
aktív tag

igazából ha jól átgondolja mindenki akkor én nem igazán megtörésről irtam!a géphez nem nyulnék hozzá! tehát ha nem piszkálod hanem csak trüközől akkor az nem illegális nem? legálisan letőltheted a játékokat sonyék lapjáról,akkor mibaj lenne ha máslapról is tültenék le komplett játékokat :C :))
egyépként a törés sincs messze! ;]
ugyanis mindenki tudja hogy ha kiveszi a vinyót a gépből akkor az asztali számitógép nem lát semmit a vinyón!ez azért van mert a ps3-ba belűl van megadva az elérési út és nem a vinyó van particionálva! :) ezt elképzeléseim szerint ha egy közösitővel"sata kábel" azonos időbe rádugnánk egy számitógépre akkor látná a gép a vinyó tartalmát!? ez csak elképzelés és még nem mertem megcsinálni :DDD :R

(#7587) Sundesz válasza f27 (#7586) üzenetére


Sundesz
őstag

Mondjuk én örülnék annak is, ha eredeti játékokat lehetne futtatni vinyóról (felmásolásos módszer mint az NXE-nél nem lenne rossz). Egyes játékok, amik abszolút nem telepítenek nagyon megdolgoztatják az olvasót és előbb vagy utóbb kampó lesz neki. És azt nagyon nem akarnám. :(

Hörcsög Powa'

(#7588) skyboi válasza f27 (#7586) üzenetére


skyboi
tag

Ahogy olvasgattam, bizony messze még a törés, kiváltképpen a lemezek védelmének kibontása, illetve ezekből image file készítése. Nyilván én nem támogatom ezt, ahogy a fórumon senki sem tesz ilyesmit :))
Egyébként abban őszintén bízok, hogy Sonyék is elérhetővé teszik a játékok teljes telepítését mihamarabb, mivel semmi szükség rá, hogy a búgó olvasót hallgassam játék közben. Csendes gép a jó gép.

True story.

(#7589) Def26 válasza skyboi (#7588) üzenetére


Def26
félisten

"...mivel semmi szükség rá, hogy a búgó olvasót hallgassam játék közben. Csendes gép a jó gép."

Azért nem olyan elviselhetetlen az... :B (boxé jóval hangosabb)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7590) Gebriel válasza skyboi (#7588) üzenetére


Gebriel
veterán

Már csak búgna :O :((( :O

(#7591) skyboi válasza Gebriel (#7590) üzenetére


skyboi
tag

Hallod, bárcsak! :W :W

True story.

(#7592) skyboi válasza Def26 (#7589) üzenetére


skyboi
tag

Teljesen igazad van, azt tényleg traktor, csak ott ugye már van telepítés. Úgy valamelyest moderálódik a gond.

True story.

(#7593) doktordrog


doktordrog
aktív tag

Hello!

Kinek mi a véleménye a Prince of Persiáról? Vagy milyen játékot érdemes végigvinni még? Lassan ideje lenne újítani valamivel :)
(Ezek a játékok vannak meg: Mirrors Edge, Oblivion, LotR, GTA 4.)

Köszi

(#7594) szasanyi válasza doktordrog (#7593) üzenetére


szasanyi
félisten

Én megvettem, sztem jó! Helyenként kissé nehéz, de ha szereted az ügyességi, néha gondolkodtató játékot mely nem brutál-véres, szép grafikával megáldott... ha teheted, vhol próbáld ki!

(#7595) DM-Fan válasza doktordrog (#7593) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A Mirror's Edge is megéri az árát (mondjuk én nagyon olcsón vettem). Ez sem véres, viszont pörgős, de viszonylag mégis sokat kell gondolkodni, ugyanakkor izgalmas és nem is mondanám rövidnek. A grafikája ennek is gyönyörű. Jó kis ugrabugra FPS játék, melyben nem a fegyvereké a főszerep, hanem a gyorsaságé és taktikáé. Netes játékmód is van, időfutamokkal. Szóval szerintem ezzel sem nyúlsz mellé.

Get Moded!

(#7596) doktordrog válasza DM-Fan (#7595) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Köszi :) Biztos nem volt elég egyértelmű az előző hozzászólásomban, de az a játék megvan ;)
Mondjuk annyira tényleg nem rövid a játék, mint beharangozták, de hát nem egy FF.

(#7597) cilo9 válasza doktordrog (#7593) üzenetére


cilo9
aktív tag

Üdv!

Ha találsz jó áron PoP-ot, akkor szerintem se hagyd ki! Nem pont olyan mint az eddigi részek voltak, de nagyon megéri. Nagyon jó a világ, amibe repít a játék. Én alig bírtam kikapcsolni a gépet, mikor végigvittem!

Üdv, Cilo

(#7598) doktordrog válasza cilo9 (#7597) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Nekem is szimpatikusnak tűnt a játék, csak egy-két helyen lehúzták, és ezért elkezdtem gondolkodni, hogy biztos megéri -e. Most kezdtek meggyőzni :))

(#7599) Gebriel válasza doktordrog (#7598) üzenetére


Gebriel
veterán

Én anno sok amikor az MGO felhúzta az agyam :D , nyuginak mindig a PoP-t raktam be.
Hiba kihagyni :K

(#7600) Gebriel válasza Gebriel (#7599) üzenetére


Gebriel
veterán

sokszor :B

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.