Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49418) DM-Fan válasza erdoke (#49414) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Szerintem egyáltalán nem OFF a téma, ezért nem is jelölöm annak. Attól, hogy nem szólok hozzá, én is olvasom a médialejátszós topicot és azért sok esetben derül ki, hogy - főként router-t tekintve - nem feltétlen az ideális eszközöket választják a felhasználók a WiFi-s átjátszáshoz és sokszor a router komolyabb beállításaiba se nyúlnak bele, illetve sokszor irreálisak az elvárások is pl. a router-TV távolságának/átlövendő falak számának vonatkozásában. Ajánlani én sem ajánlom közvetlenül soha senkinek - pont azért, mert a legtöbb felhasználó elég laikus ezekhez a beállításokhoz, de - ismétlem - ne mondjunk már olyat egy szakmai fórumban, hogy az N-es WiFi alkalmatlan fullHD stabil átjátszására, mert ez egyszerűen nem igaz!

Na, ami viszont OFF:

Most jöttem a Metallica - Through The Never IMAX 3D vetítéséről, amelyet Antal Nimród rendezett. Vegyesek az érzéseim: a koncertrészek brutál jól festettek (ténylegesen IMAX-szel rögzítették), viszont a "sztori" részeket mellőzhették volna, sok koncepciót nem láttam benne. A zenére érezhetően rá-utómunkáztak, de nem baj, mert így elég jól szólt. Sajnos nagyon rövid, alig 90 perces a film és ezen közjátékok ugye le is vonnak a tiszta koncertidőből, tehát még a Metallica esszenciáját se nagyon lehetett belepréselni a filmbe, de hát drága az IMAX-alapanyag. Mindenesetre rajongóknak kötelező, már csak egy-egy régebbi sláger miatt is (...And Justice For All-nak nagyon örültem).

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.