Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Érdeklődöm, hogy van annak valami különös oka, hogy az utóbbi hetekben tele van a játék újoncokkal? Én csak squadba játszok, normál módban, és gyakorlatilag ilyen tapasztalom van, szinte majdnem minden második, harmadik körben.
Mivel az alapjáték már kb. két éve ingyenes, ez aligha magyarázat. Azzal is tisztába vagyok, hogy akiket kibannoltak a játékból, azok új reggel már jönnek is vissza, de ez se új dolog, korábban is szórták ki a népet.
Annyiban számomra zavaró, hogy sok az idióta közöttük, és van úgy, hogy két perc elteltével, már egyedül maradok. "Kedvenceim" azok, akik szereznek járművet, a többiek beülnek mellé, és az idiótája elkezd körbe-körbe száguldozni a pályán úgy, hogy közben folyamatosan nyomja a dudát, mintha órabérben fizetnék ezért, aminek folyományaként persze boldog-boldogtalan elkezd lőni bennünket, még azok is aki nem akartak. :DDD Ilyenkor persze, seperc alatt fekszik mindenki, és ráadásul kiszállni se tudok menetközben egy ilyen szituban, mert ugye mozgó járműből való kiszállás is, instant fekvést jelent.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#30002) ericdrawen74 válasza pendre54 (#30001) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Van, akinek több regje van. Egyet kimaxolt az újjal meg szórakozik...

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#30003) pendre54 válasza ericdrawen74 (#30002) üzenetére


pendre54
addikt

Oké, ez is egy ok, de miért most az utóbbi hetekben ugrott meg így a számuk?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#30004) ericdrawen74 válasza pendre54 (#30003) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Jó kérdés. Azt aki csal és már 1000x bannolták, nem nagyon zavarja semmi. Ha bannolják, csinál másik accountot, így szórakozik a mi kárunkra.

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#30005) Grave_444 válasza ericdrawen74 (#30004) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ezt hozza az ingyenes játék.

(#30006) ericdrawen74 válasza Grave_444 (#30005) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

A csalások készítése nagy üzlet. És generálja magát. Ha sok csalóba futsz bele, eldöntheted, hogy te is csalsz vagy törlöd a játékot. Cod mobillal voltam így a kezdetektől játszottam vele, de belefáradtam, hogy a fejlesztők sz@rnak bele, hogy bannolják őket, csak a pénz a pénz.

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#30007) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Rondon megéri kinyírni az összes őrt és commandert, ez a nyeremény. :D
A commanderek lvl3-as cuccban várnak MG-vel.

(#30008) DiszNóÓl válasza Grave_444 (#30007) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

nincs mindig mg :DDD

#30003pendre54
SBMM miatt?

[ Szerkesztve ]

HATER

(#30009) pendre54 válasza DiszNóÓl (#30008) üzenetére


pendre54
addikt

Hááát őőőő, izééé, így hogy már 35 tavaszt láttam, a másik 35-ön meg becsuktam a szemem :DDD , és emiatt ideológiailag talán nem vagyok elég képzett, ezért csak meg kérdezném, hogy mi a rák is az a SBMM? :DD

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#30010) Grave_444 válasza DiszNóÓl (#30008) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Azt hittem, mert itt 2 vagy 3 is azzal volt. :)

(#30011) Csokishurka válasza hegegabi80 (#30000) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen, discord, öszintén még nem toltam ezt a fajta BR-t

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#30012) pendre54


pendre54
addikt

Mindeközben meg mit nem látok? Alig pár óra, és ünnepelhetem a 2000-ik órámat a játékban. :DDD
Lassan meghaladom az eddigi rekordomat, ami Battlefield 4 multija volt eddig. Így múlik el a világ dicsősége. :D

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#30013) DiszNóÓl válasza pendre54 (#30009) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

[link] redditen már volt sírás miatta szóval gondolom már bent van :DDD

#30010Grave_444
2 "boss" van lmgvel. m249, dp is lehet
a hajón is ugyan ez van.

HATER

(#30014) ericdrawen74 válasza pendre54 (#30003) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Csak érdekességképp:
[link] Interjú, egy Warzone csalóval (Gyurcsány Feri)

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#30015) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Patch Notes - Update 29.2

PUBG | Patch Report #29.2 - Erangel Classic Returns, New Rondo Zipline Gun, Win Streak Showdown

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#30016) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Új 'rekord' intense battle royaleban, ugye itt max 16-an indulunk squadban.
8+1 :D

(#30017) Winne válasza Grave_444 (#30016) üzenetére


Winne
nagyúr

Ezt hogy kell elképzelni? :D

16 ember a nagy pályán?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#30018) Grave_444 válasza Winne (#30017) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Neem, kis pályákon. Egyszerűbb, ha belenézel, mint leírom.
Ezt dobta ki elsőre. :) [link]
Szerintem gyakorolni is kiváló, a végjátékokat meg lehet tanulni benne.

[ Szerkesztve ]

(#30019) Winne válasza Grave_444 (#30018) üzenetére


Winne
nagyúr

Érdekesnek tűnik. :)

Van most valami elfogadott graph beállítás, ami optimális futást eredményez?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#30020) Grave_444 válasza Winne (#30019) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Saját magamnak megtaláltam. Gép az adatlapon, G-sync, 165Hz, 1440p.
Minden very low, render scale 100, fov 103. Textúra, élsimítás high, sharpen on, vsync on, DX11E. Driverben max fps 162-re van korlátozva (és energiagazdálkozás maximális teljesítmény).

Így szerintem teljesen jó a grafika, tudom, multiban nem ez az elsődleges, de számomra így nem homályos, így nem recés minden él.

[ Szerkesztve ]

(#30021) Imrebácsi


Imrebácsi
csendes tag

Jó napot! Egy négyzetrács a térképen mekkora távolságot jelent kb?

(#30022) saen válasza Imrebácsi (#30021) üzenetére


saen
Topikgazda

1km pontosan.

(#30023) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

A fegyverek level szintje ad valami pluszt? Könnyebb kezelhetőség, ilyesmi?

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#30024) Nono76 válasza ericdrawen74 (#30023) üzenetére


Nono76
tag

Nem ad semmit.

(#30025) Grave_444 válasza ericdrawen74 (#30023) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Szerencsére nem ment el ilyen irányba, szerintem nem is fog.

(#30026) ericdrawen74 válasza Grave_444 (#30025) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Értem, köszönöm a válaszokat.

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#30027) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Nah ma is tanultam valamit, hogy a C4-nek k##va nagy range van :D
[link]
Eredetileg csak az utolsó "killt" akartam felötelni, de volt egy-két risky szitu, gondoltam megosztom. Második killt kihagytam mert az egy kb 5 perces sniper harc a csókával aki miatt arrafelé mentem mikor szembejött az vectoros ipse, ott volt azon a magas nemistudomhogyishívjákon.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#30028) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Végre volt egy jó kör! :C

hmm...

(#30029) Grave_444 válasza Kiskutya (#30028) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Szép. :D

Tök jó, amikor egy ilyen körben egy nyomorult kemper hátbalő, akinek egyénként semmi köze a játékhoz. :DDD Mindegy, jobb volt, tovább életben maradt nálam.

[ Szerkesztve ]

(#30030) Kiskutya válasza Grave_444 (#30029) üzenetére


Kiskutya
veterán

:K

hmm...

(#30031) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Amúgy amit beszéltünk, ha akar valaki duozni vagy ha többen vagyunk akkor squadban tolni, akkor írja már meg a steam elérhetőségét privatban és felveszem friendbe.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#30032) Winne


Winne
nagyúr

Jelenleg melyik fegyverek számítanak a legjobbnak? Közelharcra most többet látok pl smg-t, mint régen, dmr-ben meg az sks-el jobban találok el embert, mint slr-el. Van valami amiről tudni érdemes, hogy ne kelljen nagyon utánaolvasgatnom? :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#30033) DiszNóÓl válasza Winne (#30032) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Beryl, aug. m4 meg a többi gyengébb hozzájuk képest
105m-ig dragunov 1 hitel fejre.
mk12 fej+mellkas knock, miniből 2 fejes kell.
sks csak kb 200m ig jó utána lassú a golyó a többihez képest
slr szerintem most a legjobb 762-es dmr

rondon js9 elég jó smg

Szerintem nincs OP fegyver, minden a használótól függ, meg az rng-től :DDD

HATER

(#30034) Winne válasza DiszNóÓl (#30033) üzenetére


Winne
nagyúr

Thx, ezekkel gyakorlok akkor. SLR-nek adok még esélyt akkor, a 762 úgy emlékszem régen is erősebb volt, könnyebben haltak tőle, 556-ból meg akkor az mk-t nézegetem akkor.

Dragunov lassabban lő, mint többi, vagy annak mi a hátránya?

AR-ből tegnap megnéztem tréningen az ACE-t, az egészen foghatónak tűnt, az gyengébb, mint a Beryl?

5 év alatt sokminden változott :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#30035) Csokishurka válasza Winne (#30032) üzenetére


Csokishurka
őstag

Szerintem M4 a mindenkori legjobb. (Lehet még azért mondom mert nem bombabiztos a recoil tartasom)
De jah js9 közelre elég beteg.
Ump meg no recoil

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#30036) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Skacok, ranked mennyi fair? Itt azt értem, hogy tényleg hasonló noobokat hív be mint én? Vagy ugyanaz mint a normál solo?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#30037) DiszNóÓl válasza Winne (#30034) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

dragunov lassabban lő és testre kicsi a dmg slrhez képest pl
ace az a 762-es m4, nem rossz, de dmg-ben gyengébb

#30035Csokishurka
gyenge sajnos, de inkább azt használom én is mint az augot, annak furcsa a recoilja :DDD
de általában beryl+slr
#30036Csokishurka
nincs sbmm. bár dia 5től felfelé azért 3. kör után is él 40 ember, szóval biztos van valami rendszer. de hozzánk(master, dia 1-2) simán bedobott pl silvert 4.nek

HATER

(#30038) Csokishurka válasza DiszNóÓl (#30037) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jelenleg úgy vagyok vele, majd ha már az M4 is betonbiztos a kezemben, akkor váltok berylre mert amúgy tesztelgettem tdmen és hát olvaszt mint az állat.

Köszi az infót a rankedrol, akkor nem erőltetem, max megnézni hogy mizu. :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#30039) pendre54 válasza Winne (#30032) üzenetére


pendre54
addikt

Ahogy írták is, mindenkinek az egyéni preferenciája. Mivel én gyakorlatilag a sunnyogós játékmód :DDD híve vagyok, azaz úgy szeretek eljutni a végjátékhoz, hogy lehetőleg minél kevesebb konfliktusom legyen, ezért nálam a Vector + VSS Sniper a nyerő. A Vectorhoz is igyekszem lehetőleg a suppressort megszerezni.
A VSS-nél alap a suppressor, bár igaz, hogy a játék első felében, a nagyobb távolságok miatt szart se ér, de végjátékban istenkirály lehet, ha sikerül az embernek nem felfedni a pozícióját. A Vector meg közelharcban ledarál mindenkit, mint állat. :D

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#30040) Grave_444 válasza pendre54 (#30039) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Na, a végjátékban hátbalövős barátom. :D
Ne vedd magadra, csak poénkodom. :)

DiszNóÓl
Ezeket fejből írod valamilyen forrásból vagy tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#30041) DiszNóÓl válasza Grave_444 (#30040) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

túl sokat számítózom. mivel sokáig kompetitv szinten nyomtam ezért oda szoktam figyelni a fegyver dmg/recoil változtatásokra, ott számított azért mivel játszik az ember, sima mm-ben nem :DDD

HATER

(#30042) pendre54 válasza Grave_444 (#30040) üzenetére


pendre54
addikt

Deee, magamra veszem, mert simán hátbalövök mindenkit, sőőőt. :DDD Mivel squadban játszok, random emberkékkel, az esetek kb. 90 %-ban, én maradok utolsónak élve, mert a többiek általában Rambónak, Chuck Norrisnak képzelik magukat, oszt ez rendszerint nem jön be. :D
Ilyenkor, ha van rá mód megpróbálok, egy még működő 3-4 fős squad mögé besunnyogni, és laposkúszásban követni őket, viszonylag közelről, de még a lehetőségekhez képest, tisztes távolból. Ugye ők takarítják közben a térképet, és mivel hátulról nem érkezik az áldás, joggal gondolhatják azt, hogy a hátuk mögötti részen, már nincs senki.
Amikor már nagyon leszűkült a kör, és max. olyan 8-12 fő van már csak fent, olyankor szoktam hátulról megkínálni őket molotovval, a VSS-el, és ilyenkor általában aki még nem fekszik, csak forog, mint a ringlispíl :DDD , hogy mivan, mivan. Na, ilyenkor jön a takarmánydaráló Vektor.
Gondolom, ha utólag visszanézik, és rájönnek, hogy percekig ott volt mögöttük valaki, akiről nem tudtak, akkor megy a durva anyázás rendesen. :DD

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#30043) M@trixfan válasza pendre54 (#30042) üzenetére


M@trixfan
addikt

Kell vennem már valami PC-t bakker! Pont ez a taktikázás, összehangolt csapatmunka az amire vágynék már egy fps-ben. Van amúgy PH! csapat vagy ilyesmi?

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#30044) Grave_444 válasza pendre54 (#30042) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ezt az oldalt is ismerem nyugi. :) Nyilván ha egyedül maradok squadban én is meghúzom magam.

(#30045) pendre54 válasza M@trixfan (#30043) üzenetére


pendre54
addikt

Én konkrét, több főt érintő PH-s csapatról nem tudok. Nekem van még, pár évvel ezelőttről, 3-4 ismerősnek felvett PH-s egyén, akikkel régebben, más játékokban együtt voltunk, de nagyon ritkán látok közülük valakit, aki még játszik.
Nálam pl. az a probléma, hogy én ugyan szívesen összeállnék egy állandó társulattal, de dumálni nem dumálhatok, az asszony letiltott erről. Az asszony is már 70 fölött van, és szó szerint a tyúkokkal fekszik :DDD, úgy este 8-9 körül, amikor én meg kezdem a mókát.
Szóval, én max csak Néma Leventeként, csak hallgatni tudom a többieket, de niksz pofázás részemről. :DDD Az asszony már azért is nyekereg folyamatosan, hogy a mechanikus billenytyűzet túl hangosan kopog. :DD

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#30046) hegegabi80 válasza M@trixfan (#30043) üzenetére


hegegabi80
addikt

Ha visszaolvasol pár hszt, pont most irkáltuk, jó lenne néha összeröffenni egy kis csapatra.

pendre54:megértem némaságod, én is hasonló cipőben járok, csak még nem ilyen korban. Nálam is amikor a család nyugovóra tér, akkor tudok kockulni. Na jó van maikor egy kicsit korábban is, ha nyugisabb az este.

[ Szerkesztve ]

(#30047) Kiskutya válasza hegegabi80 (#30046) üzenetére


Kiskutya
veterán

Lehet kellene discord ph_pubg csatornát is csinálni úgy jobban látnánk éppen ki van gépnél és lehetne kommunikálni hogy van e éppen idő egy kis játékra!

hmm...

(#30048) saen válasza Kiskutya (#30047) üzenetére


saen
Topikgazda

Volt már ilyen, összefoglalóban van is link, de őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mennyire aktív vagy sem. Nem volt túl népszerű régen...

(#30049) Kiskutya válasza saen (#30048) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ránézek! (már nem működik)

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#30050) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Gondolkozom egy kis updateen. 5700X + rtx 3070. esetleg valaki nyomja ilyen konfiggal vagy hasonlóval? AVG FPS érdekelne, kb mennyivel fut az általános LOW bállításokon. Találtam róla egy vidit high beállításokkal fut 290 FPS-el.
De inkább megkérdem azért az itteni arcokat is :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.