Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#75451) gorgo válasza Studi (#75450) üzenetére


gorgo
őstag

Meg kell feltétlenül jegyezni, hogy nagyon magasan volt a léc! Saját maga tette oda. Na, eldöntöttem, megnézem. Már csak azt nem tudom mikor :)) mert asszony nem látta az előző hetet, és másik 2 sorozatot nezek vele.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#75452) Mercutio_ válasza madgie (#75449) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az.
De mi így szeretünk:D

#nohomo

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75453) Studi válasza gorgo (#75451) üzenetére


Studi
addikt

Összefoglalva:

(#75454) Lassú Víz válasza Jahno (#75448) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Azt mondtad, hogy lesz valami a Ráday utcában 30-án, amire lehet menni.

Nem korai egy kicsit 22-én lehúzni a WC-én? Egyébként lesz lámpa meg csaj is vagy csak sör? A diszkó meg a KISZ nem hiányzik... :)

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#75455) Jahno válasza Lassú Víz (#75454) üzenetére


Jahno
őstag

Sör biztos lesz. Ha csak addig fel nem szívom az összeset.

(#75456) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Makoova

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75457) Mercutio_ válasza Real_Necro (#75456) üzenetére


Mercutio_
félisten

NSFW!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75458) gorgo válasza Real_Necro (#75456) üzenetére


gorgo
őstag

Ezt is unja valaki!! :))

De nem mi vagyunk azok!

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#75459) Mercutio_ válasza madgie (#75428) üzenetére


Mercutio_
félisten

Uhh, Csernobil üt mint Tyson :Y

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75460) madgie válasza Mercutio_ (#75459) üzenetére


madgie
titán

Nagyon durva sorozat, mindenkinek látnia kell.

(#75461) Freddy76 válasza madgie (#75460) üzenetére


Freddy76
addikt

Megnézem, csak el ne spoilerezzétek a végét!!!

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#75462) Mr.Csizmás válasza Freddy76 (#75461) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha tudod mi történt + vannak fizikai és biológiai ismereteid a területen, nincs túl sok spoiler. inkább a megrázóbb, emberi oldalát mutatja be a tragédiának, nem azt amit általában lehet olvasni (RBMK grafitrudak problémái, stb.)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#75463) Freddy76 válasza Mr.Csizmás (#75462) üzenetére


Freddy76
addikt

Sejtettem, csak vicceltem, azaz akartam. Csernobilról olvastam könyvet, tehát valószínűleg sok váratlan fordulat nem lesz benne, de csak jót hallottam erről a sorozatról, szóval meg fogom nézni.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#75464) Mr.Csizmás válasza Freddy76 (#75463) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az eddigiek alapján simán a Ryan közlegény mellé tenném "leültet és ott tart szótlanul" kategóriában.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#75465) madgie válasza Freddy76 (#75463) üzenetére


madgie
titán

Én vettem a poént :) Igazából az a nagyszerű (illetve inkább szörnyű) benne, ahogy vizuálisan is beléd égnek a dolgok: látod, hogyan mállik le a hús a sugárszennyezett tűzoltókról, látod, mikor az első részben kimegy a kiscsalád a tüzet nézni, a gyermeket emelgetik, neked meg elszorul a torkod, látod a korhű környezetet (nagyon durván korhű), a pártszervilis f@szságokat...

Többet inkább nem is írok, tényleg nézd meg.

(#75466) Mr.Csizmás válasza madgie (#75465) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sőt, ha figyelsz, még a GoT-ból is találkozol ismerőssel.

(Rontó Ralph 2-t néztük tegnap [eredetiben], pár hang gyanús volt, végén a stáblistában nem ottvolt az összes AAA színész szinte? Gal Gadot, Michael Giaccino, Anthony Daniels, Vin Diesel stb. + dupla poén a stáblista és ami utána van)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#75467) Studi válasza Freddy76 (#75461) üzenetére


Studi
addikt

El fog süllyedni! ;]

Ja nem, az a Titanic. :P

(#75468) Real_Necro válasza Freddy76 (#75461) üzenetére


Real_Necro
veterán

Rocco bejön és... ja nem. ;]

Kár, hogy csak 5 részes és csak a robbanástól indul. Elég sok technikai dologról nem esik szó, ami megmagyarázná a kialakult helyzetet. Mondjuk bevallom a bányászok hozzáállásán kicsit derültem.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75469) Mr.Csizmás válasza Real_Necro (#75468) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az is ki fog derülni, az akadémikus asszony idővel versenyfutásos ténykedése nem öncélú.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#75470) Real_Necro válasza Mr.Csizmás (#75469) üzenetére


Real_Necro
veterán

2 rész szerintem kevés erre...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75471) #31733248 válasza madgie (#75465) üzenetére


#31733248
törölt tag

Azt mondjátok meg nekem, hogy ez a Csernobil nem a szokásos szenvedéstörténet? Mert én ezért nem nézem meg a Saul fiát és hozzá hasonlókat sem, egyszerűen nem érdekel a műfaj.

(#75472) Real_Necro válasza #31733248 (#75471) üzenetére


Real_Necro
veterán

Valós eseményen alapul, ne várj a végére happy endet. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75473) Studi válasza #31733248 (#75471) üzenetére


Studi
addikt

Szerinted? :U

(#75474) #31733248 válasza Real_Necro (#75472) üzenetére


#31733248
törölt tag

Nem is happy endet várnék, inkább arra vagyok kíváncsi, mennyire tolódik el a film az emberi szenvedés részletes bemutatása felé, vagy mennyire nézi az egyéntől távolabb eső módon az egészet. Nagyon különbözően lehet tálalni. Időközben hallom, hogy inkább az előbbi, úgyhogy inkább kihagyom.

(#75475) Mr.Csizmás válasza #31733248 (#75474) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

akkor ez nem a te filmed, discovery/spectrum-on anno jó doksi filmek mentek a témában - amíg volt tv-m, olyan 2010-ig, utána passz :B :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#75476) Mercutio_ válasza #31733248 (#75471) üzenetére


Mercutio_
félisten

Van az az ősz faszi, aki azt mondja: Jöttömre 5 nap múltán számítsatok , pirkadatkor, kelet felől!
Na, ő itt nem játszik;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75477) Real_Necro válasza Mercutio_ (#75476) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mert "Flodó" szenvedése nem az volt? ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75478) konyi79


konyi79
addikt

Itt mindenre olyan jó tipp szokott összeállni, nincs tippetek laminálóra?
Még életemben nem volt kezem alatt, de kellene alkalmi használatra egy. Azt se tudom milyen áron érdemes már nézni, nem akarok papírnehezéket venni.

(#75479) Studi válasza konyi79 (#75478) üzenetére


Studi
addikt

Lidiben, Aldiban szokott lenni, de az időszakos sajnos. Az ő cuccaik egy megfizethető átlagot mindig hoznak.

(#75480) Studi válasza Real_Necro (#75477) üzenetére


Studi
addikt

Erről a kérdésről mindig ez a részlet jut eszembe. :D

(#75481) Mercutio_ válasza Real_Necro (#75477) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem ment át az üzenet :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75482) Real_Necro válasza Mercutio_ (#75481) üzenetére


Real_Necro
veterán

Lassú a mobilneted... digi nincs? ;]

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75483) gorgo


gorgo
őstag

Gyerekért az iskolába 1.5km-ről megyek. Gyalog gyorsabb. Erre nincsennek szavak. Azon azért csodálkozom h a tetvedék politikusok nem helikopterrel járnak... Lehet a vészvillogó+sofőr még viselhető...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#75484) Lassú Víz válasza gorgo (#75483) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Nem kék villogót akartál írni? :) Ha egyikőtök sem beteg, az a 2x20 perc kényelmes séta nem árt meg. Nálunk is hasonló volt a helyzet Békáson. Csúcsidőben a HÉV miatt a másik oldalra születni kell, neki sem indultunk kocsival.
Sebaj lesz dugódíj, ha jól olvastam, az egyik tervezet szerint budapesti matrica formájában. Bizonyára érdemben fogja az agglomerációs forgalmat csökkenteni az évi 5000 Ft. Simán nevezhetjük egy új helyi adónak.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#75485) #31733248 válasza Lassú Víz (#75484) üzenetére


#31733248
törölt tag

Többek között az ilyenek miatt vettem meg az SH300-zat. Csúcsidőben az új kecóból (II. kerület) a Belvárosba indulva 14-15 perc a menetidőm robogóval, ha a kocsit választom ugyanez 50 perc. Sokszor még kisebb esőben is inkább bevállalom a robeszt, mert azzal a menetidőm ugyanannyi, kocsival viszont tovább nő.

(#75486) TayRol válasza #31733248 (#75485) üzenetére


TayRol
veterán

Még mindig nem fér fel rá két gyerek...

(#75487) Mercutio_ válasza TayRol (#75486) üzenetére


Mercutio_
félisten

Motorról jut eszembe: gyógytornász mai szövege, amikor örültünk, hogy végre süt a nap:
- Nnnna, akkor hamarosan jönnek a motorbalesetesek is :Y

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75488) Freddy76 válasza TayRol (#75486) üzenetére


Freddy76
addikt

Ismerős (ügyfél ügyvezetője) ütközött egy robogóssal kb. két éve, vádat emeltek ellene a baleset okozása miatt, most szüntették meg az eljárást azzal, hogy csekély mértékben volt gondatlan, és a balesetet a motoros is előidézte azzal, hogy az álló kocsisor melletti buszsávban gyorsan ment. A motoros azóta biceg, tropára ment a térde. Rékasi Károly ugyanez, ő is vétlen volt. Szóval bármennyire szupergyors a robogó, én inkább túlélek a dugóban...

És igen, nem fér el rajta két gyerek.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#75489) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Nekem szeptembertől 20 km-el növekszik az utazás naponta, de 22percre csökken a 35-50-ről.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75490) Studi válasza Real_Necro (#75489) üzenetére


Studi
addikt

No, merre váltasz?

(#75491) t_a_m_a_s válasza TayRol (#75486) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Plusz a két gyerek cucca... Sokszor még a fiesta csomagtartója is necces. Sulis táska, tornazsák, edzős cucc, az oviba időnként egy szatyor ez-az, plusz az én hátizsáknyi cuccom, és máris tetrisezni kell a csomiban. Persze ha mindezeket jó erősen rágumipókoznám a robogóra, a két gyerekkel együtt... :D :D

Holnap majd jól beletépünk...

(#75492) Lassú Víz válasza t_a_m_a_s (#75491) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Az előbb rákerestem, volt pár érdekes kép pl. Vietnamból. A három gyerek mellett még az anyuka is rajta volt a robogón. Mondjuk lehet akkorák voltak, hogy a mérleghintán ellenemben öten is csak akkor jönnének le, ha leengedem őket :DD

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#75493) Freddy76


Freddy76
addikt

Korábban soha nem hallgattam ZZ Top-ot, úgy voltam vele, ez valami nagyon amerikai cucc, biztos nem érdekel. A Spotify véletlenül feldobott egy nótát (I gotsa get paid), azóta hallgatom, nagyon jó zenét tolnak.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#75494) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#75493) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Pedig a La grange alap.

Holnap majd jól beletépünk...

(#75495) Freddy76 válasza t_a_m_a_s (#75494) üzenetére


Freddy76
addikt

Jaja, ez is olyan, amit ismertem, csak nem tudtam, hogy ZZ Top.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#75496) Real_Necro válasza Studi (#75490) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem váltok sehova, költözik a cég... :D De szeptembertől megkezdem a profilváltós projektem és beülök újra az iskolapadba...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75497) Real_Necro válasza Freddy76 (#75493) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szerintem illene a klippjét linkelni: [link]

Mindenképpen "látványos". :))

Nekem ez maradt meg tőlük: [link]

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75498) |AP| válasza Freddy76 (#75493) üzenetére


|AP|
veterán

én pont ugyanígy voltam a Godsmack-kel tizenpár éve. Nagyon, túlzottan is amerikai, sokáig ki sem mozdultak az USÁ-n kívülre, ezért nem is annyira ismertek. Tavaly ráadásul még ezt is összehozták, tényleg már csak a csillagos-sávos alsógatyák hiányoznak :) Viszont az ez a klip, ez üt, pedig soha nem kötött le az NFL sem.

Ennek ellenére a tavaszi koncert simán benne van a top3 koncertélményemben (amit a szintén amerikai, Metallica nevű csikóbanda vezet :) )

(#75499) #31733248 válasza Mercutio_ (#75487) üzenetére


#31733248
törölt tag

A balesetező motorosok óriási többségének friss a jogosítványa és jellemző a fiatal korosztály a köreikben. Idővel jellemzően óvatosabbak lesznek, nem mennek bele rázós dolgokba, az autóval megszerzett vezetési rutinjuk is sokat segít a biztonságos közlekedésben. A robogósoknál külön veszélyeztetettséget az alulöltözötttség jelent, se térdvédő se motoros dzseki, sokszor még kesztyű sincs. Pedig a különbség óriási, ami az egyik esetben csak ijedelem, a másik esetben csonttörés. A speedmotorosok meg sokszor egyszerűen csak donorjelöltek.

[ Szerkesztve ]

(#75500) Freddy76 válasza Real_Necro (#75497) üzenetére


Freddy76
addikt

A klippet nem láttam eddig.

Hiba volt.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.