Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#75301) gorgo válasza Mercutio_ (#75300) üzenetére


gorgo
őstag

Tetszik benne hogy még sosem ittam pinot blanc-cserszegi házasítást, sztem jól illenek, bár el sem tudtam képzelni. Ahogy várható friss, enyhén illatos, megkockáztatom kicsi ropogós reduktív bor. 1300 helyesen az ára.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#75302) Freddy76 válasza gorgo (#75301) üzenetére


Freddy76
addikt

Milyen a ropogós bor? Ez olyan, mint a vibráló tanninok?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#75303) Studi válasza Freddy76 (#75302) üzenetére


Studi
addikt

Én szoktam borleírásokat olvasni, ha kicsit jobb kedvre akarok derülni. Sok marhaságot szoktak írni. :)

(#75304) Mr.Csizmás válasza Studi (#75303) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#75305) Byk01 válasza Freddy76 (#75302) üzenetére


Byk01
senior tag

Van benne némi üvegszilánk :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#75306) Ear001 válasza Studi (#75303) üzenetére


Ear001
addikt

Annál már csak a hifis blogok meg tesztek viccesebbek. :K

(#75307) Real_Necro válasza Freddy76 (#75302) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem egyszerűbb venni egy jó aldis epres tojáslikőrt? ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75308) Studi válasza Real_Necro (#75307) üzenetére


Studi
addikt

Pfújj, nőjjünk már fel! :DDD

(#75309) Real_Necro válasza Studi (#75308) üzenetére


Real_Necro
veterán

Miért, a Mozart Kugel jobb? :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75310) Studi válasza Real_Necro (#75309) üzenetére


Studi
addikt

Amíg a csokiról beszélünk addig természetesen igen!

(#75311) Real_Necro válasza Studi (#75310) üzenetére


Real_Necro
veterán

Folyékony... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75312) Mercutio_ válasza Ear001 (#75306) üzenetére


Mercutio_
félisten

Single Maltos se gyenge;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75313) Real_Necro válasza Mercutio_ (#75312) üzenetére


Real_Necro
veterán

Te még sosem nyalogattál tőzeget meg kámfort meg pipadohányfüstöt? :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75314) j.bravo


j.bravo
addikt

Volt osztálytársam vlog-olni tervez. Nem antitalentum, de nem is fotózott/videózott nagyon korábban telefonon/zöldkamera módon kívül.

A vlog az egyik felhasználás, emellett családi all-round fényképezőgép is lenne.

A Canon EOS M50-et nézte ki, az alábbiak miatt:

- kihajtható, visszafordítható kijelző: állványra téve a gépet láthatja élőben magát, ill. hogy mit is rögzít
- csatlakozás külső mikrofonnak

Van-e esetleg jobb alternatíva, ue. ársávban, vagy csak kicsivel többért? Új, számlás kell.
Valamelyik Pana modell esetleg?

Tudom, szaktopik, de hátha gyorsabban pontot tehetünk a végére itt, mint már oly sokszor :R

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#75315) Novics válasza j.bravo (#75314) üzenetére


Novics
senior tag

. ;]

A bank átutalta a vételár hitel részét az eladóknak. Most már kétszeresen is házastársak lettünk Emesével. :D

[ Szerkesztve ]

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#75316) Real_Necro válasza Novics (#75315) üzenetére


Real_Necro
veterán

Gratula. Nincs is jobb, mint egy hosszú távú elkötelezettség... :D Még nekünk is vissza van 17 év. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75317) Novics válasza Real_Necro (#75316) üzenetére


Novics
senior tag

Én is azt mondtam Emesének, hogy ez fog minket összetartani, nem a másik papír, amit februárban írtunk alá. :D

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#75318) Mercutio_ válasza Novics (#75317) üzenetére


Mercutio_
félisten

Meg a kis alien is csak alibi lesz mi?:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75319) gorgo


gorgo
őstag

Tegnap hülyeséget irtam, legfeljebb a vagyaim írtam le a Pinot Blanc formájában. Arrafelé sok savignon blanc van, ebben is az van ráadásul dominál, a cserszegi nem nagyon érvényesül benne.

De rég ittam egy jó pinot blanc-t...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#75320) gorgo


gorgo
őstag

Jut eszembe, a Pálffy pincészet Köveskálon, az is nagyon ajánlott.
Ebbe botlottam, hű de megkóstolnám!
https://www.bortarsasag.hu/hu/pezsgo/magyar/balatonfured-csopak/p.a.n.k._petillant_naturel_rose_2018_pink_punk

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#75321) Mercutio_ válasza gorgo (#75320) üzenetére


Mercutio_
félisten

Manapság boldog-boldogtalan pezsgőt csinál elszállt árakon, a minőség finoman szólva is hullámzó :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75322) Fandango válasza Novics (#75315) üzenetére


Fandango
veterán

Én is most készülök aláírni 20 év elköteleződést a kedves párommal, de még nem vagyunk házasok. :D

(#75323) gorgo válasza Mercutio_ (#75321) üzenetére


gorgo
őstag

Ennek az alapját képező bort már ittam, és benne van a top5-ben ever! Már nem kapható a bor, most voltam náluk 2 hete...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#75324) Mercutio_ válasza gorgo (#75323) üzenetére


Mercutio_
félisten

A pezsgőkészítésnél más paraméterek számítanak mint amikor bor alapja lesz a szüretelt szőlő + attól, hogy valaki jó borász még a pezsgő készítés egy másik szakma...

Ettől még lehet jó az adott pezsgő persze.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75325) Novics válasza Fandango (#75322) üzenetére


Novics
senior tag

Mi csak azért házasodtunk februárban össze, hogy a papírmunka könnyebb legyen. Szülők nem is tudnak róla, csak a 2 tanú. De sógorasszonyom azt sem tudta, hogy tanú lesz, csak valami csajos programra lett becsalogatva a városba. Jól meglepődött. :D

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#75326) Studi válasza Novics (#75325) üzenetére


Studi
addikt

Csajokat ígérnek, és egy magadfajta szakállas fickó fogad én nem csak meglepődnék, de fel is háborodnék! :DDD

(#75327) Novics válasza Studi (#75326) üzenetére


Novics
senior tag

Az hagyján, hogy csak én, de az én tanúm is szakállas!

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#75328) Mercutio_ válasza Novics (#75327) üzenetére


Mercutio_
félisten

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75329) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#75302) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Holnap majd jól beletépünk...

(#75330) |AP|


|AP|
veterán

(#75331) Fandango válasza Novics (#75325) üzenetére


Fandango
veterán

A babaváró hitel miatt a házasságot én se úszom meg, mert egyébként nem ragaszkodnánk hozzá. A boldogság anélkül is megvan. :B

(#75332) Real_Necro válasza Fandango (#75331) üzenetére


Real_Necro
veterán

Meg lesz utána is, csak feleződik... ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75333) Novics válasza Fandango (#75331) üzenetére


Novics
senior tag

Nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy mi lesz ebből az egészből - nem a boldogságotokból! :P Az elején össze-vissza módosítottak, pontosítottak. Most már kint van a törvény egy ideje, el is csendesedett a dolog, de az még mindig nem tiszta, hogy a 10 misit pl megkaphatja mindenki - ha hitelképes - vagy személyi kölcsön mértékig - fizu 3-4x - adják csak. Meg nálunk - menetrend szerint, ami ugye csak tájékoztató jellegű - július 2-án jön a kis pondró. Nem lenne baj, ha nem sietné el a dolgot. De ha korábban jön, akkor is megtartjuk azért. :D

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#75334) Mercutio_ válasza Novics (#75333) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ezért jó a webshopos rendelés, 14 napon belül elállhatsz :U

:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75335) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Jár esetleg valaki innen hét közben Bóly környékén, vagy rendel mostanság a Merlin hardwertől? 2 kis dobozt kellene átvenni, elhozni :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75336) Mr.Csizmás válasza Mercutio_ (#75335) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

chipman-t ismerem ott, ő mohácsi.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#75337) #31733248 válasza Mercutio_ (#75335) üzenetére


#31733248
törölt tag

Pécsen vendégeskedünk éppen, ha be tudnád hozatni, elviszem Neked.

(#75338) Mercutio_ válasza #31733248 (#75337) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem ismerek arra senkit:( de köszönöm :R

MrCsizmás: és ő jár Pestre? Mert a postát szeretném megúszni :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75339) Freddy76 válasza Real_Necro (#75332) üzenetére


Freddy76
addikt

:DDD :C

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#75340) Lassú Víz


Lassú Víz
őstag

[link] Furcsa egy világban élünk. Nyilván tartotta szerencsétlen amíg bírta, most meg jönnek közszemérem sértéssel. Az senkinek sem jut eszébe, hogy ha nem a munkahely - otthon viszonylatban ingázol, akkor külön tervezés kell ahhoz, hogy találj egy nyilvános WC-t.

Nem gondolom, hogy bárki ezt a módszert választja, ha lát más megoldást. Fasza lesz egy ilyen toleráns társadalomba beleöregedni vízhajtókkal és/vagy prosztata problémákkal. :U

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#75341) |AP| válasza Lassú Víz (#75340) üzenetére


|AP|
veterán

befőttes üveg/PET palack magaddal hordozása nyújthat még esetleg megoldást :)

(#75342) j.bravo válasza Lassú Víz (#75340) üzenetére


j.bravo
addikt

Ja, a körúton is ahol vannak sok évtizeddel ezelőtt üzemelő nyilvános vécék, olyan nem nagyon van ami nyitva is van... Pár éve legalábbis így volt.

Amúgy várom már mikor jelennek meg az aliexpressen a városi dugókban történő vészhelyzetekre kitalált, anatómiai kialakítású palackok :DD Ja, várjunk csak...

Whatever.

(#75343) Lassú Víz válasza j.bravo (#75342) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Kamionos mesélte, hogy autópályás dugóban belekényszerült, hogy használjon egy ilyet. Egész addig nem volt gond, míg a másik sávban mellé nem ért az emeletes busz a középiskolás lányosztállyal :DD Ő is biztos benne, hogy valahol fenn van a neten.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#75344) Studi válasza Lassú Víz (#75340) üzenetére


Studi
addikt

Azt nem hiszem azért, hogy a körúton nem lehet találni vasárnap délután 15 percen belül egy nyitot plázát, mekit, ha szükséges. Vannak lehetetlen helyek, az biztos, de b@sszameg a körúton, a rakás túrista előtt kell?

(#75345) Lassú Víz válasza Studi (#75344) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Lehet, hogy ez a kérdés 15 perccel az esemény előtt volt aktuális. Félreértés ne essék, én sem azt mondom, hogy innentől kezdve mindenki ott végezze a dolgát, ahol éppen rájön. Még azt sem, hogy ne büntessék meg. Csak a közszemérem meg a garázdaság felemlegetését tartom túlzónak. Azért nem állt fel az autó tetejére bokáig letolt gatyával.

Közben a törökszentmiklósi vadbarom meg szabadlábon... Inkább vizeljen mellettem oldalba egy fát vagy az autóját valaki, mintsem úgy pofán vágjon, hogy a sebészeten legózzanak az arccsontjaimmal.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#75346) Mr.Csizmás válasza Mercutio_ (#75338) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

öhm, hát jó kérdés

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#75347) Byk01 válasza Studi (#75344) üzenetére


Byk01
senior tag

Plázát a körúton? Kis jóindulattal a Corvin meg a Westend, mondjuk. Meki még csak-csak van, de a legtöbb belső kerületiben akkor tudod a wc-t használni, ha veszel is valamit, vagyis állj sorba azért, hogy vegyél valami sz.rt, hogy elmehess brunzolni ... ha még nem ment a nadrágodba. A parkolóhely találásról még nem is beszéltünk. Volt szó valami francia cégről, amelyik tett volna le automata wc-ket a város különböző pontjain, és üzemeltette is volna őket, de valamiért (gondolom, nem akart eleget visszaosztani) nem lett semmi az egészből.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#75348) Freddy76


Freddy76
addikt

Bennetek lehet bízni. Gondoltam, benézek, hátha itt valami érdekes diskurzus van, és nem azon pörög mindenki, hogy valami sárkányos picsa felégetett egy fél várost.

És valóban :C

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#75349) Freddy76 válasza Freddy76 (#75348) üzenetére


Freddy76
addikt

Na, megöltem a topikot...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#75350) Lassú Víz válasza Freddy76 (#75349) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Mostanában nem pörög annyira, hogy szűk egy óra után ilyen merész kijelentést lehessen tenni. Ülnek a népek a dugóban és szabályosan nem használják a telefonjukat. Vagy csak azt hiszik, hogy nem fognak sörözni.
És az utóbbi időszakot figyelembe véve még igazuk is van :( Bringázni is csak .mf jár, kezdünk szétesni...

[ Szerkesztve ]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.