Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#75251) Real_Necro válasza j.bravo (#75250) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nálunk csak a szervereken van UPS, azok redundáns táppal vannak ellátva, gondolom switchen ilyen nincs. Legalábbis én még nem láttam.

Mi most selejteztünk egy Dell szünetmentest, mert az egyik áramkimaradásnál alaplaphibás lett, a javítás meg drága lett volna, vettünk egy felújított darabot. Egyébként PowerWalkernek nincs itthoni szakszervize?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75252) gorgo


gorgo
őstag

Így jár az ember ha valamit nagyon vár. Caol Ila single malt.
Hogy ez minden kezdő whiskey rajongónak kötelező... Akkor hát ez is megvolt. Kissé sok nekem a tőzeg, de nem vészes.
Karakteres, jellegzetes, de azért többet vártam, valahogy benne maradtak a gyümölcsös jegyek.
Amit nem értek: asszonynak bejött, pedig nagy összegben fogadtam volna hogy nem fog tetszeni neki. Lehet velem van a baj....

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#75253) Jahno válasza j.bravo (#75248) üzenetére


Jahno
őstag

Jó lesz ez. Itt ilyenek is vannak, ha véletlenül benézek?

(#75254) Jahno válasza Real_Necro (#75249) üzenetére


Jahno
őstag

Baz, szinte bármiben ki lehet cserélni üzem közben, de amúgy most nem mindegy? Odamegy, megoldja, heló.

(#75255) Jahno válasza j.bravo (#75250) üzenetére


Jahno
őstag

Akkora szünetmentest nem szokás magasra tenni, bár ki tudja. Nálam 23-30 méter magasan is vannak, de inkább kicsik mert az a gazdaságos.

(#75256) Mercutio_ válasza Jahno (#75253) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sörözés közben ne fórumozz!!!!444nééééégy444!!! :DDD :DDD :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75257) Mercutio_ válasza gorgo (#75252) üzenetére


Mercutio_
félisten

Valami krimóban miért nem kóstoltad meg előtte?
Bár, ha asszonynak tetszik el fog az fogyni gondolom:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75258) rbalint88


rbalint88
addikt

instacelebek, szevasztok: [link] szépen leírja a cikk, hogy mi a baj ezzel az egész közösségimédiás szarral... fogyassz, reklámozz, lehetőleg a gyereknek, hogy már idejekorán elcseszett konzumidióta legyen és azt gondolja, hogy mindenki gazdag, tökéletesen szép és a világ összes pontján nyaral egyszerre...

(#75259) gorgo válasza Mercutio_ (#75257) üzenetére


gorgo
őstag

Nem rossz ez csak, hmm, nem is tudom, mást vártam. Szépen meg kell ismerni sokfélét...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#75260) gorgo


gorgo
őstag

jók (index nagykép)
se punci, se szarzene. bezárják a topikot

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#75261) pikszel válasza gorgo (#75260) üzenetére


pikszel
őstag

Combos zene ;)

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#75262) gorgo válasza pikszel (#75261) üzenetére


gorgo
őstag

:K :K :K :K :K

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#75263) #31733248 válasza gorgo (#75260) üzenetére


#31733248
törölt tag

Azok a táncos képek fenomenálisak.

(#75264) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Kár, hogy pocsék idő van hozzá :(((

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75265) Byk01 válasza Mercutio_ (#75264) üzenetére


Byk01
senior tag

Pedig tekertél volna mögötte :))

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#75266) j.bravo


j.bravo
addikt

Skacok! Van köztetek olyan, aki nemcsak fotózik, hanem videózik is?
Tesóm egy multinál dolgozik, és employer branding videót kéne forgatni.
Számlaképesség feltétel. Ja és belátható időn belül :D

Whatever.

(#75267) t_a_m_a_s válasza j.bravo (#75266) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Mazsi?

Holnap majd jól beletépünk...

(#75268) Mercutio_ válasza j.bravo (#75266) üzenetére


Mercutio_
félisten

madgie az embered :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75269) j.bravo válasza t_a_m_a_s (#75267) üzenetére


j.bravo
addikt

Mazsival felvettük a kapcsolatot, köszi!

Whatever.

(#75270) Fandango


Fandango
veterán

Ágymatrac vásárlásban kinek milyen tanácsa, tapasztalata van amire érdemes figyelni. Esetleg ajánlott márka vagy árusító hely? Ikea matracokkal tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#75271) Real_Necro válasza Fandango (#75270) üzenetére


Real_Necro
veterán

Morgedalt használunk, abból is a keményet. Nekünk bejött.
Leirsund ágyrácsot vettem alá, mikor akciózták, így csak pár ezressel volt drágább mint a lönset.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75272) #31733248 válasza Real_Necro (#75271) üzenetére


#31733248
törölt tag

Ha a keret engedi, akkor én egy jobb táskarugós matracot javasolnék, utána az összes ikeás sz@r lesz. :D Egyedi lehet a mérete (az enyém például 220 hosszú) és a két oldal eltérő keménységű is lehet, mivel nem mindegy, hogy egy 50 kilós nő, vagy egy 100 kilós férfi fekszik-e rajta...

(#75273) Lassú Víz válasza #31733248 (#75272) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Vagy egy 50 kilós nőn egy 100 kilós férfi :D

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#75274) Real_Necro válasza #31733248 (#75272) üzenetére


Real_Necro
veterán

Rugósokkal az a baj, hogy nálunk fél év után nyikorog az összes... ;) Így kipróbáltuk ezt a kemény matracot és egyelőre szuper. Nem hiányzik semmilyen memória meg kókusz stb réteg sem...
Songesand ágykeretünk van, annak a fém szerkezetét viszont be kellett zsírozni.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75275) gorgo válasza Real_Necro (#75274) üzenetére


gorgo
őstag

Rohadt érdekes tapasztalataim vannak. 5+ éve használok ikeás zsák v. táskarugós matracot, és eddig nagyon elgégedett voltam. Amire figyelj: elsőre a keményet vettem, 3 napig nem aludtam, majd cseréltem közepesre. az fasza. Volt! Aztán valahogy ÉN változtam meg, eleve van évek óta egy nyaki sérvem, ezt nem befolyásolja (azt a párna befolyásolja) hanem az utóbbi 2 hónapban fáj a hátam, fasse tudja miért, de fáj. Azóta szar a hátamnak a matrac. Kipróbáltam a szintén ikeás 20khuf-os középszar szivacs matracot, ami a gyerek ágyában van, és láss csodát, azon nem fáj, kurva jót alszok rajta. :F :F
Ha nincs semmi bajod, a zsákrugós (szokás táskarugósnak is nevezni, ugyan az) valszeg jó választás, és nem drága.

Ágyrácsból viszont csak olyat vegyél aminek a végei gumírozottak, az olcsó szar, mert nyekereg!

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#75276) Real_Necro válasza gorgo (#75275) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jó ez a sima matrac, valamint az ágyrács is sokat számít szerintem. Ha szétfeküdtük, majd kipróbálunk más milyet, addig ez marad. Hátfájás nekünk a bonell rugóssal volt, 2 év alatt szétfeküdtük, de a nyikorgása jobban zavart annak is.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75277) t_a_m_a_s válasza gorgo (#75275) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ha fáj a hátad, menj el gerinctornára, meg nyújtsál. Csodákra képes az is...

Holnap majd jól beletépünk...

(#75278) pikszel válasza Real_Necro (#75276) üzenetére


pikszel
őstag

Korábban egy jyskben vásárolt kókuszhumbukos többzónás szivacsmatracunk volt (illetve 2 db 90x200-as), ami kb. fél év alatt kivályúsodott, és úgy keltem fel, mint egy öreg ember. Nagyjábólegy éve az ikeás középkemény bonellrugós van. A vízágy-hatáson kívül semmi gondunk nincs ezzel.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#75279) Mr.Csizmás válasza Real_Necro (#75276) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ikea hövag matrac + brimnes ágykeret az említett gumis végű ráccsal. igaz hogy 6 számjegyű volt a vételár, cserébe jókat alszunk, ami a GDP-nek munkahelyi termelékenységnek is jót tesz.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#75280) madgie válasza pikszel (#75278) üzenetére


madgie
titán

A jysk tele van kacat árukkal, sajnos :(

( köszönöm a videós ajánlásokat, srácok :R )

(#75281) rbalint88 válasza pikszel (#75278) üzenetére


rbalint88
addikt

Nekunk is kokusz-latex matrac van, de rendes helyrol (matrac asz), het eves es semmi baja nincs. Par ev mulva azert csereljuk, de annak is inkabb higieniai okai vannak.

(#75282) pikszel válasza madgie (#75280) üzenetére


pikszel
őstag

+ rbalint88

A hulladék matrac ez lenne, amin most alszom az pedig ez. Volt idő, hogy egy kandalló mellet lévő farakás tetején is pihenten ébredtem ;] , de így 44 felé már érzem, ha rossz az ágy, illetve a matrac.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#75283) gorgo válasza t_a_m_a_s (#75277) üzenetére


gorgo
őstag

Szoktam, egyik baj az volt h heti 2 helyett csak 1-re jutottam el. Mese nincs min 2 kell...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#75284) crey


crey
MODERÁTOR

Beszólnék hogy mi ez a rengeteg sírás kedves nyugdíjas topic társaim, de én is allergiás vagyok a szutyok matracokra mert megfájdul a derekam. Szóval inkább kussolok.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#75285) pikszel válasza crey (#75284) üzenetére


pikszel
őstag

Nagyobb lámpa kék neked nem-e?

;]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#75286) Mr.Csizmás válasza pikszel (#75285) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

de ne eliosos legyen :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#75287) Real_Necro válasza pikszel (#75285) üzenetére


Real_Necro
veterán

Lehet csak többet kell dörzsölgetni... ;] :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75288) Mercutio_ válasza pikszel (#75285) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ahogy az ősi dakota közmondás tartja: Jobb ma egy lámpás, mint holnap egy lámpavas! :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75289) Real_Necro


Real_Necro
veterán

RIP Chubakka (Peter Mayhew)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75290) pikszel válasza Real_Necro (#75289) üzenetére


pikszel
őstag

RIP :(

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#75291) pikszel válasza Mr.Csizmás (#75286) üzenetére


pikszel
őstag

És lehetőleg ne hidegfényű, az sem finom a deréknak.

Real_Necro + Mercutio: :DDD

Ui.: Egy közös fotó Chewie-val ;]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#75292) Real_Necro válasza pikszel (#75291) üzenetére


Real_Necro
veterán

Inkább Mercutio és Real_Necro... a fotó alapján... ;] :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75293) Balinov válasza Real_Necro (#75292) üzenetére


Balinov
félisten

Melyik melyik? :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#75294) Real_Necro válasza Balinov (#75293) üzenetére


Real_Necro
veterán

Értelemszerűen balról jobbra. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75295) Mercutio_ válasza Real_Necro (#75292) üzenetére


Mercutio_
félisten

Zavart érzek az erőben: Szőrösebb és magasabb vagy nálam, + saccra én gyakrabban hordok inget ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75296) Real_Necro válasza Mercutio_ (#75295) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ugyan, nézd csak az avatarokat... ;) ja és a wuki az idősebb...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75297) gorgo


gorgo
őstag

Nem tom miért van egyre gyakrabban olyan érzésem mint Michael Douglasnak az Összeomlás c klasszikusban. Lehet, mert a nagyfaluban vezetek, és mo-on élek?
Meg is nézem azt a filmet...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#75298) rbalint88 válasza gorgo (#75297) üzenetére


rbalint88
addikt

Neha az “osszeomlas a Nepszinhaz utcaban” cimu klasszikusban latott allapothoz en is eleg kozel kerulok, de egyelore meg legyurtem. Viszont szabadalmaztatni kellene egy orditodobozt, ami a levegot beengedi, de a hangot kifele nem.

(#75299) gorgo


gorgo
őstag

Borajánló. 1500-2000 Ft-os fehérborok.
SABAR pince (Káli medence), olaszrizlinget kóstoltam, 1900 Ft/palack "márkaboltban" (Káptalantóti piacon. Ugyanez Borhálóban ~3500). Ha arra jár az ember, célszerű 2-6 palackkal elhozni, vérmérséklettől függően.

Mészáros: Suttogó. Aldi, asszem 1400 Ft volt. Veszek máskor is!

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#75300) Mercutio_ válasza gorgo (#75299) üzenetére


Mercutio_
félisten

Suttogóról bővebben?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.