Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#75101) #31733248 válasza gorgo (#75097) üzenetére


#31733248
törölt tag

Nézd meg az oba.hu-t, gyorsan rendezik az anyagiakat. A pénzügyi szektor pedig Magyarországon sajnos elég "különösen" működik...

(#75102) gorgo válasza Mr.Csizmás (#75100) üzenetére


gorgo
őstag

Igazából nem valami pilótajáték vagy piramis, és nem 20x tőkeáttételes szuper rizikó, mint amit a Budacash csinált, szimplán az a veszély hogy mondjuk 3 hónapig nem rendelkezel a részvények felett. Az is lehet, hogy közben fial, meg az is hogy beüt a krakk azt' el sem tudod adni az értéktelen szarodat. Mert az idénre jósolnak újra válságot, tegnap akartam kiszallni a buliból... 2 mft van bent.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#75103) Lassú Víz válasza gorgo (#75102) üzenetére


Lassú Víz
őstag

2 mft van bent.

Nekem az ágynemű tartóban 4. Mind Olympus :)

Tréfát félre téve, remélem nem lesz minden banknak ugyanez a sorsa ahol ezek megjelennek. Ha jól olvastam, most odamentek, ahol az én pénzem is van :((

[ Szerkesztve ]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#75104) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#75100) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nekem megvan a manyup-om :B

Akinek MKB-nál, bármelyik Takaréknál van pénze is némileg ruleztezik szerintem.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75105) rbalint88 válasza Mercutio_ (#75104) üzenetére


rbalint88
addikt

El kell kolteni, akkor nincs mit elvegyenek :P
Amugy is attol porog a gazdasag, ha koltik a penzt, abbol nem lesz gdp, hogy tartalekolnak az emberek.

(#75106) konyi79


konyi79
addikt

(#75107) Mercutio_ válasza rbalint88 (#75105) üzenetére


Mercutio_
félisten

Azt csak nyugdíj után lehet, ami még sokév...
A hozamért pedig nem dobnám a tőkét:N

Költeni majd ha megjött a válság, akkor lesz sok olcsó cäbrió;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75108) Balinov válasza Mercutio_ (#75107) üzenetére


Balinov
félisten

Csakazakabrio, mi? :DDD :DDD

[link]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#75109) Real_Necro válasza Balinov (#75108) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jonaluért jár egy seggenbillentés... :N ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75110) Balinov válasza Real_Necro (#75109) üzenetére


Balinov
félisten

Hehehe :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#75111) Freddy76


Freddy76
addikt

Fiú a lánynak:
- Feljössz hozzám bűvészkedni?
- Igen! Mit fogunk csinálni?
- Megb@szlak, aztán eltűnsz.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#75112) Studi válasza Freddy76 (#75111) üzenetére


Studi
addikt

Ez közönséges. De azért jó.

(#75113) Freddy76 válasza Studi (#75112) üzenetére


Freddy76
addikt

Dehogy közönséges :DDD .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#75114) Studi


Studi
addikt

Ja, mondtam már, hogy beköltözök a városba? Úgyhogy most már sörözök majd a sörözéseken! :K Április közepetájára ki is írhatunk egyet. :)

(#75115) rbalint88 válasza Studi (#75114) üzenetére


rbalint88
addikt

juhú! melyik részre? meló még mindig Biatorbágy? verdát adtak végül?

(#75116) Studi válasza rbalint88 (#75115) üzenetére


Studi
addikt

III kerület, Flórián tér. Szóval Mókus ideális! :D :D :D
Igen, Biatorbágy, és igen, adtak, írtam is itt róla szerintem. Golf Alltrack a mostani, üvegtetős, csili-vili, csak 1,6-os dízel. A következő már uniformizált lesz, 2.0 dízel, DSG, magas felszereltség, kombi, ezek ami biztos, de hogy Golf, Leon vagy Octavia az még nem. :D

(#75117) rbalint88 válasza Studi (#75116) üzenetére


rbalint88
addikt

na fasza, onnan annyira talán nem akkora vergődés kijutni.
...
ha elindulsz 7 előtt :DDD
nekem 8 körüli indulással 20-40 perc Budaörs.

ez a panorámatető is tudja a VW-csoportos fícsört, hogy beázik?

(#75118) Studi válasza rbalint88 (#75117) üzenetére


Studi
addikt

vizet még nem láttam bent, de van korábbi beázásnyom, az lehetett rossz bezárás is. viszont a szélfogó penészesedik, szóval jut be nedvesség. ha csak ez lenne a baj... :U

(#75119) gorgo válasza Studi (#75116) üzenetére


gorgo
őstag

na bazz. mér nem 11 ker?
Te is majd Keszi felé ingázol... pártunkat és kormányunkat kitenném a vérveres afrika közepébe: pont azt az M0 szakaszt stornózták, nem mintha ebben az országban reális esély lenne arra, hogy 10 év alatt megépült volna. Ó, pedig ott mennyi milliárdot lehet szétlopni. nincs ezeknek cseppnyi agyuk sem.
Frissíteni kellene a smiley gyűjteményt a PH-n. nincs idevaló

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#75120) Novics válasza gorgo (#75119) üzenetére


Novics
senior tag

Nincsen útépítő cégük még. (Gondolom.) Garancsi és tsai nem útépítésben utaznak, hanem magasépítésben. Ergo stadionokat kell építeni. Ha útépítő cégeik lennének, akkor már Bivalybasznádpusztaalsóra is 6 sávos autópálya menne. (Aminek mondjuk több gazdasági haszna lenne, mint a Bivalybasznádpusztaalsói stadionnak.)

Amúgy én is költözök. Igaz csak május második felében legkorábban. Tegnap írtuk alá az adásvételit.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#75121) Freddy76 válasza Studi (#75116) üzenetére


Freddy76
addikt

Flórián tér? Az már közel van Budához.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#75122) randras_83 válasza Studi (#75114) üzenetére


randras_83
addikt

Ez ilyen fotózással egybekötött valami lesz vagy csak cseppfolyósítjuk a fizetésünk egy részét. ;]

https://www.flickr.com/randras83/

(#75123) Lassú Víz válasza randras_83 (#75122) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Utóbbi szokott lenni. Max cucc tapi még, ha valaki tud hozni valami újdonságot. Mondjuk rbalint egy P30-ast :)

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#75124) Mercutio_ válasza Lassú Víz (#75123) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha Studi hozná az A7II-t és Pollai pár Fuji cuccot talán kis teknózás is lenne ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75125) rbalint88 válasza Lassú Víz (#75123) üzenetére


rbalint88
addikt

229.900Ft-ert nagy orommel :DDD Sajnos hordozhato live demot nem kapunk belole, ki lesznek rakva a boltokban.

(#75126) gorgo válasza randras_83 (#75122) üzenetére


gorgo
őstag

Ne álmodjunk, még cseppfolyósítás se lesz... legutóbb is a meghirdetett tali otthon lett, a zasszonnyal ittunk meg egy veres sert...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#75127) Novics válasza gorgo (#75126) üzenetére


Novics
senior tag

Nagyon pozitív vagy mostanában! :)

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#75128) gorgo válasza Novics (#75127) üzenetére


gorgo
őstag

hirdettem 3 sörözést, ebből 2 márciusban. 1 jelentkező volt rá... Beszélünk róla, azt' nincs semmi.

más: néznem kell más pénzintézetet. Tudtok olyat ajánlani, ahol aktívan foglalkoznak a portfólióddal (és nem 3 csomagból választhatsz, úgy mint rizikós/kiegyensúlyozott/nyugger) és az ügyletek előtt felhív a bróker, hogy ezt meg ezt javasolja, mondj igent vagy nemet, és ez mindenestül jellemzően 3 perc alatt kész?
Ez lenne nekem az ideális. Az hogy van netbróker és te bármikor bármit csinálhatsz, is jobb mint a semmi, de ez azért elég ócska megvalósítása, ugyanis egy bróker ért ahhoz amit csinál, napi min.10 órában mást sem csinál, azaz messze messze jobb hatásfokkal forgatja a részvényeket. Nekem csak a szokásos 1%-ot kell adnom, meg persze jóvá hagyni a tranzakciót.
A netbróker igazából semmit plusszot nem ad, én magam a minimális/nulla brókeri tapasztalatommal játszhatok, ellenben a jutalékot ugyan úgy leveszi tőlem, azaz kösz, ez nekem nem pálya.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#75129) TayRol válasza rbalint88 (#75125) üzenetére


TayRol
veterán

Ha lenne értesítési led rajta, egy P30 Prot már rendeltem volna nálatok. Tudom, közhely, de kell.

(#75130) |AP| válasza Mercutio_ (#75124) üzenetére


|AP|
veterán

nincs semmi különleges Fuji cuccom, csak egy viszonylag low-budget sor, meg egy X-E3 :)
Amúgy én nem zárkóznék el egy sörözéstől mostanában, bár inkább csak húsvét után.

(#75131) rbalint88 válasza TayRol (#75129) üzenetére


rbalint88
addikt

Van hozza ora a preorderben, az csipog mindenert IS :)

(#75132) TayRol válasza rbalint88 (#75131) üzenetére


TayRol
veterán

Van normális órám, ezek mellett nem hordanám.

(#75133) rbalint88 válasza TayRol (#75132) üzenetére


rbalint88
addikt

Nekem csak ilyen ketpalcasok vannak, de en se erzem annyira a huzast az okosorakban. Sporthoz jok, de mindennapi viseletnek nem tudom elkepzelni. Zavarna az allando ertesites, a merules, egyedul az apple watch mikegeres, idot bemondo szamlapjat tudom felhozni az okosora mellett a sajat szempontombol :)

(#75134) Mercutio_ válasza gorgo (#75128) üzenetére


Mercutio_
félisten

Erre gondolsz?
Konkrét hely és kezdési időpont nélkül én még nem láttam sörözést, amiből lett valami :(

Pollai: X-E3+ F2-es sor már bőven érdekes lehet, pláne a Fuji-szüzeknek:D

TayRol: Szép páros, akkor most egy ideig maradnak?:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75135) TayRol válasza Mercutio_ (#75134) üzenetére


TayRol
veterán

Ezek már megvannak 5 hónapja (Omegát újonnan vettem), de van még egy eladó tudor is meg pár olcsóbb. Az Omega marad tuti, a Breitlinget is imádom, de azt még meglátom. :)

Szóval nem szeretnék okosórát.

[ Szerkesztve ]

(#75136) Freddy76 válasza gorgo (#75128) üzenetére


Freddy76
addikt

Van egy rossz hírem, ilyen nincs. Az NHB kis bank volt, amit nyilvánvalóan azért hoztak létre, hogy pár NERtes projektet finanszírozzon, az ügyfelek csak tölteléknek kellettek, hogy mégis legyen valami látszat. Sajnos várható is volt, hogy ott valami gond lesz, abban a pillanatban, ha a bank megtette kötelességét, a bank mehet, elengedik a kezét, az ügyfelek meg szívnak. Máshol nem fognak ilyen szolgáltatást adni neked pár tízmillió forintos betét alatt. És ha jobban belegondolsz abba, hogy mekkora haszna van egy banknak 2-3-4 millió forint forgatását, rájössz, hogy egyszerűen nem éri meg nekik.

A sörözések pedig korábban is csak úgy jöttek össze, hogy valaki teljesen antidemokratikus módon mondott egy helyet és egy időt. Aztán ott volt 2, 4, vagy 8 ember, mikor hogy.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#75137) Freddy76 válasza TayRol (#75135) üzenetére


Freddy76
addikt

Az óra az új fényképezőgép?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#75138) Real_Necro válasza TayRol (#75132) üzenetére


Real_Necro
veterán

Azért az Omegáért most irigyellek... :B Steinhart nem lesz?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75139) TayRol válasza Freddy76 (#75137) üzenetére


TayRol
veterán

igen, kb 2-3 éve az az új defektem.

Necro: Steinhart nem, de nem rossz órák.

(#75140) pikszel válasza TayRol (#75132) üzenetére


pikszel
őstag

No de mi ez a képminőség? A Note 9 ennyit tud, vagy van rajta valami makró lencse, ami ilyen mértékű szférikus aberrációt okoz?

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#75141) TayRol válasza pikszel (#75140) üzenetére


TayRol
veterán

Valami anomália lehetett, szerintem még a fókuszt sem találta meg a sötét sarokban, plusz az óraforgatóban. Ilyen az Omega rendes fénynél Note-tal.

[ Szerkesztve ]

(#75142) gorgo válasza Mercutio_ (#75134) üzenetére


gorgo
őstag

Arra. Akkor az áprilisira lehet jelentkezni.

Bank: hát ez van. Akkor még kell gyűjteni 18 misit, hogy szóba álljanak. Na, leszarom kiprobalom a netbrokert. Végül is fél óra a munkaidőben nem olyan vészes :)

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#75143) gorgo válasza TayRol (#75141) üzenetére


gorgo
őstag

Szép, de olyan mint egy tank. Nem kicsit bumszli. Nekem ez a fő bajom az órák nagy részével.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#75144) Studi válasza Freddy76 (#75121) üzenetére


Studi
addikt

Szinte már az is.
Amúgy én sosem értettem a hegylakó budaiakat, hogy mi abban a jó. Én jól elvoltam a III kerület kertes részén. :)

(#75145) TayRol válasza gorgo (#75143) üzenetére


TayRol
veterán

Nem olyan vészes ez, csalóka a kép. :)

(#75146) t_a_m_a_s válasza gorgo (#75143) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

A moonwatch kifejezetten nem bumszli. A mai 44-45 mm-es átmérőjű óráknál lényegesen kisebb. Ha egyszer lesz sok pénzem, k*rvaélet, hogy veszek egyet. Plexiset, kézihúzósat.

Holnap majd jól beletépünk...

(#75147) randras_83 válasza gorgo (#75128) üzenetére


randras_83
addikt

Én áprilistól aktívba teszem magam, most sok a szar...

De sima liba csak ne 12-én pénteken. :)

https://www.flickr.com/randras83/

(#75148) TayRol válasza t_a_m_a_s (#75146) üzenetére


TayRol
veterán

Ez olyan. És tudnád, mekkora doboza van...

(#75149) t_a_m_a_s válasza TayRol (#75148) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Irigy vagyok ;] Bár én most kizárólag a teljesen lelketlen Garmin FR235-öt hordom.

Holnap majd jól beletépünk...

(#75150) Mercutio_ válasza TayRol (#75141) üzenetére


Mercutio_
félisten

Egy ilyenre lehet becserélném az óráimat:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.