Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#75751) rbalint88 válasza Freddy76 (#75750) üzenetére


rbalint88
addikt

megfontolandó :) de lassan a palack végére érünk, aztán holnap reggel megyek Villányba - ott meg mennyiségi fogyasztás lesz, úgyhogy ma muszáj óvatosba' tolni

(#75752) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#75750) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én már nem keresek indokot... :D

Holnap majd jól beletépünk...

(#75753) #31733248 válasza Freddy76 (#75750) üzenetére


#31733248
törölt tag

Ment a like. :)

(#75754) Studi válasza t_a_m_a_s (#75752) üzenetére


Studi
addikt

:D Koncert volt itt a téren, de sört ittam hozzá. :D A héten már másodszor. :D

(#75755) Freddy76 válasza Studi (#75754) üzenetére


Freddy76
addikt

Ez az alkoholizmus előszobája.

Menj tovább, jó lesz.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#75756) Byk01 válasza Freddy76 (#75755) üzenetére


Byk01
senior tag

Sok alkoholista. Lehet nem is olyan nagy baj, hogy nem tudtam elmenni, úgyis kidobtatok volna :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#75757) rbalint88 válasza Byk01 (#75756) üzenetére


rbalint88
addikt

Tul nagy vagy hozza

from Villany

(#75758) Byk01 válasza rbalint88 (#75757) üzenetére


Byk01
senior tag

Ti meg túl sokan voltatok egy ellen :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#75759) rbalint88 válasza Byk01 (#75758) üzenetére


rbalint88
addikt

Ahh dehogy, szivesen lattunk volna.
Villanyban eppen dorog-villamlik-esik => iteletido, remelem BP jobb.

(#75760) Byk01 válasza rbalint88 (#75759) üzenetére


Byk01
senior tag

Nálunk se dörgés, se villánylás, de még egy kis légmozgás sincs.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#75761) Mercutio_ válasza rbalint88 (#75759) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kis villámlás, amúgy semmi :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75762) j.bravo


j.bravo
addikt

Urak, ginből mi ajánlott? Nem vagyok képben.
Családi megbízást kaptam a kommersznél illetve Lidl/Aldi vonalnál jobb, de meg nem elszállt árú gin beszerzésére. Tudom, ha nem tisztán isszuk, akkor a tonik amin a kész ital minősége múlik (nem egyszerű rendes tonikhoz jutni), de azért próbáljunk meg kiindulni valami jobb ginből, hátha végül nem öntjük fel semmivel.

Gordon’s?
Finsbury? (Ebből a 47%-os?)
Beefeater?

Egyéb?

Whatever.

(#75763) Mercutio_ válasza j.bravo (#75762) üzenetére


Mercutio_
félisten

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75764) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#75763) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

trollolooo :D

Holnap majd jól beletépünk...

(#75765) crey válasza j.bravo (#75762) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Én a Hendricks / Old Monkey kettősben hiszek. Egy picit lejjebb árban a Bombay Sapphire esetleg, vagy a Tanqueray. Ezeket merem jó szívvel ajánlani, főleg az első kettőt.

Tisztán én nem iszom. Egy jó Gin tonic ismérve pedig egy legalább annyira igényes tonic mint amilyen a Gin maga.

Fever tree. Már kapható itthon is (Auchan). Minden mással csak tönkreteszed.

Lime/ friss uborka és jég szintén kötelező.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#75766) Freddy76 válasza crey (#75765) üzenetére


Freddy76
addikt

gintonicnáci

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#75767) Studi


Studi
addikt

Én mindig azt mondtam, hogy a driftelés teljesen értelmetlen faszság. De nem.

(#75768) j.bravo válasza crey (#75765) üzenetére


j.bravo
addikt

Köszi Dzsini, ‘szittem csak szaküzletben lehet bármit kapni ami nem kinley vagy esetleg schweppes.
A többi hasznos infót is! :R

Zuborkás hack megvolt, Viki mondjuk nem szerette sajnos, az övéből mindig ki kellett hagyjam :)
Thomas Henry tonic btw?
Whiskynetnél mintha lenne, illetve azt talán tudok hozatni a sógoroktól.

Whatever.

(#75769) gorgo válasza Studi (#75767) üzenetére


gorgo
őstag

Hú bazz....

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#75770) Ear001 válasza Studi (#75767) üzenetére


Ear001
addikt

A kamerás kocsi megvan a háttérben? Elöl rázza a cicit a porrá bontott Bömös, hátul meg gondolom szól a Marklevinzon a fullos bőrős légkondis Lexus GS 300-ban, de nem marad le. :)

(#75771) Studi válasza Ear001 (#75770) üzenetére


Studi
addikt

B

(#75772) Real_Necro válasza Ear001 (#75770) üzenetére


Real_Necro
veterán

...csak kicsúszik...(de elsőre nem tűnt fel... :D ) ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75773) crey válasza Freddy76 (#75766) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Vállalom. Elsznobosítottak ezek a a gonosz Nyugat-európai és amerikai kollégák. És valóban gintonic náci vagyok. :)

J.bravo: nem próbáltam még, egy próbát megéri. Ha már nem az a cukros takony mint a Kinley / Schweppes akkor jó lehet.

Schweppesnek amúgy van prémium verziója, az sem rossz. Ha az osztrákoktól hozod, akkor ott akar a Billában is van Fever tree.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#75774) Freddy76 válasza crey (#75773) üzenetére


Freddy76
addikt

Csak vicceltem (na jó, nem). Amúgy én is el szoktam mondani sokszor, hogy a gin-tonic az esetek jelentős részében nem a ginen bukik el, hanem a tonicon. Lássuk, be egy hazai szupermarketben kapható normális ginből (pl. Beefeater) lehet jó gintonicot készíteni, de ha belekavarjuk az édes (édes tonic, bazdmeg, ezt ki találta ki) tonicot, akkor az már nem jó gintonic, legalábbis nem adja azt a jólesően hűsítő fanyar ízt, amitől rájössz, hogy alkoholistának lenni igenis lehet jó.

Vodka-tonic dettó.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#75775) Real_Necro válasza Freddy76 (#75774) üzenetére


Real_Necro
veterán

Látod mennyivel egyszerűbb egy bekevert epres tojáslikőr esetében? Minden egybe van gyúrva, megfelelően qrvasok cukor benne, már-már össze ragad az ember szája tőle. Mindig ugyan azt kapod, semmi csalódás, csak a gépi eper íz... :DDD ;]

Egyébként a pannonhalmi rosé egész kellemes volt, de be fogok valahonnan szerezni a Büttnerből, mert adott valami pluszt, amiről nem bírok tovább lépni és többet kell kóstolnom ahhoz, hogy megállapítsam miért is éreztem olyan kellemesnek.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75776) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

mindig a piálás :U bezzeg egy jó tepsis újkrumpli receptért kuncsoroghatnék :( :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#75777) spanyoll


spanyoll
addikt

Köszönöm a jókívánságokat utólag is.
Esküvő megvolt, életem legszebb napján vagyok túl.
Csak ajánlani tudom mindenkinek :))

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#75778) Real_Necro válasza Mr.Csizmás (#75776) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nagyon bonyolult... Megpucolod, felkarikázod, zsírt alá, betepsibe, sütöd amíg nem pirul, majd zsír+ pirospaprika+fokhagyma aprítva be kislábosba, kicsit megpirítod, majd rálocsolod krumpli tetejére. Kicsit még sütöd és kész...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75779) crey válasza Freddy76 (#75774) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hetek óta nem ittam egy jó Gin tonicot. Épp itt az ideje, remélem Berlinben találok egy jó hüttét :)
BTW. voltam a Textúrában, javaslom hogy lesd meg. Elég jó a konyha, kiszolgálás, és a design is. Egyben nagyon adja.

A kollégák is oda meg vissza voltak.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#75780) szuszinho


szuszinho
őstag

Ryan Reynolds féle Aviation Gin jóféle lehet? Gondoltam rá, mikor láttam a reklámját, hogy meg kellene kóstolni.

[ Szerkesztve ]

(#75781) gorgo


gorgo
őstag

b+, meghaltam. kész. nem bírom ezt a rohadék időt. melóhelyen tegnap még 26.5, ma már csak 27.5 fokig viszi le a messze alulméretezett klíma.
hazamegyek, 30+, reggelre 26, köcsög kismadarak 4-5 között énekelnek, nem alszom.
elkúrtuk a földünket, de majd a gyerekeink fognak szívni csak igazán...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#75782) Balinov


Balinov
félisten

*Ropi*, tobbiek, vetnetek egy pillantast erre? Van valami szanszom vagy kuka?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#75783) Mr.Csizmás válasza Balinov (#75782) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kezdésnek valami stabil kártyaolvasóval lehúznék róla egy mirror image-t bitre pontosan, aztán abból próbálnám előbb visszabűvölni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#75784) Balinov válasza Mr.Csizmás (#75783) üzenetére


Balinov
félisten

az meglesz, csak tegnap mar nem volt idom ra. Az igazi kerdes, hogy chkdsk-n kivul milyen softfware utan nezzek? Sandisk fele recovery sw nem tudott mit kezdeni, hiszen minden fajl ott van, 0 fajl to recover, csak ugye mind corrupt

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#75785) crey válasza szuszinho (#75780) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Sose próbáltam. De tegnap előtt legurult két adag Monkey 47, FT Indian Toniccal . Nyami.... :))

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#75786) Mercutio_ válasza Balinov (#75784) üzenetére


Mercutio_
félisten

Recuva?.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#75787) Balinov válasza Mercutio_ (#75786) üzenetére


Balinov
félisten

:( csak a kiscsillio android fájlt akarta visszaállítani

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#75788) Studi válasza gorgo (#75781) üzenetére


Studi
addikt

Jó idő van, az kétségtelen. :) Csak rossz helyen vagy: próbáld értékelni ugyanezt a meleget a Velencei tó partján, sört iszogatva a bikinis csajok között. Ugye-ugye? Nézőpont kérdése az egész! :D

(#75789) j.bravo


j.bravo
addikt

Almás skacok, mi lehet a bibi olyankor, amikor alig 200MB foglalt az ájklód ingyen 5 GB-jából, mégis arra panaszkodik hogy azé' nem tud biztonsági menteni mer'hogy nincs elegendő tárhely? (wifin, töltőn lógva stb).

Korábban tele volt, de a képeket átnyomtam gugli drájvra, és ennek is több mint egy hónapja (kiírta hogy 30 napom van visszavonni a képek törlését).

Whatever.

(#75790) rbalint88 válasza j.bravo (#75789) üzenetére


rbalint88
addikt

Lehet azt is allitgatni, hogy mit mentsen, ott erdemes kiszedegetni a feleslegeseknel a pipakat.

(#75791) j.bravo válasza rbalint88 (#75790) üzenetére


j.bravo
addikt

megtettem, még párat mondjuk kivehetek, de tényleg 4.8GB free, mit a francér' nem fér rá egy max. százvalahány megás mentés? :F

Whatever.

(#75792) j.bravo válasza crey (#75765) üzenetére


j.bravo
addikt

Auchan mondjon le.
Rendeltem az online shopjukban FT tonicot, visszaigazolták h OK, a személyes átvételnél pedig (udvariasan elnézést kerve, de) közlik h ja bocs, 8 helyett 3 palack van, azokból is kupaksérült kettő, nert hiányzik belőlük a tonic fele :( egy palack van.
Ezen kívül FT Aromatic van, meg J. Gasco Indian Tonic.
Raprobalok, nade hát a manó rúgja meg már...

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#75793) j.bravo válasza j.bravo (#75792) üzenetére


j.bravo
addikt

Update: nem rossz a J.Gasco sem, de a Fever Tree bizonyult a jobbnak.

Whatever.

(#75794) zool1


zool1
őstag

Tudja valaki esetleg valaki hogy, hol és hogyan tudok Romániai autópálya matricát venni? (országon belül.... ;) )

(#75795) rbalint88 válasza zool1 (#75794) üzenetére


rbalint88
addikt

A hataron az elso helyen KELL venni rovinietat!!! Ugyanis az nem csak autopalyadij, hanem altalanos utdij!

(#75796) rbalint88


rbalint88
addikt

Most mentunk ra a tricolis rozera. Nem rossz, de van egy szamomra kicsit fura utoize. Ami viszont nagyon finom volt, az a mokos cabernet^2 roze 2018. Aki abbol froccsot csinal, annak ra kell verni a kezere. Egyebkent eleg eros, 14%-os alkoholtartalmu, de nagyon-nagyon finom!

(#75797) Real_Necro válasza rbalint88 (#75796) üzenetére


Real_Necro
veterán

Vida Péter 2016os Tündértánca fogy el mindjárt, egész kellemes, a színe meglepett. Közben megnéztem az új Kedvencek temetőjét.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#75798) Freddy76 válasza Real_Necro (#75797) üzenetére


Freddy76
addikt

Azt hittem, az epres tojáslikőr után téged már pia nem tud meglepni...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#75799) Studi válasza Freddy76 (#75798) üzenetére


Studi
addikt

Számomra az epres tojáslikőr puszta létezése is meglepetés volt...

(#75800) madgie válasza Studi (#75799) üzenetére


madgie
titán

Miért, maga a tojáslikőr nem az? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.