Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41051) .: JuSzT :. válasza L4mie (#41041) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Még csak 3 hete tolom így :) Majd 1,5 múlva rakom mellé a fehérjét a vitaminnal. + heti 2 futást. Majd nyár végére talán jó lesz

(#41052) j.bravo válasza aleister (#41036) üzenetére


j.bravo
addikt

Tésztát a maratonisták szoktak enni versenynap előestéjén :) és akkor sokat :)

Lehet hogy ez elég pongyola/pontatlan, de talán segít.
A fehér lisztből készült kb. bármi kurvagyorsan meglöki a vércukrod, ennek következményeként az inzulint, amiből jellemzően még marad miután a bevitt CH a vérből már elfogyott, a cukrod a normál alá esik => éhes leszelm, holott a gyomorban még van kaja, csak lassabban jut át a vérbe. Ráeszel => hízol :D Jó, nem mindenkinél ilyen sarkos a dolog, de a mechanizmus megvan.

Meg általában, jó ha nem teszed ki nagyon nagy stressznek a hasnyálmirigyet se. Legrosszabb persze a cukor, de rögtön utána loholnak a lisztes dolgok. A teljes kiőrlésű cucc kicsivel jobb, meg a krumpli/rizs/ilyenek.
Sok zöldségben van egyébként épp elég CH, gyümölcsben még inkább.

Mindegy, a lényeg hogy lehetőleg minél kisebb glikémiás indexű CH-t fogyassz. Ami Jusztnak 3 óra, az nekem 2-2,5, mindenesetre tény hogy tele hassal edzeni könnyen a kis Vukhoz vezet.
Edzés után se kell a cukor a tömegnövelőbe igazából; a fehérje (legalábbis a tejsavófehérje) saját maga is kiváltja azt az inzulinválaszt ami az ő felszívódásához kell.

Whatever.

(#41053) .: JuSzT :. válasza j.bravo (#41052) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

És igen, talán a legfontosabb, hogy sosem eszem "tele" magam. Max egy erős közepesre, azt is egyszer egy nap. A maradék 3-4 étkezés inkább csak gyerek adag mennyiség.

Rühellek püffedt hassal fetrengeni úgy hogy mozdulni sem bírok.

(#41054) j.bravo válasza Real_Necro (#41042) üzenetére


j.bravo
addikt

Furkoo, RN-nak igaza van, a tápkiegben a lényeg azon van hogy kiegészítő. Többet érsz ha a kaját rakod rendbe.
Fehérje mondjuk mehet, a zsírégetőt meg nem biztos hogy van értelme amíg nem rakod rendbe a kaját. Sanszos hogy addig csak kidobott pénz.
Az omega3 miatt mondjuk megérdemelsz egy pirospontot. Mindennap érdemes (nem csak edzésnap), és nem egy-egy tablettát, hanem jóval többet. Vagy tengeri halat egyél kurvasokat. Nem rántva :D.
D3 vitamint is tegyél mellé. Kell. 2000NE, de mehet duplája is nyugodtan. Ha bírod a napot akkor nyáron (ha tartózkodsz is napon) kevésbé kritikus persze. Szoli nem tudja helyettesíteni.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#41055) .: JuSzT :. válasza j.bravo (#41054) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Csak tablettából én ilyen vitamint szedek . Ezt reggeli után, egyben a 7 tablettát.
Még talán estére edzés utánra veszek magnézium+b6-ot

(#41056) aleister


aleister
veterán

Köszi mindenkinek! Sok hasznosságot írtatok! :R

szerk: még egy gyors: teljes kiőrlésű vagy félbarna vagy rozs kenyér?

(#41049) Mercutio_
Elvileg cikkeztek arról, hogy országos szinten erősödik az ingatlanpiac, de felénk még lent vannak az árak.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41057) L4mie válasza j.bravo (#41054) üzenetére


L4mie
veterán

Folyamatban van :D reggel ha nem edzés nap van akkor müzli natur-joghurttal esetleg valami zab.

Ebédet meg próbálom úgy redukálni, hogy ha kínai is akkor panír nélküli csirke kis adag rízzsel.

Vagy gyros csak zöldséggel. De néha elszállok és rámjön a nagy adag rízs+krumpli + szezánmagos csirke....na ezeket kéne redukálni még kevesebbé.

Esténként meg próbáljuk azt, hogy sparban előkészített öntet nélküli saláta + natur joghurt + grillezett comb.

D3 mat megnézem, az konkrétan csontra-porcra jó? O.o miaza 2000NE?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41058) Real_Necro válasza j.bravo (#41054) üzenetére


Real_Necro
veterán

De pl szerintem be lehet vinni étrendbe legalább heti egyszer a halat is... én mondjuk mostanában sokat levesezem, kis adag leves, kis adag második, sok tea, főleg zöld vagy fehér vagy ezek kombinációja (néha egy kis oolong goji bogyóval). Igaz reggel inkább Darlington boltból gyümitea ("vörös varázs", "kisboszorkány", "málnás süti"). Mostanában előszeretettel veszünk 1-1- ananászt, szintén jónak tartom.... ja és gyömbér is egyre többször van otthon, igaz most egy új receptet tesztelek, készül az első gyömbéres pálinkám. :D

Szerk.:

Ja tabletta... mostanában sörélesztőt szedek. :))

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41059) .: JuSzT :. válasza L4mie (#41057) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Jaja világ legjobb gyúrós kajája a gyros tál, pita meg hasáb nélkül.

(#41060) Real_Necro válasza .: JuSzT :. (#41059) üzenetére


Real_Necro
veterán

Görögöknek lehet, magyar embernek inkább a csülök vagy pincepöri. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41061) .: JuSzT :. válasza Real_Necro (#41060) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Kerkyra gyros. Oktogon mögött :) Extra szendvicsük páratlan

(#41062) aleister válasza L4mie (#41057) üzenetére


aleister
veterán

Énistudokvalamit-énistudokvalamit: NE = Nemzetközi Egység :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41063) Real_Necro válasza .: JuSzT :. (#41061) üzenetére


Real_Necro
veterán

Korfun ettem eddig a legfinomabb gyrost (meg souvlakit). :B Hajjaj de finom is vóóót...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41064) L4mie válasza Real_Necro (#41063) üzenetére


L4mie
veterán

oké, görögben azért enyhén más a gyros :D huh 3 éve amikor voltunk minden nap ettünk mindig máshol yammi. megkérdeztük mitől olyan finom a pita..
ott pék viszi körbe minden reggel a frissen sütött pita-t a gyrososokhoz. nem pediig ilyen fos fagyasztott bigyóval csinálják.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41065) madgie válasza Real_Necro (#41063) üzenetére


madgie
titán

Én ezekkel a görög szarokkal nem tudtam mit kezdeni, a souvlaki is valami saslik-light, rosszul fűszerezve :))

A gyrosukat is két napig bírtam, aztán kerestünk egy magyar éttermet :D

[ Szerkesztve ]

(#41066) .: JuSzT :. válasza L4mie (#41064) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Oké, eddig a Kerkyra stimmel mindenre.
- vastag pita, helyben készül.
- sűrű szósz.
- NINCS csípős, mert görögben sincs csípős.
- választható szószok, ahogy szeretnéd.
- hasáb benne a pitában ahogy azt kell.
- Az extra szendvics kicsit magyarosított. + bacon + sajt.

(#41067) j.bravo válasza L4mie (#41057) üzenetére


j.bravo
addikt

Real_Necro: ofkorz, halat enni mindig jó, csak ne rántva legyen. :) Na jó, 10-ből egyszer lehet rántva ha valakinek az kell.
A gyömbér is fasza. Teának is!

Furkoo: a D3 vitamint (szimplán D vitaminként is nevezik) nem csak csontra, porcra jó, hanem általában az immunrendszernek is kibeb****ottkurvafontos. NE = nemzetközi egység. Ebben szokták megadni a dózist. 2000 alá ne add.

Én a müzlit is hanyagolnám, a legtöbbje elég sok rejtett cukrot tartalmaz. Natúr joghurt oké, de nem nyakló nélkül és nem reggel. A tejtermék szintén jól meg tudja lifteztetni a cukrot (Ropi is írta, ő meg már csak tudja saját tapasztalásból). Tudom, a tradíció hogy az ember reggel tejjel, tejeskávéval, joghurttal indít, de ennél csak a cukros szarok rosszabbak (győri édessel az élen).

Reggelire akkor már a banán jobb: szintén CH de tényleg lassan szívódik fel, főleg ha egy pár szem (egy maréknál nem több) diót vagy kesut is eszel mellé.
Bár az ultimate reggeli a tojás, szerintem. Rántotta, omlett, főtt, tükör, lágy, akármi, de tojás.

A gyros fasza.
Rizs, krumpli is oké, csak ésszerű mennyiség legyen.

Sparos saláta is oké, ha az idő kevés, de ha magad összevágod a zöldségeket, akkor egy-két alkalomra nyilván nem, de pár hét alatt sokat lehet spórolni.

Juszt: a hasáb nekem eleve fura. A hellének odahaza hasábbal eszik, illetve mondjuk 50 éve hasábbal ették a pitát? Persze attól hogy nekem fura, még lehet így, de nekem fura.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#41068) .: JuSzT :. válasza j.bravo (#41067) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

A napi kajából a legjobban a reggelit bénázom el, talán pont azért mert az még le tudom mozogni.
De nincs erőm felkelni reggel és rántottát csinálni.
Illetve banánt sem mindig lehet kapni, és időm sincs mindig reggel közértbe, zöldségeshez bemenni.
Ezért a müzi + zab + ilyesmi bekészítve van itt a melóban több napra előre.

(#41069) j.bravo válasza .: JuSzT :. (#41068) üzenetére


j.bravo
addikt

A banán jól elvan a hűtőben egy hétig :)
De mindenki azt eszik amit akar, meg én is :D

Whatever.

(#41070) Mercutio_ válasza aleister (#41056) üzenetére


Mercutio_
félisten

Évek óta, de szerintem a nyugati határ közelében és 1-2 megyeszékhelyen, ruszkik által felkapott üdülőhelyen (Hévíz és társai) kívül az országos szint az ingatlanos vágyálom.

Bp-n is azt látom, hogy most a sz*r lepukkant pecókat is hirdetik mert hátha a sok - kiveszem a bankból mert nincs kamat, inkább veszek egyet és kiadom - tájékozatlan arc megveszi (aztán majd szív, mert kiadhatatlan, vagy csak problémás egyedeknek), de a jó helyen lévők ára ami megy felfelé, mert jelenleg nagyobb a kereslet mint a kínálat. Ingatlanost ilyen helyen lévő tulajként nem is alkalmaznék, felrakja 1-2 hirdetési oldalra és 1-2 héten belül elviszik, ha nem irreális árat akar érte.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41071) Real_Necro válasza .: JuSzT :. (#41066) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kimaradt a krémesen yooo tzatziki. :) Nem tudom hogyan készítették ott, de annyira finom volt...

Madgie:

Jah kérem aki a paprikás szalonnához meg préshurkához van szoktatva... :DDD ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41072) madgie válasza Real_Necro (#41071) üzenetére


madgie
titán

Cipuro-Mythos kombó ment odakint, a tűző nappal kombinálva villámsebességgel elment az a nyaralás :D

(#41073) aleister válasza Mercutio_ (#41070) üzenetére


aleister
veterán

A helyi viszonylatokban eléggé kiadhatóak a kécók. Nekem 1 nap alatt lettek albérlőim, és még napok múltán is jelentkeztek. Egy panel vásárlása itt jó pénzaltatásra.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41074) Real_Necro válasza madgie (#41072) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mythos jó cucc. :K Mikor először voltunk Korfun összehaverkodtunk egy párossal és elég sok helyre együtt indultunk. Ha elértünk egy jó partszakaszhoz, már bontottuk is a söröket. Napi 5-6 dobozzal elfogyott fejenként. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41075) Lassú Víz válasza Mercutio_ (#41070) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Új autó, ingatlanbefektetés :Y Ha ilyen jól megy a szekér, a következő sörözésen stefi napot tartunk :))

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#41076) L4mie


L4mie
veterán

Ahh rá vagyok kattanva /kügyü/ erre a cuccra, mert még CD-s audió van a kocsiban és szeretnék mp3-at de az fm-transzmitter fosul szól :S
szóval kinéztem egy ilyent, de a probléma, hogy corollán a fejegységen írja ki a fedélzeti szgép adatokat, ami azért hasznos néha na!
[link] aki tud jobban angolul megnézné nekem, hogy ez vajon kiolvassa a kompjúter adatait valahogy és ki lehet íratni?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41077) A Zéé válasza L4mie (#41076) üzenetére


A Zéé
addikt

haverom az Avensisébe akart ilyent, meg most a Mazdájába is nézegette, de végül is az Ave asszem egy ilyen Dension egységet kapott, mert elvileg ez az androidos cuccli a fed.komp. adatokat nem tudja kiírni.

Just a simple Lineman...

(#41078) L4mie válasza A Zéé (#41077) üzenetére


L4mie
veterán

jaja ezt ajánlották toyo fórumon is, csak utána kéne járnom mi ez a küty. :D de végre egy jó leírás :R

Mondjuk persze hogy tetszenek az ilyen androidos csudák, mivel ettől mintha 10 évet fiatalodna a járgány, amúgy ahogy nézem ODB olvasóval kommunikál az androidos fejegység és akkor adatot is nyer online a gépről?
Kérdés, hogy milyen adatot.

De valszin olcsóbb, megbízhatóbb cuccli lesz a nyerő.
*baAAAAA ez drága :( 25k O.o :(

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41079) Mercutio_ válasza Lassú Víz (#41075) üzenetére


Mercutio_
félisten

Csak ki kell rúgatni magad és a végkielégítésből ami megmarad 1,5 év álláskeresés után azt a rengeteg pénzt be lehet fektetni ;)
Megjegyzem Studit most rakták ki, ő dúskál csak igazán a lében ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41080) Studi válasza Mercutio_ (#41079) üzenetére


Studi
addikt

Nem tudom téged honnan rúgtak ki, de nekem jó, ha fél évre kitart a végkielégítésem! :DDD Na jó, én nem is voltam veterán. :P Mármint a cégnél. :DD

(#41081) Mercutio_ válasza Studi (#41080) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mert te szórod a pénzt, én meg beosztom ;]

Nálam amúgy azzal indult a "buli", hogy eladogattam a Pentaxos cuccaimat, az majdnem fél évre fedezte a kiadásaimat, utána pedig elkezdtem felélni a megtakarításokat :(((

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41082) j.bravo válasza Mercutio_ (#41081) üzenetére


j.bravo
addikt

Na várj csak Merci, ez nálad most van, vagy pár éve volt?

Whatever.

(#41083) Mercutio_ válasza j.bravo (#41082) üzenetére


Mercutio_
félisten

Pár év, nem az volt életem fémpontya...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41084) A Zéé válasza L4mie (#41078) üzenetére


A Zéé
addikt

ezekre az androidos csodákra néztél már árat? Azok kb dupla annyiba vannak :)

Just a simple Lineman...

(#41085) L4mie válasza A Zéé (#41084) üzenetére


L4mie
veterán

értem én, de annyival többet is tudnak, simán arra hajtanék, ha vezérelhető lenne a kormányról és kiírná a kompjúter adatait.
de szerintem ez lesz az irány amit linkelték, szimpatikusok ezek a "CD tárak. " csak a tudáshoz képest picit drágánlom, főleg hogy kábelezni is kell.
na sebaj, most úgy is le vagyok égve :D /airsoft mp5 navy valakinek olcsóért? :)) /

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41086) Balinov válasza L4mie (#41076) üzenetére


Balinov
félisten

sztem ahoz az az extras OBD2-es blutyukos egyseg kene :U

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#41087) j.bravo


j.bravo
addikt

Urak, ha van ismerősötök aki szívesen elszegődne egy multihoz műszaki támogató mérnöknek (Technical Support), jelezze! (PÜ, email, aki tudja a számom az hívhat is)
Nem muszáj villanymérnöki diploma, de azért legyen fogalma az áramról, lévén megszakítók, kapcsolók, relék adják a termékpalettát. Angolul tudni jól kell. Jellemzően nem kell vevőkkel beszélni, illetve nem közvetlenül velük kell kommunikálni, hanem a sima ügyfélszolgákon keresztül. A fizu nem olyan jó mint egy szigorúan szakmai mérnöki munkánál, de egy banki vagy internet/telefon/stb szolgáltatós ügyfélszolinál jobb.

Whatever.

(#41088) rbalint88 válasza L4mie (#41085) üzenetére


rbalint88
addikt

hát ilyen kínai fost nehogy vegyél a kocsiba... vegyél densiont, az jó cucc és a honi ipart támogatod vele. viszont akkor már ne sajnáld a pénzt és bluetoothosat vegyél. ez rendesen fog működni, ugyanis gyári beszállítóként is dolgoznak, rendesen tesztelnek, nem csak a logót cserélgetik a szoftverben meg a burkolatot a hardveren. arról nem is beszélve, hogy valószínűleg a gyári rádióért kevésbé akarják feltörni a kocsit, mint ezért az androidos "csodáért"

(#41089) L4mie válasza rbalint88 (#41088) üzenetére


L4mie
veterán

jah, hogy ez magyar cuccli? O.o hmmm
BT-s mit tud pluszban?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41090) *Ropi* válasza L4mie (#41089) üzenetére


*Ropi*
félisten

Tudok kölcsönadni egy ELM317-et, ki tudod próbálni mit olvas ki és mit nem. Egyébként ha Androidos a telefonod azzal egyszerűbb kiolvasni. ;)

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#41091) Mercutio_ válasza j.bravo (#41087) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gyengeáramos vagyok, és régen is sz*r volt az angolom, mára meg.... :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41092) j.bravo válasza Mercutio_ (#41091) üzenetére


j.bravo
addikt

Háde'most nem annyira rossz helyed van, nem? Dobok PÜ-t.

Whatever.

(#41093) L4mie válasza *Ropi* (#41090) üzenetére


L4mie
veterán

háát éppen beszélem le magam az ilyen csidicsudi cuccli beépítéséről, bár KÜTYÜÜÜÜÜÜÜÜ!!!

ez a dension gateway szimpatikus, bár drágállom főleg a BT-s változatot, modnjuk magyar.... :S
ellenben, dícsérik a Yatour-t is, és fele ennyiért van....meh! fene tudja. :W

szóval egyenlőre TY-de nem élnék vele.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41094) Mercutio_ válasza j.bravo (#41092) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem, nem rossz, csak egyre jobban távolodom a végzettségtől.
Januártól már nem is IT-s cuccokkal foglalkozom, igaz más téren épp tapasztalatokat szerzek, szóval van jó oldala is az átszervezésnek.

Kis poén

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41095) rbalint88 válasza L4mie (#41089) üzenetére


rbalint88
addikt

bluetoothon tudod streamelni a zenét telefonról, plusz kihangosító. kormánytávvezérlő van a kocsiban vagy sima kormányos? amúgy a helyedben beraknék egy sima 1dines rádiót aztán viszontnézés. a fogyasztást lehet számolgatni a tankolásból, meg kell is, mert a fedkomp kb 10%-ot csal. a hatótáv is tök irreleváns, amint kigyullad a szegénységjelző, első kútra ki kell menni és tankolni, nem baszakodni vele. vw-nél jobb megoldás volt, hogy a műszerfalban a két óra között vagy a fordulatszámmérő aljában (régieknél, g3-malac passat korszak) volt a műszer. illetve a régiekben írt olajhőfokot is, ami szintén okosság, sajnáltam, hogy azt az újabbakból kivették. röviden: felesleges ráfeszülni a fedélzeti komputerre, mert keveset tud, de legalább pontatlan :D

a yatour egész addig lesz jó, amíg nem próbálsz ki egy densiont :) kütyüzés helyett meg vezetni kell.

[ Szerkesztve ]

(#41096) Studi válasza Mercutio_ (#41081) üzenetére


Studi
addikt

Mondjuk ez igaz. :U Soha nem tudtam félretenni, inkább többet költök, mint amennyi pénzem van, aztán messiásként várom a fizut. De most hó végén már nem jön... :(

Nekem is szerepel a vésztervben pár cucc eladása, de azért az még odébb van.

szerk: Jön az ingyen iGO! :R :)

[ Szerkesztve ]

(#41097) L4mie válasza rbalint88 (#41095) üzenetére


L4mie
veterán

ahh nem rakok bele 1 dinest, nem tetszenek, kell a hőmérséklet is e! meg a óra! :D
+ nem nagyon akarom szétbarmolni a középkonzolt, elvileg 2 év és adom el a járgányt szóval jobb a gyári tunningolt, vagy a teljesen konzolba passzentos egységes megoldás.

nah ha nyerek a lottót rakok bele desiont, vagy ha tudtok valami akciósat :) addig meg anyázok az fm-transmitterrel :S

első a nyárigumi. :S

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41098) t_a_m_a_s válasza L4mie (#41097) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

elvileg 2 év és adom el a járgányt

Én is négy évre vettem az enyémet, aztán kilenc éve van meg... Sosem tudhatod. Különben nem értelek, vettél egy autót ami kb az idők végezetéig autó marad, minek eladni két év múlva? Két évre ezeréves szittyót kell venni, nem fasza korollát...

Holnap majd jól beletépünk...

(#41099) cdl válasza rbalint88 (#41095) üzenetére


cdl
senior tag

Sziasztok.
Ha már előkerült ez a téma:
Spotifyt használnék telefonról bluetoothon keresztül autóban.
De sokkal halkabb a zene, mint rádiót vagy cd-t halgatva.
Erre van valami megoldás, mert így nem használható.

(#41100) rbalint88 válasza cdl (#41099) üzenetére


rbalint88
addikt

a nyilvánvaló megoldás, hogy fel kell hangosítani a telefont. ha nem iphone és nem adatkábelen kötöd össze a rádióval, akkor fel kell hangosítani, mert a telefon hangerőbeállítását használja előerősítéshez, így ha nem 100%-on van a hangerő, akkor a rádió hangereje is arányosan kevesebb lesz.

Furkoo: te meg ne legyél hülye, az eredetileg tervezett keret másfélszereséért vettél autót, ráadásul a piac egyik legjobb állapotú Corolláját, nehogy eladd! ha meg mindenképp, akkor szólj előtte, szerintem meg se kell hirdetned, valaki tágabb ismerősi körből tuti elviszi.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.