Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41451) Larry303


Larry303
addikt

Csak ėn nėzem ezt a horror meccset?
Alig vartam hogy annak suttyò mūllernek az arcara fagyjon a mosoly, erre 5:0 a fėlidõ

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#41452) Studi válasza Larry303 (#41451) üzenetére


Studi
addikt

Nincs Digim... :(

(#41453) Larry303 válasza Studi (#41452) üzenetére


Larry303
addikt

Nekem sincs, neten nezek minden meccset, oroszok hd ban streamelik

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#41454) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#41450) üzenetére


Mercutio_
félisten

Majd valahol ütközünk szerintem, élőben kell látnom, mer' rájöttem, hogy becsapósak ezek az órák fotókon, de érdekel :K
Vagy küldd el postán Dzsanának, ha vállalja és mondjon rá egy javítási árat, aztán ha OK utalom neki és vissza már jöhet hozzám a cucc, ha sok, akkor kifizetem a vissza postát :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41455) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#41454) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Szép óra egyébként, a kortársaihoz hasonlóan ez mén nem egy bufla nagy jószág, talán 38-39 mm, de lehet hogy kisebb. Igazi öltönyös darab, nálam részben ezért is rossz helyen van :)
Persze ezek a régi "vackok" kicsit olyanok mint a régi autó, igénylik a törődést...

Látom kezd beszippantani az órás világ, vigyázz, vigyázz... ;]

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#41456) forceberg válasza Larry303 (#41453) üzenetére


forceberg
veterán

Jó meccs volt! :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#41457) Larry303 válasza forceberg (#41456) üzenetére


Larry303
addikt

thomas müllert egy vascsővel ütném míg mozog...pedig rohadtul nem vagyok egy agressziv tipus :)

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#41458) forceberg válasza Larry303 (#41457) üzenetére


forceberg
veterán

:D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#41459) rbalint88


rbalint88
addikt

Szeretnék majd ilyen vén trotyi lenni, ha megérem: [link] :C

(#41460) *Ropi* válasza rbalint88 (#41459) üzenetére


*Ropi*
félisten

Látom, a Quiksilver szponzorálta a klipet... :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#41461) Mercutio_ válasza Larry303 (#41457) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ja, hogy fociról van szó? Aszittem box:DDD

t_a_m_a_s: Ellenállok a sötét erő hatalmának :D Bár ez a Rodina.... :U

rbalint88: Leszel, hamarabb, mint gondolnád :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41462) Real_Necro válasza Mercutio_ (#41461) üzenetére


Real_Necro
veterán

Még mindig azon a kópián agyalsz? :P

Egyébként most lett 2 új órád és már harmadikat keresel? :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41463) aleister


aleister
veterán

Mercutio:
Azzal a CASIO Beside BEM-506L-lel mi lett? Azóta is várom a beszámolódat. :)

Höhö. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41464) m3ss válasza Larry303 (#41457) üzenetére


m3ss
veterán

te se szereted? vmiert nekem is total unszimpatikus az az urge...foleg amikor 5-0-ra vezet a csapata :DD

kene vmi milc paromnak, 125 brutto korul ujan mit lehet kihozni? epl5, xa1? ezekhez hasonlo tudasu evf-es gepek milyen artol indulnak? es milyen neven futnak? :)
jo lenne ha vmi fix ekv 28-35 mm kozotti obival kijonne ennyibol. obikrol sincs fogalmam se, milyenekben gondolkodjak? auto iso Av modban mindket gepen jol hasznalhato, testreszabhato? magas ison, 3200 kornyeken van lenyeges kulonbseg a ket gep kozott?

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#41465) forceberg válasza m3ss (#41464) üzenetére


forceberg
veterán

Iszonyat ott van fejben a tag...

'Sajátmárkás' milc nem jó?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#41466) Real_Necro válasza m3ss (#41464) üzenetére


Real_Necro
veterán

NX mini? Bár Parci többet tud róla mesélni. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41467) m3ss válasza forceberg (#41465) üzenetére


m3ss
veterán

amugy ja...meg azert latszik pepen is a hozzaallas. 5-0-nal olyan vehemenciaval magyaraz a partvonalon, hogy elkepeszto...remelem milanoban is neztek a meccset, nalunk vezetes utan elindul az alibizes, setalgatas, hatrapasszolgatas.

vmi gyorsabb fokuszu jobb lenne. jomultkor kattintottam parat talan xf28 2.8 fujival, meg vmi evf nelkuli fuji vazzal, es sokkal gyorsabb volt azert mint eosm+22efm. na meg kivancsi vagyok olyra/fujira, vmi oka csak van h igy raporogtek a nepek... :DDD

necro: samsungokat meg annyira sem ismerem. valszeg az obikon fog mulni h melyik gyarto fele kellene elmenni...pl olynal egy 45 1.8 egesz jo aron van, az jo lenne egy ekv 35mm kornyeki fix obival. de ha fujira is van hasonlo alternativa, akkor inkabb legyen nagyobb a szenzor...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#41468) jjeahh válasza m3ss (#41467) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Most egy panástól biztos hülyén hangzik, de ha gyors af, evf olcsón, akkor panasonic g sorozat. Újan mondjuk csak a g6 van asszem, ami már canon 100d méretű, de ha esetleg használt is játszana, akkor a g3 kb. 35k, ez már viszonylag kicsi, + mellé pana 14mm vagy 20mm. Vagy Juszt kollégának újabban állandóan van eladó e-m5-öse 100k körül, legutóbb amit árult ha jól tudom kb. új volt, nem tudom meg van-e még neki. A pana g-k gyengébbek magas iso-n mint a fujik, de 3200-ig használhatóak sztem, az om-d valamivel jobb ebben, mondjuk az sem fuji szint, de cserébe van benne egy brutál vázstabi, ami fixekkel is műkszik, így statikus vagy kevésbé mozgó témára ritkábban kell iso-t emelni.
szerk: ha viszonylag olcsó portré fix is kell, akkor fuji fronton 60mm F2.8 makró asszem a legolcsóbb, pana-oly fronton sigma 60mm F2.8 vagy oly 45mm F1.8, a sigmával találsz a flickr-emen is pár full méretű "sample" képet.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#41469) Mercutio_ válasza aleister (#41463) üzenetére


Mercutio_
félisten

Épp tegnap volt rajtam, itt van pár makró-szerű kép, vagy ígértem valami beszámolót?

m3ss: Árulok egy Fuji 27/2.8-as obit, de nem tudom vázat kapsz-e alá a maradék pénzért :U Amúgy egy E-PL5 duplakit ha tudz szerezni klubtagságit amire még megvehető lejön 15% engedmény, a teleobit el tudod adni 30-35k között, a maradék pénzből vehetsz 20-as Pana fixet, vagy mittomén ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41470) Larry303 válasza forceberg (#41465) üzenetére


Larry303
addikt

mármint hogyan?
mert ha arra gondolsz, hogy elég, ha 1másodpercre mutatja azt az irritáló jól lakott óvodás idióta fejét a rendező, és a hátamon áll a szőr -ami ugye nincs- akkor igen, fejben iszonyat ott van a tag....

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#41471) Mercutio_


Mercutio_
félisten

höhö:)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41472) m3ss válasza jjeahh (#41468) üzenetére


m3ss
veterán

g3 tetszene, csak szenzorban kevesnek tunik...sokat lenne azert hasznalva magas ison, sotetben. eosm-nel rosszabb zajszintet nem akarok.
fujihoz milyen ekv 35mm kornyeki fix obik vannak? es mennyiert? epl5 is szenzorstabis?
meg azert jo lenne ha a fix obik nem 2.8-tol indulnanak, es jo kepuk lenne nyitva... :DDD azt hiszem a huszonparezres 22mm f2 efm-et nehez lesz tulszarnyalni :O

(#41469) Mercutio_ ja, ezert nezegetem az epl5-ot. eleg olcso lenne igy. emelt fenyerovel latni az lcd-t tuzo napon? mennyit bir igy az akkuja vajon?
pana 20 az 1.8? pedig multkor mar kerdeztem hogy melyik fixeket erdemes venni ebben a tartomanyban m43-ra...csak elfelejtettem mit mondtatok :)

14-42 az epl5 kitbol mennyiert megy el?

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#41473) Mercutio_ válasza m3ss (#41472) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nemtom, nekem az EVF nélküli PEN-ek nem annyira jönnek be, majd aki használ ilyet megírja.

Pana 20-as igen, F1.7, de az AF-je lassúcska a többihez képest, van még Oly 17/1.8, 25/1.8, 45/1.8, de ja a 20-onpárezres EOS obinak nincs versenytársa :N

14-42: 20-25k között

Közeli hostel+török kajázda udvarán a yard most kapcsolt le vagy 10-15 embert némi szaladgálást ordítozást követően ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41474) m3ss válasza Mercutio_ (#41473) üzenetére


m3ss
veterán

"14-42: 20-25k között"
hmm. igy kb ingyen lesz a vegen az epl5 :DDD tagsagi miatt vajon kit zargassak majd? szamlat adnak barmilyen nevre, vagy csak akinek a nevere szol a tagsagi? azert a fujis vonalnak meg utananezek...
epl5 rekesz elovalasztas modban auto iso jol parameterezheto? mert ez pl hasznalhatatlan volt eosmen. es fontos lenne.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#41475) Mercutio_ válasza m3ss (#41474) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mondjuk az irányjelzőn már megy az okoskodás, hogy mennyi az annyi, ha a teljes kit ára....de valahogy ezek az arcok sose invesztálják be a szükséges pénzt, csak más csalánjával verik....

Olympusokat nem ismerem, a középső nevem "PanAForewer" :DDD

Délutáni sörözésre nem ugrotok be? Van nálam Pana G3 és 20/1.7 II-es verzió.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41476) jjeahh válasza m3ss (#41472) üzenetére


jjeahh
nagyúr

E-pl5 szenzorstabis, de csak kéttengelyes, én a kéttengelyes-stabis olympusommal ekv 100mm obival kb. 1/15-1/20-as záridőket tudok kitartani biztosan, néha 1/10-et is, a stabi nélküli panával meg 1/40-et, max 1/30-at ritkán. A fuji 60mm F2.8-as de ahogy elnézem tesztek szerint nyitva sem rossz, a sigma 60-as meg szerintem ennyi pénzért egyenesen zseniális, lr-ban az élesség meg CA csúszkák amióta megvan fölöslegessé váltak. A pana 20-as F1.7-es fényerejű... A G3 mintha alacsony iso-n lenne butítva picit, magas iso-n a 60d-hez képest nem látok olyan nagy különbséget, szerintem egy fórumtalin vagy valahol kipróbálhatnád, valszeg az eos m-hez képest még elenyészőbb a különbség... persze lehet csak én látom így, dxo mást mutat :F Esetleg GM1? Fujira majd a kollégák megmondják milyen ekv 40 körüli fix van.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#41477) rbalint88 válasza m3ss (#41472) üzenetére


rbalint88
addikt

Pana 20/1,7: (ekv 40) használtan 60-70között van. Lassú az AF, de nyitva is borotvál a képe. Kell keresni egy olyan hibásat, mint az enyém, 20-ért (se), aztán akkor örülés van.
Oly 17/1,8: (ekv 34) használtan is elviszi az egész keretet kb.
Oly 17/2,8: (ekv 34) ha épp felbukkan, 30-40 között van, nagy belőle a szórás, kitobi és penge között bármi lehet, utóbbi a ritkább nyilván.
Pana 14/2,5: (ekv 28) mint az Oly 17/2,8, csak drágább 5-10ezerrel.
Sigma 19/2,8: (ekv 38) éles, gyors, de kurva ritka, újonnan ötvenpárezer.

Portréra Oly 45/1,8, Sigma 60/2,8.

MFT vázból e-pl5 a legjobb képminőség/Ft arányú gép. Ami alulértékelt még, az a GX1, G3, de az E-M5 is kezd nagyon jó áron lenni.

Szettben a Samu NX Mini verhetetlen áron van. Fujiból az egyetlen alternatívát jelentő obi a 27/2,8, ez ekv 40,5, 35mm környékén még a 23/1,4 van, de az megüti a teljes keretet.

ja, fórumtalira viszek GX1-et és 20/1,7-et, lehet próbálgatni.

[ Szerkesztve ]

(#41478) jjeahh válasza rbalint88 (#41477) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Na, ha a gx1-et kipróbálná, az eldöntené azt is sztem, hogy tetszik-e a g3, a dizájnon kívül kb +1 gomb, dönthető kisvaku gx1 javára, forgatható kijelző, evf g3 javára a különbség, minden másban szinte azonos a két gép.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#41479) L4mie


L4mie
veterán

[link] Gamerek figyelmébe :D

*ha valakinek lesz fölös DA-2 kulcsa szólhat :D :P

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41480) rbalint88 válasza jjeahh (#41478) üzenetére


rbalint88
addikt

G3 volt előtte ;) kicsit szebben is zajosodik a GX1, de óriási különbség nincs, egy E-PL5 körberöhögi képminőségben, csak a kezelése szánalmas számomra. Ha a GX1-ben lenne a sony szenzor, soha nem kellene jobb gép.

(#41481) m3ss válasza jjeahh (#41476) üzenetére


m3ss
veterán

ugy tunik a fuji mellett akkor csak a szenzormeret, meg az ezzel jaro elonyok szolnak...na meg az, hogy epl5-nel csunyabb kamerat meg nem lattam :DDD vagy legalabbis igy kepeken nezegetve ritka ronda. bar ez erdekel legkevesbe.

hmm igy amiket felsoroltatok, talan a pana 20 1.7 a legszimpibb+45 1.8...ezek a 2.8-as obik, koromnyi szenzorral ennyi penzert...nem hoznak lazba.
keresgelek vhol nyitva keszult portrekat az emlegetett ekv 35mm kornyeki obikkal, kivancsi vagyok mit produkalnak...

(#41478) jjeahh mercutio g3-at probaltam mar. az teljesen rendben van, de igy tul jo aron van az epl5, es azert ugy latom erezhetoen jobb a szenzor benne. de ha fix zaridonel kapcsolgatja az auto isot Av modban, akkor nem kell...

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#41482) Mercutio_ válasza rbalint88 (#41480) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én ugyanezt mondom G3-mal, na jó meg kukucska-szenzor,hogy ne kézzel kelljen váltani LCD /EVF között.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41483) aleister válasza Mercutio_ (#41469) üzenetére


aleister
veterán

Igen. :)

Anno amikor kérdeztem, még nem jött meg az óra, így abban maradtunk, hogy visszatérünk rá. esetleg a viselés közben tudsz róla képet küldeni? Csak hogy lássam mekkora az óra maga. Elég vékony csuklóm van...hülyén nézne ki rajta egy böszöm nagy cucc. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41484) jjeahh válasza m3ss (#41481) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én pedig kvára elviselném az e-pl5 dizájnját a g3-on, mert az tényleg nem szép :DDD De ez ízlés kérdése... Ezt a körömnyi szenzor dolgot nem értem, ff-hez képest oké, de a canon aps-c-hez képest a 16mp mft szenzorok nem igazán maradnak el semmiben.

Mercutio_: hátha a g7 egy pici fém evf-es gép lesz olcsóért... a remény hal meg utoljára :DDD

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#41485) Mercutio_ válasza aleister (#41483) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez egy érdekes dolog, nekem jobban tetszik / kényelmesebb az MDV-106 ami nagyobb, de hajlékony műanyag szíja van, az 506-os merev bőr szíjának vége nekem rossz helyre esik, persze szijat cserélni nem nagy cucc, a 22mm-es szélesség pedig elég gyakori.
Hétvégén ha nem felejtem el csinálok képet.

jjeeaahh : E-M5 II majd ha 2 Parci lesz ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41486) aleister válasza Mercutio_ (#41485) üzenetére


aleister
veterán

:R

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41487) rbalint88 válasza Mercutio_ (#41482) üzenetére


rbalint88
addikt

G3-at szerettem, de ha már nagyobb gép, akkor GH3 ;) 12-35 és 35-100 f,8 zoomokkal, mellé másodgépnek megmarad a GX1+20/1,7 és kész.

(#41488) *Ropi* válasza aleister (#41483) üzenetére


*Ropi*
félisten

Röptében a "viselés közben"-t "vizelés közben"-nek olvastam: majdnem leköptem a monitort a röhögéstől... :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#41489) Freddy76 válasza m3ss (#41474) üzenetére


Freddy76
addikt

M4/3 topikban fognak segíteni klubkártya-ügyben, de csak annak a nevére állítanak ki számlát, akire regisztrálták a kártyát kiváltáskor.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#41490) Studi válasza m3ss (#41481) üzenetére


Studi
addikt

Számlaigény kicsit megöli a játékot sajnos. Az alap tippem egy E-M5 lenne használtan, egy sima 14-42R kitobival ebben az ársávban. De újonnan ez még jóval drágább.
Milyen obik kellenek amúgy első körben? Ez szokta meghatározni azt, hogy milyen váz fér bele. A PL5 kezelése valóban kompromisszumos, a PL7 már sokkal jobban sikerült. De az megint drága.
A dupla kitobi kell amúgy? A 20-as, 45-ös számlásan megintcsak bitang drága lesz sajnos. :(

(#41491) m3ss válasza jjeahh (#41484) üzenetére


m3ss
veterán

"Ezt a körömnyi szenzor dolgot nem értem, ff-hez képest oké, de a canon aps-c-hez képest a 16mp mft szenzorok nem igazán maradnak el semmiben."
azert hattermosasban is van egy kis kulonbseg, ha mondjuk f2 apsc vs f2.8 m43-at nezunk...en most az eosm-hez hasonlitgatom ezeket. meg sotetben plusz 1 stop sem elhanyagolhato zajban.

viszont pana 20 1.7 tok jonak tunik nyitva. tetszik.

"Nemrég próbálgattam a canon 50mm 1.4 usm-et, na azért az obiért nem adnék többet, mint a sigmáért, mert hiába az F1.4, ha semmilyen rekeszértéken nem hozza azt, amit a sigma nyitva"
azert rekeszelve eleg eles :) es 1.8-on mar hasznalhatoan eles, portrera siman. meg tavolra sem vallalhatatlan sztem, ez pl pont 1.8-as rekesz. es (tobbszor >D) kalibraltatva legalabb megbizhato. dslrnel ez az elso szempont :P nincs sok jobb alternativa canonnal 50mm-re. 3+ sigma 50 1.4 ex dg hsm-et probaltam elmult honapokban...mindegyikkel volt vmi baj. apsc-re en se vennek mondjuk, ott a 85 is. apsc-n mind2 tul hosszu altalanos obinak, akkor mar mind1 h 50 v 85 :DDD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#41492) Studi válasza *Ropi* (#41488) üzenetére


Studi
addikt

Milyen szép kompozíció lenne: mobilos képen a bal alsó harmadolóban a karóra, jobb felsőben a karó vége van. Ezt még valami jó kis instagrammos effektel megbolondítani... :DDD

(#41493) aleister válasza *Ropi* (#41488) üzenetére


aleister
veterán

Ez -hozzátenném- szintén egy fontos szempont. Nem jó, ha egy parabolaantenna méretű valami kerül a sugár útjába. :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41494) jjeahh válasza m3ss (#41491) üzenetére


jjeahh
nagyúr

amúgy van egy ilyen, szokták ajánlani páran, e-pl5-öt is ki lehet próbálni elvileg

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#41495) *Ropi* válasza aleister (#41493) üzenetére


*Ropi*
félisten

"Hogyan gyártsunk ideológiát az eszmék alá?" c. rovatunkat láthatták. :DDD

(#41492) Studi: Szelfibot más értelmezésben. :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#41496) m3ss válasza Studi (#41490) üzenetére


m3ss
veterán

mennyiert tudom kivaltani a tagsagit?
nem kell 1 kitobi se. vmi ekv 28-50mm kozotti fix obi lesz hozza most sztem. mind1 milyen, csak karcoljon nyitva, lehetoleg ne 2.8-tol induljon, es olcso legyen :DDD
az se baj ha minel nagyob latoszog, hogy kesobb 45 1.8 passzoljon hozza...
kezeles nem erdekel, csak auto isoban be lehessen allitani Av modban hogy pl 1/60, 1/125 1/250-on emeljen isot...

"A 20-as, 45-ös számlásan megintcsak bitang drága lesz sajnos. :("
akkor csak vaz lesz uj. es porognek ezek az obik? talalok 20 1.7-et 60-70 kozott most tobbet is?
nincs vkinek ilyen obija? megneznem mennyire lassu az af..

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#41497) rbalint88 válasza m3ss (#41496) üzenetére


rbalint88
addikt

ha jössz este sörözni, oda tudom adni GX1-gyel együtt pár napra próbálgatni.

(#41498) Mercutio_ válasza m3ss (#41496) üzenetére


Mercutio_
félisten

Többet nem biztos, jön a jó idő és most ébrednek az emberek, hogy jó lenne a fényerős fix,. de szerintem ha beírod az irányjelzős m4/3 adok-veszekbe, hogy mit keresel, akinek van eladó ár, állapot, esetleges gari megjelölésével keressen mailben lehet kapsz pár ajánlatot.

Nálam is lesz egy 20-as fix (nem eladó!) pózolni meg hozd magaddal szöszit ;]

Ja, ha már eladás, van felesleges 2,5 komplett PC-m, akár "gamer" használatra is alkalmas több komponens, valakinek valami? (mITX 1150-es lap, msata SSD, mini házak, moduláris normál ATX táp)

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41499) m3ss válasza rbalint88 (#41497) üzenetére


m3ss
veterán

azt el is felejtettem megkerdezni, te 20mm-es obidnak mi baja van?
mondjuk kepeket kellene csinalnom ezerrel, kocsival is haladni kellene :DDD, kicsit meg is faztam, de par sor belefer :D
koszi, sztem elvinni nem akarom, de majd mercutiot megkerem h vmi szexi haspoloban jojjon es pozolgasson nekem par kep erejeig ;] :DDD
epl5-ot nem tud hozni senki?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#41500) Mercutio_ válasza m3ss (#41499) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az a kábelkáosz :Y a tied még NA széria?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.