Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40701) rbalint88


rbalint88
addikt

(#40702) Real_Necro válasza rbalint88 (#40701) üzenetére


Real_Necro
veterán

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40703) L4mie válasza spanyoll (#40698) üzenetére


L4mie
veterán

@slanyop: /köhjöm köhöm/

érthető, nemes gesztus.
Így mi lesz a neved?

Hmm ezt én is megtehetném, mert anyámék nevét nem viszi senki, bár nekem meg tök mindegy melyik tucatnév van a szintén tucat keresztnevem előtt :D szabó vagy horváth tökmindegy :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40704) Freddy76 válasza spanyoll (#40698) üzenetére


Freddy76
addikt

Arra azért készülj fel, hogy eszelős ultra-extra-szuperszopás lesz. Úgy fogod érezni magad, mint Michelle Wild, amikor Rocco két kézzel tolta rá a fejét koppanásig a pélóra.

Bármi régi dolgod kelleni fog, bank, bizonyítvány, hiteltörténet, akármi, mindenhol ott lesz a régi neved. És mindenhol ott lesz egy alulképzett, alulfizetett ügyintéző, aki nem fogja megérteni, hogy mi a fene az a névváltoztatás. Sírni fogsz a tehetetlen dühtől, amikor a bankban a nyolcadik ügyintéző vakarja a fejét, és nem tudja átírni a neved a számlán, vagy az iskolád tanulmányi osztályán közlik, hogy márpedig ők bizonyítványon utólag a nevet átírni nem tudják.

Ez már nem szopás, ez több annál.

Ha mégis belevágsz, tedd mielőbb. Minél fiatalabb vagy, annál jobb. Ahogy mész előre időben, egyre több ügyed lesz, egyre több helyen leszel nyilvántartva, egyre több lesz a probléma.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#40705) #40935168 válasza L4mie (#40703) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nálam meg Tóth az anyám, szóval .. :))
Amúgy tényleg nemes gesztus - és tényleg plusszegy Freddy-nek.. Még az informatikai adatbázisok sincsenek erre felkészítve, hogy a nevet átírja az ember, szerintem. Ilyenkor úgy kellene történnie, hogy előbb papíron eltemetik spanyollt, majd kap egy új anyakönyvi kivonatot, rajta az új nevével már. :D (Szigorúan papíron, mert szeretjük slanyopot) ;) és akkor ugyanaz a fizikai test "születik újra" a mátrixban :D

[ Szerkesztve ]

(#40706) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Egy kis Brie?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40707) Byk01 válasza Freddy76 (#40704) üzenetére


Byk01
senior tag

Ez már nem szopás, ez több annál.

Ez már nem szopás, ez több: anál :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#40708) spanyoll válasza Freddy76 (#40704) üzenetére


spanyoll
addikt

Készen állok rá, más választásom nincs. Elhatároztam magam, hát kibírom. Többet ér nekem ez az egész annál, mintsem kihagyjam ezt a lépést. Drága imádott nagyapám arca, amikor közöltem vele nemrég, hogy elhatároztam magam és végleges a döntésem: priceless és megér minden szopást, 6 roccofaszt is akár.
Mod: Főleg ha belegondolok, hogy az mekkora szopás volt, amikor a drága nagyapám szembesült azzal x év után, hogy biza nem lesz fia és az egyetlen lánya nem viszi tovább a nevet. Az mekkora szopás volt, amikor azzal szembesült, hogy a hőn szeretett unokájának - akire fiaként tekint kimondatlanul is - az apja egy alkoholista tróger, és az egyetlen jó dolog amit tőle kaphat az az, ha eltűnik az életéből (amit hálisten meg is tett). És végül az mekkora szopás, hogy hiába vagy már idős, hiába pihennél le, önkéntesen úgy döntöttél, hogy az unokád apja leszel apja helyett, mivel senki nincs aki férfiként értékeket adjon át neki és akármilyen fárasztó vagy szívás alkalmanként, minden perce megéri számára mégis.
Ezek után egy percig is érdekel, ha Blondie, a 80 IQ-s telefonoskisasszony minden egyet értetlenkedésével egy szöget belever a koporsómba kb? Nem, mert akkor arra a sacc 18 évre gondolok, amit tőle kaptam (és anno nem értékeltem annyira mint most), és szépen elmegyarázom blondienak, hogy bizony én nem kovács vagyok, kéretik megérteni.
@Furkoo: Kovács kuka, az új pedig a Panker.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#40709) L4mie válasza spanyoll (#40708) üzenetére


L4mie
veterán

@spanyoll: Na az egyedi az fix.

Sok sikert, kíváncsi vagyok hogy fog menni, remélem gördülékenyen.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40710) Freddy76 válasza spanyoll (#40708) üzenetére


Freddy76
addikt

Megértem az indokaidat, de azért készülj fel :DDD . És vágj bele mielőbb, mielőtt még diplomát szereznél. Utána négyzetre emelődik a szopás mennyisége. Az már gang bang. Bukkake befejezéssel.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#40711) spanyoll válasza Freddy76 (#40710) üzenetére


spanyoll
addikt

Tehat egy leanyalom. Ertem.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#40712) t_a_m_a_s válasza spanyoll (#40708) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Spanyoll, most nagyot nőttél a szememben, respekt! Persze eddig sem volt bajom veled, miért is lett volna, de az egy nagyon szép gesztus az öreged felé, minden tiszteletem a tiéd amiért ezt bevállalod, végigjátszod.

Holnap majd jól beletépünk...

(#40713) Chapel válasza Freddy76 (#40710) üzenetére


Chapel
addikt

Érdekes, hogy minden nehézséget a szex egyik módozatával érzékeltetsz. Hatásos :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#40714) *Ropi* válasza Chapel (#40713) üzenetére


*Ropi*
félisten

Persze: egy alapvetően jó dolgot így elb*ccni... :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#40715) Mercutio_ válasza Chapel (#40713) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem már készül az éves casting találkozóra :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40716) Chapel


Chapel
addikt

A cikk utolsó előtti mondatában tessék keresni az elírást...vagy direkt a fene tudja :U

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#40717) L4mie válasza t_a_m_a_s (#40712) üzenetére


L4mie
veterán

Jaja enyémben is legalább 10 centit nőtt,
így már van vagy 165cm :D
:R

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40718) Balinov válasza spanyoll (#40708) üzenetére


Balinov
félisten

Minden elismeresem. A gesztusert, meg az eltokeltsegert. :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#40719) aleister válasza t_a_m_a_s (#40712) üzenetére


aleister
veterán

Bullshit az egész! Csak azért csinálta, mert unta, hogy minden 3. ember Kovács. ;]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#40720) t_a_m_a_s válasza aleister (#40719) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ali te annyira jófej vagy... Itt a sztori, mindenki a könnyivel küzd meghatódottsággal, te meg jössz, és szaros gumicsizmával taposol a lelkünkbe... :DDD ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#40721) L4mie


L4mie
veterán

ppl! nem tudom mennyire szabályos, de nem linkelek, csak szólok, hogy eladom az airsoft mp5 navy-m meg az L96 sniperem, ha valakit érdekel Ti kaptok photós kedvezményt az árból ;)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40722) Studi válasza L4mie (#40721) üzenetére


Studi
addikt

Macskára mennyire ajánlod? ;]

(#40723) aleister válasza t_a_m_a_s (#40720) üzenetére


aleister
veterán

:)
Igen, okleves myth fukR vagyok. :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#40724) L4mie válasza Studi (#40722) üzenetére


L4mie
veterán

macskára, bármiféle állatra tilos vele lőni.
de inkább ezzel lőjjél rá mint egy légpuskával, fáj neki, de ha nem szemen lövöd nem okoz csak ilyeneket

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40725) Freddy76 válasza L4mie (#40724) üzenetére


Freddy76
addikt

A kocsi fényezését felsérti? Első emeleti ablakból az utca túloldalán (kb. 13-15 méterre) lévő autó tetején fekvő macskát ki lehet vele lőni?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#40726) Chapel válasza Freddy76 (#40725) üzenetére


Chapel
addikt

Lehet valamit kihagytam, de poén, ugye..?

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#40727) Freddy76 válasza Chapel (#40726) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem teljesen. Utcán parkolok, és egy rohadt dög minden második este a kocsimon alszik. Amikor egy fontos találkozó előtt lemosom a kocsit (ami fekete), majd másnap reggel pici talpacskák mocskos nyomai vannak rajta, akkor úgy gondolom, hogy komoly. Amikor a fényezésen lévő karomnyomokra nézek, akkor is komoly.

Meg nem ölnék macskát, és meg sem sebesítenék, de ha egy ilyen airsoft buziság alkalmas arra, hogy új fekhely keresésére késztessem, és ebből a dögnek kára sem származna (azon túl persze, hogy picit fájna a segge utána), akkor elgondolkoznék rajta.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#40728) L4mie válasza Freddy76 (#40727) üzenetére


L4mie
veterán

most erre vagy nem nyomtam okét vagy törlődött,
lényeg, hogy bántani tudod, megölni vele nem, de baromira nem ajánlom, hogy utcára lövöldözz ilyennel, meglátják és jön rád a TEK + tényleg arra járó kölköt eltalálsz kiviszi a szemét etc.
persze tudom vigyáznál.

amúgy biztos, hogy elhajtaná a macskát, de a kocsit is megsértheti ha puhább ott a lemez még be is nyomja picit, mint amikor potyog rá a dió vagy ilyesmi.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40729) madgie válasza Freddy76 (#40727) üzenetére


madgie
titán

Nincs valami olyan szag, amit utál a macska? Mittomén anyámkínnyagyökér tartalmú karosszériakence?

(#40730) aleister válasza madgie (#40729) üzenetére


aleister
veterán

Végig kell dörgölni egy görénnyel a kasznit osz' jóidő. :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#40731) Freddy76 válasza L4mie (#40728) üzenetére


Freddy76
addikt

Csak éjszaka alszik ott a dög, amikor senki nincs az utcán. De hipotetikus a felvetés, egy kilométeres sugarú körben egy volt és egy jelenlegi miniszterelnök, pár nagykövet (köztük egy USA és egy Japán), meg pár közjogi méltóság lakik, nem biztos, hogy éjjel az ablakból kellene távcsöves puskából kifele célozgatni :DDD

Mire el tudnám magyarázni, hogy az airsoft, és csak a kocsi tetején alvó macskákat ijesztgetem, már késő lenne...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#40732) L4mie válasza Freddy76 (#40731) üzenetére


L4mie
veterán

jaja inkább valami macskariasztószaggal kend be amit ember nem érez :P

Nem tudnád elmagyarázni szerintem :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40733) *Ropi*


*Ropi*
félisten

"LOL".

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#40734) Freddy76


Freddy76
addikt

Képzeljétek, ma megnéztem az M1 déli híradóját. Soha ne kövessétek a példámat. Borzalmas. Nagyjából:
1. A gazdaság hasít. Beruházás befektetést követ. A válságnak vége, vezető állam vagyunk, vonzó célpont.
2. A jólét óriási. Gyerekek ingyen étkeznek, ilyen egész Európában nincs. Új egészségügyi intézmények nyílnak, ami világszínvonalú.
3. Az állam szervezetét és gazdaságpolitikáját követendő példának tekintik mindenhol.
4. A brókerek szemetek, és elmúltnyolcév, meg gyurcsány, de most mindenkit kártalanítunk, és ennek vége.
5. Amerikában a rendőrök ártatlan emberekre lőnek állandóan.
6. Amerikában a zemberek nagy része nem kap egészségügyi ellátást.
7. Amerikában szar az idő.

Végül jött egy bájos hölgy, aki képtelen egyenesen állni, normálisan a kamerába nézni, állandóan billeg egyik lábáról a másikra, akadozva beszél, az öööö betű halmozása mondatonként többször előfordul, emellett képtelen egy két szónál hosszabb mondatot folyékonyan elmondani. Ő időjárásjelentő, mert oda ezek a képességek nem kellenek.

Erre nem tudok mit mondani. Komolyan, van, aki ezt beveszi? És mennyiért adják a nevüket ún. szakemberek ehhez a nívótlan szarhoz?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#40735) Chapel válasza Freddy76 (#40734) üzenetére


Chapel
addikt

Egerben vagyunk asszonnyal, hosszú hétvégés pihenés.
A hotelben van vagy 10 csatorna aminek a fele közszolgálati. Na most tudni kell, hogy nincs tv előfizetésünk, nem nézünk tv-t, én személy szerint vagy 10 -12 éve legalább, de ledöbbentem mi megy itt.
Megszámoltuk, az M1 esti híradójának, az első 10 percében (eddig bírtam) a noname fiatal, tapasztalatlan, tehetségtelen bemondó kb. 8-10-szer akadt bele 1-1 mondatba.

Kérdem én: hogy az úristenbe kerülnek ezek képernyőre??
80 milliárd...

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#40736) L4mie válasza Freddy76 (#40734) üzenetére


L4mie
veterán

[link]

+
[link]

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40737) Real_Necro válasza Freddy76 (#40725) üzenetére


Real_Necro
veterán

Garázs? :))

Egyébként vigyél a macskának ki tejet meg valami pihepuha plüss takarót és tedd/terítsd rá a szomszéd kocsi motorháztetőjére. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40738) Chapel


Chapel
addikt

Skacok, nektek mennek a privátok? Én egy ideje nem tudok küldeni, a lista bejön, de ha névre kattintok akkor 404 jön be...ja és mindegy, hogy 1 vagy 3000 levelem van az illetővel... :F

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#40739) L4mie válasza Chapel (#40738) üzenetére


L4mie
veterán

ment pm :D
de nem fogod látni, küldeni lehet :)
nekem is 404.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40740) aleister válasza Chapel (#40738) üzenetére


aleister
veterán

Ugyanez van nálam is sajna.
Pont a legjobbkor. :U

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#40741) Chapel válasza L4mie (#40739) üzenetére


Chapel
addikt

Na, történt valami mert most magát a listát sem nyitja meg és 503 :D

Fizik: Na, ennek örülök...és mi az a "HA" amúgy? :)

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#40742) fi:zi'k válasza Chapel (#40738) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

HA alól megy.
Egy adatbázis összecsinálta magát.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#40743) Studi válasza Chapel (#40741) üzenetére


Studi
addikt

HA ;)

(#40744) Mercutio_ válasza aleister (#40719) üzenetére


Mercutio_
félisten

És tudja, és tudja!!!!négy!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40745) Novics válasza Real_Necro (#40737) üzenetére


Novics
senior tag

Nem rossz elképzelés, de egy nem ott, és nem akkor fog feküdni, amikor te akarod. Dafke nem! Kiraktam egy pihepuhan kibelel dobozt az ajtó elé, hogy Görényke oda tudjan feküdni, amikor télen ki van zárva, de inkább mellette kuporgott a mínuszokban a lábtörlőn. Viszont a minap egy üres dobozt leraktam a földre, és kis túlzással mire megfordultam, már benne volt.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#40746) JohnyBlue válasza Freddy76 (#40725) üzenetére


JohnyBlue
őstag

A macska ellen nincsen megfelelő védekezési mód. Orsyca bordó ótója tisztamerő macskatappancs nyom és karmolás...

Ha az én "autómat" venné célba egy ilyen fázós jószág akkor tuti, hogy egy autótakarót húznék rá minden este.... (tudom hogy szocis ;] )

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#40747) Real_Necro válasza JohnyBlue (#40746) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szerintem Freddy-t ez zavarja: :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40748) zolka78 válasza Real_Necro (#40747) üzenetére


zolka78
senior tag

Spanyoll, én vagyok az ellenszavazat aleisterrel együtt. Nem látom értelmét az ilyen cselekedetnek. Ezzel is úgy vagyok, hogy nem a ruha teszi az embert, ahigyan nem is a név teszi az embert. Persze csöves ruciban is szar, meg orsós aladár névvel is szar. De nagyapád érdemei, tettei nem lesznek ezáltal többek. Semmit nem teszel azzal hozzá, hogy felveszed a nevét. Az ilyet akkor tudnám megérteni, ha esetleg egy nemesi származásról lenne szó, vagy esetleg egy külföldi névről, esetleg betelepülés miatt, éa azt akarod, hogy az ősiség megmaradjon. Mondom ezt minden ellenszenv nélkűl. Sok sikert.

Freddy, a cicák a citrus félék szagát bem bírják. Bár lehet a tek nem ránt be mint az airsoftnál, de az orvisokat lehet kihívják ha este kenegeted a kocsi tetőt citrommal.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#40749) Studi válasza JohnyBlue (#40746) üzenetére


Studi
addikt

Na jó, de ha az utcán parkolsz, akkor naponta kell új takarót venned. :DDD

Freddy: valamivel más autókhoz kell csalogatni a macskákat. Mondjuk macskagyökér? Azért megőrülnek, de tényleg. Szerezni kell, és más autójához rejteni valahogy. :DDD

(#40750) aleister válasza zolka78 (#40748) üzenetére


aleister
veterán

Kis pontosítás...én nem vagyok ellenszavazat. Csak előttem egy poént. :)

Amikor ilyen fene nagy egymásfaszátszopkodás van -még ha jogos is- valahogy előtör belőlem a KÁOOOOSZ. Meg különben is... helyre kell rakni a Világegyetem egyensúlyát a sok nyál után egy odamondással.
Szóval érted na! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.