Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40351) Real_Necro válasza Freddy76 (#40349) üzenetére


Real_Necro
veterán

Erre gondolsz?

Ez genyóbb: [link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40352) aleister válasza Freddy76 (#40349) üzenetére


aleister
veterán

Láttam azt is. Igen, ott kicsit más a helyzet. Van erre egy filmes szakszó, de most nem jut az eszembe. Tudod az ilyen tipikus, egy pillanatra bevillanó, sokkoló snitt, amit ráadásul hangos (általában mély) hanghatás is erősít.
Ez iq hányadostól függetlenül kicsinál bárkit.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#40353) Real_Necro válasza Real_Necro (#40351) üzenetére


Real_Necro
veterán

Japánok szerintem kreatívabbak szivatás terén: [link] :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40354) Balinov válasza Real_Necro (#40353) üzenetére


Balinov
félisten

Azert ezek a lengyel sracok sem ma kezdtek az ipart :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#40355) L4mie válasza Balinov (#40354) üzenetére


L4mie
veterán

én azt nem értem, hogy akiket megszívatnak azok hogyan engedélyezik,
Pl., a zombis metrós cuccal megszívatnának akkor biztos ököllel mennék neki annak aki kiatlálta, vagy kurvasok pénzzel le lehetne csillapítani a haragom.
De nem véletlen, hogy főleg nőket szivatnak, azon agyalok, hogy mikor lesz az hogy egy mondjuk egy pisztollyal futkosós biztonságiőrt próbálnak éppen beszívatni egy hasonlóval és kapnak pár golyót.

vagy csak elég egy tökösebbet és pár ütést kapnak be az is szép lenne.,

[link]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40356) Balinov válasza L4mie (#40355) üzenetére


Balinov
félisten

en annal a metrosnal konkretan addig rugdtaltam volna oket, amig mozog es lelegzik, viszont nezni kurvajo! :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#40357) Real_Necro válasza L4mie (#40355) üzenetére


Real_Necro
veterán

A késrántós azért durva.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40358) aleister válasza Balinov (#40354) üzenetére


aleister
veterán

Na erre a kutyás-pókosra hivatkoztam párral lejjebb. Nagyon fun. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#40359) L4mie válasza Real_Necro (#40357) üzenetére


L4mie
veterán

kaptak pisztolyt is, de nem is értem mit várnak...idióták.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40360) Balinov válasza aleister (#40358) üzenetére


Balinov
félisten

tudom, en is arra gondoltam, azert is linkeltem :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#40361) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Freddy: Vélemény? Egy jó kis pör? ;]

"Az elállás joga:

Az elállás joga távollévők között /csak csomagküldés esetén!/:45/2014.Kormányrendelet/

A vevőt megilleti, internetes vásárlás esetén, a vásárlástól számított 14 munkanapon belüli, indokolás nélküli elállási jog. A megrendelő az elállás jogát attól a naptól kezdve gyakorolhatja, amikor az árut átvette. Az értékesítő köteles a megrendelő által visszaküldött termékért vásárláskor kifizetett összeget haladéktalanul, de legkésőbb az elállást követő harminc napon belül visszatéríteni. Csak a számla, a termék és a csomagolás hiánytalan megléte esetén érvényes! Az elállással kapcsolatos költségek a vásárlót terhelik! Az eladó követelheti az áru nem rendeltetésszerű használatából eredő kárának megtérítését. Ha az elállási jog alapján visszaszállított áru nincs kifogástalan, újra eladható állapotban, akkor a megrendelő kártérítésre kötelezett, amennyiben az áru állapotának romlását, tönkremenését, vagy visszaadásának másmilyen ellehetetlenülését szándékosan vagy hanyagságból idézte elő.

A SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM MINŐSÜL WEBES VÁSÁRLÁSNAK!

Ebben az esetben 14 napon belül levásárolhatja a vételárat! / Bár már régen nincs ilyen törvény, de mi ezzel szeretnénk könnyebbé tenni a vásárlást!/"

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40362) Lassú Víz válasza L4mie (#40355) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Erre gondoltál?

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#40363) Real_Necro válasza Lassú Víz (#40362) üzenetére


Real_Necro
veterán

Azt írják fake

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40364) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Órabuzik!!! :)

Igaz, mind ruszki, de akkor is... Aztak*rva...

Holnap majd jól beletépünk...

(#40365) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#40364) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egy tríciumos órát azért elfogadnék. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40366) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Melyikőtök szeretne szakmát váltani? :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40367) #40935168


#40935168
törölt tag

The Mirrorless Party 2015 :C :C :C
Vége nagyon jó :D

(#40368) fi:zi'k válasza Real_Necro (#40365) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én is olyanra vadászok. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#40369) L4mie válasza Lassú Víz (#40362) üzenetére


L4mie
veterán

höhö, nem az általam linkeltben is előkerül egy pisztoly.
de itt még nem is volt nagy szívatás, ha nem fake, szóval az ilyent nem bántanám, de van ami triggereli a bicskát a zsebemben.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40370) TayRol válasza Mercutio_ (#40361) üzenetére


TayRol
veterán

A kormányrendeletben nem ez van.

(#40371) Mercutio_ válasza TayRol (#40370) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tudom, ezért linkeltem be, hogy milyen kis genya módszerekkel próbálkoznak.

A másik trükk állítólag, hogy a számlán és garipapíron nincs nyoma a webes rendelésnek, illetve a kiértesítés szerintük nem minősül szerződésnek, csak az üzletben aláírt papír.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40372) #40935168


#40935168
törölt tag

Urak, megmaradt a Nikon szettembol a Hoya Pro1 Digital CPL filterem, slim. Ujszeru allapot, 4 napig hasznaltam mindossze. Tokjaban, szivacsokkal, mindenestul, fullosan. Abszolut makulatlan allapot es a jarasa is ujszeru, semmi szorulas.

Akinek jo lehet, szoljon (privi). 82mm-es. Thx.

[ Szerkesztve ]

(#40373) Mercutio_ válasza #40935168 (#40372) üzenetére


Mercutio_
félisten

Rendeljek egy 37-82 step-up-ot?:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40374) Real_Necro válasza #40935168 (#40372) üzenetére


Real_Necro
veterán

Adok érte egy 10-est, csak ne csavard le az aljáról a Tami 24-70-et. ;] ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40375) fi:zi'k válasza #40935168 (#40372) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekem jó, mindjárt küldöm a címet, hogy hova postázd. :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#40376) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Az index kezdőoldalról... :(

Holnap majd jól beletépünk...

(#40377) #40935168


#40935168
törölt tag

Erdő mélyén jó a kedv, ott lakik a barna medv :D

Amúgy tényleg ultramaku állapotú, szóval vegyevigye, akinek jól jöhet valamire :)

(#40378) rbalint88


rbalint88
addikt

(#40379) Novics


Novics
senior tag

Bringás arcok!

Valamiért a "szaktopikban" levegőnek néznek. A meghajlított váz helyett vettem egy újat. Nem volt már türelmem tovább keresni, egy új Csepel Royal lett. Olvastam róla hideget-meleget. Az tuti, hogy a festés könnyen lepattan, meg a nyeregcsőváz vége is eldeformálódott, de remélhetőleg más gond nem lesz már vele. A szaki azt mondta, hogy úgy néz ki mindent át lehet pakolni majd a régi vázról, csak az első váltó a kérdéses, mert annak külön konzol volt kialakítva, a Csepszi meg ilyen nincsen. Aztán ha már ezt-azt cserélni kell rajta, akkor talán át is lehetne alakíttatni SS-re, vagy agyváltósra. Nagy dombra nem nagyon szoktam tekerni, egyedül a "kellemes" északi széllel szoktam szenvedni, ezért az agyváltó kényelmesebb lenne, viszont egy jól eltalált áttételű egysebis is elég lenne valószínűleg. Viszont akkor neki kell állnom biznyicelni, amiben kb olyan jó vagyok, mint madgie. :W A 105-ös szettet nem kéne elkótyavetyélni...

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#40380) spanyoll válasza Novics (#40379) üzenetére


spanyoll
addikt

A legtöbb szaktopik lakói szarnak arra, ha ísz (vagy csak én vagyok virtuálisan büdös).
Én is filóztam most SS-re alakításon, de letettem róla. Váltó (ezer éves, elnyűhetetlen) elfér rajta, max nem kapcsolgatom. Túl sok plusz költség lenne azért nekem, azt meg inkább költöm másra.
Amúgy mi a kérdés? Az, hogy legyen-e SS belőle vagy sem, vagy mi?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#40381) rbalint88 válasza Novics (#40379) üzenetére


rbalint88
addikt

egy tányér előre, hátul megmarad a váltó, minden szép, minden jó. nekem is ez a terv. 1x8, 1x9 bőven király, pedig én dombon lakom :) Igaz, a 45-16-tal is majdnem feljöttem :DDD
szóval szerintem a kicsi és a nagy tányér közötti fogszámú egyetlen első tányér tökéletes megoldás.

amúgy legalább 182 centis egyének számára van egy nagyon single speed bicó eladósorban, korábban az enyém volt, a tulajdonosváltás óta belekerült vagy 10km, ezért is eladó. új csepel ár alatt, nagyon minőségi cuccokkal.

[ Szerkesztve ]

(#40382) Chapel


Chapel
addikt

Megvolt? :)
(nem csajok)

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#40383) Studi válasza Chapel (#40382) üzenetére


Studi
addikt

Meg hát, már fent van a második rész is. :)

Ki kér egy pofont? :)

(#40384) Chapel válasza Studi (#40383) üzenetére


Chapel
addikt

Hát igen, ez az Emily lányka topban van mióta megismertük.
(Természetesen az unrated verzióból...;] )

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#40385) Novics válasza spanyoll (#40380) üzenetére


Novics
senior tag

Őőőő... nem tudom. :)) Ez az óraátállítás eléggé megviselt, meg most jól be is fűtöttem, és az amúgy sem túl magas agyi aktivitásom még tovább csökkent. :DDD
Ott követtem el hibát 2 éve - amikor megvettem az outit -, hogy nagyon szabad kezet adtam Zsoltinak, aki versenyzik is rendszeresen, és elég magas elvárásokat támaszt egy bringa iránt. Így lett outim, ami nem lett átalakítva egyenes kormányosra. Ezt így utólag nem bánom, mert nagyon bírom a koskormányt. Jobban mondva ezeket a fékváltókarokat. Az alsó részét nem is nagyon használtam még a kosnak. Akkor is elég komoly mizéria volt összehozni a gépet, mert használtan vettem, az egyik váltókar nem volt rajta, újat kellett venni, de horror árban lett volna csak 105-ös, így lett Sora, de az meg csak 2x8(9?), így középrész meg első lánctányérok cseréje. Szerencsére Zsolti intézte. :)
Valószínűleg maradni fog a váltós rendszer, mert nincs kedvem ezt megint eljátszani, és ahogyan néztem tényleg nem keveset kéne rá költeni.

rbalint88
Ha cserélni kell a váltást, akkor lehet elől csak egy tányér marad.
Privátban jöhet infó a bicajról.

Órásoknak. :)

[ Szerkesztve ]

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#40386) spanyoll válasza Novics (#40385) üzenetére


spanyoll
addikt

Ne is mondd. Ingyen került hozzám a bringa, darabokban. Most vagyok ott, hogy áll benne valami 60K körüli pénzem, kerül még bele egy 20-25, és akkor lesz okés. Annyiért meg vehettem volna akár új csepel outit is, de most már mindegy.
Kos vs nem kos: én most váltottam egyenesre és kinyílt egy világ. Tiszta szívemből gyűlöltem a kost, amióta megvan az egyenes azóta kiegyensúlyozott és boldog vagyok a bringán!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#40387) zolka78 válasza Novics (#40385) üzenetére


zolka78
senior tag

A csepel royal váz az nem csak ss-re jó a hátsó kialakítás miatt? Esetleg ahogy mondtad agyváltóra alakítható? Csepelben a rendes hátsó váltóra alakított váz az a torpedó ha jól tudom. Egyébként nekem nagyon tetszenek ezek a csepel vázak, bár én szeretem ezt a retrósabb formát. Nem véletlen, hogy az én bringámon is már csak a váz az eredeti, minden más már cserélve lett, de hisz láttad tavaly. Nagyjából nekem is mostanra öltötte fel a végleges formáját a bringa. Már az első outis 52/42 hajtóművet is lecseréltem egy 3 tárcsás treking rendszerre, jobban bírom a hegyeket. Meg most ugrott a 32-es véknya gumi mert már berepedezett a felninél, és mivel nyáron lesz olyan túrám is ahol egy szakaszon nem lesz beton út, így jobbnak láttam már most 37-es vegyes felületű gumit tenni rá.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#40388) Novics válasza spanyoll (#40386) üzenetére


Novics
senior tag

Ez is egy kibszott pénztemető! :DDD
A "minimál" bringám is kapásból fél misi lenne, ha úgy el lennék eresztve, mint amennyire nem vagyok. :) Persze ha ember ért hozzá, és rendszeresen ki tud járni lomisokhoz, akkor jóval olcsóbban is össze lehet hozni egy komoly gépet.

zolka78 Elvileg, meg úgy néz ki, hogy gyakorlatilag is lehet hátra váltót szerelni. Alul bowden vezető műanyag izé is van.

[ Szerkesztve ]

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#40389) rbalint88 válasza Novics (#40388) üzenetére


rbalint88
addikt

Minimál bringa: Cannondale Fattyvel, szíjhajtásra alakítva agyváltóval, Crossmax kerékkel, XTR960 hajtómű, Avid SD7 fékszettel. Pont.

Zolka78: nem az a baj a Csepellel, hogy csúnya, hanem a 3* vázak nettó szarok. A 4* tök jó, csak drága, meg ugye már nem gyártják.

[ Szerkesztve ]

(#40390) spanyoll válasza Novics (#40388) üzenetére


spanyoll
addikt

Azok, de leszarom. Megy, imádom, aztán hol érdekel, hogy súlyban annyi, mint a modernebb karbon meg tökömtudja milyenekből 5 bringa együtt.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#40391) zool1 válasza zolka78 (#40387) üzenetére


zool1
őstag

Ugyan ebben a cipőben járok... Csak a váz és az első villa eredeti, a többi épített mtb-on. :))

(#40392) Novics válasza rbalint88 (#40389) üzenetére


Novics
senior tag

Nekem ilyen pontos elképzelésem nincsen, de egyedi olasz acélváz - lehet Merényi is :)) - egy fasza agyváltó, és szíj hajtás itt is. :) Ez így már egy vagyon. :)

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#40393) zolka78 válasza rbalint88 (#40389) üzenetére


zolka78
senior tag

Nem írtam, hogy a csepel váz csúnya :) , nekem kifejezetten tetszik. Ez meg egyéni vélemény, hogy kinek mi a szar. Nekem egy egyszerű bringám van, elsősorban mindennapos használatra, meg túrázni tudjak vele, viszont elfog még vinni jó pár évig. Novics látta, nem egy szemet megakasztó nevesebb darab, viszont gurúl minden nap. Én sokszor hülyeségnek tartom amikor valaki vagyonokat költ egy bringára és nem megy vele. Kollégám vett tavaly egy nagyon jó drága ktm outit. Nagyrészt csak arra használja, hogy vidéken kijusson vele az állomásra. Egyszer felhozta nekem, hogy kipróbáljam, az enyimet ott hagytam a cégnél az ővével meg hazamentem, másnap mentem vele 130km-t. Egy élmény volt, csak szegény bringa szinte sírt hogy használják, hogy menjen amit a tulajától nem kap meg.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#40394) TayRol


TayRol
veterán

(#40395) rbalint88 válasza zolka78 (#40393) üzenetére


rbalint88
addikt

Ahhoz képest szar, hogy mennyit kérnek érte. hipszterfelár. ugyanolyan nyamvadt hi-ten acélváz, mint a tescos bringáké, amit 40ezerért árulnak, itt meg a váz kerül csak annyiba.
Nincs baj az egyszerű bringával, szerintem se kell xtr szettes bringa a közlekedéshez, de azért van egy minőségi szint, ami alatt nem fogja bírni a napi nyúzást (ez kb a shimano acera szint, ami kis túlzással a legalapabb szettjük).
amúgy nekem is 15 éves bringám van, ami el fog menni még 15 évet legalább ;)

(#40396) Novics válasza rbalint88 (#40395) üzenetére


Novics
senior tag

40-et nem is adtam volna érte, 21500-ért vettem, az még a határon belül volt. Amúgy tényleg elég sok rosszat lehetett/lehet olvasni az új Csepelekről, 2 éve azért sem az lett, pedig már akkor is néztem.
De ez megint egyfajta kütyübuzulás, hogy az ember a kocsmába járós bringára sem rakna semmit 105-ös szett alatt, mert az milyen már. Aztán meg ha nem foglalkozna ilyennel, akkor egy Sora szettel is öröm bodottá lenne, és nem az lenne az oka, ha nem bírja a 30-as átlagot 10-20-100 km-en keresztül. De ezek a hülye fórumok kihozzák az emberből az állatot. :DDD

Bakker, ki kéne mennem a kiskertet felkapálni, mert a múltkor csak a gazokat húzkodtam ki, a laposkuszásban közlekedők még ott maradtak. :(((

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#40397) aleister


aleister
veterán

Boldog nyuszit belétek Niggerek! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#40398) aleister válasza aleister (#40397) üzenetére


aleister
veterán

Hmm...na akkor így:

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#40399) Lassú Víz válasza aleister (#40398) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Neked is Nagy Fehér Főnök! Főleg amíg ilyen képekkel örvendeztetsz meg minket.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#40400) rbalint88 válasza Novics (#40396) üzenetére


rbalint88
addikt

80kg felett felejtős a csepel váz, főleg fixinek, váltósban még talán elmegy. Haversrác 90 kilójával egy év alatt 2 csepel 3* vázat tört el, aztán visszakérte a pénzt és vadászott egy használt 4*-ot, az megvan neki több éve, hibátlanul üzemel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.