Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40901) L4mie válasza Real_Necro (#40899) üzenetére


L4mie
veterán

garázst nekem is építhetne valaki, szegény Pirimama porosodik az udvaron :S

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40902) Real_Necro válasza TayRol (#40900) üzenetére


Real_Necro
veterán

Maradtok környéken, vagy más kerület/esetleg agglomeráció?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40903) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Egy ügyvéd elmegy kacsára vadászni. Lő is egyet, de a kacsa beesik egy magánbirtokra. A birtok tulajdonosa, egy öreg paraszt éppen ott kapálgat.
- Uram, legyen szíves, adja már ide azt a kacsát! - kéri az ügyvéd.
- Dehogy adom, az én földemre esett, tehát már az enyém! - mondja az öreg.
- Nana! Én egy nagyon jó ügyvéd vagyok, velem ne szórakozzon! Ha nem adja ide, akkor úgy beperelem, hogy mindenét elveszíti! - fenyegetőzik az ügyvéd.
- Várjon csak! Itt, vidéken a vitás ügyeket a "három rúgás törvénye" szerint rendezzük. Hajlandó így intézni a dolgot?
- Az mit jelent?
- Én kezdem. Maga megfordul, én meg háromszor jó fenékbe rúgom. Ha bírja, akkor cserélünk, és maga jön. Azé a kacsa, aki tovább bírja.
Az ügyvéd végigméri az öreget, és azt gondolja: "Ezt az öreget kirúgom a világból is, ennél egyszerűbben úgysem tudnám elintézni a dolgot."
Szóval, belemegy. Az öreg kezd. Nekiszalad, és egy akkorát rúg az ügyvédbe, hogy az beleremeg. A második rúgás akkorára sikerül, hogy az ügyvéd az orrával felszántja a földet. A harmadikra még a szeme is könnyes lesz. Leporolja magát, és odafordul az öreghez:
- Na, forduljon meg, most én jövök!
Az öreg megpödri a bajszát:
- Jól van, feladom. Vigye a kacsáját!

Holnap majd jól beletépünk...

(#40904) TayRol válasza Real_Necro (#40902) üzenetére


TayRol
veterán

Minden eddiginek ellentmondva kimegyünk a városból.
Nagyon szeretnénk váltani, de nincs pénzünk (40M<) Pesten belüli házra.

(#40905) j.bravo


j.bravo
addikt

Urak, ha már úgyis autó a téma...

Kábé mennyibe kerül (havonta/évente) tokkal-vonóval egy mondjuk (max) 8-10 éves, benyás, Fiesta/Polo/Fabia/Ibiza/"új" Swift kategóriájú gépjármű? Természetesen lehet más modell is, meg akár egy kategóriával nagyobb (fóka/golf/stb)is, ha furamód attól olcsóbb lenne. Vagy kisebb ha nem jár nagyon nagy kompromisszumokkal.

Javítandókat tekintve átlagos mennyiségű szopást feltételezve, tehát se extra mázli mindennel, se extra pech mindennel.

Nem a vételi árra gondolok, hanem a fenntartásra, tehát cserélendő/kopó dolgok, sarcok állam bácsinak meg biztosítóknak, ilyenek.
A benyát ki tudom számolni :D

Napi melóba járásra, ami oda-vissza 28km, ebből 15-16km autópálya. Ezen felül előfordulhat nyilván más autózgatás is, de ez lenne a zöme. Mondjuk évi 10k km.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#40906) Mercutio_ válasza TayRol (#40900) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor most olcsón eladó a tiétek? ;]

2-3 hét és leadó a swift szedánunk, bár gyanítom nem a topic a célközönség, de gondoltam megemlítem, hátha valaki az ismeretségi körben keres esetleg :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40907) TayRol válasza Mercutio_ (#40906) üzenetére


TayRol
veterán

Nem olcsón, de eladó.

(#40908) L4mie válasza j.bravo (#40905) üzenetére


L4mie
veterán

japánt - németet dicsérik nagyon fenntarthatóságból.
toyotákat...yarist pl. nagyon dícsérik népítéletben meg a honda jazz nagyon magasan áll, szerintem mindkettő jó lehet.
Seatokról azt hallottam hogy gyújtótrafót kell cserélgetni egész sűrűn, skoda fábiákról hallani még jókat.

corolla:
Még nem tudom még nincs meg 1 hónapja a gép, és egyenlőre a bekerülési költségeket nyögöm.

btw más:

Bicót le akarnám mosni, de nem otthon hanem valami mosóban, hogy megy ez egy mosóban, van ott mosószer + szerszám a vízen kívül?
Bedobok egy 100 ast és akkor 2 percig van vizem, vagy hogy működnek ezek a kézimosós cucclik?

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40909) Real_Necro válasza TayRol (#40904) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ja, még pesti oldalon is horror árak vannak. 17. kerületet néztük még, de engem annyira nem fogott meg.
Csak nem megtetszett a Pécel-Maglód-Gyömrő hármas? :))

Furkoo:

Ahogy mondod. Ha a "piros" mosóra gondolsz, ott becsengeted százast, aztán "habolsz". Második fázis az öblítés, meg van viaszos meg nano védelem is, ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40910) Mercutio_ válasza TayRol (#40907) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem olcsón mindenki tud :DDD

Drukkolok, hogy találjatok és a tiétek is elmenjen:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40911) TayRol válasza Real_Necro (#40909) üzenetére


TayRol
veterán

Kistarcsa most amit néztünk, illetve Herceghalom a másik oldalon. De hétvégén elmegyünk és körülnézünk, hogy mi hogy néz ki.

Mercutio_: reméljük.:)

(#40912) Real_Necro válasza TayRol (#40911) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kistarcsáról jár be nyugdíjas kolléganő hévvel. Szeret ott lakni. Herceghalom már közlekedésben eléggé kiesik nem?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40913) TayRol válasza Real_Necro (#40912) üzenetére


TayRol
veterán

Vonattal 22 perc a Déli, 20-30 percenként jár. Nem a legsűrűbb.

(#40914) Utka válasza j.bravo (#40905) üzenetére


Utka
tag

Škoda Fábia: 1,2, kombi 3 hengerest hajtottam. 2008. évjárat.

Meglepően jó, dinamikus. Csodát azér' ne várj! Öt személlyel, nyáron előzéshez javasolt a turbó gomb!
Ez a középkonzolon van, és Klima ON/OFF van ráírva. :)
Fogyosztása:
Munkába napi ~25 km volt, ebből 13-14 mellékútról - faluból városig, a többi város. Erre adott ~5,7 - 6 l/km fogyasztást. Országút: 5,4-5,6 l/km. A csúcs: B.Fenyves-Pécs (~132 Km) 6,4 l üzemanyag fogyott. 5 l alatt...
+:
Belül nagyobb mint kívül, jó fogyasztás,
- :
A oszloptól nem látsz ki.
Bő 6 év alatt a 3 szilent ment bele. 3. -ra talán Seaté került, az betyár jó, olyan lett a futómű, mint a dodgem.. :K
Garisan 1 trafó csere,
Vezérlés átugrott. (U.Error: Autó gurult egy kicsit, gyújtás ráad, 2 -be be, ablakot le, könyököt ki kuplungot fel...)

Amiért kiszálltam belőle: Beton villanyoszlop. :(((

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#40915) Balinov válasza Utka (#40872) üzenetére


Balinov
félisten

Hunyadibol asse tudom, ebben a korban milyen tipusokat kell nezni.

Igazandibol a szobajoheto modellek a kovetkezoek:
2004-2007/08
Mazda6
Passat
Avensis
Octavia
Mondeo (talan Focus kombi)
Lancer (talan)
Primera (talan).

Szedan/Kombi lenne a nyero, ilyen egyteruektol mint a Zafira, Sharan, stb kicsit viszolygok, nem vagyok en PSZH pilóta :)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#40916) j.bravo válasza Utka (#40914) üzenetére


j.bravo
addikt

Köszi!

Alapvetően még nem is annyira a konkrét modellválasztás a kérdés, hanem hogy a benyán kívül mekkora kiadásokkal kell számolni...

mit jelent a dodgem ebben az értelmezésben? imbolygót, vagy épp kőkeményet?

Whatever.

(#40917) Studi válasza Balinov (#40915) üzenetére


Studi
addikt

Lancer és Octavia egy kategóriával kisebb, mint a többi. Ez nem baj, csak helyén kell kezelni! :) Galant és a SuberB a többi kategóriatársa.

(#40918) t_a_m_a_s válasza j.bravo (#40905) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nekem a 9 éves Fiestára most kell elkezdeni költögetni... A tavalyi évet inkább nem számolom össze neked, mert abban volt egy műszaki, egy vezérlés csere, egy új akksi meg 2-3 apróság, ezek olyan 250 körül voltak.
Azzal viszont számolni kell, hogy egy ennyi idős gépnél ezekre előbb-utóbb akkor is költeni kell ha az előző tulaj gondos gazda volt. Ha nem volt az, vagy nincs róla számla, akkor a vezérlés kb azonnali költség.

Egyebek:

gumi: 175/65/14, kb 50K/garnitúra, évi 2x cserélve: 4000 Ft/alkalom.
kötelező: nekem 15K/év, szerintem max 30-ban megáll ez is A0-ban.
gépjármű adó: kb 15K/év.
műszaki ha kell (márpedig 2 évente kell): 20-30K plusz amit költeni kell rá.
megyematrica: 5000/megye ;)
évi egy rendes szerviz: 35-40K, nem sufniban, hanem számlásan garisan.
fogyi: 6,5-7,5 l/100, attól függ... én sokat szaladgálok helyben, nekem inkább 7-7,2...

Ha nagyon kell kb fillérre ki tudom számolni mennyiben volt a kocsi évente mióta megvan. Én azt mondom, hogy MINIMUM havi 40 pénzt elvisz egy autó tankolással, fenntartással, adókkal, mindennel együtt. Aki ennek az ellenkezőjét állítja az vagy mázlista, vagy kozmetikázik, vagy magának sem meri bevallani hogy kurva sok pénz fenntartani egy autót.

Holnap majd jól beletépünk...

(#40919) fi:zi'k válasza L4mie (#40908) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Magasnyomásúval óvatosan, forgáspontokat lehetőleg elkerülve, mert akkor ha bedobod a 100ast, a csapágyakat meg utána ki.
Természetesen a hajtásrendszer "azonnali" újrakenése is erősen javallt.

(#40909) Real_Necro
Bringát akar mosni a kolléga, nem autót. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#40920) Utka válasza j.bravo (#40916) üzenetére


Utka
tag

Kemény! Nekem nagyon bejött! :K

A fent (Lent?!) írt dolgokon kívül csak naftalin, rendszeres olaj, minimális fagyálló - 6 év alatt 1 l - egy garnitúra fékbetét. Ja! és H7 izzó. Azt ette, nem az olajat.
Balinov irta még a Nissanokat.
Volt Primerám is, azt nem zargattam sokáig. 2.0,benzina, automata.
Nagyon ott volt!! Benzin, olaj, szép napot!
Szomszédoknak szintén van primera. Az egyik olajkályha, a másik benyós. Hááát! Vagy nekem volt szerencsém, vagy nekik nem. Azt látom, hogy a Dizli midíg szögelés alatt van, de legalább keveset megy.
A benzines meg-mendegél -napi használat, nem pipere kocsi - de sokszor van vele kisebb gebasz. Pl önidító: bináris: megy-megy-nem, nem, nem, megy.... Kaszni -küszöb- kicsit oxidált. a vas 13-15 éves.
Az utcában van mág egy Nissan, de se Primera, sem Almera. Az egy számmal úlabb, csak a neve nem ugrik be. Azzal gond egy szál sem. Bár a tulaj az első gazda, ugye...

Hunyadi: i30?

[ Szerkesztve ]

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#40921) Studi válasza t_a_m_a_s (#40918) üzenetére


Studi
addikt

Vagy nem tankol. :DDD

Nekünk a két kocsiba a maglódi bejárással belemegy vagy 50e benzin. Most, a kedvezőbb áron. Kötelező, adó nagyon függ a kocsi korától, a gumi is attól, hogy milyen gyakori a méret. Régebbi/újabb vitában meg sokan nem számolnak az újabb kocsi értékvesztésével, csak az "alacsonyabb" szervízdíjakkal. De érdemes azt is figyelembe venni, hogy ahogy nőttek a kocsik a járulékos költségek is nőnek szép lassan: nagyobb kerekek, drágább olaj, nagyobb levegőszűrő, xenon, miegymás...
Az értékvesztés meg olyan, hogy ha tetszik, ha nem, az van. Ha most veszel egy négy évest a kilenc éves helyett, 5 év múlva megint felmerül ugyanez a probléma. És akkor megint ki fogod fizetni a négyéves felárát, hogy "tartsd a szintet".

Igazából anyagilag sosem éri meg autót cserélni, csak az autógyártók jól adják el nekünk az új termékeket. Persze vannak valós indokok is köztük, de több a maszlag. :)

(#40922) t_a_m_a_s válasza Studi (#40921) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én a Fityót 4 évre vettem annak idején, csak aztán lett válság (vagy még talán van is? Vagy sosevolt?), aztán gyerek, ház, így a kocsi maradt, még marad... A csere időpontja nálam mostmár nem a kor, hanem a megbízhatóság oldaláról lett megközelítve. A (bosszantó) kisebb dolgokkal együtt tudok élni, de feltétel, hogy amikor elfordítom a kulcsot, induljon, akár 3-4-500 km-re is menetkész legyen. Amint ezt nem teljesíti, menni kell. Csak nem tom miből lesz helyette másik...

Holnap majd jól beletépünk...

(#40923) L4mie válasza fi:zi'k (#40919) üzenetére


L4mie
veterán

kenésre készen áll, zsír, biciklilánc-olaj bekészítve, csak téri porosodás meg még a nyári maszat is rajta van szegényen, így gondoltam ápolgatom picit. :) persze nem akarom szétveretni, meg a váltót sem szétcseszni.

mekkora nyomáson dolgoznak ezek? O.o

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40924) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Kezdő korisuli, 1. lecke :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40925) j.bravo válasza t_a_m_a_s (#40918) üzenetére


j.bravo
addikt

Köszi! Mindenkinek aki hozzászólt, és anank is aki majd fog :)
Fillérre nyilván nem kell :) Szóval ilyen 25-30k + benya, tényleg 40k körül lenne nekem... az a szomorú hogy a töredéke a benya. Tehát ha megveszem és mégse azzal járok, alig kerül kevesebbe.

Felmerült melóváltás, a gond az hogy az új helyre bejáráshoz vagy ótót kell venni, vagy kuncsorogni hogy valaki hozzon-vigyen, ami alapból oké de ha a sofőr aznap beteg, szabin van, vagy korábban hazajönne, esetleg tovább kell maradnia, az ugye azt jelenti hogy az ember felveszi a szopóálarcot.
Namármost a fizunövekményt épp elvinné a gépjármű fenntartása, és akkor a bekerülési költséggel (illetve annak visszaspórolásával) nem számoltam. :(((
Lesz min agyalni.

Kösz a zinfót Urak!

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#40926) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#40918) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nálam az ilyen éves "szervizek" kimaradtak, igaz minden olajcserénél faterral megnéztük kocsit, olajszinteket, alját stb. Nagyobb kiadásom meg szinte nem is volt, pedig 16 éves a kicsike.

Persze kerék, meg most lámpák, tavaly trafó... igazából trafó meghibásodás volt az eddigi legnagyobb gondom vele, de akkor is hazavitt. Olajat nem zabálta korábban, most csere előtt kellett bele 2-3 dl, de elég sokat jártam vele. Majd 1-2 hónap múlva ellenőrzöm.
Adó már csak 9-10ezer, biztosítás B7-nél 26 körül volt Assistance szolgáltatással.

Fogyasztás 6-9 liter.

Szerk.:

Ja tavaly cseréltük első fékbetéteket mert elhasználtam őket. :B

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40927) aleister


aleister
veterán

Srácok!

Mi a legegyszerűbb módja, hogy egy régi (android 2.x-es) telóból a névjegyeket átmásoljam egy újba (android 4.4.x). Az egyszerűség kedvéért a régi szart nem lehet összehozni a pc-vel.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#40928) j.bravo válasza aleister (#40927) üzenetére


j.bravo
addikt

Kékfog?
Avagy felhőn, gugli fiókon keresztül?

Whatever.

(#40929) L4mie válasza Real_Necro (#40926) üzenetére


L4mie
veterán

jah biztosítás nekem A0 ha az a legeleje és 38k pösti férfi embör lévén.

vaterék astrájánál tényleg annyi volt a hiba mint amit RN ír. Olajat mi is otthon cseréltük benne, így megvolt szűrővel minden kínnal együtt olcsóért.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40930) aleister válasza j.bravo (#40928) üzenetére


aleister
veterán

Sajna sehogysenemse lehet összekötni pc-vel. Valami hülye driver hiba. :(

A BT működhet...ahhoz elég, ha csak az egyikben van SIM, ugye?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#40931) Studi válasza aleister (#40927) üzenetére


Studi
addikt

Szinkronizáld őket a gugli fiókodba. Vagy ha nem akarod keverni a fiókodban levő kontaktokkal, akkor csinálj egy üres fiókot, oda told fel őket.

szerk: SIM egyáltalán nem kell droidos telókba, elég, ha a wifi megy. :)

[ Szerkesztve ]

(#40932) aleister válasza Studi (#40931) üzenetére


aleister
veterán

Köszi!
A gugli fiókos megoldás lett a tuti. :R

Esetleg arra valami ötlet, hogy miért nincs adatkapcsolatom, ha engedélyezve van? :)
Valamiért csak wifi keresztül hajlandó adatokhoz jutni ez a válogatós kis dög.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#40933) aleister válasza aleister (#40932) üzenetére


aleister
veterán

Jelentem rájöttem.
A teló rosszul kapta meg a szolgáltatótól az APN-t.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#40934) Novics válasza TayRol (#40913) üzenetére


Novics
senior tag

3 óra a déli, és 2 óránként jár. Nyertem. :DD

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#40935) fi:zi'k válasza Novics (#40934) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekem meg egyáltalán nem jár vonat a Délibe. :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#40936) Balinov


Balinov
félisten

nezegetem az Avensiseket, jo, meg minden, de valahogy a Mazda6 jobban megfogott

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#40937) Real_Necro válasza Balinov (#40936) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az Avensis csajosabb... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40938) TayRol válasza Novics (#40934) üzenetére


TayRol
veterán

Ja, Zegről nekem is. :D

(#40939) rbalint88 válasza Balinov (#40936) üzenetére


rbalint88
addikt

mazda6 futóműve, kormányzása, formaterve jobb. viszont jobban rohad, jobban pusztul a bele és a motorokkal is talán több gond akad, mint a toyonál.

(#40940) Chapel válasza fi:zi'k (#40850) üzenetére


Chapel
addikt

Én próbáltalak elérni, de nem sikerült, pedig az utolsó hívásnál gonosz módon vagy 1 percig hagytam csöngeni. :)
Küld el pü-be mik a lehetőségek, megnézem és ha valamelyik tetszik akkor holnap elviszem.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#40941) rbalint88 válasza Chapel (#40940) üzenetére


rbalint88
addikt

á, fontos ember, nekem se vette fel :)

(#40942) fi:zi'k válasza Chapel (#40940) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Miért nem dobtál egy pü-t is, hogy "te hülye, hívnálak, de nem veszed fel"? :B Pü.

(#40941) rbalint88
Mikor? :F

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#40943) t_a_m_a_s válasza aleister (#40927) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Csinálsz egy gail fiókot (vagy használod a meglévőt), szinkronizálod a névjegyzéket a régi telóval, majd az új telóval.

Holnap majd jól beletépünk...

(#40944) rbalint88 válasza fi:zi'k (#40942) üzenetére


rbalint88
addikt

csütörtök vagy péntek, már nem emléxem.

más:
- Milyen az impresszionista kifli?
- Cézanne-magos.
(via Tumblr)

(#40945) #31757056 válasza Balinov (#40936) üzenetére


#31757056
törölt tag

Avensis-t ne vegyel, szeriahibas a valtoja. Haverom autoszerelo itt UK-ban, hoztak mar hozza parat. Az 5-diket kidobalja, valami alkatresz alul van tervezve benne. Passat PDTDI-t pedig erdemes kerulni mint a leprast az ebben a cikkben felsorolt motorkoddal rendelkezoket: [link] :)

(#40946) Chapel


Chapel
addikt

Holy shit, 61 éves. Okés van plasztika, de itt a gének is keményen bejátszanak. Tehát mégegyszer, 61 éves...azt hiszem ő Gilf, nem? ;]

(Christie Brinkley)

fi:zi'k: ...gondoltam 4 nem fogadott hívás egy délután alatt jelzi, hogy próbál valaki elérni :P

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#40947) Balinov válasza #31757056 (#40945) üzenetére


Balinov
félisten

Érdekes, mert itt pl iszonyúan sok avensis van, ami taxikent fut, pink feet sofőrrel, azok meg nem arról híresek, hogy szeretik a kocsit szer vizelni ☺ kollégám 1.6bje pl motor keh miatt fájt neki 1600ba

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#40948) #31757056 válasza Balinov (#40947) üzenetére


#31757056
törölt tag

Ha jol emlekszem akkor egy bizonyos evjaratot erint a problema, 2005 vagy 2006 azt hiszem. A korabbiak azok még jok.

(#40949) rbalint88 válasza #31757056 (#40945) üzenetére


rbalint88
addikt

Avensisnek a nyelestengelycsapágy is hibája, megzörgősödik, de működésbeli hibát nem okoz. Ezt a kidobálja az ötödiket parát nem hallottam még.

(#40950) Freddy76 válasza rbalint88 (#40949) üzenetére


Freddy76
addikt

Én meg olyan autóról nem hallottam még, amelynek ne tudta volna valaki megjelölni legalább egy olyan hibáját, ami miatt nem szabad megvenni :U

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.