Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41351) matyi012345 válasza L4mie (#41349) üzenetére


matyi012345
őstag

Á nem akarok én lenni a kerozinos hordó :D Autokorrekció lehet meg gyártási szórás valószínűleg. Mindenestre oltári nagyot csalódtam.

(#41352) forceberg válasza matyi012345 (#41351) üzenetére


forceberg
veterán

Most már akkor tolj valahová fel egy raw-ot :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#41353) Mercutio_ válasza matyi012345 (#41351) üzenetére


Mercutio_
félisten

Irány a bolt, és garis ügyintézést neki!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41354) aleister válasza matyi012345 (#41347) üzenetére


aleister
veterán

Tyűha! Ha CA-zik, akkor már egyértelműen szar az obi? :)

(#41350) Furkoo:
Sose járt még át ennyire ambivalens érzés, mint amikor megláttam ezeket a jó csajokat, akiknek ilyen tré mozgáskultúrájuk van. A bal szélső szerintem szélütést kapott. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41355) matyi012345 válasza forceberg (#41352) üzenetére


matyi012345
őstag

[link]

Lehet, hogy csak én fogtam ki jófajta régi obikat de ez nekem sok. Lényegében a tükröződés valós színét úgy ahogy van elnyomja a lila és sárga szín. És ez f11.

Aleister: Nem szar obi, meg engem marhára nem is érdekel elvagyok a saját cuccaimmal, meg tudom hogy ki lehet venni, csak szimplán csalódtam mert eddig ez az obi hűha obinak volt beállítva.

[ Szerkesztve ]

(#41356) Real_Necro válasza aleister (#41354) üzenetére


Real_Necro
veterán

...csak a bal szélső?

Helix s02e13 megvolt? Bakker mennyire megkavarták már a végét. :Y

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41357) Balinov válasza t_a_m_a_s (#41335) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi!

Hamar, itt 6 honap a fizetett gyes, utolso 1-2 munkabantoltott hettel egyutt. Sajnos orulnunk kell, hogy valahogy kihuztuk anyagilag a 8ik honap kozepeig. Nameg 7eve eloszor adodott alkalom, hogy egy nagy korhazban az intenziven kapjon munkat, nem idosekotthonaban.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#41358) forceberg válasza matyi012345 (#41355) üzenetére


forceberg
veterán

Sose volt hűha obinak mondva, csak egy jó "mindenesnek".
De igazából nem is tudom, hogy mit vártál 300%-on nézve.
Gondolom, ezután a régi cuccokkal is meglőtted a képet, amik élesebbek és kevesebb CA-sok voltak.
Ami régi obit láttam/próbáltam, azok a kép széle felé szépen elvéreztek.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#41359) matyi012345 válasza forceberg (#41358) üzenetére


matyi012345
őstag

Nem és a képet sem én lőttem, közöm sincs igazából hozzá csak a vakukat használták nálam. A helyszínen meg se néztem a képet. Ezt az egyet kértem el mert kíváncsi voltam rá. Lőttem ma egy képet a 35-80-al és korrekció nélkül 800% (!!!) nagyításban mentem rá PS-ben és nem volt CA.

(#41360) forceberg válasza matyi012345 (#41359) üzenetére


forceberg
veterán

Miért kell ezt ekkorában nézni? :))
Nem hittem volna, hogy lesz valaki, aki Qtyus pixelb******-át felülmúlja. :DDD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#41361) matyi012345 válasza forceberg (#41360) üzenetére


matyi012345
őstag

:DDD

Nem szeretek pixelbuzulni, csak onnan jött az egész, hogy meglepődtem az ajnározott 18-105-ön. Ennyi az egész :D Ti meg kerozinos hordót akartatok hát ittvan :D

(#41362) crey válasza aleister (#41354) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nem egészen így akartam kifejezni magam, de kb. ez volt a gondolat menet.

Ez történik akkor, amikor valaki kitalálja, hogy majd a ribancrollerrel a lábukon fognak tudni riszálni, pedig épp azzal van mind a négy leányzó foglalva, hogy le ne essen a cipőjéről.

Katasztrófa. Igazából ha valamit megmozdít az emberben, az sem a megfelelő helyen, hanem inkább gyomor tájékon....

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#41363) aleister válasza matyi012345 (#41361) üzenetére


aleister
veterán

Ahogy Force is írja, nem szuperobiként volt aposztrofálva, hanem a szintjén belül volt ajánlott. A kitobihoz hasonlítod, pedig ez is egy kitobi. :)
Az optikai jellemzőit tekintve biztos elvérzik más területen is, de a használt 40 k-s árát véve, egy átlagusernek, általános célra a legjobb ajánlható megoldás.

Crey:
"Katasztrófa. Igazából ha valamit megmozdít az emberben, az sem a megfelelő helyen, hanem inkább gyomor tájékon..."

Igen. Ez a mondat elmond mindent. :)

Necro:
Persze. Anno megnéztem. Tökéletes cliffhanger. Nagyon jó évadot zárt a Helix. Akárcsak a WD.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41364) *Ropi* válasza crey (#41362) üzenetére


*Ropi*
félisten

Igen, az látszik, hogy a lányok dinamikája nagyon vissza volt fogva a cipőn való egyensúlyozás és a légzsákok helyükön tartása miatt. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#41365) aleister válasza *Ropi* (#41364) üzenetére


aleister
veterán

Itt szerintem nem a cipő a baj. Ha erről lenne szó, akkor óvatosan tötymörögnének egy helyben. Ezek a lányok viszont dobálják magukat, csak épp nem csábosan. :)
Ebben szerintem az is közrejátszhat, hogy tök más tetszik egy távol-keletinek, mint egy európainak. Nézz meg pl egy japán videoklipet! Abban is tök hülye mozgások vannak. Egész egyszerűen más a mozgáskultúrájuk (is),

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41366) Real_Necro válasza aleister (#41363) üzenetére


Real_Necro
veterán

WD holnap meg holnap után a Trafóban. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41367) aleister válasza Real_Necro (#41366) üzenetére


aleister
veterán

Tyű! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41368) Novics válasza Mercutio_ (#41346) üzenetére


Novics
senior tag

Akkor ez win-win szitu. Neked nem kell olcsón vesztegetni az obit, én meg nem költök hülyeségre. :D A bringás mutatványomnak hála 100 pénzetet költöttem bringára. :((( Remélem ennek legalább egy része visszajön majd a cuccok eladásából.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#41369) rbalint88 válasza Novics (#41368) üzenetére


rbalint88
addikt

jaaaj, és nem vetted meg a cube-ot... síííírok. az legalább jól elköltött 100pénz lett volna.

(#41370) fi:zi'k válasza rbalint88 (#41369) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Milyen Cube?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#41371) rbalint88 válasza fi:zi'k (#41370) üzenetére


rbalint88
addikt

8kg, novatec force kerékszett (flip-flop hátsó agy, 16t shimano racsni), alfine 45t hajtás, ultegra fékek, xtr970 fékkarok, easton stucni, meg a sallangok :)

(#41372) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#41370) üzenetére


Mercutio_
félisten

TayRol: Reginam occidere ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41373) TayRol válasza rbalint88 (#41371) üzenetére


TayRol
veterán

fék-felni kéne. amúgy nem rossz.

(#41374) fi:zi'k válasza rbalint88 (#41371) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Kicsit variálnék rajta, de jöhetne simán. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#41375) L4mie válasza rbalint88 (#41371) üzenetére


L4mie
veterán

csak macskakőre ne menj vele :)
szép bringa, de nem magyar viszonyok közé való imho :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41376) rbalint88 válasza fi:zi'k (#41374) üzenetére


rbalint88
addikt

eladó, 105 pénz.

Furkoo: egy évet jártam vele, ha pesti gyerek lennék, nem budai, mai napig koptatnám. ja, pedig 4 törött csigolyám van és nem fájt rajta a hátam, meg a seggem se. jó nyereg és szokás kérdése. csak az emelkedővel nem ápol jó viszonyt a 45-16 áttétel, viszont sétatempóban járó lábbal haladsz 25-tel síkon.

[ Szerkesztve ]

(#41377) Novics válasza rbalint88 (#41369) üzenetére


Novics
senior tag

Na igen, így nézve akár meg is vehettem volna, nem jöttem volna ki rosszabbul, de valami váz kellett az összetört helyett, a másikat meg majd szépen lassan összerakom én. Itten a lassan-on van a hangsúly. :DDD

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#41378) fi:zi'k válasza rbalint88 (#41376) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ja, akkor jó volt az első gondolatom, hogy a tiéd. :D
Nekem szerencsére van egy vállalható bringám.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#41379) rbalint88 válasza fi:zi'k (#41378) üzenetére


rbalint88
addikt

egy éve nem az enyém, asszony öccséé. impulzusvásárolta tőlem, de rájött, hogy inkább monti kell neki, ennek megfelelően bele is vert vagy 10km-t a bringába egy év alatt :D

(#41380) fi:zi'k válasza rbalint88 (#41379) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Sokat nem tévedtem. :D
Amúgy én is monti párti vagyok, max felteszem az 1.5/1.3 párost és ez is hasít. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#41381) rbalint88 válasza fi:zi'k (#41380) üzenetére


rbalint88
addikt

jaja, nekem is a kancsón 1,75 slick van, 4 baron tök jól lehet vele járni. csak egy telópumpát kellene vegyek a headshockhoz.

(#41382) Freddy76


Freddy76
addikt

Urak, mi manapság a jó böngésző?

Ezer évig csak explorert használtam, de mindenki szerint szar. Lecseréltem fireforx-ra, de ez akkora fostalicska, hogy ihajj. Az IE egy év alatt nem bénult le annyiszor, mint ez egy hét alatt.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#41383) Real_Necro válasza Freddy76 (#41382) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mit értesz az alatt, hogy lebénult? Nagyon régóta használom problémamentesen. Ha meg fagyás vagy egyéb van, lehet a gépedet kellene kicsit átnézni. ;)

Egyébként még ott van pl google chrome, de az szereti "enni" a memóriát.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41384) aleister válasza Freddy76 (#41382) üzenetére


aleister
veterán

Chrome.
Egyébként a W7 óta egész rendben van az IE. Szóval a 11-es verzió már simán használható.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41385) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Főleg Aleister és Mercutio figyelmébe ajánlok két nem mindennapi filmet, hogy egy kis holland kuriózum is legyen a hétköznapi szarok között: :D

New Kids Turbo

New Kids Nitro

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41386) *Ropi* válasza aleister (#41365) üzenetére


*Ropi*
félisten

Hát nem Jacko-k az tény. :N :)) Nézd meg, mekkora dudáik vannak, ráadásul 2 számmal kisebb dekoltázsokba belepréselve: egy rossz mozdulat és kilátszik minden. ;)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#41387) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

[link] :Y

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#41388) Mercutio_ válasza Real_Necro (#41385) üzenetére


Mercutio_
félisten

Pár éve ezzel sokkoltam asszonyt, azt hittem itt is promóztam, de eszerint elfelejtettem :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41389) Real_Necro válasza fi:zi'k (#41387) üzenetére


Real_Necro
veterán

Aztaleborultszivarvégit :Y

Merci:

Ja nálunk is hasonló volt a hatás, második részt már egymagam néztem. Azért megnyugtató, hogy hollandoknál is van pár elborult elme... :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41390) aleister válasza Real_Necro (#41385) üzenetére


aleister
veterán

Köszi! :)
Az első részt ismertem -igaz még nem láttam-, de a Nitro nekem is új volt. Valaki megnézte már őket?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41391) Real_Necro válasza aleister (#41390) üzenetére


Real_Necro
veterán

A zenei aláfestés egyébként brutál, nagyon 90-es évek. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41392) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Mindenki lázasan dolgozik? :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41393) aleister válasza Real_Necro (#41392) üzenetére


aleister
veterán

Én most okostelót buzulok. Telepakolom cangás meg fotós appokkal. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41394) #40935168 válasza Real_Necro (#41392) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nincs munkám, én spec szétunom magam. Megvallatom a hűtőt meg teszek be vmi jó zenét. Aztán kaja, délután edzés 16 körül, amikor a droidok még termelik a GDP-t, úgy nincs tömeg és büdös. Szóval kb ennyi. Este kis játék, Battlefield 4 vagy Starcraft II, csajossal kis duma, aztán csicsika. Kellemes nap lesz a mai is. ;]

(#41395) fi:zi'k válasza aleister (#41393) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Rakjál vmi tartót is a bringára, aztán b@szd be mindkettőt a sarokba és nézd meg a két new kids filmet. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#41396) #40935168


#40935168
törölt tag

Régebben még társkeresőztem és megtaláltam a gépemen egy elmentett gyöngyszemet egy lenyelem nevű csajszitól :D

Csajszi neve társkeresőn: "lenyelem". Adatlapján idézett egy levelet egy fickótól, aki neki írt. Íme a férfi levele:

"Kedves Lenyelem!

Elvárásaihoz megpróbálva felnőni, ígérem, hogy levelem oly mértékben lesz normális, amennyire csak ez tőlem tellik.

Engedje meg, hogy ha nem is kritikai éllel, de mindenképpen némi meghökkenéssel nyugtázzam ezt a nagyon bátor, meglehetősen informatív névválasztást, ami nem nélkülöz némi humoros felhangot sem. Nem tudtam nem észrevenni a név megalkotásakor árnyaltan kifejezésre juttatott szexuális preferenciának manifesztálódását. Lenyelni persze számtalan dolgot lehet, ám tagadhatatlan, hogy nevének olvasásakor az elsődleges kép, ami egy hozzám hasonlóan együgyü és műveletlen átlagember homloklebenyébe nyomakszik, nem egy csésze kávé vagy egy pohár frissen facsart narancslé képe, hanem egy meredő faszból a kecses szájába kirobbanó geci végtelenül izgató látványa. (Bocsásson meg, ha viszonylag direkt kifejezési módom esetleg visszatetszést szült volna lelkében...)

No de félre a névvel.. és engedje meg, hogy őszintén gratuláljak elsődleges fotójához, ami Közép-Kelet Európa legkerekebb, geometriailag legtökéletesebben megformált női hátsóját ábrázolja. A név és ez a látvány óhatatlanul egy azon gondolatmenetet indít el minden potens férfi fejében:

Ha te lenyeled, én telibe baszlak..."

Szép napot :D

[ Szerkesztve ]

(#41397) Real_Necro válasza #40935168 (#41394) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jah kérem... így el lehet viselni. :D 2 napja akkora táblázatokkal melózom hogy keresztbe állnak a szemeim. Le kellene faragnom vagy 40-50e €-t csak még magam sem tudom hogyan...

Egyébként nem úgy volt, hogy nagyfaluban vállaltál melót? Vagy lemaradtam... :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41398) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, szombat ota nem rokaztam, de letezik az, hogy a megeroltetestol faj a rekeszizmom?????

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#41399) #40935168 válasza Real_Necro (#41397) üzenetére


#40935168
törölt tag

Eljöttem a multitól, vállalkoztam, "eltapsoltam" egy lakás árát :((( - és most az elkészült honlapom beindításán dolgozunk, ami reményeim szerint visszatermeli ezt nekem, többszörösen is majd.

Szóval kicsit beszarva de ugrottam, annyira elegem lett az általad említett szénné makrózott Excel-hegyekből.. :) Az idő majd megmondja, jól döntöttem-e. Ha igen - wow, magamnak köszönöm. Ha nem, legalább nyugodt lélekkel élem le az életem multinál Mr. Anderson-ként, hogy "legalább megpróbáltam". Drága ára volt mondjuk, de .. hát e van. Szóval nem járnak most rám fényes idők, de túlélem :)

(#41400) madgie válasza Balinov (#41398) üzenetére


madgie
titán

Cimborám sérvet is kapott rókázástól, úgyhogy igen, létezik :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.