Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19801) Magnum_ válasza Silenzio (#19800) üzenetére


Magnum_
nagyúr

igy sajna, ha sporolni akarok, meg gyorsabb netet, marad nekem a Didzsi.

mod: mér sajna? jobban járok. lóf.szt sajna :D

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#19802) Vertigo18 válasza Silenzio (#19795) üzenetére


Vertigo18
addikt

Gondolom lesz ilyen a környező kisebb falvakban is majd... egyszer... 2020-ban... ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#19803) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Nikon F65 + AF Nikkor 28-80mm 3.35.6 G + AF NIKKOR 70-300mm 4.5-5.6 G
És lesz cseresznye eladó ha van rá igény. :)

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#19804) Gergő_ válasza Silenzio (#19795) üzenetére


Gergő_
őstag

Mielőtt kérdeztem Tőled természetesen megnéztem a neten...a legolcsóbb 6380Ft-os T-Home csomag mit is tartalmaz:(amit az előbb írtál 5680Ft-ért sehol sem találtam ,pedig amit én néztem az is IPTV-s)

"...mert ugyan egy éve van Digi -elméletben- gyakorlatilag viszont nincs. Hogy miért nincs, ne menjünk bele. "

Nem egy éve van, ismerősünknek legalább kettő,sőt az 1000Ft-os kábel tévéjük pedig régebbi.Már van rendes irodájuk is,elég rokonszenves az üzletpolitikájuk és a supportjuk is.
Kiesések nagyon ritkán kb. 3 havonta vannak,a upcvel szemben aki képes havonta kétszer produkálni.Komolyan érdekel gyakorlatilag miért nem léteznek?

Mi 5 napon belül aktiváljuk a szolgáltatást.
Digire valóban kellett várni két hetet mert eléggé telítettek voltak.

A hűségidő meg... Pfff... Aki nem képes egy évre előre gondolkodni, vagy olyan labilis az anyagi helyzete, az ne is kössön semmiféle előfizetést.

Nem lesz sok ügyfeletek ilyen policyvel.

Hűségidő=garantált árak.

A szerződésben is 1 évre garantált, de attól még fel lehet mondani.Évente emelik:a net nem drágul a tv pedig 200Ft-al.

Csak egy a bökkenő: Pécsett mindössze 7-8 utcában elérhető a szolgáltatás.

Én őszintén kívánom hogy ki tudjátok szorítani a UPC-t.

ha a tévéhez nem kell beltéri, az bizony analóg, ami manapság szerintem eléggé ciki, pláne DIGI márkanévvel. Annál is inkább, mert 2010-től törvényileg kötelező a digitális műsorszórás,

Igazából már létezik digitális műsorszórás,de a lefedettség közel sem tökéletes. Az analóg jel sugárzás leállítására gondolhatsz, én úgy tudom 2012-ig tolta ki EU,nem véletlenül, egyébként nem értem mi mi köze van a levegőben fogható DVB-T-nek a kábeles tévéhez?? A levegőben fogható 9-10 műsor nagy része ingyenes lesz,csak még mindig nem vagyunk felkészülve a megfelelő eszközökkel. Pár éven belül digi is kihúzza a házból a koaxot és az ethernet kábelről jön majd minden :( Mint írtam én kifejezetten örülök, hogy nincs szükség plusz egy távkapcsolóra és fogyasztóra mert az is +5-10 ezer forint15-30W-tal számolva),bár a nagyobb felbontást elviselném)

"akkor meg finoman szólva kitörölheted a segged a kábel tv-vel."

Azt hiszem, nem kötünk üzletet :)

[ Szerkesztve ]

(#19805) #TOTTI válasza Gergő_ (#19804) üzenetére


#TOTTI
őstag

Az UPCnél nincs hűség és felmondod akkor 3 hónapig nem köthetsz csak trükökkel..
A Digiről meg annyit ha nő az ár lemondod.. de olyan még nem volt hogy nőtt volna.. a garantált árakkal az a baj hogy nem csökken amikor már kellene..! Egyelőre minden a Digi mellett szól bár én még nem használtam..
T-akármi nekem szóba sem jöhet.. szerencsére rákényszerülve sem vagyok..

Én is azért nem vállaltam az UPC 1000Ftos kedvezményét a hüségidőre mert tudtam hogy el lesz adva a lakás el is lett utolsó elötti nap kiszerelték és csak addig számlázták..

Nehéz olyan dolgot képviselni amiben magam sem hiszek.. ezt én tudom a legjobban..

Silencio: Ez a dolog igazából neked szólt.. nem törlöm ki.. mert csak most olvasom a te hsz.ed.. az ajánlatod egész korrekt sőt.. simán megjátszható.. a hüségidő riasztó de ha nincs más alternativa.. gondolom ennek is mint mindennek a T-Home-nál megvan a hüségnyilatkozat nélküli ár is.. amugy a ha nő az áfakulcs 25%ra.. a havidij is fog mert az adó az nem a termék ára.. sztem.. anno volt már ilyen..ha nem az szép dolog..

[ Szerkesztve ]

(#19806) Magnum_ válasza #TOTTI (#19805) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én minimum 1év hűséggel tudtam csak szerződni a UPC-vel, de már várom a végét. :B

I humbly and respectfully decline™

(#19807) Silenzio válasza Gergő_ (#19804) üzenetére


Silenzio
addikt

Bocsánat a vehemens véleménynyilvánításomért, nem a cég álláspontját tükrözöm, hanem a magamét. De ezt már írtam.

Elbeszéltünk egymás mellett, nyilván én sem voltam teljesen egyértelmű. Tisztázzuk: az ajánlat széles körben nem publikus. Az üzletkötői hálózat visszajelzései alapján a cég megfelezte az árakat, hogy egyáltalán megvethesse a lábát a piacon, a városban. Az ajánlat úgynevezett speciális ajánlat, CSAK LOKÁLISAN van érvényben.

A Digi kapcsán abszolúte félreértettél, BIZONYOS TERÜLETEKEN -bár a cég súlyos pénzekért bekábelezte a lépcsőházakat- nem létesíthető szolgáltatás. Ennek az okairól biztosat (hivatalosat) nem tudok, de ezek a potenciálisan kecsegtető területek a Magyar Telekomnak, mivel már 1 éve kint van a hamarosan jövünk című Digi-plakát, és be vannak kötve a vezetékek, de ők nem jönnek, csak felveszik az igényeket - mi meg ott vagyunk.

A második felét meg mint magánember osztottam meg veled (veletek), ez nem a cég mentalitását tükrözi, csakis az én véleményem és felelősségem. Egyszerűen nem téma a hűségidő, ha valaki képes vállalni annak a lehetőségét, hogy 2-3 hónap múlva lemondja, ezzel tököl és elviseli az ilyesmivel járó utánajárást és papírmunkát, ám legyen. Én biztosan nem mennék bele az ilyesmibe, egy szerződés nem csak a cég, de az ügyfél részéről is felelősséggel jár, szerencsére nem bontja fel mindenki úton-útfélen. Részemről a hűségidő mentesség parasztvakítás, komoly üzleti szerepe nincs. Nálunk ez úgy működik, hogy a hűségidő lejárta előtt felkeresnek telefonon és megkérdezik mi legyen a szerződéssel, valamint tájékoztatnak az aktuális ajánlatokról, a hirtelen 20%-os számlaösszeg-emelkedést megelőzendő. Követendő példa, azt hiszem.

Lehet 2012 a határidő, mi még 2010-et tudunk. Nem is ez a lényeg. Számomra a hűségidő nélküliség és a kábeles megoldások ugyanabba a témakörbe tartoznak. Te egyik napról a másikra meggondolod magad, és vállalod az ezzel járó procedúrát - az emberek többsége ennél kényelmesebb, 1 év szerintem fair intervallum egy szerződés kipróbálására. Illetőleg most inkább a digivel kötnél szerződést, holott tudod, hogy 2 éven belül újra szétszedik a berendezést, hogy az új kábelezést megoldják.

Az optikai terjesztést nehéz megoldani, mi nem csak a csomópontokig visszük az üvegszálat, hanem személy szerint bevisszük az optikai kábelt mindenki lakásába. Igényesebb megoldás, drágább is sajnos, lassabban megy. Ha nincs rá igényed, ám legyen, abszolúte szimpátia kérdése. Az a 30 W meg igazán nem sok, itthon például 4-500 W-nyi égőt használunk, és ez csak a világítás.

Na, egyelőre ennyit, nem állt szándékomban ilyesfajta vitákat kelteni, részletkérdésekbe bonyolódtunk teljesen fölöslegesen. Azt hiszem már eleve eldöntötted, hogy mi mellett teszed le a voksodat, mellesleg a környéken is a személyes preferencia az első. Amíg az emberekben az van, hogy "a köcsög matáv" meg "drága T-Com", addig eléggé nehéz a dolgunk. Pártállástól függetlenül a magentára szavazok, már csak a digitális és interaktív, rögzíthető IPTV miatt is. 4 éven keresztül szoptam egy PC-s analóg tunerrel, nem kivánom senkinek. Ha kérdésetek vagy véleményetek van, a továbbiakban privátban kérem első sorban, ha lehet.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#19808) Silenzio válasza #TOTTI (#19805) üzenetére


Silenzio
addikt

Az őszinteségben hiszek. Nem vagyok túl jó a manipulációban és nem hallgatom el a szolgáltatások hátrányait. Nem okoz gondot adott esetben némileg szapulnom a szolgáltatókat, akár a sajátom is, vagy az ügyfelet -finoman- hogy kibillentsem a közönyéből. Nagyon gyakran beválik. Sokszor persze nem működik.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#19809) Gergő_ válasza Silenzio (#19807) üzenetére


Gergő_
őstag

Akkor ez így ilyen nettel és tv-vel 5700Ft-ért még hűségnyilatkozattal is jobban megéri,mint upc.

Nem kell szétszedni a berendezést,csak a hálózati kábel lesz használatban gondolom valami kütyüvel,de szerintem annyi a nyugdíjas és az analóg tv-s aki nem szeretne váltani, hogy inkább rányomják a digitális jelet a meglévő koaxra(átalakítva) és ugyanúgy megy minden mint régen(most).

[ Szerkesztve ]

(#19810) Magnum_ válasza Gergő_ (#19809) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a szakadozós UPC-nél minden jobban megéri.

I humbly and respectfully decline™

(#19811) Silenzio válasza Gergő_ (#19809) üzenetére


Silenzio
addikt

Annál jobban, de a Digi most kötött be egy hete oda, amit megkaptam területnek :D Miért nem tudtak előbb szólni... :U

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#19812) hcl válasza Silenzio (#19811) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

7000Ft=1Mbit ADSL + teló, na ennél bármi jobban megéri.

Váltanék is bármire, ha lehetne, ill. ha nem költöznék el záros határidőn belül.

Mutogatni való hater díszpinty

(#19814) Magnum_ válasza hcl (#19812) üzenetére


Magnum_
nagyúr

te jo helyen laksz, el ne költözz :D

I humbly and respectfully decline™

(#19815) nesa válasza Enszuke (#19813) üzenetére


nesa
veterán

Azert 1000 alatt van de csak epp hogy :K

(#19816) Silenzio válasza Enszuke (#19813) üzenetére


Silenzio
addikt

Azért remélem, hogy nem hagyják bekapcsolva 24/7-ben a beltériket...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#19817) Magnum_


Magnum_
nagyúr

telefon, vegyétek-vigyétek kiszállítom grátisz :)

I humbly and respectfully decline™

(#19818) a2d2 válasza Silenzio (#19795) üzenetére


a2d2
addikt

Szia!
Barátnőmmel tegnap este nézegettük a T-home ajánlatokat neten, ez az 5680-as csomag jó is lett volna, csak éppen 2megás netet írtak rá. Te tudnán biztosítani a 25/12-es netet a belvárosban is? (Móricz Zsigmond tér 1)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#19819) shteer


shteer
titán

tp-link PCI wlan kétezerééé :)

..szerintem jónak tűnik

(#19820) Macka válasza shteer (#19819) üzenetére


Macka
veterán

Te mán' visszamennyé...

(#19821) #TOTTI válasza shteer (#19819) üzenetére


#TOTTI
őstag

MEG hozzá egy TP-LINK TL-WR542G wifi router 4000ezer millióért...

(#19822) hcl válasza Magnum_ (#19814) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

El fogok, de nem Kertvárosba az tuti :)
Amúgy a hely jó, csak a nethelyzet nem.

Mutogatni való hater díszpinty

(#19823) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

ha kedves user elfelejtette a D-LINK router jelszavát mi a teendő?

Reseteltemmár vagy 10* de csak nem felejti el... szokásos admin/admin nemmegy.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#19824) 4sal3 válasza Dare2Live (#19823) üzenetére


4sal3
tag

nálam az alapbeállítás admin/ nem írsz be semmit

reset: minden kábel kihúz, router áram alatt, 10mp-ig benyom a kis gomb :)

(#19825) a2d2


a2d2
addikt

Nincs valakinek eladó csajos nokia telója? (barackszinű pl)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#19826) a2d2


a2d2
addikt

Megtudtam a lehetséges típusokat is: 7360 vagy 7373
Barackszínű vagy rózsaszín érdekelne.
Köszi!

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#19827) shteer válasza #TOTTI (#19821) üzenetére


shteer
titán

van rá gari? ;]

Macka: utánnad :P

..szerintem jónak tűnik

(#19828) baluhell


baluhell
tag

keresek olcsón 8-16gb pendrive-ot. lehet bombázni :R

(#19830) 4sal3


4sal3
tag

keresek olyan boltot Pécsen, ahol lehet kapni xbox360 hdd-t. lehetőleg 120asat.
ha vki tud olyat, légyszíves ossza meg velem. köszi

(#19831) #TOTTI válasza shteer (#19827) üzenetére


#TOTTI
őstag

Hát van hát.. még több mint 4 év..:)

(#19832) shteer válasza #TOTTI (#19831) üzenetére


shteer
titán

megvéve :)

..szerintem jónak tűnik

(#19833) Ricardo


Ricardo
félisten

A kutyának sem kell a DVD lejátszó,. Ha továbbra sem jön ajánlat egy valakinél elekvőben lévő M2-es kártyáról, beviszem valahova hátha :U
Hol érdemes próbálkozni Pécsett?

(#19834) #TOTTI válasza shteer (#19832) üzenetére


#TOTTI
őstag

eladva..:)

(#19835) Magnum_


Magnum_
nagyúr

mibe kerül egy Bluetooth-os egér? és ha van a gépemen BT, csak bekapcsolom, meg az egeret is és kész is, müködik?

I humbly and respectfully decline™

(#19836) #TOTTI válasza Magnum_ (#19835) üzenetére


#TOTTI
őstag

Hát párosítani kell annyi de majd lenavigálom ha esetleg elakadnál.. bár ezt kétlem..:)

(#19837) Magnum_ válasza #TOTTI (#19836) üzenetére


Magnum_
nagyúr

köszi, csak érdeklödök hog müködik ez a dolog :R

I humbly and respectfully decline™

(#19838) Bla82


Bla82
tag

Keresnék egyik ismerősnek alábbi dobozokat, mert postázna cuccost csak nincs mibe raknia.

- 4 db memória tok olyasmi mint amit a kingmax-okhoz adnak
- 2 db hdd tok olyasmi mint amit a samsung-okhoz adnak

Akinek lenne az kérem PÜ-ben jelezze, a részleteket ott megbeszéljük.

[ Szerkesztve ]

(#19839) shteer válasza #TOTTI (#19834) üzenetére


shteer
titán

bekonfigolva :D

..szerintem jónak tűnik

(#19840) stuntmanmike


stuntmanmike
tag

Valaki nem tud szállást Zamárdiban vagy a környékén? BS-ra mennénk, tehát 07.06 - 07.13.-ig kellene valami apartman/ház ahol ~8-10 ember elférne.

(#19841) hcl válasza stuntmanmike (#19840) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hejj.
Nagybátyáméknál lehet hogy van, Siófok-Kiliti. Rákérdezzek?

Mutogatni való hater díszpinty

(#19842) lorandnagy válasza Zewa (#13947) üzenetére


lorandnagy
újonc

szia!
Nem tudok írni emailcímedre, megvan-e még a P5B alaplapod?
érdekelne!

email címem:
lorandnagy[kukac]freemail[pont]hu

Menyiért válnál meg tőle?

(#19843) Magnum_ válasza lorandnagy (#19842) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ez több mint fél éve volt.. irj neki privát üzenetet.

I humbly and respectfully decline™

(#19844) kano


kano
nagyúr

Nagyon köszönöm HCL kollégának a CPU hűtőt! :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19845) Diego!


Diego!
senior tag

Van valakinek egy olcsó usb-s bill.-je, amit lehet ütni-verni? :D

(#19846) Magnum_ válasza Diego! (#19845) üzenetére


Magnum_
nagyúr

I humbly and respectfully decline™

(#19847) hcl válasza kano (#19844) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én meg a sört és a csokit :)

Műxik rendesen? Hány fok? Kíváncsi vagyok a gányolásom hatékonyságára :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#19848) bagoly71.


bagoly71.
tag

Hali mindenki! Keresek teszt erejéig,AMD s754 procit a notimba.A cuccost HCL bütyköli,és ő vinné címre a notit.Így a legtisztább,gondolom!!Aki tud segíteni,kérem privátban jelezze vagy nekem,vagy HCL-nek! Természetesen desktop proci is tökéletes!Előre is köszi a segítséget!!

[ Szerkesztve ]

(#19849) Csepy válasza bagoly71. (#19848) üzenetére


Csepy
senior tag

Azóta még mindig semmi hír vele kapcsolatban?

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#19850) Janoska26


Janoska26
Topikgazda

Szevasztok, valakinek nincs véletlenül Pécsen 1db 200Gb-os vagy környékén lévő SATA vinyója? Gyorsan kéne, ma át is venném :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.