Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19501) baluhell válasza Magnum_ (#19497) üzenetére


baluhell
tag

hát olyan 60-70 körülre gondoltam. Nem lenne hátrány ha érintőképernyős lenne, 24 bites színmélységgel rendelkezzen és legyen benne Wlan. Zenehallgatásra filmnézésre, netezésre elsősorban, meg amit még tud arra :D .
a2d2 kolléga mütyürje tetszik is csak ott meg a 65ezres kijelző hibádzik. :R

[ Szerkesztve ]

(#19502) gabx76


gabx76
senior tag

(#19503) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Akinek esetleg rossz, megunt CD / DVD lemezei vannak ne dobja ki, ehhez a projekthez gyűjtöm őket. Pécsen Janoska26 segít nekem a gyűjtésben, ő fogja eljuttatni hozzám, ha van valakinek lemeze akkor vele vegye fel a kapcsolatot.
Köszöntem a figyelmet:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19504) Janoska26 válasza kano (#19500) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

478-as lapom van [link] ;)

(#19505) CPT.Pirk válasza Winner_hun (#19503) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igazi fizikoterápia lesz a hátnak meg gerincnek ez a fotel. ;]

Egy haverom tolta jól, áruházi "szórólap" CD-ket (Németország) hozott el mindig egy kupaccal, aztán annyi lett, hogy a szobája plafonját, meg a falak nagy részét kitapétázta velük.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19506) a2d2 válasza baluhell (#19501) üzenetére


a2d2
addikt

Amit felsoroltál arra mind jó az enyém (pl éjszakai torrentezésre is használtam, abszolut hangtalan ;] ), és még spórolsz is kb 30 ezret - 35-ért mit szólsz hozzá? :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#19507) Magnum_ válasza a2d2 (#19506) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ne rontsd a bótom ;]

I humbly and respectfully decline™

(#19508) a2d2 válasza Magnum_ (#19507) üzenetére


a2d2
addikt

Dehogy rontom, ki vesz manapság szaros Nokiát? :DDD

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#19509) Magnum_ válasza a2d2 (#19508) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én csak azt preferálom ;] de hát beszélhetek egy bigott WM-esnek ;]

I humbly and respectfully decline™

(#19510) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Vitatkozzatok csak, UIQ3 és SE a király, ezt mindenki tudja! :P

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19511) Magnum_ válasza CPT.Pirk (#19510) üzenetére


Magnum_
nagyúr

egyiknek befellegzett, hamarosan a másiknak is, de jogos :DDD ;]
egy barátomnak van P1i-je és tényleg jó készülék, csak viccelőzöm ám

Nokia E71-en kívül vegyetek nagyon jóféle üzleti notebookot, házhozszállítás opció már a megszokott keretek között inygyé' meg itt helyben picit engedek is.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#19512) a2d2 válasza CPT.Pirk (#19510) üzenetére


a2d2
addikt

Végigjártam én is mindent már. Volt vagy 5-6 palmom (jó kis 33Mhz-es dragonball procival kezdtem én is), utána P800, aztán erős nyomásra lettem csak wm-es. UIQ-val nem volt gondom amúgy, okos volt. Mindenesetre lényeg az érintőképernyő - de lassan talán Nokia is rájön erre :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#19513) baluhell válasza a2d2 (#19506) üzenetére


baluhell
tag

igen, tudom. nézegettem. nem rossz teló, csak az a fránya kijelző :O

(#19514) CPT.Pirk válasza baluhell (#19513) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Én P1i-t vennék helyedben, igaz h. kijelzőben nem hozza az elvárásaidat, de féláron meg tudnád oldani, és még youtubot is lehet vele nézni.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19515) Magnum_ válasza CPT.Pirk (#19514) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én Nokia E71et vennék a helyében, azon is van youtube kliens :D

I humbly and respectfully decline™

(#19516) baluhell válasza CPT.Pirk (#19514) üzenetére


baluhell
tag

nem is rossz ;) . Tapasztalatok vele kapcsolatban? jaj, még annyi, h pannonos kártyám van ahhoz kell a teló. :R

(#19517) CPT.Pirk válasza baluhell (#19516) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Tapasztalatok, eddig már 2 "P" szériás telefonom volt, P910i, P990i, a köv. meg majd egy P1i lesz, ha lesz lóvé. Rosszat nem tudok róla mondani, nézz körül milyen progik vannak rá, sesmart.hu (rövid reg után)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19519) Dodder


Dodder
tag

Sziasztok van valakinek eladó jó minőségű vga kábele?

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#19520) Szpájki


Szpájki
tag

vkinek olyan átalakitója nincsen véletlen, amit az alaplapi IDE csatiba dugok, és Sata lesz belőle.. vettem alaplapot és most nézem h be h sata az pediglen nincs rajta :DDD

A srácokra nem hatnak a számítógépes játékok. Ha ránk hatott volna a PacMan akkor most sötét termekben tablettákat rágnánk, miközben elektronikus zene dübörög.

(#19521) hcl válasza CPT.Pirk (#19493) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát akkor az otthoni 300-as Mercury-m is ilyen lehet :)
Monitor + gép megy róla 1 éve, csak gép róla sok éve, és előtte az elődjét egy olyan áramszünet nyírta ki, ami még vagy 10 másik gépet is...

@a2d2 : Nekem meg Palm 515-öm van most is :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#19522) CPT.Pirk válasza hcl (#19521) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Volt 400-as Mercury tápom, csak egyszer vittem le Szentlőrincre, 2 nap alatt szétment. Friss gép volt, akkor még nem vágtam ezeket a dolgokat, szerencsére a gép túlélte. Vettem helyette egy komoly Thermaltake (chieftek belsős) tápot, azt viszont én nyírtam ki, mikor egy szerelés közben a csavarhúzó "véletlen beszaladt" hátul a ventilátoron át a tápba, a gép éppen ment. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19523) CodeRed


CodeRed
csendes tag

Szevasztok!

Eladó:
Fuggetlen K770i, toltovel
Pannon-os Fekete Nokia 5200,toltovel
T-mobile-os Samsung J700,toltovel,akku nelkul,headset,dobozaban
Egyben 35ezer Ft+ ajandek turbo sim.

(#19524) Szpájki válasza Szpájki (#19520) üzenetére


Szpájki
tag

vagy pci sata karija van vkinek?
mind1 csak bootolhato megoldás kéne.. és kis pénzé :))

A srácokra nem hatnak a számítógépes játékok. Ha ránk hatott volna a PacMan akkor most sötét termekben tablettákat rágnánk, miközben elektronikus zene dübörög.

(#19525) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nah, egész nap elfelejtettem leírni, hogy keresek IDE - SATA átalakítót, hogy tudjam használni satás olvasómat régi alaplaphoz.

más
Hogyan lehet blokkolni azt a magenta hírdetést? Nagyon ronda lett tőle a PH!

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19526) hcl válasza CPT.Pirk (#19522) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát ezek érdekesek... Mondjuk én úgy vagyok vele hogy kliensnek használt gépbe irodába, céghez, mindegy mit vesz az ember csak menjen. Óccó legyen.

Otthonra valami márkásabb ajánlott, meg hát szervernek szánt PC-be is. Bár a PC szervernek se való, de hát ha más nincs.

Vigyetek DDR RAM-ot, LCD monitort, kis PC-t... utóbbi darabokban is.

Mutogatni való hater díszpinty

(#19527) Dluinet válasza CPT.Pirk (#19525) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Adblock Plus 1.0.2 :C

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19528) CPT.Pirk válasza Dluinet (#19527) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Telepítve van, meg mellé az element hiding helper, de nem oldja meg a problémát, ezért is kérdeztem.

hcl: Cégnél ahol dolgoztam, ott csak és kizárólag vacak, vargáné, meg társai tápokat használnak, ezek fele meg még AT-s. Állítólag nem rosszabbak, mint a márkásak, ezért nem vettek márkásat, pedig legalább 100 gépről volt szó. (vagy inkább többről)

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19529) hcl válasza CPT.Pirk (#19528) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nagy cég szerződésben van egy beszállítóval úgyis, szal nem ők fizetik a tápot-egyebeket (ha okos gariszerződés van :D )
Amúgy meg persze, nem rosszabbak.
Nálunk a Gaba tápok álltak be úgy hogy a ventit már forgatni sem lehetett.
Meg haltak benne a kondik.
Bár csere után OK volt, de hát... ááááá.

Meg hát ilyen irodai vackoknál amiken nincs semmi fontos, mit számít ha behal? Na persze ha nem sóher a cég annyira. Úgyis elavulnak ezek a vackok.

Akkor van gáz amikor mancika minden fontos dolgot a My Documents-ben tart, aztán az első windóz halállal megy a könyvelés a mennybe.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#19530) CPT.Pirk válasza hcl (#19529) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Gari? Ugyan már... Ott pucoltam a tucatszámra behordott tápokat. Olyan mocskos dolg is előkerültek, ááááh.
No meg tipikus eset, mikor berozsdásodott és ettől beállt a táp ventijének a tengelye. :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19531) kano válasza CPT.Pirk (#19517) üzenetére


kano
nagyúr

Én nem tudom, de a cégem kapott tesztelésre egy P1i-t, na az valami szörnyű. Lassú, tégla, szóval az életben nem kellene. Ez az ÉN véleményem.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19532) nesa


nesa
veterán

Van 1 ilyen BENQ_I100+ P150 bill + eger kitt 1,6k
Kep

Van meg samsung 80Gb ide HDD (szektorhiba mentes!) 4,5k

40Gb ide Deskstar HDD (szint hibatlan) 3,5k

Van meg 1db feher DVD olvaso hitachi vagy /samsung 1k

Ezust szinu haz valami no-name tapegyseg + 2DB dvd 1 tuti jo a masikat meg nem neztem+ rack fiok+ ODD igy egybe 4k

sapphire passziv ATI 9200 128mb AGP 3k

Napi extra akcio aki mindent visz annak 10k :Y

[ Szerkesztve ]

(#19533) CPT.Pirk válasza kano (#19531) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Én meg használtam Nokia N70-et, na az lassú volt. P1i-t is használtam már párszor, nincs vele sebesség gond. Tesztelésre kaptátok, lehet még valami korai szoftveres gondja volt. Amúgy meg a téglától messze van, tégla az a Nokia 2110.
Mindegy, 30-35K körül én még nem láttam jobb telót, mint a P1i. Kérdeztem az okostelefonos topicban is, de megerősítettek csak, P1i a válasz. Szerzek is majd, ahogy lesz rá módom.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19534) 4sal3 válasza hcl (#19521) üzenetére


4sal3
tag

nekem palm treo 680am van :)

mod: néha szívesebben lennék wm tulaj..

pedig semmi gondom nincs a palm os-sel.
csak hát a java beállítása elég gáz.. ha vki képben van benne, segíthetne :)
köszi

[ Szerkesztve ]

(#19535) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Nekem pont ma adtak a kezembe egy almafont. Teljesen elvarázsolt. Nagyon jól használható arra amire tervezték. Ügyes megoldások, jó böngésző stb... Ha lesz rá lehetőségem ilyet veszek.
Az Oberwart-i "merthülyeazértnemvagyok"-ban megkérdeztem, hogy az 50EURO az post-paid vagy pre-paid. A kislány nagy mosollyal és egy elfojtott röhögéssel válaszolt...sejthetitek, hogy mit.Nem lett almafonom :( De legalább mostmár a .hu domainem él és virul.Kellene valaki aki ausztriában él és ott akar előfizetéses telefont de a telefon nemkell neki. Vicces lenne... ;]

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#19536) crabi


crabi
csendes tag

DVD valakinek??

(#19537) Gergő_ válasza Sir Riccio (#19535) üzenetére


Gergő_
őstag

Miért nem várod meg amíg kijön az új szifon?Lejjebb fog szállni a 3G ára is...

(#19538) Sir Riccio válasza Gergő_ (#19537) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Fogok várni szerintem tovább is. Egyenlőre az objektív az elsődleges amit venni akarok...minden más utána jön, és egyelőre arra sincs pénzem. :(

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#19539) Magnum_ válasza Gergő_ (#19537) üzenetére


Magnum_
nagyúr

max a használt piacon, de használtan venni szifont meg lutri... ami tuti, az az új, meg kell venni részletre Trémobilnál (ha lehet)

I humbly and respectfully decline™

(#19540) Ironman23


Ironman23
csendes tag

Sziasztok!

Keresek vkit akinél le tudnék tesztelni notebookos MXM videokártyát és Core2Duo procit. Egész pontosan egy T5800as Core2Duo-t és egy Geforce 9300M GS-t kellene megnézni hogy melyik a hunyó. Pécs és környékén keresek valakit, ha lehet akkor most hétvégén..

(#19541) bossvico


bossvico
senior tag

Keresek unokatesómnak usb-s web'n'walk akármit.
ja sticket ja.

Hol lehet ilyet lelni, azon kívül hogy előfizet rá a t-be, mert neki csak a t-s kütyü kell használtan is?

R5 5600X AIO 240mm Cooler, MSI B550-A Pro, 32 GB Crucial DDR4, EVGA 750W, Sapphire Pulse RX 7700 XT 12GB

(#19542) Janoska26


Janoska26
Topikgazda

Eladó 1db 400W-os Codegen ATX-es tápegység!!! 1ezres az ára, vagy 2*300g EpresMilkacsoki, vagy 4 doboz/üveg citromos gösser :DD :))

(#19543) Dare2Live válasza CPT.Pirk (#19533) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Azért P1I fölött is erősen eljárt az idő....mint ahogy 2007re P1I megjelenésére az N70 se volt már csúcs....

éppenséggel sebességben se egy 2009es csodamodel.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#19544) Dare2Live válasza Janoska26 (#19542) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

mennyit ment az a táp tudod? Kondik rendbevannak?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#19545) CPT.Pirk válasza Dare2Live (#19543) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Eljárt persze, de ezt tükrözi az ára is. Most szifon, meg a koppintásai a menők, de azokat meg is kell még fizetni rendesen... (talán majd P1i korszakom után, ha azok lesznek jó áron, szerzek majd olyasmit)
Arra akartam kilyukadni, hogy 30k körül a legjobb vétel (ha jó állapotban van), telerakva mindenféle progival, még bőven ki tudja elégíteni az igényeket. Avi-t lehet vele nézni, Youtubot szintén, wifi van, használható kamera, normális qwerty billentyűzet, irodai progik, érintőkijelző, stb. Ezek kielégítik az én igényeimet.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19546) Gergi


Gergi
aktív tag

Eladó egy fekete, garis Iphone 3G 8Gb: [link]

[ Szerkesztve ]

(#19547) nesa válasza nesa (#19532) üzenetére


nesa
veterán

Van 1 ilyen BENQ_I100+ P150 bill + eger kitt 1,6k

Van meg samsung 80Gb ide HDD (szektorhiba mentes!) 4,5k

40Gb ide Deskstar HDD (szint hibatlan) 3,5k

Van meg 1db feher DVD olvaso hitachi vagy /samsung 1k

Ezust szinu haz valami no-name tapegyseg + 1DB dvd 1 tuti jo a + rack fiok+ FDD igy egybe 4k

sapphire passziv ATI 9200 128mb AGP 3k

Napi extra akcio aki mindent visz annak 10k

(#19548) Pttypang


Pttypang
veterán

Szevasztok!
Egy pécsi(+zalaegerszegi;)) illetőségü ismerősöm keresne joo minőségű fülest..ajánlatokat/ötleteket várok PM-ben! esetleges termék+árral eggyütt!
köszke!

Everybody lies.

(#19549) Magnum_


Magnum_
nagyúr

-Ingatlan értékbecslés! számla, gyors, korrekt, precíz ügymenet.

-Nokia E71 + Beyzacases krokodilbőrtok; akár 8GB-os kártya, Brando fólia, hibátlan gyártói garancia 2010 júliusig. Full-full minden + kiegészítők = 68.000Ft ELADÓ! kérésre hard reset után adom el, így olyan, mintha új lenne, vagy telepítek rá, amire igény van.

-HP Compaq 6910p üzleti könnyű notebook ELADÓ! Hibátlan, garancia 2011. júliusig. számla+doboz 113.000Ft

-Házhozszállítás grátisz! Vigyétek, mert várnak az új kütyük :DDD

-Budapesten IX. ker. lakás ELADÓ! 1. emeleti, udvarra néző; 58nm, 2egybenyíló szoba, sürgősen, ténylegesen ár alatt eladó, vagy csere pécsi lakásra vagy balatoni nyaralóra értékegyeztetéssel érdekel!

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#19550) hcl válasza CPT.Pirk (#19530) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Na ja, a kínai tápok, mind ilyenek...

@4sal3 : Nekem az 515-tal nincs ilyen gondom, nincs rajta szinte semmi, csak könyveket olvasgatok :)
Viszont nem tudsz olyan Word-RTF-HTML-PDF olvasó progit, aminek a konvertere Linux alatt is megy wine-al? Az sem hátrány ha megjalníti a palmon a doksikban levő képeket (ha van ilyen :) ) Most richreadert használok, de az elég macerás konvertálás szempontjából.

Különben is vegyétek meg a cuccaimat :)

Meg a LCD monitorom :)

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.