Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19451) Kaics válasza hoax (#19438) üzenetére


Kaics
tag

Muhaha...mindenki oda jár... ;]

HoldChore: Tudtad, hogy ez az Eddie Murphy a valóságban egy állati nagy tapló?

[ Szerkesztve ]

(#19452) Dare2Live válasza kano (#19446) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nem tudom más területeken milyen a helyzet de biztosíthatlak, hogy Pécs infós melós szempontból katasztrófális.

Ahogy hallom E-ON ISnél most pályáztatják meg a service deskes munkakörömet, infós diploma + 2 nyelvizsga havi 82-85K, kafetériával akár a 100 is összejön. Próbaidőben persze nincs kafetéria. Ja és vmi szervizes, hálózatépítős előélet a CVbe ajánlott..... Legalábbis, ha jól sejtem engem amiatt vettek föl oda. (Bárcsak ne tették volna.)

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#19453) stuntmanmike


stuntmanmike
tag

Kaptam ajándékba T-mobilos sim kártyát. Dominós, könnyen megjegyezhető számmal, egy évig havi 10 sms + 10 perc lebeszélhetőséggel. Természetesen bontatlan. Ha érdekel valakit privizzen.

(#19454) nesa válasza Dare2Live (#19452) üzenetére


nesa
veterán

Ez a szar 82-85K bazz a komuves segedmunkas jobban keres :K nagy a baj ebben az orszagban....... :(((

(#19455) kano válasza Dare2Live (#19452) üzenetére


kano
nagyúr

Ajjaj, oda (E-ON IS)már jelentkeztem 2x is de amikor alapfokon kellett volna tudni angolul akkor és nem tudtam. Majd amikor visszamentem, hogy most már van nyelvvizsgám akkor meg azt mondták, hogy most már folyékonyan beszélő kell nekik, ja és persze a már említett pénzért.
Mondtam, hogy ...
Na én ennek most a dupláját keresem itt + kafetéria. Nagy gázok vannak itt Magyarországon.
Volt egy lehetőség Pécsett de ott csak 140k körülre lettem volna bejelentve, de a kézbe kapott az olyan 4x-e lett volna az általad írtnak. Sajnos nem engem vettek fel de, ha engem választottak volna akkor sem tuti, hogy mentem volna. Nagyon kicsi cég volt és nem havonta adták a zsebbe valót.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19456) Magnum_


Magnum_
nagyúr

én spec.nagyon szeretnék Pécsen maradni, de nagyon úgy tűnik,itt nem lesz munkám,kénytelen leszek Bp. felé menni :( (nem fogok ügyvédnek fizetni olyan egyetemi városban, ahol az ország második legjobb kara van, hogy vkinél lehessek- fizetés nélkül :B ... )

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#19457) Magnum_ válasza Magnum_ (#19456) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ja, ez nem a jó magyar ember panaszkodása amugy, és kano posztjára lett volna válasz

I humbly and respectfully decline™

(#19458) 4sal3 válasza hcl (#19449) üzenetére


4sal3
tag

hali
köszi, de a kolléga crt-t keres, mert az nagyon óccsóó.
plusz 2x512-t. :(

(#19459) Dare2Live válasza nesa (#19454) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

A baj az, hogy nem jutunk előre. Semmit. Most "nem bölcsész" diplomával 1felső, 1közép, (meg még1 társalgás szintű) nyelvizsgával tudom magam úgy eltartani mint 1x éve ezek nélkül. Igaz "jól élek" de ha már családom lenne minden hó végén -ba csúsznék az tuti. És kezdek kinőni az agglegényéletből.... :)
És imádom Pécset meg Magyarországot, de ez így halál...... és az a baj, hogy nem jutunk előre. Se az ország, se Pécs.

(És ne Fideszezzen itt nekem senki, anno tökéletesen láttam mit csinált a Páva és csapata és mielött beindulna a flame elmondom, hogy a másik oldalt mocsadék tevékenységét uígy végigkövettem közvetlen közelről és egykutya.)

btw Olyan Saintos a helyzetem. ha lépni kell, lépni kell. Csak nálam annyi a difi, hogy BP az számomra elviselhetetlen, míg egy Southampton-Fareham, Bécs, Essen(Simens rulz), Barcelona szép élhető város.

elnézést mindenkitől.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#19460) Dare2Live válasza kano (#19455) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

de ugye nem j2se+html+php+sql+ ? :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#19461) HoldChore válasza Kaics (#19451) üzenetére


HoldChore
tag

Az lehet, de mi nem egy Murphyra gondolunk :)

Nesze, csak hogy okosodjál:

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#19462) Magnum_ válasza Dare2Live (#19459) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nekem annyi a bajom, hogy, mig egy orvos vagy infosnak van lehetosege kulfoldre menni, en a vegzettsegemmel nem sokat tudok Mo.-n kivul kezdeni (egyebkent nem is vagyom kulfoldre)... Ha lenne melo, maradnek itt :)

I humbly and respectfully decline™

(#19463) a2d2 válasza Dare2Live (#19452) üzenetére


a2d2
addikt

Na nem is tudtam hogy van még itt IS-es. Én szerencsére nem service desken dolgozom, hanem Rákóczi úton, de a fizetés itt sem leányálom. Eddig nagyon jól elvoltam én is, de most hogy van asszony, gyerek már szinte semmit nem tudok félretenni.
Mindenki élvezze ki az agglegényéletet, és takarékoskodjon közben :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#19464) Kaics válasza HoldChore (#19461) üzenetére


Kaics
tag

Ő csak simán "mörfi". Ja.

Ittam és azt írok, amit csak akarok. :DDD

(#19465) Bandeee válasza crabi (#19355) üzenetére


Bandeee
tag

crabi :C Korrekt biznicc meeen!! :R

(#19466) baluhell


baluhell
tag

keresek 512 megás ddr1 et akinek van eladó kérem jelentkezzen :U . :R

(#19467) crabi válasza Bandeee (#19465) üzenetére


crabi
csendes tag

:R :R

szerk:
tudom nem ide tartozik de van sok sok cseresznyém eladó!
ha köll valakinek az szoljon :DD

[ Szerkesztve ]

(#19468) kano válasza Dare2Live (#19460) üzenetére


kano
nagyúr

Nem, csak egy kis sql. Teljesen egyetértünk a Páva kontra MSZP ügyben, hallottam én is, hogy mik mentek Páva alatt is és nincs kétségem, hogy most sem lesz ez másként. Én is nagyon szeretem Szegedet, Pécset, Mohácsot mert ott élnek a haverjaim és az anyum. De egyszerűen nincs semmi lehetőség délen. Abban bízom, hogy ha megépül az autópálya akkor talán lesz valami. Én még ráadásul angolul is csak gagyogok (alapfokú nyelvvizsga).
Egyre inkább undorodom Pesttől de sajnos itt van biztos melóm.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19470) kano


kano
nagyúr

Sziasztok!

Még mindig keresnék 512MB v. 1 GB DDR ramot óccsóé'. :DD
Ha valakinek lenne eladó ne tartsa magában.
Kano

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19471) kano válasza Janoska26 (#19469) üzenetére


kano
nagyúr

Kedves Huszár Uram!
Egy jó képességű DDR ramja nem volna? :DDD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19472) crabi


crabi
csendes tag

van 1 pioneer autórádióm és mivel nem használom ezért gondoltam hogy bekötöm itthonra!
esetleg tudna valaki segíteni benne hogy hogyan kell mert nekem fingom sincs hogy álljak neki :DD

ÉS még az lenne a kérdésem hogy tud e valaki olyan helyet itt pécsen ahol PLEXI-t vágnak méretre /kis darabot max 40x50 es/

[ Szerkesztve ]

(#19473) Magnum_ válasza crabi (#19472) üzenetére


Magnum_
nagyúr

CD-s a rádió? nem eladó amugy?

I humbly and respectfully decline™

(#19474) CPT.Pirk válasza crabi (#19472) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az autórádió 12V-os, egy rendes szobai erősítő meg +-50V-ot használ, ami annyit jelent, hogy neked egy olyan tápról kell járatni, ami 12V-on bitang nagy áramot tud leadni, mert a teljesítmény, pl. egy átlagos 4*50W-os autórádiónál minimum 200W, ami azt jelenti, hogy inkább 300W körüli tápról kell járatni, az pedig azt jelenti, hogy 25A, vagy ez fölötti áramot vesz fel (egyszerűség kedvérét a P = U *I képlet alapján számolva). Ezt kvázi egy akkumulátorból tudod előcsalogatni, esetleg még egy autós akkutöltőből, de mintha azok csak 12A körül töltenének, ezt majd a kipufogószerelmes kollégák megmondják.

Szóval ha van hely egy aksinak a polcon, akkor megoldható... (a dolognak még annyi a hátránya, hogy az autós hangszórók 4 ohmosak, a szobaiak meg ált. 8, így némileg kisebb teljesítményt fogsz visszakapni - konyhanyelven)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19475) hcl válasza kano (#19471) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

@Kano : 2x256 DDR400?

Mutogatni való hater díszpinty

(#19476) hcl válasza CPT.Pirk (#19474) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én PÜ írtam neki, abban annyi volt hogy annyi amperes 12V-os tápot szerezzen, amennyi az autórádióra van írva :)
Ha csak pl. 2*10W akkor pár amperes cucc vagy PC táp elég.

Mutogatni való hater díszpinty

(#19477) CPT.Pirk válasza hcl (#19476) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Kérdés, hogy a PC táp mennyire lelkesedik az egyoldalú terhelések iránt...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19478) hcl válasza CPT.Pirk (#19477) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát, ha nem 25A-t kér a rádió akkor csak kibírja :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#19479) CPT.Pirk válasza hcl (#19478) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Persze, főleg ha Vargáné és Társa ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19480) crabi válasza CPT.Pirk (#19479) üzenetére


crabi
csendes tag

CPT.Pirk
hcl
Köszi az infókat megpróbálok valamit összehozni! :DD :R

szerk,

Saint_
igen CD -s MP3 as
de szivem szerint nem nagyon adnám el mert nagyon jo és hát még jo lesz 1 szer....

[ Szerkesztve ]

(#19481) Magnum_ válasza crabi (#19480) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ha eladó, ird meg milyen és mennyi, stb, mert tesom feleségének kellene vmi...

I humbly and respectfully decline™

(#19482) MrWolf válasza CPT.Pirk (#19479) üzenetére


MrWolf
csendes tag

Nem azok voltak az elfüstölős JNC tápok? ;]

I solve problems

(#19483) chungee


chungee
addikt

Mennyiért szokták személygépkocsinak téligumiról nyárira szerelni:F Felniról le, centirozás, felnire fel.

(#19484) Magnum_ válasza chungee (#19483) üzenetére


Magnum_
nagyúr

1000Ft /db

I humbly and respectfully decline™

(#19485) CPT.Pirk válasza MrWolf (#19482) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

De igen. ;]
Sállálí, sállálá... Vargáné-Codegen-Mercury, teszkós gépbe az való!

Haverom járatott egy mindössze 100W-os reflektort egy 300W-os Vargánéról, a táp alig bírta, szegény lámpa csak pislákolt...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19486) chungee válasza Magnum_ (#19484) üzenetére


chungee
addikt

THX!!

Egyén: Van USD-m, van "ismerősötök". Aki jó áron átváltana jó kemény forintra:F Vagy várjak még vele. Hátha felmegy:F :)

[ Szerkesztve ]

(#19487) kano válasza chungee (#19486) üzenetére


kano
nagyúr

Mennyi USD-d van? Pü.-ben :K

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19488) kano válasza hcl (#19475) üzenetére


kano
nagyúr

Szia!
Kevés sajnos. :(

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19489) baluhell válasza CPT.Pirk (#19485) üzenetére


baluhell
tag

Ehhez a tápos témához szeretném még saját tapasztalatomat hozzáfűzni: egyik ismerősöm szintén ezt a megoldást választotta a (megnemmondom milyen) fejegységet egy 350W-os Codegenről hajtja. Egész jól megvannak immáron 3éve. :K 4*45 watt van a fejegységre írva és 4db ilyet hajt róla. hát röviden ennyi :C

(#19490) Bla82


Bla82
tag

Eladó egy Gigabyte 7300GS.
Akit érdekel PÜ-ben elér!

[ Szerkesztve ]

(#19491) stuntmanmike


stuntmanmike
tag

Valaki tervez mostanában T-mobilos Iphone-t venni?

[ Szerkesztve ]

(#19492) baluhell válasza stuntmanmike (#19491) üzenetére


baluhell
tag

én tervezgettem, de mindenki lebeszél az Iphone-ról. Azt mondják, h csak divat telefon és, hogy annyira nem is jó. De tényleg ha már témánál vagyunk, nem tudna valaki ajánlani vmi jó telót? Mert most már nyugdíjaznám a régi csak nem tudom mi legyen az utód... :F

(#19493) CPT.Pirk válasza baluhell (#19489) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Na az a nem semmi! Mondjuk codegenből már láttam párat, amiben anyag is volt, pl. nem hagyták ki a hálózati zavarszűrőt, stb.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19494) trl_master


trl_master
tag

tessék vásárolni! :R

"Ha belekezdtél hát folytasd tovább..."

(#19495) Janoska26 válasza kano (#19471) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Az nincs, viszont vannak jóképességű procik :DD
meg tápok jóáron persze ;) :))
van itt komplett vas is :))
Mikő' még? :)) (DDR1-es RAM nincs :U )

[ Szerkesztve ]

(#19496) bossvico


bossvico
senior tag

Tessék a DVD tartó torony.

Más webáruházakba ez 12 rugó fölött van. De itt , most, 4800 Ft.

R5 5600X AIO 240mm Cooler, MSI B550-A Pro, 32 GB Crucial DDR4, EVGA 750W, Sapphire Pulse RX 7700 XT 12GB

(#19497) Magnum_ válasza baluhell (#19492) üzenetére


Magnum_
nagyúr

elsősorban mennyit szánsz rá? másodsorban mire használnád még (telefonáláson kivül).

nekem eladó lesz a Nokia E71-em + típusspecifikus bőrtok, hátha érdekelhet.

I humbly and respectfully decline™

(#19498) bossvico válasza Janoska26 (#19495) üzenetére


bossvico
senior tag

Érdeklődő privee ment.

R5 5600X AIO 240mm Cooler, MSI B550-A Pro, 32 GB Crucial DDR4, EVGA 750W, Sapphire Pulse RX 7700 XT 12GB

(#19499) a2d2 válasza baluhell (#19492) üzenetére


a2d2
addikt

Ilyen esetleg akciós áron? [link]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#19500) kano válasza Janoska26 (#19495) üzenetére


kano
nagyúr

Egy jóképű táp majd lehet, hogy érdekelni fog. :K De először egy alaplap és DDR ram kellene.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.