Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20951) hcl válasza zsolt19900 (#20949) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Há, akkor bízd rá kedvenc szervizedre... Én azt szoktam... kicsit többe' van mint ha én viszem, de megspórolom a szopatást, sorban állást, macerát. Ők meg elitézik okosban a vizsgaközponttal. Állapotra meg amúgy is 100%-oson tartom az autót, szinte bármikor átment volna műszakin, szóval amiatt nem aggódtam.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#20952) Csepy válasza bijesz (#20950) üzenetére


Csepy
senior tag

csak a proci (hűtőstül), de az kell :K

Szóval vigyétek a lapot, de gyorsan :C

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#20953) legiaap


legiaap
nagyúr

Halihó!

Továbbra is keresek Pécsen albérletet.
Aki tud, kérem segítsen.

:R

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20954) grimetime


grimetime
tag

sapphire 4830 érdekel valakit? jackhez van gari, kb fél éves. postázgatni nem akarom, de ha vki itt vinné adnám

(#20955) nesa válasza grimetime (#20954) üzenetére


nesa
veterán

(#20956) Dluinet válasza nesa (#20955) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Szépen megcsináltad.
Hol fogtok lakni, ha eladod?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#20957) nesa válasza Dluinet (#20956) üzenetére


nesa
veterán

Nemtudom :N

(#20958) zsolt19900 válasza hcl (#20951) üzenetére


zsolt19900
őstag

hmm ez nem nekem akart menni :U :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#20959) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Üdv!
Kollégának van egy 512MB-os ASUS 8800GT-je, csendes hűtővel, még kb 1 év garral.Ajánlatokat PM-ben várunk

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#20960) Sir Riccio válasza nesa (#20955) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Most így hirtelen azthittem, hogy egy PC házat hirdetsz az ingatlan rovatban. :DD Am Túrony jó hely, szoktunk oda járni pincebulikat tartani. :D

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#20961) TrollBalint válasza legiaap (#20953) üzenetére


TrollBalint
addikt

esetleg itt tudsz körül nézni:
[link]
mi annak idején az iwiw-en találtunk albit, esetleg sulikban szoktak kitenni, a BTK-n elég nagy a hirdető is.
itt meg talán még fénykép is van fent a lakásról: [link]

remélem tudtam segíteni

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#20962) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Eladó egy Cisco Catalyst WS-C2960-24TC-L switch 24 darab 10/100 FastEthernet port, 2 darab Gigabit port, 2 optikai bővítőhely. 2008 augusztusi gyártás, 2 hetet ment.

Irányár 125 000 Ft.
Számlaképes akkor plussz Áfa.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#20963) ySr


ySr
csendes tag

Még van néhány VGA-m, pécsieknek olcsóbb :)
[link]

(#20964) Kobe


Kobe
veterán

gyerekek, kérdeztem én már itt mindenfélét, most viszont valami épkézlábat szeretnék hallani

- Mi a franc folyik Pécsen ?

Nem nagyon utazgatok az országban, így sajna más összehasonlítási alapom nincs a többi megyéből, de 1-2 dolog nem fér az agyamba:

- a munkaügyet hagyjuk, 3 hónap alatt nem találtam egy olyan munkáltatót pécsen, aki a fizetés fogalmát ismeri. Interjú, ajánlat, hirdetés van, munka kell nekik persze, de fizetést nem adnak....beszarok.
- a közlekedésben nem győzöm kapkodni a fejem, mert persze mindent egyszerre építenek, és csak nekem nem evidens, hogy a járatok kukutyin felé kerülnek háromszor is.
- újabban pedig már a boltokban is engem néznek hülyének, ha netán valamit kérdezek, keresek valamit

tényleg ekkora lepratelep lett a város, vagy mi?

(#20965) zsolt19900


zsolt19900
őstag

Hello mindenki

Keresek ismételten wifi-pci vagy usbs kulcsot amivel tudok fogni vezeték nélküli netet, ma este megveszem pécsen ha gyorsak vagytok köszönöm

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#20966) Sir Riccio válasza Kobe (#20964) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Azt hittem én érzem egyedül ezt. Semmi sem készül el időre, az EKF 2010 akkora beégés lesz mint ide Nagykáta, minden feltúrva szanaszéjjel, elsikkasztott, kiégő buszok, megsemmisített/múzeumok raktárainak mélyére elásott régészeti kincsek, vicc az egész. Ma két napon belül másodszor játszotta el velem a 14:35-ös 43-as sofőrje, hogy bár látta, hogy futok becsukta az ajtót és elindult. Már réges régen el kellett volna kezdeni fellógatni azokat akik miatt itt tartunk és kicsit másképpen alakulna a városkép, de neem...

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#20967) Kobe válasza Sir Riccio (#20966) üzenetére


Kobe
veterán

velem speciel az egyik 30as járat sofőrje játszotta el ma, hogy rohanok a buszra, megvár, felszállás közben mondom neki köszi....erre beleszól a hangosba, hogy "illene megköszönni"....én visszaballagtam az ablakhoz, mondtam, hogy magának meg fület mosni és leszálltam....

(#20968) hcl válasza Kobe (#20964) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A közlekedés még OK, hogy túrnek, de 1. lehetne tartósabban megépíteni, 2. miért azt túrják fel ami sima, jó út? 1-2 hónapja felszedték a Jókait pár darabon, pedig a burkolatnak semmi baja nem volt, felmarták, új aszfalt. 100m-re ott a 6-os út, ahol aztán van nyomvályú rendesen...
A kerház mögötti füves-gazos területtel mi lesz? 2010-ben munkagödör a város közepén? Vagy 10 éve itt áll!

Mutogatni való hater díszpinty

(#20969) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Drukkoljunk inkább, hogy kész legyen, még ha nem is hiszünk benne...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#20970) Kobe válasza hcl (#20968) üzenetére


Kobe
veterán

az árkád és a konzum közötti szakaszt 1 éven belül harmadszor építik át, nyílván a jól megfontolt, jól kivitelezett előző építkezések miatt....de még ez volna a legkisebb problémám, úgy allezusammen mostanában olyan emberekkel találkoztam, akik olyan hülyeségekről voltak szentül meggyőződve, hogy az nem igaz, az épelméjűség határát súrolják....mesélhetnék, de inkább nem teszem, nem hiszem hogy túl nagy újdonság ereje lenne, de ezekután nem is igazán lepődöm meg, hogy a régió ült seggre leginkább a válság miatt....

[ Szerkesztve ]

(#20971) bnss válasza Vertigo18 (#20969) üzenetére


bnss
veterán

Drukkolhatunk, de lehetetlen ennyi idő alatt úgy megépíteni a főbb beruházásokat, hogy azok _tartósan_ megmaradjanak. (Persze, tartható a határidő, ha "ez nem kell, az nem kell" mentalitást választ a kivitelező.)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#20972) davver válasza Kobe (#20964) üzenetére


davver
csendes tag

Helló

Én nem régen kerültem el Pécsről egy másik megye székhelyre és pár hét alatt belerázottam az itteni közlekedésbe és városi életbe pedig nem vagyok egy nagyon alkalmazkodó típus! Itt is mennek az építkezések, elég jelentős dolgok és megoldják! Az emberek a fórumokon ugyanolyan negatív képet állítanak be mindenről, holott én igazán érzem a változást Pécs után! Félre értés ne essék iszonyatosan hiányzik a város és a "szépsége" lényegében ott nőttem fel, de amint szokták mondani a jóba könnyű beleszokni, a "rosszabba" nehéz visszaszokni!
Visszatérve az emberek fórumozásában kitöltött negatív ítéleteik mögött sajnos azt vettem észre, hogy a Pécsi fórumokon az embereknek sokkal negatívabb tapasztalataik vannak mint máshol, más fórumokon és én azt gondolom, hogy ez nem lehet teljesen véletlen amikor a városatyák ilyen szinten kizsigerelik a városlakókat!
Máshol is vannak még sokkal nagyobb gondok de itt vannak próbálkozások jók-rosszak egyaránt, de sajnos ezt szeretett városunkba nem mondhatóak el, vagy csak erős megkötésekkel!
Sajnos a Mecsek szépségét a város hangulatát semmi sem tudja pótolni itt, ezért nagyon sokszor visszavágyok Pécsre, remélem-reménykedek benne, hogy idő után is de észbe kapnak a városatyáink és végre tenni is fognak majd az elherdált elkótyavetyélt értékekért, mert Pécs nagyon is megérdemelné, a figyelmet és a sikert!
Nincsenek illúzióim, nem szeretném ha megváltanák a világot, de meg kéne állítani végre a lavinát amit elindítottak és ehhez kellenek a civilek és a közösségek is. Az emberek éreznék egy picit is, hogy ő értük történnek a dolgok akkor talán jobb lenne a közhangulat is, de amíg az emberek ellen dolgoznak ez csak rosszabb lesz!

Bocs hogy hosszú voltam, de ez nagyon kikívánkozott belőlem. :( :(

[ Szerkesztve ]

(#20973) Vertigo18 válasza bnss (#20971) üzenetére


Vertigo18
addikt

A "lepényhal" meg először...

A "reményhal" meg utoljára...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#20974) Kobe válasza davver (#20972) üzenetére


Kobe
veterán

Pécsen talán most elkezdődik valami, Pávának hála, nekem szimpatikus az ipse, gyak minden fontosabb kérdés esetében lehetőséget adott népszavazásra, vagy hasonló ügydöntő lakossági véleménynyílvánításra, a mutyizásoknál meg első dolga volt rohanni a rendőrséghez. Ez szerintem dícséretes. De sajnos pécs sem fogja kiheverni azokat a hibákat, amik évtizedekre nyúlnak vissza, és pl a rossz tereprendezéshez kötődnek. Komlói vagyok, tudom milyen, ha a buszpályaudvar mellett a vasút kettávágja a várost, megkoronázva egy hőerőművel, és pécs sincs sokkal előrébb, lévén mert bányászváros votl ez is jódarabig. 10 éve ingázom Pécsre naponta, eddig a közép- és felsőoktatás csecsén csüngve, így nem tudom eldönteni, én voltam/vagyok túl tudatlan és láttam csak a város "működésének" egy túl kicsi szegmensét, vagy a dolgok tényleg irreálisan mentek itt mindig is ? Az embereknek mindig ilyen furcsán járt az agyuk, és kikerülve az iskolai közegből, csak nekem tűnik ez ilyen súlyos gondnak ?
Én is kötődöm a helyhez, de most már tényleg azért rimánkodok jöjjön össze valami pesten, vagy máshol. Sztorizhatnék, egy külön blog bejegyzésben ill. itt is már kifejtettem, hogy mik az álláskeresési tapasztalatok, ebbe nem mennék bele részletesebben, csak pár mondat erejéig. El-el járogattam itnerjúkra, msot már fél tucatnál tartok kb (ennyire volt lehetőség, sajna, de ez egy másik sztori) de az összes interjún azzal kezdték, hogy mit kéne csinálni, és hogy ezért nem tudnak fizetést adni. Nem, nem azt mondják, hogy figyelj, válság van, msot csak minimálbérre futja, hanem a pofádba mondják, hogy nekik erre kell ember, de nem tudnak/nem akarnak fizetni érte, de azért csináld meg. Idézem, nem vicc, ez egy interjún szóról szóra így hangzott el, nem is olyan régen:

"2-3 hónap után akár fizetést is kaphat és állandó munkatárs lehet önből, feltéve ha megtermeli a cég elvárt profitját, amiből majd talán futja majd az ön fizetésére is....mert mi magáncég vagyunk, állami támogatást nem kapunk"

És az a szomorú, hogy ez a negyedik-ötödik ilyen, amibe belefutottam a városban, igen rövid időn belül.....most nem akarok belemenni a kommunista, marxista nézetekbe, a munkabérbe és annak értékébe, meg egyebekbe, de tényleg ez lett egy tendenciaszerűen mérhető elvárás a régióban, hogy dolgozz szószeirnt ingyen? Rabruhát ne húzzak mellé? Nem vagyok hülyegyerek, sem palimadár, írtam, hogy komlói vagyok, az önéletrajzom úgy vélem sugall elég értelmi színvonalat, és mégis van képük tömegével ilyen állásinterjúra behívni? Nekem valahogy nem lenne a képemen bőr hozzá, megbuszoztatni valaki 35-36 fokban (természetesen talpig kinyalva) 25 kmről (mert hát a CV-ben látszik, hogy hova valósi), látván az iskoláit, hogy valószínűleg van elég okos ahhoz, hogy ne fusson bele a hülyeségembe...
És amikor ilyen körökbe belefutsz sajna, ezeket csak tetézik a városfejlesztés miatt tapló sofőrök, az építkezés miatt ideges népek, illetve az egyéb helyeken csak úgy hobbiból flegmáskodó emberkék....szóval, szerintem, tényleg öröm mostnaában a városban járni :(

[ Szerkesztve ]

(#20975) CPT.Pirk válasza Kobe (#20974) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Szerintem a Pécs c. topicba való ez.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#20976) Kobe válasza CPT.Pirk (#20975) üzenetére


Kobe
veterán

mé, nem vonták össze a kettőt ilyen adok veszek beszélgetekbe ? :F

(#20977) CPT.Pirk válasza Kobe (#20976) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem. Csak ebben a topicban engedélyezve lett a fölösleges duma, továbbra is van "Pécs" topic.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#20979) Janoska26


Janoska26
Topikgazda

250-es Sata Seagate vinyó ha ma kell valakinek akkor szóljon, nekem van 1db és csak ma 5000-ért hajlandó vagyok megválni tőle, köll a pénz :U
Ja és találtam a sifonyba 1 doboz 25-ös Verbatim CD-t, ha köll valakinek akkor 1000-ért viheti 1250 helyett :Y :DD
Ja és van itt ez a konfig:
Csak ma, csak a gép magában 20k :Y
Ha köll hozzá bill+egér+monitor is, akkor 25k :DD házhozviszem meg minden :))

[ Szerkesztve ]

(#20980) wid22


wid22
aktív tag

2 szoibvás butorozott lakás kiadó Kertvárosba Nagy Imre 29. 8em.
35000 ft havi+ rezsi.

(#20981) Kobe válasza Enszuke (#20978) üzenetére


Kobe
veterán

azért ez így kicsit erős, mert 3 hónap masszív semmittevés után (persze 1 forint nélkül, mert pályakezdőnek nem jár semmi, ellenben az álláskeresésnek vannak költségei, nem is kicsik ) én volnék a legboldogabb ha lenne valami, ami a nap leglaább 8 órájában lekötne :) De amit leírtam, halál komoly, eddig mindenhol szószerint azt mondták, hogy hát persze, tennivaló van, az mindig akad, esetenként nem is kis volumenű munkák, erre keresünk embert, stb stb, csak épp 1 forintot nem tudnak adni érte 2-3 hónapig :U Értem én a szar viccet is, csak nem szeretem :U

[ Szerkesztve ]

(#20982) hoax válasza Janoska26 (#20979) üzenetére


hoax
aktív tag

Preevee!

Don't panic!

(#20983) 4sal3


4sal3
tag

keresek olcsó pci-e vga-t, minél jobbat olyan 5-6-7-8k környékén.
privi

köszi

(#20984) Dodder válasza 4sal3 (#20983) üzenetére


Dodder
tag

privi ment....

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#20986) Kobe válasza Enszuke (#20985) üzenetére


Kobe
veterán

gratulálok a jól kidolgozott világképedhez, az egyetlen bökkenő benne, hogy ha mindenki ilyen "magasröptűen" gondolkodna, mint te teszed, a 7 mrd emberből a földön 4 mrd munkanélküli lenne :U Tipikus magyar, még én kérjek elnézést mert állást merek keresni, gratula :U

[ Szerkesztve ]

(#20988) Kobe válasza Enszuke (#20987) üzenetére


Kobe
veterán

az egy dolog, de aki egy fehérgallérostól elvárja, hogy 2-3 hónapig nyugodtan melózzon ingyen, az egy kékgallérossal meg azt csinál amit akar - nem jelenti be, azt néz bután a jómunkásember, ha se tb, se nyugdíj, és a kézbe lejattolt fizetés is csak fele a beígértnek....kösz, de ezt inkább nem....Hofi énekelte anno, hogy temetné a munkát....hát én temetném az építési és egyéb 99%-ig feketegazdaságon élősködő vállalkozókat :) mellesleg nem tudom, miből gondolod, hogy fizikai melóra nem lehet munkást találni, családon belül is van olyan aki 1 év után ismeretség révén szerzett fizikai melót, és sorolhatnám az ismerőseit, akik hasonló cipellőben járnak még most is....azt meg meg sem említem, hogy munkaügyi központban (igen, mert ott is voltam), tömegével állnak sorba az emberek, de találni azt nem lehet persze :) Gondolom a munkanélküliségi ráta is viccből 21-22% :)

[ Szerkesztve ]

(#20990) Kobe válasza Enszuke (#20989) üzenetére


Kobe
veterán

melódiákot el kell felejteni, valószínűleg 20-22%-os regisztrált munkanélküliség mellett majd a diákmunka lesz a nyerő....ugyanúgy megakadt a szekere annak is, nem csoda ha nem közvetítenek ki, rossz nyelvek szerint ki van adva utasításba hogy először a munkaügyi "kilenseit" kell csökkenteni, utána lehet diákokkal kezdeni valamit. Lásd eddig diákok szórólapoztak általában a belvárosban, msotmár inkább fiatal felnőttek.
Nem tudom, hol keresel embert, de ismerősök közül többen is a bama.hu-t, dunántúli napló hirdetéseit és a baranyajobot ellenőrzik, és gyakorlatilag a munkák tetemes része már a meghirdetés napján beteltek (kőműves, asztalos, ilyen munkák keresésében kellett segítenem ismerősöknek). Azt meg már meg sem említem, hogy amikor regisztráltattam magam, a kb 15 ügyfélpultnál 10-11-nél hegesztő, cnc-s, külföldről visszajött felszolgáló, stb üldögélt és beszélt az előadókkal, volt aki sokadjára ment "lejelentkezni" a kiskönyvével....

én nem azt mondtam, hogy 50ezer ember ott áll sorban, csak azt, hogy valahogy nehezen tudom elképzelni, amit mondasz, vagyis azt, hogy éppen abból a rétegből, akiket a legjobban érintett a válság, mert pl az elcoteq "csak" 3 ezer embert küldött el, a többi termelő összességében ettől többet is akár, abból a tetemes csoportból ne lenne pécsen 1 se, aki a munkanélküli segélynél picivel is többet ígérő munkára ne ugrana, mint légy a légypapírra....valószínűleg nem ezért állnak sorba olyan tömegek nap mint nap a munkaügyiben (mert ha nem is 50 ezer, de kevésnek nem mondhatjuk), mint amiket én tapasztaltam

[ Szerkesztve ]

(#20992) Dare2Live válasza Kobe (#20974) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

az én estem még szebb.... volt egy jó melóm, csak nem szakmába vágott, így nézegettem balra jobbra.... Végül elmentem egy másik céghez ahol mindent beigértek. Szakmai továbbképzések, emelkedő fizu....... 2hón belűl kiderült, hogy aki 3éve ott van annak még mindig nincs 130K a nettója(nekem azért volt 100K mert azalatt mondtam, hogy nem érdekel) és az elmúlt évben gyak nem volt szakmai továbbképzés. Aztán 3hó után amikor a munka mennyisége csökkent elköszöntek tőlem....

E van.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#20993) Dare2Live válasza Enszuke (#20989) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Mibe kell programozni?

amúgy meló diák mellett ide is felrakhatnád az álláshirdetéseidet.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#20994) Kobe válasza Enszuke (#20991) üzenetére


Kobe
veterán

milyen furcsa, mintha 20 éve történt volna valami politikai cécó, valami rendszerváltás féle vagy mi....na, kb azóta vannak ezek a zűrök a maszekokkal, milyen furcsa egybeesés. Lám, mire jó a vadkapitalizmus, ennyire. Ellenpéldának csak ennyit, van aktív álláskereső asztalos ismerősöm, meló kevés akad amit hirdetnek, de ami akad, arra jelentkezik, pedig még talán nem is nagyon kéne neki, cukorbeteg, kap valamennyit rá, de ettől függetlenül keres melót. Sorban mondják neki, hogy figyelj, te, akinek se családod, se gyereked, ráadásul a betegségedre is kapsz valamenynit, miért hiszed, hogy én pont téged vennélek fel ? Na ennyit az esélyegyenlőségről....

Dare2Live: Nekem is van egy elképzelésem, ami eddig nem teljesült várok. Lehetőségem nekem is volna maszekolni, van olyan végzettségem (is), amivel egyértelműen ez volna a legjobb alternatíva, egyéni vállalkozás, nem teszem. Miért ? Mert nincs kedvem trükközni az áfával, számlákkal, lehet hülye vagyok de én az a fajta vagyok aki mindenről blokkot kér és beéri egy bejelentett, a piaci igényekhez korrekten igazodó fizuval.....ha meg nem trükközöl, nem éri meg, pláne az első 1-2 évben

(#20996) zsolt19900 válasza hoax (#20982) üzenetére


zsolt19900
őstag

Naa :) ez le van védve :DDD :P :C

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#20997) nesa


nesa
veterán

Antik (iro)asztal erdekel valakit, 3 fiokos akar ebedlo asztalnak is jo lehet, kis felujitast megbirna de azert hasznalhato alapotban van.
Kb 2meter hosszu extra nagy.

(#20998) ySr


ySr
csendes tag

Keresek AC Nv Silencer 5 hűtőt. Csak 5-ös érdekel, jó áron. Az se baj, ha van alatta valami döglött kártya, csak a hűtő jó legyen! :D

(#20999) Csepy


Csepy
senior tag

Keresek sürgősen 2db Molex 4pin --> 6 pin PCI-E tápcsatlakozót.
Egyik mélyentisztelt "beszállítóm" megfeledkezett róla és most itt állok 1 karival, amit nem tudok kipróbálni, eladni :(
Lehetőség szerint minél előbb kéne a kábel, városon belül kimegyek érte, ha arról van szó.
Ha a sürgős szó hallatán valaki hirtelen rajtam szándékozik meggazdagodni, akkor azt az illetőt el kell keserítsem :P

Regards: Csepy

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#21000) Magnum_


Magnum_
nagyúr

szijasztok, jó rég voltam, de ha már comeback, akkor kezdeném is egy kihagyhatatlan ajánlattal. Ajándékba kapott (barátosném kapta az idesapjátú), de nem tetszetős parfüm, Gucci II 50ml full doboz, egy fújás hiányzik belőle (amit nem lehet észrevenni, mert csutkára tele van), de újként ajándékozható hölgy ismerősnek. Ofkorsz eredeti. A legolcsóbb helyen 12k-ért találtam, legyen 8.000Ft grátisz házhozszállítással

I humbly and respectfully decline™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.