Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19901) Dodder


Dodder
tag

Sziasztok!
Keresek s478-as p4-es proceszort elfogadható áron minimum 2,4GHZ-est.
Akinek van ilyen dobjon PÜ-t.
Jövő heti átvételel.

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#19902) 4sal3 válasza CPT.Pirk (#19900) üzenetére


4sal3
tag

nem tudom, hogy miért kell frissíteni. Nekem személy szerint nem kért frisssítést.

a2d2: nincs rá panasz, kisebb bugokkal találkoztam, de mind megoldja maga a problémáit, ja és sok esetben a vista driver működik vele. pl: memkari olvasóm

(#19903) a2d2 válasza 4sal3 (#19902) üzenetére


a2d2
addikt

Nem mondod hogy egy memkari olvasóhoz driver kell! - akkor marad XP

CPT. Pirk - ha újra kellene húznom pár hónapon belül akkor marad XP :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#19904) 4sal3 válasza a2d2 (#19903) üzenetére


4sal3
tag

nem usbs. hanem beépített a netbookba. xp alatt is kell hozzá driver nekem.
gondolom azért mert olvas minden memkarit. m2, mmc, sd ...stb

[ Szerkesztve ]

(#19905) littlejohnny


littlejohnny
tag

Eladok lehet(nek):
- noti vinyok: ide 80gb, sata 60-100-120gb
- noti ramok: 512 DDR2
- noti wifi kartyak
- noti procik: 1,46GHz/1M; 1,6GHz/1M; 1,6GHz/2M (remelem jol emlekszem rajuk)
Ha minden igaz, estere mindenrol pontosabb infot irok.
A cuccok mashol is hirdetve lesznek, arakat nem irok, posta megoldhato...

(#19906) HoldChore válasza ha3fis (#19886) üzenetére


HoldChore
tag

VirtualBox-on bohóckodni !!! Mindent ott kipróbálni.
Vagy valami hasonló programmal.
Kötelező darab, van belőle hordozható 32 és 64 bites magyarul. Nekem van 3 darab virtuális xp-m, amin különböző beállítások vannak. Az egyiken fotókat szerkesztek és pdf-et, ide van bekötve az a régi usb-s szkenner is ami nem megy már Vistán. A másik XP-n Corel-lal, és 3D Max-al szerkesztek a cégnek. Persze mindegyik nyers installja másolva van, így soha nem megy tönkre a rendszer. Ha valamit elcsesznék, akkor visszamásolom és kész. 64 biten, 4 gb rammal 2 xp is elfut egymás mellett úgy, hogy mögötte a win7 megy minden köcölékével (TV, rádió, és a Firefox mindenféle csajos flash ablakokkal + Utorrent)

Maga a win 7 és még 4 különféle rendszerem van kiírva, amit 10 perc alatt a C vinyóra tehetek (átcserélem), és már megy is a gép, XP, Vista, win7. Acronis program a titka.
Istentelenül sok időt spórolhatsz meg ezekkel.

Ha valakit érdekel, akkor keressen privátban és adok linket, ha nem találná meg.

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#19907) 4sal3


4sal3
tag

ha vkinek kell xbox360hoz pgr4 az dobhat püt! megegyezünk :)

[ Szerkesztve ]

(#19908) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Pannonos, átlagosnál kicsit karcosabb állapotú K810i érdekel valakit..? Ajánlatokat várok..

(#19909) Dare2Live válasza a2d2 (#19899) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

aszem jövő májusig használható a 7100 RC.

amúgy érdemes MStől lteölteni, gyorsan lejön és tuti nem virusos....

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#19910) a2d2 válasza Dare2Live (#19909) üzenetére


a2d2
addikt

Na ez már jobban hangzik, köszi :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#19911) hcl válasza HoldChore (#19906) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Meg a nortongószt mi? :)
Bár én nem szeretek szórakozni ezekkel.

Amúgy, valaki létező Linux mellé tett már 7-et? Mi volt az eredmény?

Mutogatni való hater díszpinty

(#19913) bossvico


bossvico
senior tag

namégegyszer, mer lokálpatriótás vagyok, ha nem kell a pécsieknek eviszem pestre. :P

R5 5600X AIO 240mm Cooler, MSI B550-A Pro, 32 GB Crucial DDR4, EVGA 750W, Sapphire Pulse RX 7700 XT 12GB

(#19914) kano


kano
nagyúr

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy Pécsett / Mohácson hol érdemes fa nyílászárókat (ablak) csináltatni? Valami olcsó és minőségben jó kellene.
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19915) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hmm, most néztem moziban ezt az új Terminátor filmet, hát max egy közepesre lehetne értékelni... :(

a2d2: én is szeretem az XP-t, de egyre több a szopás vele. DXVA lejátszási problémák, stb. Amúgy igen, elég sokáig használható a W7 RC, át is álltam most erre (bár ettől ubi és xp is ott figyel a vinyón persze), de tetszeni nem annyira tetszik.

4sal3: akkor lehet csak nálam volt valami zűr, de a 7100-on már kapásból frissítéssel kezdtem, és töltött is le szépen meg telepített is cuccokat a DX websetupl.

Saint_: :C

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19916) Magnum_


Magnum_
nagyúr

PH! addikt lettem :R :C

I humbly and respectfully decline™

(#19917) hcl válasza Enszuke (#19912) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hoaaax! :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#19918) yerico válasza Kaics (#19887) üzenetére


yerico
senior tag

Hát a 2K nem vészes érte, mert ezt egy órára szokták érteni. Ha belegondolsz, 1 kazetta 3 óra, annyi ideig nem tudja használni a gépét másra, nem sok ez érte, pláne, ha még adózik is belőle. Ha meg korrektül csinálja, akkor a cuccok sem "egy mezei VHS magnót rákötöm a PC bemenetére közvetlenül" típusú dolgok, hanem erősítő, szűrő, meg mittudomain, hogy mi kell még hozzá, ezek százezres nagyságrendben mozognak.

40-50 K egy DVD író VHS combó, vegyél egyet, írd ki, és add el.

(Egy miniDV szalagért 1500-at kértem. Ez jó 3-4 órámba telt. 1 óra digizés, kis szerkesztés, menükészítés, másfél óra konvertálás és kiírás. Lehet azt mondani, hogy ebből csak 1 óra munkám volt. De egy gépen egy nap akkor is csak 2-3 videót lehet összerakni így. Nem is kértem sokat, ez máshol 2.5-3 K pénzt ért. Tipikus volt, hogy a "nem kell vágni" videók legalább 20 különböző jelenetből álltak, de a tipikus inkább a 60-80 volt.)

[ Szerkesztve ]

(#19919) Magnum_


Magnum_
nagyúr

egeret hol érdemes venni Pécsen? vmi szép fehéret szeretnék (akár azt a klasszikus halk Microsoftot vagy vmi blutyukost..)

I humbly and respectfully decline™

(#19920) Dluinet válasza Magnum_ (#19919) üzenetére


Dluinet
nagyúr

MM-ben megnézed, megtapogatod. Megveszed valamelyik pécsi cégnél, vagy on-line boltban. Ha nincs nekik, akkor beszélsz velük, hogy rendeljék meg.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19921) Magnum_ válasza Dluinet (#19920) üzenetére


Magnum_
nagyúr

jaja MM oké, de rendelni nem akarok, mert több a pk.. pécsi boltokat nem vágom nagyon.. infolex vagy mi?

mod: jaaa hogy ez pécsi? az más, köszönöm a tippet!!! nem ismertem :B

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#19922) Dluinet válasza Magnum_ (#19921) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Többször rendeltem tőlük, és már beszereztek olyat is, ami nem volt a listán. Garit, meg itt Pécsen eltudod intézni, úgy mint többi boltban.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19923) nesa válasza kano (#19914) üzenetére


nesa
veterán

Inkabb minosegi gyartotol keszen vegyel fa ablakot ha nem akarsz csalodni benne 2 ev mulva, amugy a jo fa ablak jobb megoldas mint barmelyik muanyag vacak, mondom ezt ugy hogy a nyillaszaroim 80% muanyag....

Vannak olyanok is amik kivul muanyag belso oldala meg fa.

(#19924) barko


barko
csendes tag

Tudna valaki mondani olyan GSM boltot ahol kijelzőt cserélnek, nem drágán és jól?

(#19925) Magnum_ válasza barko (#19924) üzenetére


Magnum_
nagyúr

balage gsm, urűnváros, Ybl M. utcai postával szembe. (lassan jutalékot kérek vissza, annyiszor ajánlom :DDD )

I humbly and respectfully decline™

(#19926) Dodder


Dodder
tag

Sziasztok.
Köszi mindenkinek proci problémámat csepy megoldotta.

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#19927) barko válasza Magnum_ (#19925) üzenetére


barko
csendes tag

Köszi

(#19928) köpet


köpet
aktív tag

Sziasztok!

1db 256Mb-os pc3200 ddr ram kellene, esetleg a világ legolcsóbb pci-e vga-ja társaságában.
Viszonylag sürgős lenne...

[ Szerkesztve ]

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#19929) hcl válasza köpet (#19928) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jókor szólsz, kedden adtam fel 2db-ot :D :(

Mutogatni való hater díszpinty

(#19930) yerico válasza kano (#19914) üzenetére


yerico
senior tag

Hát nem akarlak elkeseríteni, de szerintem fa nyílászáró az vagy olcsó, vagy jó, de választani kell. Ami olcsó, és még nem rossz, az a légszergyár utcában levő bolt, ha az Árkádtól mész az új szakaszon, akkor a kereszteződésben jobbra fordulva megtalálod a boltot. Mondjuk én ott a belső ajtókat vettem, azok elég jók lettek. Az ablakaim mindenhol műanyagok, nem szépek, de legalább jók.

(#19931) Silencer83


Silencer83
addikt

Iphone,2G 8Gb fuggetlen, minden szirszar rajta :DD igeny szerint, hasznalt de jo allapotban tolto heccet meg adatkabellel
erdekel valakit?
25-30kig beszamolok telot

(#19932) Kaics válasza yerico (#19918) üzenetére


Kaics
tag

Értem én. Ha jót akarok, akkor meg kell fizetni, az tuti.

Nem lesz ez túlbonyolítva. Ha nagyon akarnám, megcsinálhatnám itthon is, de inkább döglök és nézem a Dallast. :DDD

(#19933) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Egy kis buliajánló minden kedves fórumtársnak:
Plakát
Szórólap
És ha már itt tartunk, szórólapok, plakátok, névjegykártyák és mindenféle grafikai munka elkészítését vállalom.OLCSÓN! :K

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#19934) Magnum_ válasza Sir Riccio (#19933) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ez a plakát nagyon durván jol néz ki, csak nehéz elolvasni a lényeget. pirossal vagy bordóval nem probáltad? (mármint az olvasnivalót)

I humbly and respectfully decline™

(#19935) Sir Riccio válasza Magnum_ (#19934) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Az a baj, hogy ígyisúgyis fekete-fehérben lesz kinyomva mert az a költséghatékony. Sajnos kicsit zsúfolt lett, de ez van. Ha bárkinek névjegy,plakát,szórólap akármi kell, akkor csak szóljon, msnen, mailben, vagy akárhogy.Objektívre,markolatra,velencei útra gyűjtök. :K

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#19936) Magnum_ válasza Sir Riccio (#19935) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nekem tetszik igy zsufin, ezért irtam a másik szint, érted.

Ingatlanok értékbecslése! megélhetésre, egzisztenciára gyűjtök :D :C

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#19937) Sir Riccio válasza Magnum_ (#19936) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Van már névjegyed? Hányasz lábad ván?! :DDD

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#19938) Magnum_ válasza Sir Riccio (#19937) üzenetére


Magnum_
nagyúr

van most még 90db, de ha elszórtam, lehet, hogy írok. az ilyen minimal dizájnos, Patrick Bateman-es névjegyeket szeretem :D

I humbly and respectfully decline™

(#19939) kano válasza yerico (#19930) üzenetére


kano
nagyúr

Szia!
Köszi! Anyum is műanyagot akar csináltatni, de gondoltam, hogy a fa azért jobb. De végülis anyum dönt és ő műanyagot akar.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19940) Magnum_ válasza kano (#19939) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szüleim most rakattak be műanyagot, teljesen jó ám.

I humbly and respectfully decline™

(#19941) Sir Riccio válasza Magnum_ (#19940) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Nekünk 2éve van bent a műanyag.Korrekt!

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#19942) csehe02


csehe02
csendes tag

vannak már olyan ablakok is amik kívül alumínium belül fa.
[link]
ha készül hőszigetelés is akkor azt érdemes rávinni a tokszerkezetre, úgy kevésbé hőhidas...

(#19943) nesa válasza Sir Riccio (#19941) üzenetére


nesa
veterán

A muanyag ablak inkabb praktikus mint jo, bar ha belevan epitve az automata szellozteto jois lehet nekem 1be sincs ilyen :( viszont 1-1cm ki lett vagva a szigetesesbol ahol indokolt volt.

(#19944) yerico válasza kano (#19939) üzenetére


yerico
senior tag

Bassz, azt olvastam, hogy anyum is műanyag vödröt akar csináltatni... Nem értettem, hogy miért csináltatni akarja, miért nem veszi inkább meg boltban. Aztán meg minek döntött mégis favödör mellett...

(#19945) yerico válasza csehe02 (#19942) üzenetére


yerico
senior tag

Hát ismerősnek adtak ilyen ablakokra egy kétmillás árajánlatot az új házára. Lehet, hogy ha anyuka alufás vödröt csináltatott volna, olcsóbb lett volna.

(#19946) yerico válasza nesa (#19943) üzenetére


yerico
senior tag

Nálam van szellőzés az ablakokban, de az gyakorlatilag semmit sem ér. Télen a gyerek ablakát megtörölve vizes marad a ruha, annyira párásodik belülről.

(#19947) köpet válasza hcl (#19929) üzenetére


köpet
aktív tag

Én mindig ilyen jó érzékkel szoktam bizniszelni...

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#19948) domesz


domesz
aktív tag

Haliho !
Valakinek vmi innen esetleg?
S775 Giga lap
5.1 hangrendszer
Samsung digit gép
érdeklődni itt vagy PM
üdv.: Domesz

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#19949) nesa válasza yerico (#19946) üzenetére


nesa
veterán

Latod ez a baj hogy parasodik az ere erzekeny hazak lakasok az ilyen ablakoktol peneszedesnek indulnak brutalis modon amit nem tudsz szelloztetesen ellensulyozni sot ha sokat szeloztetsz elgondolkodtato hogy megerte -e a csere...

A hagyomanyos fa ablak a legjobb az egeszsegnek ahol folyat a kis resen aramlik be a hideg levego es ezaltal folyamatossan mozog a levego :K

Volt 1 hatalmas ablakom szimplauveges tobb repedt volt 1-1 atvolt love 2 helyen ... gondoltam telen lefoliazom ugy dagadt rajta a folia mint a vitorla es szep lassan a rajzszogek vagy kiestek vagy atszakadt a folia... gondoltam veszek hatalmas muanyag ablakot ezzel kobmetereket sporolok a futesnel :) uj ablak bekerult a telen sporolas nem merheto nem kimutathato...

[ Szerkesztve ]

(#19950) hcl válasza nesa (#19949) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Anyám is értetlenkedett amikor leszigeteltette a lakást (+gázfűtés...), és utána mindenhol folyt a pára... Mondtam neki hogy 1-2 helyen vágjon kicsit a gumicsíkból, de azt meg nem mert akkor minek szigeteltetett :D
Ehh, néha szellőztet, de ez nem megoldás.

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.