Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19751) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Panasonic FZ8 fotómasina vkinek? Ma, occsóért? jövö héttől drágább lesz :DDD ma még engedek belőle :K

Nokia E71 + komoly bőrtok eladó! magyar ékezetek, gyártói garancia, hibátlan állapot, minden tartozék, Brando fólia, és megfejelhetem a gyári 2gb-s mellett egy 8GB-s kártáyval, amely tartalmazza a Garmin navi sw.-t Magyaro. autós és túrista térképével. házhozszállitás. 67.500Ft

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#19752) mexx0407 válasza Magnum_ (#19751) üzenetére


mexx0407
tag

lesz majd olcsóbb is :(((

(#19753) Magnum_ válasza mexx0407 (#19752) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:F neked megígérem, hogy nem.

I humbly and respectfully decline™

(#19754) madstunt válasza bijesz (#19745) üzenetére


madstunt
addikt

hmm az nf2-nek nincs olyan gyári hibája hogy 3-4 év után behal? Mert én úgy tudom igen,szvsz nem igazán ajánlom az nf2-t

(#19755) Hobli1988 válasza Magnum_ (#19742) üzenetére


Hobli1988
tag

hát nem épp corsa,csak a váz,de az se 100%ban csak 75-80%-ban!

Eladó egy APC Back-UPS CS 350 szünetmentesitő táp,szinte új!7k

(#19756) Magnum_ válasza Hobli1988 (#19755) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ezt hcl-nek szántad, nem?

I humbly and respectfully decline™

(#19757) MrWolf


MrWolf
csendes tag

Gyakorlatban van valami különbség a 2600 XT-k és a 2600 PRO-k között? :F

I solve problems

(#19758) MrWolf válasza Bubu maci (#19746) üzenetére


MrWolf
csendes tag

Kamionosoknak van ilyen rendszámperverzsége, pl kicsiöcsike1 egy 25 tonnás dögön az M6 építkezésénél nézz körül szerintem....

I solve problems

(#19759) davver


davver
csendes tag

Eladó P4 konfig:

Socket 478 1.7Ghz, Intel alaplap,ház+táp,cdrom,vga
Írányár: 7k

Pécs és Szeged átvétel lehetséges! (Pécsiek előnyben)

[ Szerkesztve ]

(#19760) CPT.Pirk válasza MrWolf (#19757) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ha GDDR3-as ram van a Pro-n, akkor simán viszi az XT órajeleit (vagy tovább is természetesen), a grafikus mag ugyanaz, csak órajelben tér el a két kari. DDR2-es rammal szereltet Pro-t ne vegyél.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19761) Nevil2


Nevil2
tag

Crabi cseresznyéje nagyon király! Ajánlom mindenkinek!!! :))

(#19762) crabi válasza Nevil2 (#19761) üzenetére


crabi
csendes tag

:DD :R
köszi!
csak az a gáz h ez a sok eső kicsit tönkreteszi :((
holnap valszeg leszedjük az egészet!
ha érdekel valakit akkor hajrá...
:DD

(#19763) MrWolf válasza CPT.Pirk (#19760) üzenetére


MrWolf
csendes tag

"This card features the faster GDDR3 memory" akkor oké. 12 fontot adtam érte cakk pakk, de akkor nem vót rossz bolt :)

I solve problems

(#19764) CPT.Pirk válasza MrWolf (#19763) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Én 8K pénzért adtam el még tavaly évvége felé én 2600Pro karimat, szerettem. Nem volt akadály a 8600GT lenyomása, gamék is faszán mentek vele 1280*720-ban. Aztán most 4670 van, mert 720p felbontásban azért már kell a mai dolgokhoz, és mégis csak kb. 2x sebességet hoz, igaz h. a héten még csak 2004 előtti játékokkal játszottam, no nembaj. ;]
Aztán majd ha szükségét érzem, cserélem egy 4770-re, vagy talán az 5X széria hasonló tagjára, ha addig megtartom.

Adj neki kis vmodot, aztán mehet az órajel jó magasra! :K

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19765) hcl válasza madstunt (#19754) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Már ugyan mitől lenne?

Sok éves Nf2 lapok akadnak a rokonságban szerte, mennek mint az állat.
Mind húzva van :)

Rendesen kell hűteni, oszt' csókolom. Meg cserélgetni a kondikat, mint minden öreg lapban.

@Cpt. Pirk : 8600-at mi NEM nyomja le :) (Nekem is olyanom van ;) )

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#19766) CPT.Pirk válasza hcl (#19765) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Anno több 8600GT tulaj próbálta bizonygatni, hogy jobb az ő karijuk, pedig nem volt az. Főleg, miután "beértek" a radeon driverek. Mondjuk a különbség, amin vitatkoztunk, kb. pár százalék. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19767) MrWolf


MrWolf
csendes tag

Nincs valakinek 2000-es vízpapírja? Vagy hol lehet ilyesmit kapni?

I solve problems

(#19768) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

http://pecs2100.hu/programok.html

Kicsit "meghackelték" az oldalt :D Nyilván ez nem az eredeti, de poén :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#19769) Magnum_ válasza MrWolf (#19767) üzenetére


Magnum_
nagyúr

festékboltoban. itt Uránvárosban kettö is van. de a környékeden is tuti.

I humbly and respectfully decline™

(#19770) Csepy


Csepy
senior tag

Keresek, elég sürgősbe 1gb DX9-es ultraolcsó AGP vga-t, lehetőleg nVIDIA legyen. (radeon 9550/9600 nem jó)
NBem kell, hogy gyors meg miden extra legyen, Windows 7 AERO futtatására lenne elsősorban.

Ajánlatokat pü-ben várom.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#19771) Csepy válasza Csepy (#19770) üzenetére


Csepy
senior tag

Már nem.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#19772) zsolt19900


zsolt19900
őstag

Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni, konyhabútor vásárlást tervezünk, tudnátok nekem mondani valami megbízható korrekt helyet, pécsen illetve a vonzáskörzetében? Előre is köszönöm!

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#19773) Magnum_


Magnum_
nagyúr

használ valaki Intel Atomos gépet közülünk? kérem, írjon nekem egy privit, aki igen..

I humbly and respectfully decline™

(#19774) Csepy válasza Csepy (#19771) üzenetére


Csepy
senior tag

Mégis keresek.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#19775) baluhell válasza Csepy (#19774) üzenetére


baluhell
tag

esetleg ez?

jah, de ez nem 1 gigás, de hátha

[ Szerkesztve ]

(#19776) Dare2Live válasza Csepy (#19770) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

de minek az 1gb?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#19777) Hobli1988


Hobli1988
tag

Ha esetleg tud valaki olcsó albérletet a kertvárosban szeptembertől az írjon rám 3-4fő-s brigárdnak!

Eladó egy APC Back-UPS CS 350 szünetmentesitő táp,szinte új!7k

(#19778) trl_master válasza Magnum_ (#19773) üzenetére


trl_master
tag

mizsala cimborám használ Atomot ;] MSI U-100-asa van! keresd meg privátban!

"Ha belekezdtél hát folytasd tovább..."

(#19779) #TOTTI válasza Dare2Live (#19776) üzenetére


#TOTTI
őstag

1 db szerintem :F ;]

(#19780) MZsoltee válasza Magnum_ (#19773) üzenetére


MZsoltee
veterán

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#19781) Csepy válasza Dare2Live (#19776) üzenetére


Csepy
senior tag

elírás, természetesen, értelemszerűen nem lehet 1gb, 1DB.

MÁS: Keresek 80GB és afeletti leetőleg SATA HDD-t, nem kell nagy, a 80-as is elég, és olcsó legyen. Az ilyen 80GB=4,500.- Ft-os viccektől mindenki kíméljen meg.

Regard: Csepy

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#19782) bijesz


bijesz
aktív tag

Továbbra is keresek NForce2-es lapot egyAthlon mellé.
Vagy hasonló teljesítményű lap+proc kombót ami feltétel: DDR1, AGP támogatás.

(#19783) nesa válasza bijesz (#19782) üzenetére


nesa
veterán

Milyen athlon melle keresel lapot ,fsb??

(#19784) Silenzio


Silenzio
addikt

Srácok, ha valakinek T-Home területen igénye támad (szerződéskötés, -módosítás, ajánlattétel, információ), bátran keressen engem, Pécs egész belterületén. Van műholdas és kábeltévénk, ADSL és optikai hálózat a UPC-t egyenesen megszégyenítő és a Digivel 100%-ig versenyképes árakkal. Telón vagy priviben elérhető vagyok.

Ja, és ugyanitt eladó egy jó állapotú, de érintkező/elektronikai hibás K750i minden tartozékkal + 1 gigás memóriakártyával. 3000 Ft az irányár.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#19785) Magnum_ válasza Silenzio (#19784) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Láttam a mi házunkban is helyeztek el szórólapot, de ha jól tudom, a Tré-home internet csak telefon vonal előfizetéssel mehet, ugye? Azért kérdezem, mert most tényleg jók az árak, de nem kellene telefon...

I humbly and respectfully decline™

(#19786) Silenzio válasza Magnum_ (#19785) üzenetére


Silenzio
addikt

Attól függ, ha működik nálatok az optika, ott valami bődületes kedvezmények vannak. Ingyen kapjátok a telefonvolnalat, ha nem kell, hát nem kell. :) Számla nem érkezik róla, egy fillért sem fizettek. De ha épp kell, akkor 15 Ft-ért telefonálhatsz. Hátrányod nem származik belőle. Ez persze csak Uránvárosra vonatkozik, meg Kertvárosra. Ott is csak bizonyos helyeken. Ellenben áprilistól bevezettük a Naked DSL-t, tehát már amúgy SEM kell telefon. Mivel ott nem lenne ingyen, megteheted hogy nem tartasz rá igényt.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#19787) Jadro válasza Magnum_ (#19785) üzenetére


Jadro
veterán

A szórólap nem az új optikai hálózatra vonatkozik? Abban lehet mindent külön az biztos. Ha kombinálod őket akkor meg olcsóbb is.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#19788) Magnum_ válasza Jadro (#19787) üzenetére


Magnum_
nagyúr

internet + tv nincs, csak ugy van, hogy tv+internet+telefon= 5680Ft 1 év hűséggel.

I humbly and respectfully decline™

(#19789) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Üdv mindenki!
Itt is lesz cseresznye ha van rá igény. Most kezd érni, befőzni már teljesen jó. Akinek esetleg inge az vegye magára és ha érdekli a dolog írjon privátot. Tuti megegyezünk. :K
üdv

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#19790) Dare2Live válasza hcl (#19768) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

könnyesre röhögtem magam..... zseniális. :C

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#19791) CPT.Pirk válasza Dare2Live (#19790) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nekem csak tegnap este esett le, hogy 2010 helyett 2100 van a címben. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19792) nesa


nesa
veterán

BENQ_I100+ P150 bill + eger kitt 1,6k Eladva

Van meg samsung 80Gb ide HDD 4,5k Eladva

40Gb ide Deskstar HDD 3,5k Eladva

Ezust szinu haz valami no-name 350W tapegyseg + rack fiok 3k

Sapphire passziv ATI 9200 128mb AGP 3k

(#19793) Silenzio válasza Magnum_ (#19788) üzenetére


Silenzio
addikt

Igen, egy vonalat kapsz mindenképp, a Home Gateway-en van rajta a kimenet. Veszel hozzá készüléket, ha kell, ha meg nem, hagyod a 'csába. Ennyi. Sokkal jobban járnak pl. azok, akiknek Minimál dícsomagjuk van és a "semmire" fizetnek havi 1800 Ft alapdíjat.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#19794) Gergő_ válasza Silenzio (#19784) üzenetére


Gergő_
őstag

Én azért kíváncsi lennék például egy csomagra ami mondjuk felveszi a versenyt a digivel.
Itthon az alap 20/10-es net(2500Ft) van és a 2900Ft-os TV alapcsomag kb 50 csatornával
Ez egy így 5400Ft hűségnyilatkozat nélkül.

szerk.: és a telfon ingyen van hozzá ajándék készülékkel
A másik nagy előny számomra hogy nem kell dekóder a TV-ez, így nincs szükség felesleges távirányítóra és fogyasztóra.Ugyanígy az internethez sem kell modem....

[ Szerkesztve ]

(#19795) Silenzio válasza Gergő_ (#19794) üzenetére


Silenzio
addikt

Kiváncsiságod pedig rögtön kielégítem: Nálunk az 53 csatornás tv csomag grátisz telefonnal 2990 Ft, ez 90 Ft-tal több, mint a Diginél, ami nem vág a földhöz senkit. Az adás digitális, az adás megállítható, visszatekerhető, rögzíthető 50 óra mennyiségben. Ez azért nem gyenge. A net 25/12-es, 3390 Ft-ért, ami szintén nem egy tragikus ár (15/2-es UPC-s netért fizetek 7500 Ft-ot). Továbbá kedvezményt adunk, ha a netet a tévével együtt rendeled meg, ez 5680 Ft.

Eddig a reklámszöveg. Ez a jelenlegi munkám, ez van, ugorjunk. Én a belvárosban lakom, itt a UPC az egyedüli érdekes alternatíva, 13000 Ft-ot fizetünk a tévéért és az említett netért összesen. Ha nekem tennének ilyen ajánlatot, eszelős módjára nyúlnék utána. Mégis, tegnap egy darab szerződést sem sikerült kötnöm, ami elgondolkodtató egy olyan házban, ahol egyeduralkodó a UPC, mert ugyan egy éve van Digi -elméletben- gyakorlatilag viszont nincs. Hogy miért nincs, ne menjünk bele.
Mi 5 napon belül aktiváljuk a szolgáltatást. Egyébként kevesen tudják, hogy a Digi a névleges sávszél 5%-át garantálja, mi az 50%-át. Ez általában nem gond, de nekem pl. NEM MINDEGY mi van abban a tetves szerződésben rögzítve. A hűségidő meg... Pfff... Aki nem képes egy évre előre gondolkodni, vagy olyan labilis az anyagi helyzete, az ne is kössön semmiféle előfizetést. Hűségidő=garantált árak. Ez az adóemelések korában egyáltalán nem mindegy. Mi ez, ha nem versenyképes, kérdezem én? Csak egy a bökkenő: Pécsett mindössze 7-8 utcában elérhető a szolgáltatás.

Szerk: ha a tévéhez nem kell beltéri, az bizony analóg, ami manapság szerintem eléggé ciki, pláne DIGI márkanévvel. Annál is inkább, mert 2010-től törvényileg kötelező a digitális műsorszórás, akkor meg finoman szólva kitörölheted a segged a kábel tv-vel. UPC-s előfizetőként tudom mellesleg, hogy mekkora a különbség digitális és analóg közt már egy 5x centis tévén is. Más kérdés, hogy nem nagyon tévézek, már 5 éve leszoktam róla.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#19796) atom87


atom87
aktív tag

Üdv!

Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy infolexben vásároltam gépet darabokban pár hónapja. A gépben GeIL 2x1GB-os kitt van, amiből az egyik modul elhalálozott...
Szóval a kérdés az az,hogy mind a kettőt vissza kell vinni, vagy kicserélik csak azt, ami elhalt? Szerintem vissza kell vinnem mind a kettő modult, mivelhogy párban lehet csak értékesíteni(elvileg).

Akinek van ilyenben tapasztalata, kérem írjon.
Köszi

Kawasaki z1000

(#19797) Silenzio válasza atom87 (#19796) üzenetére


Silenzio
addikt

Ha Kit-ben vetted, a biztonság kedvéért vidd vissza mindkettőt.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#19798) CPT.Pirk válasza atom87 (#19796) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mivel te KIT-et vettél, ami párba válogatott ram, csak úgy tudják cserélni, ha mindkettőt beviszed, ellenkező esetben nem tudják garantálni a tökéletes DC működést. Ezt még a jobblétre szenderült TP-ben is így kezelték.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19799) Magnum_ válasza Silenzio (#19795) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nekem 1 bajom van jelenleg a hűséggel.és nem az anyagi helyzetem labilis. lehet, hogy 1éven belül, mondjuk jövö áprilisban már eladom a lakásom, és ki kell költöznöm, és lehet, hogy az uj lakó nem akarja a szolgáltatást, igy az átiratás ugrik, lemondani + költség ugye? de az is lehet, hogy csak 2010 oktoberében költöznék... mobilnet nem játszik, csak rendes wifi ruterrel szórva. jelenleg nincs gondom a hűséggel, nyár közepéig hűségben vagyok a UPC-vel. mibe kerül a hűség felmondása a T-nél?

I humbly and respectfully decline™

(#19800) Silenzio válasza Magnum_ (#19799) üzenetére


Silenzio
addikt

Ha jól emlékszem, kifizettetik a fennmaradó hónapokat, meg kötbér. Nem biztos. Utána nézek. A szolgáltatást lehet viszont migráltatni, meg szüneteltetni, mondjuk jelen esetben nem mész vele sokra.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.