Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19601) nesa válasza #TOTTI (#19600) üzenetére


nesa
veterán

Nem ilyen sotet volt :K
Amelyiken a valahol a kozelbe villamlott ott kirajzolodik kornyezet de ez ilyen lett:)

[ Szerkesztve ]

(#19602) CPT.Pirk válasza nesa (#19599) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Tedd fel valahova máshova a képet, mert a képfeltöltés (ismételten) nem jön be.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19603) hcl válasza CPT.Pirk (#19602) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Na hát nekem inkább a képfeltöltés, mint a PH-image, amiről meg eltűnnek a képek.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#19604) Dluinet válasza hcl (#19603) üzenetére


Dluinet
nagyúr

imageshack.us-ra szokta tölteni, az mindig működik és gyors ellentétben a kepfeltoltes.hu-val, ami kb 5× próbálkozásra ha bejön a kép, akkor örömtáncot járok.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19605) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Nekem ez jött be!Minden képet innen linkelek és tökéletesen működik.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#19606) CPT.Pirk válasza hcl (#19603) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

media.proxnet.hu volt eddig jó, az az images.netbag.hu-ra tete a képeket, ahonnan nem törlődtek, csak valaki megfertőzte a media.proxnet.hu oldalát vírussal.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19607) nesa válasza CPT.Pirk (#19602) üzenetére


nesa
veterán

Joaz probald ujra :K

(#19608) CPT.Pirk válasza nesa (#19607) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

No, vírus lekerült, ellenben már nem megy Ffox alól a feltöltés, korábban ment gond nélkül...

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19609) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Képfeltöltés is jó forumra ugyse néz senki vissza, hogy mivolt 1.5éve.....

Kitalálja ki Pécs melyik része van a képen:
[link]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#19610) CPT.Pirk válasza Dare2Live (#19609) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ezzel csak az a gond, hogy vagy be sem jön a képfeltöltéses kép, vagy képpontonként tölt be. Nesa képét sem tudtam megnézni, ezért írtam neki. Mondjuk aztán sok látnivaló nem is volt rajta...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19611) hoax válasza Dare2Live (#19609) üzenetére


hoax
aktív tag

Hogy melyik része, azt nem tudom...
De hogy ez a fotó K.rvajó, az fix! :K

Don't panic!

(#19612) s7evcsenko válasza Dare2Live (#19609) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Hát a sok villanyoszlopból kiindulva, ez valami tesco parkoló lehet :)

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#19613) kano válasza hcl (#19598) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor sör vagy csoki? Milyen sör, ha sör? :DDD
CPT.Pirk
Tedd vissza a vírust, menni fog minden. :))
Bocsi, nem lehetett kihagyni. :C

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19614) CPT.Pirk válasza kano (#19613) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Okés! :DDD

s7evcsenko: én is arra gondolok, talán az úton, ami megy Szentlőrinc felé...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19615) Magnum_


Magnum_
nagyúr

1: ELADÓ HP 6910p könnyű noti...

2: Nokia E71 sok-sok mindennel

3: Bp. IX. ker. Metser utcai lakás eladó v. cserélhető...

4: Ingatlanok értékbecslése!

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#19616) kano válasza Magnum_ (#19615) üzenetére


kano
nagyúr

Pü ment a lakás ügyében...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19617) hcl válasza kano (#19613) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Csoki mindegy, sör meg nem 3%-os víz, hanem sör :) Na jó, nem szeretem a Borsodit.

Mutogatni való hater díszpinty

(#19618) Sir Riccio válasza Dare2Live (#19609) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Én a Budai Vám-nál lévő tecso parkolót mondanám így elsőre. Amúgy ezt hogy sikerült?
Valamikor kéne szervezni egy ilyen fotózós pécsi találkozót. Elég sok itt a hozzám hasonló (ferde)hajlamú. :DD

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#19619) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

És ha már a fotózásnál tartunk. Egy barátom eladná a következő cuccost:
Nikon F65 + AF Nikkor 28-80mm 3.35.6 G + AF NIKKOR 70-300mm 4.5-5.6 G
Érdeklődni PM-ben!

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#19620) cotag


cotag
senior tag

Ha valaki eladna 60k körül egy Nokia 5800-át az szóljon.

(#19622) kano válasza hcl (#19617) üzenetére


kano
nagyúr

Én az Arany Ászokot szeretem a legjobban vagy a Soproni Fekete Démont. Melyiket?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19623) hcl válasza kano (#19622) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ezek nekem is bejönnek :K

Összerakjam a cuccot ezzel a ventivel, vagy egy normál 8cm-st kész rá?

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#19624) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nezze mar meg valaki PLS hogy csak nalam nem bír magával a digi, vagysenkinél?
Kb 1 hete ilyen eredményeket mérek...

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#19625) CPT.Pirk válasza Ferdzsoo (#19624) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hagyd a francba a speedtestet, már pár hónapja baromságot mér diginiél. Ha a a Pesti szerverrel tesztelek, akkor 62/7.5, ha a Nyíregyházival, akkor 25/5 a végeredmény.

Tölts le valami népes dolgot torrentről, vagy kapj le pl. egy ubuntu képfájl valameik tükör szerverről, az megmutatja a tényleges sebességet.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19626) kano válasza hcl (#19623) üzenetére


kano
nagyúr

Ugye nem világít ez a venti sehol? Mert azt nem szeretem. Jövő pénteken tudnánk csak leboltolni úgyhogy ráérsz még.
Köszi!
Kano

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19627) CPT.Pirk válasza kano (#19626) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hát, ez csak attól függ, hogy mekkora feszültséget kap. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19628) hcl válasza kano (#19626) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem világít. Forog :)
Slim amúgy, azért kérdeztem hogy ez kell vagy normál?
Felfogatni egyiket sem lehet rendesen a bordára mert pár mm-el nagyobb mint az AMD stock venti. Szóval kábelbilincs lesz a barátunk.

Mutogatni való hater díszpinty

(#19629) 4sal3


4sal3
tag

nem tudjátok, kinek kell írni ha átvertek? (legalábbis csak ígérget a srác)
és mik a lehetőségek?

(#19630) nesa


nesa
veterán

Van meg samsung 80Gb ide HDD (szektorhiba mentes!) 4,5k /foglalva/ :F

40Gb ide Deskstar HDD (szint hibatlan) 3,5k

Van meg 1-1db feher DVD iro / olvaso hitachi vagy /samsung 2k / 1k

Ezust szinu ATX haz valami no-name tapegyseg + 1DB dvd +1db dvd iro + rack fiok+ FDD igy egybe 4k

Sapphire passziv ATI 9200 128mb AGP 3k

Napi extra akcio aki mindent visz annak 10k

lenne meg kulon Olympus x-785 legyen 20k

Alkudni lehet :K

Esetleg a fenti cuccokat megtudom toldani 1 ECS alaplapal+ 1700+ procival+256mb ddr memoval ha komplett gepre lenne igenye valakinek.

[ Szerkesztve ]

(#19631) hcl válasza 4sal3 (#19629) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Moderátorok?

Mutogatni való hater díszpinty

(#19632) 4sal3 válasza hcl (#19631) üzenetére


4sal3
tag

írtam Lorettonak, de nem válaszol :(

[ Szerkesztve ]

(#19633) kano válasza 4sal3 (#19632) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem is van egy gyerek aki csak ígérget 1GB ramot de nem tudom mi van. Azt mondja, hogy eladó de amikor kérdezem, hogy mikor akkor meg nem válaszol. Szerintem hagyom a fenébe nem akarok magamnak gondot.
Nem tudjátok, hogy miért nem megy 2x512MB DDR400 a lapomban 400MHz-en? Egyszerűen nem hajlandó csak 333-on menni (hynix D43 chippes). Egy A-Data Vitesta DDR566 2x512MB pedig simán megy.
Nem értem.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19635) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Vennék min. 9" netbookot FUJI Mini előnyben.. ha valaki tud eladójat szójon...:)

(#19636) Dare2Live válasza kano (#19633) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

elvileg D43ak mindegyikének vinnie kéne min a 400at....
de kis +fesz nem árt hozzá, d43 (legyen BT vagy CT) alapból igényli.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#19637) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Senki se talált.... :)

Uránváros: buszvégállomás.... :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#19638) Macka


Macka
veterán

RAZER LACHESIS White dobozos-Bandit garos eladó. 8K

(#19639) chungee


chungee
addikt

Háziszvivattyúhoz nyomásszabályzót merre, melyik boltba kéne keresnem:F

(#19640) chungee válasza chungee (#19639) üzenetére


chungee
addikt

Házi vízmű/kompresszor/mélykútszivattyú más néven :B

[ Szerkesztve ]

(#19641) bossvico


bossvico
senior tag

Hi!

Eladnám Elemér huszonegynegyvenes igen jól hózható procimat, ha valaki esetleg hajlandó cserébe kilencezer huffot adni.
Kb másfél éve vettem, M0-ás. Doboza és az érintetlen hűtőbordája megvan, a ventit viszont lekaptam róla, kellett másra.

Privibe plíz.

R5 5600X AIO 240mm Cooler, MSI B550-A Pro, 32 GB Crucial DDR4, EVGA 750W, Sapphire Pulse RX 7700 XT 12GB

(#19642) daninet


daninet
veterán

üdv!
egy jó fodrászt mondjatok már pécsen ahova nem kell esetleg időpontot foglalni mégjobb
köszi! :R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#19643) CPT.Pirk válasza daninet (#19642) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Időpont szerintem mindenhova kell. Én a G-pont szépségszalont ajánlom itt kertvárosban, engem mindig ott nyírnak. Ha kell, privibe elküldöm telszámot.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19644) kano válasza Dare2Live (#19636) üzenetére


kano
nagyúr

Elviekben 400-as ramok de nem akarnak menni a lapomban. Nem szereti talán a D43-asokat talán? Epox 9NPA Ultra.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19645) Magnum_ válasza daninet (#19642) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Arkad, Klier. 3eve oda jarok, ott nincs bejelntkezes, max 20percet kell varnod, ha nem megy azonnal, 2k elleneben levagjak a hajad. Tudom vannak olcsobbak is, de...

I humbly and respectfully decline™

(#19646) nesa válasza Magnum_ (#19645) üzenetére


nesa
veterán

Nekem 0,8k er hazhoz jon amikor en mondom :)

(#19647) hcl válasza nesa (#19646) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát, ha haver a fodrász akkor persze :)

("-Fodrásznál voltam.
-És, megittatok egy sört, és hazamentél?")

Mutogatni való hater díszpinty

(#19648) kano válasza hcl (#19647) üzenetére


kano
nagyúr

Rád bízom, hogy melyik ventit adod. A lényeg, hogy a csendesebbik kellene.
Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19649) Csepy


Csepy
senior tag

Keresek:

1: ROSSZ, TEHÁT NEM MŰKÖDŐ, HIBÁZÓ,
vagy
2: a létező legolcsóbb LGA775 processzort még ma, illetve holnap délig!

SÜRGŐSSS!!!

csak telefonon érsz el, hívásban, (sms-re nem tudok válaszolni), illetve ste 8 után privátban.

Regards: Csepy

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#19650) Csepy válasza Magnum_ (#19645) üzenetére


Csepy
senior tag

500-ért vágatom, időpontra.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.