Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50451) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Gondolom nem változott a divat a színházlátogatásra vonatkozóan. Vagyis öltönnyakkendő, kisestélyi, miegymás. Mert erre felénk még így van, de mittudomén mikor voltam utoljára pesti színházban, hátha lemaradtam valamiről.

Illetve vasárnap napközben mennyire tömött a Székely mélygarázs?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#50452) lenox válasza tildy (#50450) üzenetére


lenox
veterán

Mellesleg kifejezetten ruhellem, mikor olyat probalnak a szamba adni, amit nem mondtam, nem is gondoltam

Szerintem Akos is, meg meg joparan. Lasd osszemosas.

AMugymeg ezek a te gondolataid, igy az utolso mondatod azt hiszem rolad szol inkabb.

Nem, ez ez a tiednek a folytatasa. En nem mosom ossze az embereket es az allitasokat.

(#50453) bandus válasza BlacKSouL (#50451) üzenetére


bandus
veterán

én nyakkendőt nem szoktam venni, amúgy akár egy farmer-zakó kombó is megteszi. persze az sem mindegy, hogy melyik színház. a vígszínházba farmert nem vennék fel mondjuk, de a pestibe simán.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#50454) tildy válasza lenox (#50452) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudod a partnak van szovivoje, aki ugymond kepviseli a partot. Nem kell minden egyes kepviselonek elmondania kulon, hogy melyik oldalra all.

A gondolatra : Nem, ez nem az enyem folytatasa, ez a te kitalaciod, amit a szamba probalsz adni. Nem gondolod, hogy el tudom donteni, mit gondolok es mit irok? Ezek szerint nem. Oke.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#50455) lenox válasza tildy (#50454) üzenetére


lenox
veterán

Nem kovetem a Fideszt annyira, Halasz Janos most a szovivo? Mit mondott, melyik mondattal ert egyet es melyikkel nem (o es a partja) amit Akos mondott? Vagy ez csak bloff volt?

A gondolatra: igen, en fogalmaztam meg egy kovetkezmenyet annak, amit irtal, hiszen egy kalap ala vettel Akost, Kovert, gyoker csavot a muegyetemrol, es azt irtad, hogy egy zaszlo ala tartoznak. Miutan noi egyenjogusag a tema, gondolom nem valami mas zaszlora gondoltal, vagy igen? Nem tudom, mit tudsz eldonteni es mit nem, masok biztos jobban ismernek, es esetleg tudjak, en azt tudom pl. hogy olyat kersz szamon rajtam, amit te magad szemrebbenes nelkul csinalsz.

(#50456) tildy válasza lenox (#50455) üzenetére


tildy
nagyúr

Eloszor is mutass ra a muegyetemi kancellaros hozzaszolasomra. Segitek: nincs olyan. Sehol nem emlitettem a muegyetemi kancellart - ezen hozzaszolasomat kiveve.

Kovacs Zoltan a szovivo amugy, a telekomos szponzoracio felmondasaval kapcsolatban beszelt, pedig tudta nagyon jol, mi volt a kivalto ok .

Tudod: "Vetkesek kozt cinkos aki nema". Ha mar az alaptorvenyt emlegetik, meg mellette azt, hogy "elfogadhatatlannak tartjuk, hogy ma Magyarországon bárkit véleménye és nézetei miatt ilyen formában diszkriminálni", akkor nezzek meg a kovetkezo pontot az alaptorvenyukben.

De hozhatnam a miniszterelnokot is , aki tett mar hasonloan sommas megjegyzest, miert nincs tobb noi politikus : " „a magyar politika alapvetően a folyamatos karaktergyilkosságra épül. Ez brutális helyzeteket teremt, amit bírni kell, de a nők ezt nem bírják”."

Node azt hiszem mar tul messzire mentem, mintha tilos lenne itt a politizalas, ugyhogy moderalom magam, ha pedig a modik ugy gondoljak, ok is moderalhatnak engem. Vallalom.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#50457) lenox válasza tildy (#50456) üzenetére


lenox
veterán

En erre a muegyetemsre gondolok, ilyen meg van...

#50398 amig egy no egy villamosmernoki karon ilyet megkaphat, hogy hat maganak nem itt lenne a helye, mit keres itt, addig sokminden nincs rendben a fejekben.

Erted, nem az hulye, aki mondta, hanem masok is...

Kovacs Zoltan a kormany szovivoje, tehat a kormany neveben beszel, mibe fogadunk, hogy nem minden fideszes ert vele egyet? Meg amugy te Akosrol is irtad, hogy az alaptorveny egy pontjat kerdojelezi meg, nem csak a kormanyrol.

(#50458) tildy válasza lenox (#50457) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezt nagyon benezted, ezt en kaptam meg az Obudai Egyetem egyik PLC programozast tanito tanaratol.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#50459) lenox válasza tildy (#50458) üzenetére


lenox
veterán

Hat ha azt hiszed, hogy az volt a lenyeg, hogy melyik intezmeny, akkor szerintem te nezted be, segitek, teljesen mindegy. Az volt a lenyeg, hogy te egy szemely miatt masokat is elitelsz, ami sokkal gazabb, mint amiket Akos mondott.

(#50460) tildy válasza lenox (#50457) üzenetére


tildy
nagyúr

Valoszinuleg nem mindeki ert vele egyet, es vannak egyeni velemenyek, de egy csoport velemenyet/allaspontjat kepviseli. ( Hogy konszenzusos, vagy felulrol jovo, azt nem jogom/fogom eldonteni). Es en is igy hivatkoztam ra.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#50461) BlacKSouL válasza bandus (#50453) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Új. Paulayban.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#50462) fokukac


fokukac
nagyúr

Fiúk-lányok, menjetek már a poltopicba... :U

@Bleki: öltözzél fel rendesen, mutasd meg a sok farmeros pesti suttyónak, hogy mi az igazi virtus..!

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#50463) bandus válasza fokukac (#50462) üzenetére


bandus
veterán

anná' hamarabb hordja szét az öltönynadrágját!!44!

egyébként lesz még péhá sörözés mostanában? csak elmennék egyre, amíg bp-i lakos vagyok.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#50464) EQMontoya válasza bandus (#50463) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nolf jön haza Januárban, ihatunk. :)

Same rules apply!

(#50465) NoLF válasza EQMontoya (#50464) üzenetére


NoLF
addikt

Ertsd: inni fogunk :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#50466) bandus válasza NoLF (#50465) üzenetére


bandus
veterán

ezt ki nem hagynám semmi pénzért. január mikor? nehogy bármit rászervezzek a dologra.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#50467) NoLF válasza bandus (#50466) üzenetére


NoLF
addikt

Egyelore meg csak intervallum van, konkret idopont nincs. 14-28 kozt vagyok otthon, sejtesem szerint inkabb a masodik fele kornyeken megyek fel a nagyfaluba par napra :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#50468) Viszlát válasza NoLF (#50467) üzenetére


Viszlát
addikt

Megint váltjuk egymást. :(

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#50469) szőröscica válasza NoLF (#50467) üzenetére


szőröscica
addikt

Megint nem lesz jó. Valószínűleg Londonban leszek céges úton, utána meg síelés. :(

(#50470) NoLF válasza Viszlát (#50468) üzenetére


NoLF
addikt

Darn... :O

Majdcsak feljutok oda egyszer... Talan... Valamikor. Esetleg.

Miles: na azert ne tolem tegyetek fuggove hogy osszejojjetek egy jo sorozesre :) persze sajnalom ha nem tudunk osszefutni de ettol ti barmikor osszeulhettek s akkor majd en szomorkodom :)

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#50471) Viszlát válasza NoLF (#50470) üzenetére


Viszlát
addikt

Vagy én le, de ahogy jelenleg kinéz az év eleje, erre maximum nyáron lesz esély. De óvatosan tervezek, mert még Ildiéknek is lógok egy látogatással... :U

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#50472) fokukac válasza NoLF (#50470) üzenetére


fokukac
nagyúr

Mi sose jövünk össze, látod, csak veszekedni járunk ide, ez a férfiak dolga... :)

Ui. Tegnap láttam egy (két) South Parkot, és láttam, hogy Kennyék háza mellett szórakoztató negyed épült. :) szegények nem tudtak aludni.

Uui. és ebben hangzott el egy olyanmondat is, hogy "Randy Marsh vagyok, már majdnem 2 hete PC" :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#50473) tope


tope
addikt

Ti mivel töltötök a párotokkal 1-2 órát, ha úgy alakul, hogy aznap csak annyit tudtok találkozni ?

(#50474) fokukac válasza tope (#50473) üzenetére


fokukac
nagyúr

öööö... mármint azon kívül?
:U

Ennyi időbe nem sok fér bele. A lényeg, hogy érezzétek jól egymást...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#50475) EQMontoya válasza tope (#50473) üzenetére


EQMontoya
veterán

A nyalás, az segít. De nem az seggit, az pináját! :)

Same rules apply!

(#50476) tope válasza fokukac (#50474) üzenetére


tope
addikt

Sok éhes kurafi :P , nem csak az létezik a világon.

(#50477) BlacKSouL válasza bandus (#50463) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mindenképp hétköznap legyen, hogy másnap munkanap...ahogy szokott

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#50478) Lortech válasza BlacKSouL (#50477) üzenetére


Lortech
addikt

Ironizalsz, de nem luxus egy ertekes hetvegi napot masnapos fogalmatlankodasra pazarolni? ;)

Thank you to god for making me an atheist

(#50479) fokukac


fokukac
nagyúr

ma megint majdnem belémjött egy majom - a Dráva utcában, a Kárpát utca sarkánál ahogy a sávok elhúzódnak balra, ő jött tovább egyenesen, át az én sávomba, és nem zavarta, hogy mellette vagyok, hihetetlen. Dudáltam, békésen ment tovább. Kb. 3 centin múlott, én rántottam el, egy kis hely volt még parkoló autók előtt is, a kerekek blokkoltak a nedves burkolaton, az abs dolgozott... de nem lett baj. De annyira idegesítőek az ilyen emberek, hogy az valami hihetetlen.
Ja, Yaris-os volt.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#50480) EQMontoya válasza fokukac (#50479) üzenetére


EQMontoya
veterán

Mostanság néha én is azt várom, hogy mikor ütik ki alólam az autót. Meg nem adott jobbkezek, tükörbe nézés nélküli sávváltások, stb. A legjobb az volt, aki a 2x2 sávra fordult ki egy parkolóból, ugyan stop tábla volt, de ez nem zavarta abban, hogy elém sikerüljön ezt megtenni.

Same rules apply!

(#50481) PindurAnna válasza Winner_hun (#50446) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Azt hiszem kitaláltam neked valamit :DD

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#50482) EQMontoya


EQMontoya
veterán

A napirajz hozza a szintet :D

Same rules apply!

(#50483) concret_hp


concret_hp
addikt

sörözésben én is benne lennék :K

vagy fullba vagy sehogy :D

(#50484) Pttypang


Pttypang
veterán

Keletre nezo szobaba erdemes novenyeket elhelyezni vagy teljesen ertelmetlen?

Everybody lies.

(#50485) e=mc² válasza Pttypang (#50484) üzenetére


e=mc²
őstag

Nem teljesen ertelmetlen, de nyilvan ne nagy fenyigenyut helyezz oda. Nalunk pl. ezek egesz szepen megelnek, de chilit mar az erkelyen sem tudok megfeleloen termeszteni.

Ambulimax Provider

(#50486) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Hobbiszintű kerékpározás kb. hova helyezhető el edzés szempontjából? Mármint mittudomén, úszás, futás, aerobic, súlyzós edzés, stb. között. Tekintsünk el egyelőre attól, hogy főleg a lábat edzi, a többit csak részlegesen ha egyáltalán.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#50487) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#50486) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hobbiszintű alatt itt a város + országút + enyhe terep kombinációt értem, nem versenyszerűen, nem versenygéppel, és nem erdőn-árkon-bokron-sziklán gázolva. Aszfalt, száraz földút, esetleg emelkedők.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#50488) Pttypang válasza BlacKSouL (#50486) üzenetére


Pttypang
veterán

Attol fugg, mennyire szanod ra az idot, milyen tavokat tudsz menni.
En is hobbi szinten kerekparozok.

A mohakert tetszetos otlet, a parkanyon korlatozott a hely, szoval ha a nagyon keves feny is eleg neki, akkor talan megprobalkozok vele :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#50489) Racecam válasza BlacKSouL (#50486) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Olyan lábad lesz, mint a jobb karod! ;] :DDD
Vagy nem ez volt a kérdés? :U :P

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#50490) concret_hp válasza BlacKSouL (#50486) üzenetére


concret_hp
addikt

kíméletesebb az izületekkel, mint a futás, azon kívül közlekedési alternatíva is.
keringésnek jót tesz, úszásnál kisebb macera.

de ezt így elég nehéz megmondani :D

ja és bármennyi pénzt el lehet rá költeni :DDD

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#50491) Pttypang válasza Racecam (#50489) üzenetére


Pttypang
veterán

Attol fugg, merre megy, milyen biciklivel. A vadlija pl valoszinuleg nem lesz nagyobb :)

Everybody lies.

(#50492) parandroid válasza BlacKSouL (#50486) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Cardionak jó, attól függően, mekkora távokat tekersz, és milyen intenzíven (tempóban), valahol a hosszú séta és a lassú, kényelmes kocogás között van. Én inkább napi szinten hosszabb (1+ órás) sétát javasolnék. Szerezz hozzá egy kutyát, úgy viccesebb, és vele is jót teszel. No meg szerzel egy igazi barátot. Ha ez pár hónapig megy, akkor iratkozz be egy edzőterembe kardiózni, ahol van szobabicaj, elliptikus tréner, és futópad is. Szépen, fokozatosan lehet csinálni, én az elején a sétálós szakaszt nagyon elhúztam, terembe fél éve járok, de csak minden harmadik edzés kardió, így tartok most egy óra alatt ~11k m-nél. Az első alkalmam, amikor kibírtam egy órát a futópadon, 8,1 km volt, szóval elég sokat haladtam vele. Ha csak kardióra hajtanék, akkor heti 3x tolnám, úgy biztos gyorsabban lehet haladni.

Ja, és szerezz egy lépésszámlálót, hogy elszörnyülködj, hogy, hogy el lehet lustulni egy napot. Remek motiváció.

Kifogás nincs, én is 37 évesen álltam neki, kb 20 éve konkrétan semmit nem mozogtam, szóval punnyadt voltam, mint egy hetes pocsolya.

Szerk.: Ja, nem lebeszélni akarlak amúgy a bicajozásról, csak tapasztalatból mondom, hogy minél több tárgyi feltétele van a mozgásnak, annál könnyebb kihagyni a macerára hivatkozva. Terem meg azért jó, mert ha kifizetsz egy csomót előre, nem rogod abbahagyni. ;]

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50493) parandroid válasza parandroid (#50492) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

rogod = fogod

Szarfos mobil bill.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50494) concret_hp válasza parandroid (#50492) üzenetére


concret_hp
addikt

bringára is el lehet külteni pár éves terembérletet hamar, aztán akkor már azt sem hagyod a sarokban állni ;] :D
nekem inkább pont az a amcera, hoyg elmenni valahova, bepakolsz, ott öltözöl, utána öltözöl, hazamész, kipakolsz az egésszel 2x annyi idő el tud menni, mint ami a "hasznos" része.

a kütyüs résszel egyet értek részben, de azért nem kell túlzásba esni, ha valamennyire rendesen csinálod 1-2 hónap után úgyis látszik az eredmény (több ismétlést tudsz csinálni, tovább bírod azonos tempóban, stb)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#50495) szőröscica


szőröscica
addikt

Lehet már tudni valamit a 31-i budapesti útlezárásokról? Police.hu-t és a Googlet próbáltam igénybe venni, de nem sok sikerrel. Miket szoktak ilyenkor lezárni? Pl. este 10 körül várhatóan mennyire lenne necces autóval eljutni az Árpád-hídtól (budai oldal) a Citadellához?

[ Szerkesztve ]

(#50496) NoLF válasza concret_hp (#50483) üzenetére


NoLF
addikt

Akkor majd jol osszeszedjuk itt magunkat es jol elmegyunk egyutt sort inni, reszletek kesobb. A hely a jonas lesz, mar most mondom :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#50497) bobsys


bobsys
addikt

Masfel hete lehalt a legkondi, jottek mentek a szakemberek, kiderult, hogy lukas. Sajnos a rossz helyen igy szerdan jon a csere.

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#50498) EQMontoya válasza concret_hp (#50494) üzenetére


EQMontoya
veterán

+1, ezért kettlebellezek én is itthon.
Elmész valahova, még ha csak 10 perc is az út, azt megteszed oda vissza, ott átöltözöl kétszer (télen ugye külön szopó - vagy hazajössz leizzadva, vagy helyben zuhanyzol).

Itthon meg nekiáll az ember, kis mozgás, nyújtás, zuhany, egy óra alatt megvan az egész.

Same rules apply!

(#50499) fokukac válasza parandroid (#50493) üzenetére


fokukac
nagyúr

Pedig az jó. És, ahogy a Mester mondta, kiváltja az asztali gépet...
Sőt, még alkotmányt is lehet rajta írni :-)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#50500) adalbert1 válasza concret_hp (#50494) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem is az a legnagyobb problémám, hogy valahova elmenni sportolni még külön idő és macera, illetve beilleszteni a napi programba nem túl egyszerű (főleg, ha lusta is az ember valamennyire :DDD ) - illetve pl. ha már az úszás is szóba került, akkor elég kevés olyan vízfelület van, ami reggel vagy este nem foglalt (stadionok helyett építhetnének uszodákat inkább :)) ). Részben ezért gondolkozok most szobabicikli vásárláson, de eddig kb. mindenki azt mondta, hogy az ismerősei körében elég gyorsan a ruhafogas funkciót töltötte be a gép, nektek mi a tapasztalatotok, mit gondoltok erről?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.