Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49451) EQMontoya válasza Viszlát (#49450) üzenetére


EQMontoya
veterán

Olyan jól keres, minden nap élőben Jazzt hallgat. ;]

Same rules apply!

(#49452) fokukac válasza EQMontoya (#49451) üzenetére


fokukac
nagyúr

A JAzz-nek nincs hangja, de amúgy se hallanám a rakkendróólltól :)

@Viszlát: nekem az sok egy ilyen útra. Vannak a kis fejemben felállított elvi ár-érték arányok, és ez annak egyszerűen nem felel meg.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#49453) Viszlát válasza fokukac (#49452) üzenetére


Viszlát
addikt

Londonon keresztul nezted? 44 fontert vettem az odavisszat Heraklionba, igaz ket honappal elore.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#49454) EQMontoya válasza Viszlát (#49453) üzenetére


EQMontoya
veterán

Azért azzal a teljes oda és vissza napokat bukod, úgy már nem frankó egy hosszú hétvégére.

Same rules apply!

(#49455) parandroid válasza EQMontoya (#49451) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez így délutáni szundításból kelve elég kemény volt. Asszem, vissza is fekszem, veszélyes ez a fórum így félig ülő helyzetben paradicsomlevet kortyolgatva.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49456) fokukac


fokukac
nagyúr

Mist nézem, hogy éppen 4444! (négynégynégynéégy!!!!) napja regisztráltam.
Azért ez egy szép, kerek szám... :-)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#49457) szőröscica válasza fokukac (#49456) üzenetére


szőröscica
addikt

Vigyázz, nehogy ezen a szép napon betörjön az edzett üveg védőfólia nélküli telefonod kijelzője! Most vettem egy designos söröskorsót hat csapolt pilsner elfogyasztása után telc csodás városában, és még ezt is féltem, szerintem veszek hozzá ilyen xpro tm fóliát!

Most nézem, csak mobilaréna alól látszódik ez a csodás hirdetés. Na inkább iszok egy hetediket.

[ Szerkesztve ]

(#49458) fokukac válasza szőröscica (#49457) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nem tudom, milyen hirdetésről beszélsz.

Viszont én már ma reggel konstattáltam, hogy ma jobb, ha inkább nem is nyúlok semmihez.

Felkeltem reggel, félálomban felhúztam a rólót. Láttam, hogy süt a Nap, amire rég volt már példa. Örömömben még az ablakot is kinyitottam, hogy kinézzek. Igen ám, de van egy virágtartó állvány az ablak mellett, amire a b. nejem felpakolta az éppen gyökereztetés alatt lévő növényt, a műanyag üvegben. Na, ezt leverte az ablak, zuhant egy métert, a víz kiömlött. Lehajoltam, összeszedtem, mentettem a menthetőt. Kezemben a virággal és az üveggel elkezdtem tolatni, amikor is feldöntöttam a dohányzóasztalon lévő kávéscsészét, benne a b.nejem ott hagyott kávéjával. Nagyszerű érzés volt, ahogy ott álltam virággal a kezemben, és éreztem, hogy folyik a seggemen a kávé, majd végig a lábamon, le a fehér szőnyegre.

Sok mindenre nem emlékszem, fél óráig káromkodtam, takarítottam, majd megfürödtem, és visszafeküdtem aludni.
: ))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#49459) EQMontoya válasza fokukac (#49458) üzenetére


EQMontoya
veterán

Azért ezt megnéztem volna. Legalább a káromkodásra b. nejed is felkelt? :)

Same rules apply!

(#49460) fokukac válasza EQMontoya (#49459) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nem, ő akkor már rég elment otthonról... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#49461) Tim82 válasza fokukac (#49458) üzenetére


Tim82
nagyúr

b. nejem

Ezen mindig jót virulok, aztán eszembe jut a kollégám, aki élettársának és gyermekének anyjának úgy veszi fel a telefont, hogy "Helló Töki".

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49462) fokukac válasza Tim82 (#49461) üzenetére


fokukac
nagyúr

:)
Ez jó.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#49463) fokukac válasza EQMontoya (#49451) üzenetére


fokukac
nagyúr

és még a Nap is kisütött..! (úgy jobban látszik a por)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#49464) szőröscica válasza fokukac (#49463) üzenetére


szőröscica
addikt

Jó a fogyi a fordulatszámhoz képest. :)
Az enyém 220 körül megy óra szerint ilyen fordulaton. :DDD De az sajnos szardízel. :(

(#49465) Lortech válasza EQMontoya (#47443) üzenetére


Lortech
addikt

Nem kő! :O
Éjszaka nekem is megfordult a fejemben, hogy el kéne adni.
Csütörtök óta küzdök a kövekkel, most épp tegnap délután óta van vesegörcsöm, szinte nem aludtam semmit.

bandus: neked hol zúzták?

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#49466) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Lassan ki lehetne tenni a vesekövesek táblát a topicra... :DDD
Nekem amúgy az Uzsokiban volt az eswl.

[ Szerkesztve ]

(#49467) fokukac válasza ToBeY (#49466) üzenetére


fokukac
nagyúr

Off topic 45 [Repül a vesekő, ki tudja, hol áll meg..?]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#49468) EQMontoya válasza fokukac (#49467) üzenetére


EQMontoya
veterán

:))

Same rules apply!

(#49469) Lortech válasza ToBeY (#49466) üzenetére


Lortech
addikt

Köszi.
Nem kellett befeküdni hozzá?
Bocs az offért a többiektől. Kicsit bajban vagyok, mert most gyorsan kéne valami megoldás, sima rendelésre nem ülnék be, hogy aztán egyszer majd ha sorrakerülök, akkor megcsinálják, magánban meg sehol nem találom, hogy hol csinálnak ilyet.

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#49470) ToBeY válasza Lortech (#49469) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem kellett befeküdni hozzá,az egész 20-3 0perc volt+utána ott kellett maradni 2-3órát és rohadt sokat kellet inni.De engem szakorvos küldött eswl-re.Magadtól csak úgy nem mehetsz szerintem.
Magánba is csinálnak ilyesmit,de szerintem nagyon sokba kerülhet.

(#49471) tildy válasza fokukac (#49463) üzenetére


tildy
nagyúr

Mi lett Gezaval? :F
----------------------
November vegen megyunk Magyarorszagra, jon a kismano is velem. KEllett nekem babakocsit venni ( muszaj, gyerekules miatt vinnem is kell) , elore felek a mavtol es a bkvtol. Kismanot is vinnem megmutatni ottani dokimnak is, de lehet o a nagyszuleivel marad, mig en a szokasos budapesti fel napos korutamat jarom.
Annyira kiesik nekem pest, mindig plusz ut. :( :( :(

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49472) emvy válasza tildy (#49471) üzenetére


emvy
nagyúr

A BKV szerintem joval egyszerubb babaval, mint a londoni tomegkozlekedes.

while (!sleep) sheep++;

(#49473) tildy válasza emvy (#49472) üzenetére


tildy
nagyúr

Probalj buszra szallni ( a jo kis ikarus buszokra pl) egy ilyennel: [link]

Itt is csak olyan helyen tudok vele menni, ahol lift van, vagy ha segit valaki, akkor esetleg mozgolepcson is.
London ilyen szempontbol joval egyszerubb, jopar helyen van lift, a jubilee vonala, amit rendszeresen hasznalunk pl ilyen.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49474) EQMontoya válasza tildy (#49473) üzenetére


EQMontoya
veterán

Metrófelújítások óta BP-n is van lift 2-es és 4-es metrók vonalán, combino alacsony padlós, sok busz- és trolivonalon is járnak alacsonpadlós buszok, annyira nem rossz a helyzet.
7-es busznál járnak régi Ikarusok is, szóval lehet, hogy meg kell várnod a 2. buszt, de jár alacsonypadlós bőven.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#49475) emvy válasza tildy (#49473) üzenetére


emvy
nagyúr

Sajnos meg nem sikerult bekoltoznunk, szoval rendszeresen BKV-zunk a gyerkoccel, es igazabol semmi gond nincs vele (a tomeget utalja).

while (!sleep) sheep++;

(#49476) tildy


tildy
nagyúr

Ors Vezer tere, Stadionok, Keleti PU, Nyugati PU, Zuglo, MExikoi ut, Koki , es neha Nagyvarad ter es Deak tobbnyire az utvonal Budapesten.

Mexikoi uton tuti nincs, Nyugatinal szinten nincs.

Amugy sajnos sokszor sz.rt se er az alacsonypadlos, ha 30-50 centire a jardaszigettol all meg, es kokemenyen at kell emelni a babakocsit, nem tudod letolni ( Mondjuk en voltam hulye, csak jo reviewk voltak szinte a stokkerol, azt viszont valahogy elfelejtettek megemliteni, hogy 1. nehez (15 kg, plusz a gyerekkel mar 20on felul) , 2. nem igazan van fogas rajta leemelni a buszrol pl.)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49477) tildy válasza emvy (#49475) üzenetére


tildy
nagyúr

emvy, sehol egy pillanatra nem irtad babakocsival vagy sem.
Szoval megkerdem: babakocsival bkvztok?

Csak mert ergobabyvel nekunk sem gond a tomegkozlekedes, de az ugye hordozo.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49478) emvy válasza tildy (#49477) üzenetére


emvy
nagyúr

Babakocsival ment a dolog egy ideig, de mostmar inkabb labon hozzuk, mert ugy jobban szorakozik.

while (!sleep) sheep++;

(#49479) concret_hp válasza tildy (#49476) üzenetére


concret_hp
addikt

az Örsön biztos ki tudsz vele menni :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#49480) Tim82 válasza tildy (#49476) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ors Vezer tere, Stadionok, Keleti PU, Nyugati PU, Zuglo, MExikoi ut, Koki , es neha Nagyvarad ter es Deak tobbnyire az utvonal Budapesten.

Ebből az Örs Vezér téren sincs asszem (ott mondjuk az Ikea/Sugár/HÉV-végállomás oldaláról ez okozhat gondot, hogy át kell cipelni a babakocsit az aluljárón). A Stadionoknál úgy rémlik, hogy nincs, de ott tényleg kevés lépcsőfokos a le-feljutás a peronról. Keletinél a 4-es metró megállójához 100%, hogy van, a 2-eshez 100%, hogy nincs, azt nem tudom, az aluljáró-szint és a pályaudvar között van-e valamilyen akadálymentes megoldás. A Nyugatit és a Mexikói utat írtad, a KöKin van elvileg lift a metrónál, de mintha csak a kiszálló oldalon lenne a metrónál (rosszul emlékeztem, mindkét oldalon van, csak sosem láttam még használatban őket), valamint a felüljáró/Terminál szintjéről le a buszpályaudvarra - ott ha vonatról/vonatra akarsz átszállni babakocsival, az szívás, mert természetesen a pályaudvar-rész maradt a több évtizedes ótvar-épület, rozsdás lépcsőkkel. Nagyváradon megint csak 100%, hogy nincs, nekem a Deákon sem rémlik.

Azért majd persze leellenőrizhetem, amikor ezeken a megállókon járok, de viszonylag rendszeresen megfordulok mindegyiknél, kivéve a Mexikói utat.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49481) tildy válasza concret_hp (#49479) üzenetére


tildy
nagyúr

Es at a Hevhez? :F :U

Tim82, nekem is igy remlik, ahogy irod, raadasul kokin meg a vonatnal sem jarnak a mozgolepcsok.... Amugy az a gond 3 lepcsofok meg oke, de ami pl a stsdinoknal vagy a mexikoi uton van, az mar ketemberes. Egyik viszi az autoshordozot, masik a kocsi tobbi reszet.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49482) emvy válasza tildy (#49476) üzenetére


emvy
nagyúr

Jaja, mi ezert (se) vettunk Stokket. A nagyobbik (fullos) babakocsi 9 kilo, a kisebbik meg meg konnyebb. Meg hat ismered a paromat, nem egy izomkolosszus :)

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#49483) tildy válasza emvy (#49482) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha nem ingyen lett volna(nectar), akkor igencsak verenem a fejem a falba, abszolut tularazott.
Ti legalabb ugyesek voltatok.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49484) emvy válasza tildy (#49483) üzenetére


emvy
nagyúr

Az ara volt a masik ok. Kozel 1000 euro volt ujonnan. :( Ingyen tuti jo uzlet volt.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#49485) EQMontoya válasza emvy (#49484) üzenetére


EQMontoya
veterán

Annyiért jobb érzésű ember kocsit vesz. :)

Same rules apply!

(#49486) concret_hp válasza EQMontoya (#49485) üzenetére


concret_hp
addikt

vagy bringát :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#49487) Pttypang válasza concret_hp (#49486) üzenetére


Pttypang
veterán

Rogton kettot :D

Everybody lies.

(#49488) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Osztán ezt így mégis hogy? Meg miért?

Amúgy upcom van, nem érint, csak abszolút nem értem.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#49489) bobsys válasza EQMontoya (#49488) üzenetére


bobsys
addikt

Nem akarnak ipv6 tartomanyt venni / kene nemi lovet nyomni a halozati eszkozokbe ipv6hoz

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#49490) EQMontoya válasza bobsys (#49489) üzenetére


EQMontoya
veterán

Cserébe nat mögé raknak mindenkit, amivel egy rohadt dyndns sem működik, de még egy p2p sem megy aktív módban? Egész jófej...

Same rules apply!

(#49491) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez valami ficsör a youtube-nál,hogy az előzőleg nézett videóból beugrik egy képkocka?Mert engem roppant mód idegesít.

(#49492) fokukac válasza EQMontoya (#49490) üzenetére


fokukac
nagyúr

sokan meg fognak lepődni, az biztos, amikor valamely ingyenes szolgáltató közli majd, hogy már használja ezt a szolgáltatást... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#49493) NoLF


NoLF
addikt

Kulac kollega, mennyi idos es mennyit eszik a jazz?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49494) NoLF válasza NoLF (#49493) üzenetére


NoLF
addikt

Ugy ertem @ :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49495) Tim82 válasza NoLF (#49493) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kula C, ez egy rappernév, nem?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49496) fokukac válasza NoLF (#49493) üzenetére


fokukac
nagyúr

Hi!
2008-as a drága, az utolsó eresztés az 1. generációból.
Mennyit eszik? Attól függ, mennyire hajtom, átlagban úgy 5,5-6 liter között.
Országúton nekem 5 liter alatt marad (a rekord 4,7), autópályán 130-nál már inkább 6,5 körül van. Ha 120 körül megyek, akkor megáll 6 liternél.
Pontos városi adataim nincsenek, mert még sosem mentem el egy teljes tankot. A computer 6 liter alatti számokat ír ki, ha a motornak van ideje bemelegedni (tehát megyek legalább 5 kilométert), és 7-8 liter között, ha csak 2-3 kilométert megyek.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#49497) Qru válasza fokukac (#49496) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

1,4 vagy 1,2?

#nincsbennetarcsi

(#49498) mark!


mark!
őstag

Na, itt is ittvagyok, lehet örülni :))

>

(#49499) fokukac válasza Qru (#49497) üzenetére


fokukac
nagyúr

1,4.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#49500) Qru válasza fokukac (#49499) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nekem egy 2006-os 1,2-es van az is kb ennyit eszik. :K

Város: 5,2-5,5
Országút: 4,5-4,7
Pálya (fix 130): 6,2

#nincsbennetarcsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.