Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50351) Viszlát válasza fokukac (#50350) üzenetére


Viszlát
addikt

Akkor Angliat is magyarok lakjak ha ez tipikusan magyar jelenseg. Epp most zajlik gozerovel a fizetesek/poziciok "rendbetetele", egyelore "onkentes" alapon, hat inkabb nem mondok semmit...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#50352) Tim82 válasza fokukac (#50350) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pár közszereplő kimond valamit, ami ténylegesen probléma (a magyar demográfia sajnos borzasztó tendenciákat mutat), de azt is annyira fityeszesen bunkó, agresszív módon teszik, hogy az hihetetlen.

Szerintem dadaisták igazából, csak szarul csinálják.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#50353) concret_hp válasza Tim82 (#50352) üzenetére


concret_hp
addikt

"Szerintem dadaisták igazából, csak szarul csinálják."

tudtam, hogy én vagyok az alulművelt :O :W

vagy fullba vagy sehogy :D

(#50354) HdRew


HdRew
őstag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a diákoknak elméletileg jár a jogtiszta windows, nem? Most nekem azt mondták, hogy sajnos csak az office programcsomagot tudom igényelni, valakinek ezzel kapcsolatban van tapasztalata?

(#50355) e=mc² válasza HdRew (#50354) üzenetére


e=mc²
őstag

Felsooktatasban mar igaz, kozoktatasban meg nem.

[link]

Pontositanam a felsooktatasra vonatkozo reszt:

"biztosítja a Microsoft Windows Enterprise operációs rendszer frissítés (alap OEM továbbra is szükséges) és a Microsoft Office Professional Plus irodai programcsomag, valamint a Microsoft Core CAL kliens hozzáférési jog mindenkori legfrissebb vagy bármely korábbi verzió jogtiszta használatát."

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#50356) Tim82 válasza concret_hp (#50353) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pedig a tartalom és a forma közötti disszonanciából (ld. pl. Kövér László-nyilatkozatok és Marcel Duchamp Forrás c. műve) számomra ugyanaz a kompromisszumokat elutasító művészi attitűd bontakozik ki.

#garbóskritikus

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#50357) fokukac válasza Tim82 (#50356) üzenetére


fokukac
nagyúr

Na, bölcsészkedj egy picit, lécci. :)
Homályosíts fel minket is a dadaizmusról. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#50358) Tim82 válasza fokukac (#50357) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kár beléd, úgysem értenéd.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#50359) EQMontoya válasza fokukac (#50357) üzenetére


EQMontoya
veterán

Óvodai gondozókhoz történő beteges vonzódást fejez ki. :)

Same rules apply!

(#50360) szőröscica


szőröscica
addikt

Egy kémikus segítsen már abban legyen szíves, hogy ha egy kizárólag PVC-ből készült tárgyat betennék a mikróba, azzal történne-e valami, azaz felmelegedne-e vagy sem.

Tudom, hogy a legtöbb műanyag apoláris, és nem hatnak rá a mikrohullámok, de annyira nem jó a kémiatudásom, hogy a PVC-ről ezt ki merjem jelenteni.

(#50361) e=mc² válasza szőröscica (#50360) üzenetére


e=mc²
őstag

Igaz nem vagyok kemikus, de ez, ez es ez, de legfokkeppen ez alapjan en nem hasznalnam kaja melegitesere.

Ambulimax Provider

(#50362) szőröscica válasza e=mc² (#50361) üzenetére


szőröscica
addikt

Nem akarok kaját melegíteni, szimpla elvi kérdés, hogy amennyiben egy kizárólag pvc-ből készült tárgyat, egy darab csövet, bármit beteszek a mikróba és bekapcsolom, akkor felmelegedik-e vagy sem. :)

(#50363) parandroid válasza EQMontoya (#50359) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Olyanom nekem is van, yay*! Lehetek még bölcsész?

* Amennyiben egy bizonyos óvodai dolgozó iránti akut, és alaposan elhúzódó vonzódás is számít, és nem feltétel, hogy mindet akarjam.

Amúgy education is important, but a big biceps is importanter, ahogy a művelt francia mondaná.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50364) fokukac válasza fokukac (#50350) üzenetére


fokukac
nagyúr

és igen, megjött a rendes magyar válasz.
[link]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#50365) NoLF válasza fokukac (#50364) üzenetére


NoLF
addikt

En mar keszitem a pattogatott kukoricat :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#50366) parandroid válasza fokukac (#50364) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Megbánja még a telenor, hogy már nem pannon gsm. A voda meg ugy eleve vörös, pfej. Szerencsére ezt a buzirózsaszín céget most jól meg lehet szivatni. Menjen csak az eon, meg a többi után. Azért arra kíváncsi lennék, ha a suzuki, a mercedes, vagy az audi lett volna Kövér Ákos támogatój, azt is elzavarnák? Gondolom amúgy igen, ez azért mégiscsak egy fontosabb kérdés. Ákost amúgy kezdem sajnálni (not). Az ok, hogy pár hónapja hülyeségeket beszélt (nem először, nem most kezdte, és nem feltétlen ebben a témában), de nem ő fújta fel az interjút most a kövér bajszos kiszólása után.

Amúgy meg lol, és hajrá, magyarok! Másrészről pedig én épp tervetrem, hogy felbontom az összes szerződésemet a magyar állammal, de ahogy látom ez mindkét fél megelégedésére fog szolgálni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50367) EQMontoya válasza parandroid (#50366) üzenetére


EQMontoya
veterán

Most vettem egy kommunista hálózsákot (bal oldali cipzár, piros), kezdek aggódni... :U

Same rules apply!

(#50368) HdRew válasza e=mc² (#50355) üzenetére


HdRew
őstag

Köszönöm szépen :)

(#50369) tope válasza fokukac (#50364) üzenetére


tope
addikt

Még jó hogy egyébként a legnagyobb telekommunikációs cég a T Magyarországon, meg ép fejlesztenek ... na ebből mi fog kisülni, alig támogat pár sportot, meg kitudja még mit, és ha T meg benyögi, ok, akkor mi meg felmondunk minden szponzorációt aminek köze van az államhoz.

UI: Ja és pill. Blue-s vagyok, ami a T-s (15 éve lassan 30-as), most akkor kormányellenes vagyok, pláne hogy állami cégnél dolgozom ?

[ Szerkesztve ]

(#50370) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Jó hogy digi-s és telenor-os vagyok, így nem érint a dolog. :)

(#50371) bobsys


bobsys
addikt

Tudtok ajanlani valami privat "felhos" server appot, olyasmit mint az OwnCloud? Szeretnem ravenni a feleseget, hogy a fotoakt, videokat toltse fel a serverre es jo lenne ha ezt egy weben keresztul is tudna (meg ugy konyebb megosztani a csaladdal). Futnia kene Windows Serveren, OwnCloud elvileg nem tamogatott rajta igy nem is probaltam. Amit felraktam az a Seafile, de azzal meg az a problemam, hogy a feltoltott fajlokat darabokban tarolja (szamomra random fileneveket hasznalva) igy nehezkes a backup, jobb lenne ha egyben tudnam latni a mar meglveo mappa strukturamat.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#50372) concret_hp válasza ToBeY (#50370) üzenetére


concret_hp
addikt

nem a zemberek fizetik meg amúgy sem :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#50373) emvy válasza bobsys (#50371) üzenetére


emvy
nagyúr

AeroFS, Seafile, SyncThing

while (!sleep) sheep++;

(#50374) bobsys válasza emvy (#50373) üzenetére


bobsys
addikt

AeroFS az nem tiszta. A website lokalban fut vagy az AeroFS server generalja az oldatl, theat kvazi nalunk van a website, de a serveremrol szedi az adatot?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#50375) fokukac válasza bobsys (#50371) üzenetére


fokukac
nagyúr

Azért a fotóaktokkal csak óvatosan ott a felhőben..! :-)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#50376) concret_hp válasza fokukac (#50375) üzenetére


concret_hp
addikt

hány éves vagy te? már vagy 10 éve a hómvidejó a trendi :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#50377) bobsys válasza fokukac (#50375) üzenetére


bobsys
addikt

Az a fizetos reszen lesz az oldalnak :DDD

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#50378) fokukac válasza bobsys (#50377) üzenetére


fokukac
nagyúr

Aki feltöri, az általában nem szokott érte fizetni.
Egy esélyed van, hogy valószínűleg kevesebben érdeklődnek a fundamentalista szakállad iránt, mint mondjuk Jennifer Lawrence habteste iránt :-)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#50379) parandroid válasza fokukac (#50378) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk ha valaki annyira kíváncsi a családi képeimre, hogy feltöti a tárhelyemet, inkább szóljon nekem, nagyon szívesen végigmutogatom, még mesélek is, hogy melyik képhez milyen szép emlékek fűznek, ha már ennyire érdekli.

Titkosszolgálati hírszerzők also welcome.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50380) fokukac válasza parandroid (#50379) üzenetére


fokukac
nagyúr

na jó, de itt a feleség fotóaktjairól volt szó :))

"Szeretnem ravenni a feleseget, hogy a fotoakt, videokat toltse fel a serverre"

Más téma.
kicsit álmos vagyok, éjjel láttam a star wars-t. Hajnali 3-ra volt kiírva, tömve volt a mozi a sok nemnormálissal. A mozi pedig 40 perc reklámot tolt még a képünkbe, így 3:40-kor el is kezdtük... :)

6:15-kor értem haza, lefeküdtem, aludtam 7:50-ig, 8:30-kor meetingem volt ügyfelekkel.
Próbáltam aludni előtte is, úgy 10-től 2-ig, de nem sok sikerrel. Kicsit álmos vagyok, három kávét ittam eddig, de mindjárt ráborulok az asztalra... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#50381) szőröscica válasza fokukac (#50380) üzenetére


szőröscica
addikt

Jó volt? Én is meg akarom nézni, de csak miután lecsengett a láz.

(#50382) NoLF válasza fokukac (#50380) üzenetére


NoLF
addikt

Nos, teljes mellszelesseggel gratulalok :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#50383) concret_hp válasza NoLF (#50382) üzenetére


concret_hp
addikt

csatlakozom :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#50384) EQMontoya válasza szőröscica (#50381) üzenetére


EQMontoya
veterán

Mármint Katica képeit vagy a Star Warst? :D

Same rules apply!

(#50385) parandroid válasza fokukac (#50380) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, hogy úgy. Sorry, amióta nem javítok dolgozatokat (kb sose tettem, vagy alig), azóta autocorrectel az agyam az elgépelésekre. Mondjuk a fórumot másképp nem is lehetne kibírni, néha még így is felsikítok olvasás közben

Katica aktjainak a mentése meg sosem okozott gondot, mert nincsenek, max egy-két bikinis kép, amit tök nyilvánossá ugyan nem tennék, de nem is rázna meg, ha bárki látja (pláne, hogy eleve nyilvános helyen készült mind). A rekreációs jellegű szabadidős tevékenységet meg live csináljuk, valahogy eszembe sem jutott, hogy bármilyen technikával fögzíteni kéne.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50386) fokukac válasza parandroid (#50385) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez is mutatja, milyen régimódi vagy. :P

Ui. de a tárhely címét a bikinis fotókkal azért várjuk. ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#50387) tildy válasza Viszlát (#50338) üzenetére


tildy
nagyúr

Hat, az biztos, hogy manapsag egy vallalhatatlan hozzaallas, ahogy az is, hogy a nok a munkaban kevesebbet ernek, es ugy is kell megifzetni oket
Egyebkent nem csak a 50 shades of greyert sorba allo noket serti. Hanem mindannyiunkat. A telekom a legjobb dontest hozta.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#50388) Viszlát válasza tildy (#50387) üzenetére


Viszlát
addikt

Egyrészt kíváncsi lennék hányan nézték végig a teljes interjút, mert a kiragadott rész nem igazán korrekt. Nem védem én őt és ebben a formában nem is tudok vele semmiben egyetérteni. Felőlem mindenki azt gondol amit akar, de például nem kiragadva a részletet egyből kiderül, hogy nem arra gondolt, hogy kevesebbet fizessenek a nőknek mint a férfiaknak, hanem arra, hogy szerinte a nő elsődleges céljának nem a karriernek kéne lenni. Nyilván ez is - mint minden általánosítás - sántít, de mégiscsak egész másról van szó, mint amit a média felkapott, a hagyományos családmodellben hinni egészen más, mint a nők munkáját kevesebbre tartani...

Másrészt a reakcióval pontosan az a bajom, hogy ahogy te is, úgy minden más nő is elegendő alapnak érzi női létét arra, hogy az összes nő nevében háborogjon, véleményt formáljon és világgá kürtölje. Ahogy te így vagy ezzel, úgy a példaként emlegetett típusok is így vannak ezzel és innentől fogva válik - számomra - nevetséges és szánalmas hisztivé az egész. Sokkal komolyabb problémák felett hunynak szemet a nők nap mint nap (sőt önként és dalolva vesznek részt bennük), olyan dolgok felett ami kihatással van a mindennapi életükre, önértékelésükre, döntéseikre, jövőjükre.

A Telekom üzleti alapon hozott jónak tűnő döntést, majd kiderül.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#50389) tildy válasza Viszlát (#50388) üzenetére


tildy
nagyúr

En vegigneztem, sajnos a video tobbi resze sem teszi szimpatikussa Akost, vagy tompitja az elet a szavainak, nem.

"Ahogy te így vagy ezzel, úgy a példaként emlegetett típusok is így vannak ezzel és innentől fogva válik - számomra - nevetséges és szánalmas hisztivé az egész". Es itt el is erkeztunka rra a pontra, hogy pontosan fel is lehet ezt emlegetni, hogy no lam, hisztisek a csajok.
Pontosan azert kerik ki sokan, es tobben is a tobbi no neveben, mert senkinek sincs joga megmondani igy, hogy ki mire hivatott. A 21. szazadban pedig pontosan annyira idejetmult egy olyan eszme, hogy a nonek jogos kevesebbet keresnie, mint amennyire idejetmult a feketeket a busz hatuljaba utltetni, a zsidokat megcsillagozni , es meg lehetne sorolni. Vallalhatatlan.

Hat nem azert van a ferfiaknak szelesebb valla, a noknek szelesebb csipoje? Ahogy o monda? Az evolucio az evolucio, de tobbek kozt ebben is mas az ember az allatoktol, hogy (tobbnyire) nem potyogtatja ukkmukkfukk a vilagra a gyerekeket es a Maslow piramis onmegvalositas foka egyarant fontos lehet nonek es ferfinak.

Lehet csukva tartani a szajakat, de pont ez az eset megmutatta, van egy hatar, aminel elpattan a hur.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#50390) Viszlát válasza tildy (#50389) üzenetére


Viszlát
addikt

Nehari, de számomra "vicces", hogy a valós problémákkal nem foglalkozunk, de ha Ákos hangoztatni meri a saját véleményét, hát hogy képzeli (és még mindig nem azt mondta, hogy a nőknek fizessenek kevesebbet...)?! Eleve problémás a minden nőt sért kijelentés, nagyon sok nőt ismerek, aki bizony keményen szenved attól, hogy bele van kényszerítve a pénzhajhászásba és nem teheti meg, hogy a családjának éljen. Őket nemhogy nem sérti ez az értékrendszer, hanem kifejezetten élveznék ha megtehetnék, hogy otthon maradjanak a gyerekekkel és nem kéne karriert építeni, mert különben nem tudják eltartani magukat.

Ákos polkorrektségből bukott meg, mert nem hagyott választást, hanem kategórikus kijelentést tett. Az öntudatoskodás hőskorában ez óriási hibának számít egy közszereplőtől. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#50391) tildy válasza Viszlát (#50390) üzenetére


tildy
nagyúr

"A noknek nem az a dolguk, hogy ugyanannyi penzt keressenek mint a ferfiak " - persze nem azt mondta , hogy a noknek kevesebbet fizessenek , nem o megmondta hogya a noknek mi nem a dolguk, meg mia dolguk.

"Eleve problémás a minden nőt sért kijelentés, nagyon sok nőt ismerek, aki bizony keményen szenved attól, hogy bele van kényszerítve a pénzhajhászásba és nem teheti meg, hogy a családjának éljen"

Ezt meg lehet ugy is fogalmazni egy ferfi reszerol, hogy orommel tartana el a feleseget, aki elhetne a gyereknevelesnek, mert szamara ez a fontos ( Hozzateszem, valakinek ennel azert tobb kell, de elismerem, hogy vannak ilyen nok, akik szivesen otthonmaradnanak, mitobb azt mondom, tehessek meg. Nem jo az , ha boldogtalan az ember) ebbe nem tud belekotni senki.

Most azert mozgok kismamacsoportokban, magyarban is,itteni uk magyar csoportban is, de 1-2 kiveteltol eltekintve szinte mind eliteli ezt a kijelentest, amit Akos tett. Meg az is, aki esetleg tok szivesen otthonmaradna a gyerekkel. Mert ez az egyen dontese kell , hogy legyen. Nem pedig valaki itelete, miszerint nem normalis , ha megsem.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#50392) Viszlát válasza tildy (#50391) üzenetére


Viszlát
addikt

Továbbra sem értem miért ekkora probléma, hogy ő így gondolja. Ráadásul ha láttad az egész interjút, láthattad, hogy igen nagy tisztelettel viseltetik a nők iránt (kezdve attól, ahogyan az édesanyjáról beszélt), egyáltalán nem a nők ellen beszélt, hanem a kialakult helyzetet kritizálta. Szíve joga véleményt formálni, ahogy neked is meg mindenkinek. A hiszti ott lép képbe, hogy az ő véleménye semmilyen hatással nincs a te, vagy akárki életére, egyedül a felesége lázadozhatna, de ő nyilván meghozta a maga döntését amikor összekötötte az életét Ákossal és ehhez senkinek semmi köze. Cserébe ez a műfelháborodás-áradat konkrét következményekkel van az ő életére, amire persze lehet azt mondani, hogy közszereplőként ez benne van a pakliban, de ettől még nem lesz fair a dolog. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#50393) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Vááá... hétfőn 35 fok lesz, és én a gyárban fogok termelni, nem a parton sört inni :(
Na majd meglógok egy kicsit hamarabb és bepótolom :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#50394) EQMontoya válasza Viszlát (#50392) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nekem ebben az egészben az a fura, hogy Ákos kijelentésén lovagol mindenki, meg a T szerepén. Pedig amit a kormány reagált az egészre, az way off gázabb volt. Infantilizmusban mindenkire vertek két kört.

kraftxld: van felétek hőingás... Nálunk mostanság egy hónap alatt nincs ennyi, akkor sem, ha minden napit összeadjuk. :)

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#50395) lenox válasza tildy (#50389) üzenetére


lenox
veterán

Jogos egy nonek ugyanazert a munkaert ugyanannyi penzt keresnie, ha ugyanugy helytall. Nem jogos a noknek osszeallni es zaszlora tuzni a celt, hogy marpedig a statisztikakat kiegyenlitjuk, mert a tulajdonsagok es a kepessegek sem egyforma eloszlasuak. En igy ertettem, amit mondott.

(#50396) concret_hp válasza EQMontoya (#50394) üzenetére


concret_hp
addikt

jah, de sztem emberek 1 része még ezt sem tartja gáznak, másik része meg már hozzászokott... :(

vagy fullba vagy sehogy :D

(#50397) szőröscica válasza concret_hp (#50396) üzenetére


szőröscica
addikt

Szerintem meg az a gáz, amit a telekom csinált. Gondolom, ha Ákos a buzilobbi mellé állt volna, akkor most a legmagentább kitüntetést vehetné át tőlük, ellenben a hagyományos családmodell támogatása manapság már nem píszí.

És számomra a legundorítóbb továbbra is a magát liberálisnak nevező média boszorkányégetésre hajazó hozzáállása, hiszen ők hangoztatják mindig a véleményszabadság és elfogadás fontosságát. Persze csak addig, ameddig az érdekeiket szolgálja, és hozzájuk hasonlóan gondolkodsz, ellenkező esetben jobban tetted volna, ha csöndben maradsz, mert ezek a keselyűk nem nyugszanak.

(#50398) tildy válasza EQMontoya (#50394) üzenetére


tildy
nagyúr

Sajnos ez varhato volt, ez a kormany ilyen. Elegge szegyen. Nem baj, hire mar van, assak maguknak a sirjukat. Kulfoldon legalabbis tuti. Eleg konkret uzenete van ennek kifele.

Viszlat: Mint irtam, vannak olyan dolgok, kijelentesek, amelyek vallalhatatlanok. Csak van ami felett meg sikk otthon szemet hunyni, van ami felett nem. Gondolom az ilyen szponzoracios szerzodesekben benne van, hogy a valllalatra rossz fenyt nem vethet, marpedig egy ilyennel siman azt teszi. A Telekom felvallaltam kiall es kiallt amellett , hogy ne nemi alapon kulonboztossek meg a fizeteseket.( pl csaladbarat munkahely dijat is nyertek korabban)
Azt mondod mufelhaborodas? En azt mondom helyes, hogy vegre nem hagyjak magukat a nok a foldbe taposni. Kozszereplokent nem illik sem zsidozni, sem n......i, sem pedig noket lealacsonyito kijelentest tenni, tobbek kozt. De ha mar megtette, hat nem kovetkezmenyek nelkul. Sehol nem mondja ezekben a mondatokban , hogy a felesegerol anyjarol van szo. Altalanosan kijelent. Hogy ez szerinte nem normalis.

Lenox: amig egy no egy villamosmernoki karon ilyet megkaphat, hogy hat maganak nem itt lenne a helye, mit keres itt, addig sokminden nincs rendben a fejekben. Lehet mas a testfelepites, netan az agyi teruletek fejlodese de ha tudja hozni a szintet, jol teljesit, nem tok mindegy mi van a laba kozt?

A sulyemelos peldaval, amirol beszel ezeket a noket is serti. Akik olyan teruleten vannak/dolgozak, ami tobbnyire ferfias terulet. O maga mondja, nem normalis. Hat szerintem meg az o velemenye nem normalis.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#50399) concret_hp válasza szőröscica (#50397) üzenetére


concret_hp
addikt

miért szégyen amit a telekom csinált? szponzorációt azt nem puszira adják, hanem mert úgy gondolják, üzletileg megéri. most úgy gondolják nem éri meg.

+ a 2 fél szerződéséhez nagyjából senkinek semmi köze

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#50400) szőröscica válasza tildy (#50398) üzenetére


szőröscica
addikt

Neked meg csak azt kívánom, hogy soha ne kerülj olyan helyzetbe, hogy amikor majd az ellen a kultúra ellen háborúzunk, ahol a nők elsődleges célja nem az évi 100 ezer fontos fizetés, hanem a családanyai szerep, és ennek megfelelően ők nem egy csökkenő létszámú, erősen öregedő társadalomban élnek, akkor majd a szőke, vasalt hajú "férfiak" nehogy véletlenül azt mondják, hogy ők nem mennek katonának megvédeni a hazát, mert a rohamsisak elnyomja a frizurájukat, és különben is, a nők is tudják kezelni a páncélöklöt.

És ennek a kultúrának az előörsei már megérkeztek, csak ti éppen nem érzitek, mert egy szigeten laktok, illetve mi, magyarok sem, mert ez a magának sírt megásott kormány volt az első, aki felismerte a veszélyt, és képes volt a problémára választ adni.

concret_hp: szerintem Ákos, a zenész művészi teljesítményéből a kijelentése semmit nem von le. El tudom fogadni a döntésüket, csak én nem tartom korrektnek. Ezt egyféleképpen tudom kifejezni, elmegyek a telekomhoz, és lemondom az előfizetésem. Szerencsére van alternatíva a környékemen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.