Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47451) Lortech


Lortech
addikt

Minden jót kívánok annak az embertársamnak, aki az autóm motorháztetőjén hagyta a sáros cipőtalp nyomait és az okozott 5 centi széles, 1 centi mély horpadást ...
Csak egyszer kapnék rajta valakit ilyenen.. :)

Thank you to god for making me an atheist

(#47452) EQMontoya válasza Lortech (#47451) üzenetére


EQMontoya
veterán

Gondolom, valami barom ment haza részegen és jó ötletnek tűnt...

Same rules apply!

(#47453) fokukac válasza Lortech (#47451) üzenetére


fokukac
nagyúr

súlyos...részvétem.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47454) BlacKSouL válasza fokukac (#47450) üzenetére


BlacKSouL
addikt

innen csak olyanokat tudok akiknek elég nagy a kiccsaládja és jó sok tezsvíre van
kellenek? :) mer' van fölöslegbe is..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#47455) fokukac válasza BlacKSouL (#47454) üzenetére


fokukac
nagyúr

egy ideje már sejtettem, hogy Te Győzike vagy személyesen, Tarjánból,
de most már végképp megbizonyosodtam róla :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47456) MineFox54 válasza fokukac (#47455) üzenetére


MineFox54
őstag

Ez feldobta a napom :C :R

(#47457) fokukac


fokukac
nagyúr

szóval überezni mostantól csak sárga kocsiban, taxisofőrrel, 280-ért.

Hihetetlen ez az ország, komolyan mondom.

már látom magam előtt a jövőt, ahogy minden autót megállítanak a rendőrök, amiben két ember ül, hogy véletlenül nem illegális földalatti közösségi fuvarszervezés folyik-e éppen. Hihetetlen....

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47458) BlacKSouL válasza fokukac (#47457) üzenetére


BlacKSouL
addikt

En meg kimentem a fuleki teszkoba, mert ott a felliteres sör nem 4 hanem 5 decis, es lehet kapni vanilias kolat
Meg amugy minden italbol van olyan ami itt nincs.
Peldaul lattam mezes Metaxat.. Es 5 azaz ot fele Captain Morgant.
Pofam leszakad

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#47459) EQMontoya válasza BlacKSouL (#47458) üzenetére


EQMontoya
veterán

Magyarország jobban teljesít...

@: de most hogy nézett volna ki, ha egy gazdasági szektor csak félig működik piaci alapokon? Muszáj volt rendesen államosítani, nem lehet azt elbagatelizálni! Olyan lesz a magyar gazdaság, mint a kannás bor: nem sok köze van a tőkéhez...

Same rules apply!

(#47460) bandus


bandus
veterán

nos, az én kövem meg lezúzásra került, elég kalandos úton, mert ugye nem voltak laborleleteim. erre mindenki másképp reagált:
1. tegnap a telefonban megkérdezett hölgy: esélytelen, hogy megcsináljuk, az kell, de azért jöjjön be, beszéljen a doktorúrral
2. ma az általános betegfelvételnél: az kelleni fog, anélkül nem csinálnak semmit, de azért beszéljen a doktorúrral
3. szép kislány az urológiai betegfelvételnél: ha nincs nincs, nem lesz belőle háború (de azok a szemek, igazi keménykezű, határozott, fiatal orvostanhallgató lehetett, kerek fenékkel :D), megcsináljuk.
4. a zúzásnál jelen lévő orvos: nem csinálunk semmit labor nélkül, feleccsdel'
5. zúzásnál jelen lévő orvos: de ha zúzást nem is, labort akkor csináljunk!
6. szép kislány: látom a szemében, hogy már az őrületbe kergetem, legszívesebben szétverné a fejem egy műanyag kacsával, de azért leveszi a vért (Faszé' kell ezt egy egészséges fiatalembernél).
7. zúzásnál jelenlévő orvos (laboreredmények után): na így megcsináljuk :D

de legalább láttam a vérképemet, minden értékem a sávon belül volt a vörösvérsejt számot kivéve, ami picit magas. szóval ez nem rossz. aztán 3600 ütéssel elpusztították a követ, ami marha könnyen és jól tört (szerintük, én remélem, hogy így van), elvileg homok formájában könnyen távozni fog. jeeem ez a nap is eltelt.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#47461) MineFox54 válasza bandus (#47460) üzenetére


MineFox54
őstag

Tényleg, ezt hogy törik? Rábasznak 3600x a hátadra egy baseballütővel, vagy mi ;]

(#47462) bandus válasza MineFox54 (#47461) üzenetére


bandus
veterán

let me show you how it's done: [link]
amúgy tényleg csak inkább kellemetlen, mint valójában fájdalmas.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#47463) fokukac


fokukac
nagyúr

Na, én meg hazajöttem egy órája. Nagyon fárasztó hetem volt, alig pihentem, hullafáradt vagyok, össze-vissza ver a szívem, pihennem kéne az esti sörözés előtt.

Namost, fesztivál van a margitszigeten, vasárnapig, megy a koncert. Közben próbálnak a szabadtéri színpadon is, ahol mindjárt drogellenes koncert lesz a legnagyobb megasztáros fellépőinkkel (tömör gyönyör).
Plusz a szomszéd ház előtt valamit vésőgépeztek,
plusz jött a femilifrosztos autó is.

Mi kell még a pihenéshez? :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47464) bandus válasza fokukac (#47463) üzenetére


bandus
veterán

hozd a sört, itt most kivételesen nagy csönd van :D bár én is betáraztam 8 gösserrel, mégiscsak át kell mosnom a vesémet, vagy mi :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#47465) fokukac válasza bandus (#47464) üzenetére


fokukac
nagyúr

bocsi, de már úton vagyok a kocsmába.
Jót pihentem, ez a lényeg. :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47466) Winner_hun


Winner_hun
félisten

5000 PayPal fizetés done (sajátokat nem számolva).

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#47467) NoLF


NoLF
addikt

Ma Seasick Steve-et szolgalom ki, holnap Jessie J lesz vendegem, szerdan pedig George Ezra volt. Ez utobbit nem tudtam ravenni, hogy adjon egy autogramot, hiaba eltem a varosban melyrol szamot irt es a legnagyobb slagere.

Seasick visszajon afterezni hajnal 2ig, meglatjuk ad-e jattot :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47468) kraftxld válasza NoLF (#47467) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ezek az arcok valami helyi Győzikék? :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#47469) NoLF válasza kraftxld (#47468) üzenetére


NoLF
addikt

Tolem aztan kerdezeted... Seasick baratunk redneck az tuti.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47470) Pttypang válasza fokukac (#47463) üzenetére


Pttypang
veterán

Füldugó.

Everybody lies.

(#47471) concret_hp válasza Winner_hun (#47466) üzenetére


concret_hp
addikt

én amúgy olvastam múltkor, hogy rámennek az ilyesmire is a navnál... nem tudom pontosan milyen kontextusban volt...

Crytec: a füldugó is egy bizonyos szintig ér valamit, a vésőgép ellen pl nem nagyon.

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#47472) fokukac


fokukac
nagyúr

Na, a mai kihívás is megvolt, este 10-kor jöttünk volna haza, és a rendőrök lezárták a fél várost - mint kiderült biciklis felvonulás van.
Hát erre nem számítottam így fél 11-kor.
Alig értünk haza. Mindenesetre az összes tudásom előszedtem, hogy hogy lehet kikerülni, és végül sikerült.
Most itt mennek az ablak alatt, de kb. gyökkettővel, és rendőrök mindenhol.
Nem tudom, ennek mi értelme van, mondjuk, nem hinném, hogy olyan jó ilyen lassan menni biciklivel, terelve.
A menet mindenesetre legalább 2-3 kilométer hosszú

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47473) szőröscica


szőröscica
addikt

Mikor a shop.buildertől kapom az első szülinapi köszöntőt... :DDD rendelek is gyorsan, 5% off, ráadásul pont fogytán a fehérjém.

(#47474) fokukac válasza szőröscica (#47473) üzenetére


fokukac
nagyúr

Vasárnap vásárolsz? Zsolti üzeni, hogy el fogsz kárhozni... :P

Ui. Boldog sütinapot..! :-)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47475) szőröscica válasza fokukac (#47474) üzenetére


szőröscica
addikt

Juj, tényleg, ilyenkor a webshopok is zárva vannak. :DDD

Köszi. :)

(#47476) NoLF


NoLF
addikt

Latjatok amit en latok? :Y

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47477) parandroid válasza NoLF (#47476) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem, mert a szemünkbe süt a nap.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#47478) NoLF válasza parandroid (#47477) üzenetére


NoLF
addikt

Egeszsegetekre, napszemuveg ne maradjon otthon! :)

Ha meg azt is hozzateszem, hogy szerdan EGYALTALAN nem dolgozom, akkor mar-mar osszeeskuvest lehet sejteni a hatterben :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47479) parandroid válasza NoLF (#47478) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Csak Bleki ne menjen szabadságra, és ki ne tegye a lábát Mordorból, mert megint jön valami durva anticiklon...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#47480) tildy válasza NoLF (#47476) üzenetére


tildy
nagyúr

uristen. Szabadsagot veszek ki es bevonulok egy jegverembe. Hogy fogom ezt kibirni itthon :Y :Y :Y
Amugy szerintme Bleki talalta ki az alabbi dal utolso versszakat: [link]

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47481) parandroid válasza tildy (#47480) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na ja, durva dolog ez a globális felmelegedés, júliusban akár 28 fok. Mind meghalunk.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#47482) tildy válasza parandroid (#47481) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak szolok, 30 fok felett ( de van mikor mar 28 foknal is) Londonban mar durva hosegriadot rendelnek el.

tessek komolyan venni :P :U ;) <- ez mondjuk tavalyi cikk, csak gondoltam erzekeltetem a kulonbseget:)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47483) NoLF válasza parandroid (#47481) üzenetére


NoLF
addikt

Azert abban a betondzsungelben ott ~8 millio emberkevel egy 30 fok feletti homerseklet nem vicc, foleg mert ugye nem ehhez vagyunk szokva - ha minden nap ez lenne, akkor vicces lenne.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47484) fokukac válasza parandroid (#47481) üzenetére


fokukac
nagyúr

valami nagy-nagy tüzet kéne rakni, hogy melegednének az emberek... :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47485) tope válasza tildy (#47480) üzenetére


tope
addikt

Kitartást neked és a pocaklakónak is, arra tényleg ritka az 35 közeli hőfok.
Itt meg lassan megy csak felfele, még pár napot várni kell az igazi nyárra, de a hét elején az a 20 fok se, na azért az vicc volt.

(#47486) bobsys


bobsys
addikt

Most ertunk haza Kanadabol/eszak New York allambol, nem volt kimondottan hideg, de a reggeli 12-15 fokok illetve a tegnapi egesz napi eso es hideg utan a mostani 30 fok igazan jol esik

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#47487) fokukac válasza bobsys (#47486) üzenetére


fokukac
nagyúr

Jajj, annyifélék vagytok.
Tildy-nak meg egy szigettel odébb kéne kéne menni, mondjuk Izlandra :P

Anno június elején repültem Amerikába, és ahogy szálltunk el Kanada felett, a Szt. Lőrinc folyó környékén még havas (!) volt a táj. Júniusban.
Az is egy jó ország lehet.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47488) parandroid válasza fokukac (#47487) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk az biztos, hogy ha egyszer az amerikai kontinens észeki felére enne a rossebb, akkor olyan közel mennék Kanadához, amennyire csak lehet - vagy egyenesen bele, bár azok ott képesek, és franciául akarnak majd beszélni. Skandináv országokat is imádom, de ott meg max valami erdő közepén érezném jól magam, szerintem, arrafelé még a híres-hírhedt német humorérzéknél is nagyobb gondok vannak a népekkel. Talán valami kis finn falut kéne megcélozni...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#47489) fokukac válasza parandroid (#47488) üzenetére


fokukac
nagyúr

éghajlatilag ég és föld Skandinávia és Észak-Amerika - pont a Golf áramlat hiánya miatt, és azért is, mert a légtömegek akadálytalanul tudnak menni északra.
Nagyon durva 5-6 hónapos telek vannak mínusz 20-30 fokokkal, nem úgy, mint itt.
Pont ezért a civilizáció csak délen van Kanadában - délebbre, mint Magyarország.
Montreal 2 fokkal van délebbre, mint Pest, Toronto olyan délen van, mint Split, New York, mint Nápoly...

Washington és Frisco Athénnal van egy szélességen, LA pedig Tripolival.
Miami pedig már majdnem a Ráktérítő, mint Dubai...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47490) bobsys válasza parandroid (#47488) üzenetére


bobsys
addikt

Ontario to korul voltunk. Ott angolul beszel mindenki, Torontoban a francia csak a 12. nyelv. Kukacnak igaza van, nagyon durva telek vannak mar ott is

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#47491) tildy válasza fokukac (#47487) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem bejott, mikor ott jartam. Amugy multkro volt az fb-s marhulas, amiben meg lehetett nezni, hol kene laknod, nos, nem lepodom meg, hogy Svedorszagot dobta ki Esmeinnek is meg nekem is.

Amugy tope koszi a megertest, ugy veszem eszre, terhesen meg elviselhetetlenebb ez a hoseg, ami itt van. Marmint kb bikiniben tudok csak a lakasban letezni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47492) fokukac válasza tildy (#47491) üzenetére


fokukac
nagyúr

"Marmint kb bikiniben tudok csak a lakasban letezni."

És ez baj? Nálam az az alap, hogy egy szál kisgatyában vagyok itthon - így érzem jól magam.

Ez a cikk meg... nevetséges :DDD
maneküljön mindenki, úristen, mind meghalunk, 29 fok volt ma, és holnapután 32 is lehet, atyaééég... :) MAradjon mindenki a lakásban, és ne menjen ki!!!

"Hülye angolok, angol hülyék" :))
(gyalog galopp)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47493) tildy válasza fokukac (#47492) üzenetére


tildy
nagyúr

29 fok felett tenyleg ez megy :D

Nomeg 0 alatt is, ha leesik egy kis ho : az mondjuk nekem mokasabb :D:D:D
Igen , amugy baj, mert bar lehet meg lentebb oltozni/vetkozni, de azert na...
Meg egy ferfinal ez mas, ha csak alsogatyaban van otthon.

Amugy azt irja a szineslabda, hogy a legmagasabb londoni homerseklet, amit valaha mertek, az 37.4 volt... Szerintem ez Magyarorszagon atlagosan evente megvan , akar tobbszor.

A temperature of 37.4C (99.3F) was recorded at Heathrow around 1.30pm, the London Weather Centre said. This breaks the previous record temperature, recorded at Cheltenham in August 1990.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47494) tope válasza tildy (#47493) üzenetére


tope
addikt

Hát de miért, egy női nem is szép bikiniben. ;) :D

(#47495) szőröscica válasza fokukac (#47492) üzenetére


szőröscica
addikt

Engem a DLR-en két nap után megőrjített, mikor a megállók között minimum kétszer elmondta daloló hangon, hogy This train is for Bank. The next stop is XYZ. When leaving the train, please remember to take all your belongings with you.

Ha egy hétnél tovább kellene hallgatnom, tuti bekattannék. :DDD

(#47496) fokukac válasza szőröscica (#47495) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerezz helyette egy dlsr-t..! :))

Anglia ilyen, ott mindig mindent bemondanak, vagy kiírnak. Ez van.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47497) NoLF válasza tildy (#47493) üzenetére


NoLF
addikt

Otthon mindenki abban van amiben akar, ezugyben sztem a leheto legnininalisabb kulonbseg sincs no es ferfi kozt.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47498) szőröscica


szőröscica
addikt

Most hogy működik ez a faxbúk, ha olyan embernek írok, aki nincs az ismerőseim között, az messengerben vagy a webes felületen megkapja az üzenetet? Nem kívánom hozzáadni a listámhoz, viszont egyéb elérhetőségét sajnos nem tudom.

(#47499) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Ma déltől szabadtéri program volt. Olyan amit nem lehet zárt helyen csinálni. Na végülis csak 1 órán át nem volt 20 foknál hidegebb, aztán elkezdett esni, és 4 órán keresztül esett, majd mikor elállt, már csak 15 fok volt. Végülis az elmúlt 2 hétben a 20 fok volt a legmelegebb, tehát egész hozzászoktam.
Aztán hazaértem és mikor kiszálltam a kocsiból, elkezdett szakadni az eső. Azt az 1 kilométert a garázstól a házig természetesen szakadó esőben tettem meg, két kezemben két szatyor.

Igen, én is attól félek, hogy ránkolvad a panel...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#47500) BlacKSouL válasza fokukac (#47496) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Viszont aztat mondjad megfele, hogy vegyek-e eurót vagy ne vegyek?

Aláírás (nem kötelező megadni)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.