Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46801) Tothgera30 válasza Pttypang (#46794) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Köszi, neked is sok sikert. Nekem sajnos csak egyszer van időm menni mindenből, még Megelőző orvostanra leszek kíváncsi.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#46802) Pttypang válasza Tothgera30 (#46801) üzenetére


Pttypang
veterán

Köszi, valoszinuleg nekem se lesz tul sok idom ra.

Everybody lies.

(#46803) fokukac válasza szőröscica (#46799) üzenetére


fokukac
nagyúr

Lúzer vagy, avagy a szegény embert még az ág is húzza...

@Bandus: a korábbi évekhez képest nem volt annyira borzasztó. Szerencsére csak dél körül kezdődött, én pedig elmentem otthonról 3 körül.
Azt amúgy hozzátenném, hogy az én ablakom nem oda néz, szerencsére. Akinek odanéz, nem lehetett túl kellemes napja. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#46804) EQMontoya válasza fokukac (#46803) üzenetére


EQMontoya
veterán

A panelek hangszigeleset ismerve mindegy, egy egeszseges szexet is 3 szinten hallgatnak, es akkor meg csak a rugos matrac nyikorog.

Same rules apply!

(#46805) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Ugy dontottem ma holyagosra egettetem magam a tikkaszto 30 fokos kanikulaban a gyilkos tuzo napon.
De csak a szokasos erosen borult eg es 18 fok eros szellel...fazom,fel kellett oltoznom

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46806) ToBeY válasza BlacKSouL (#46805) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Tegnap kellett volna ezt a projektet véghez vinni,akkor tényleg jó idő volt.

[ Szerkesztve ]

(#46807) fokukac válasza ToBeY (#46806) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ma is jó idő volt, csak nem a kárpátokban... :)

Amúgy én sikeresen lebetegedtem. Nem hiába fertőztek kitartóan a kollégák és rokonok az elmúlt hetekben.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#46808) EQMontoya válasza BlacKSouL (#46805) üzenetére


EQMontoya
veterán

Pedig még itt Miskolcon, a mediterrán Ózdon is 27 fok van, meg tikkasztó napsütés, grillezés közben napoztam.

Same rules apply!

(#46809) fokukac válasza kraftxld (#46663) üzenetére


fokukac
nagyúr

egy világ dőlt bennem össze...

alig maradt birka Új-Zélandon

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#46810) BlacKSouL válasza EQMontoya (#46808) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Tegnap én is kollégának segítettem tetőboxot furkálni, gatyában süttettük magunkat, de kb. annyit se fogott, mintha felnéztem volna éjszaka.
Aztán ma olyan 3 után valami csoda miatt (vagy hiba volt a szopószoftverben) itt is kisütött, úgyhogy rohadjak meg alapon kihenteredtem és égettem magam kb. 6-ig... Valami lehet kolléga nőjének megjegyzésében, hogy nem fogja őt a nap, mert 3 óra napon szikkadás után se egy kis pír, se egy kis szín nem látszik... Na mindegy, de legalább pihentem, napoztam, friss levegőn voltam. Ilyen nem nagyon volt már nemtom hány hónapja.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46811) kraftxld válasza fokukac (#46809) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Exportáltuk Magyarországra, a maradékot meg megettük :)
Bővebben: [link]

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#46812) NoLF válasza BlacKSouL (#46810) üzenetére


NoLF
addikt

Itt ha sut a nap, nalam a rovidgatya-polo kombo 15 foknal kezdodik, ezzel az angoloktol 5el vagyok lemaradva. Elotte par fokkal meg hosszu a nadrag de napsutes eseten polo jar hozza, taskaban pulcsival. Ma ez volt, es faztam is a 40es szelben... Meg persze hogy a varoskozponton keresztul es az odaig vezeto utvonalamon kell remdezni a Bristol 10k futoversenyt... Alig ertem be, ultranagy makkal.

Holnap mar a banki dolgozokkal kell majd megkuzdenem a parkolohelyert reggel, ugyanis hiaba a sok felirat hogy ne alljanak oda, ok odaallnak. Mindig...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46813) EQMontoya válasza NoLF (#46812) üzenetére


EQMontoya
veterán

Megállsz mögöttük keresztbe, és hagysz egy cetlit, hogy meddig tart a munkaidőd. :)

Same rules apply!

(#46814) BlacKSouL válasza NoLF (#46812) üzenetére


BlacKSouL
addikt

És mitől lett ultranagy a makkod? :D

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46815) Tothgera30 válasza BlacKSouL (#46814) üzenetére


Tothgera30
Ármester

[link]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#46816) ToBeY válasza NoLF (#46812) üzenetére


ToBeY
nagyúr

30 fok alatt nem húzok rövid gatyát mert úgy is fáznék. :)

(#46817) tildy válasza ToBeY (#46816) üzenetére


tildy
nagyúr

:F :F :F :F
Faznal?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46818) fokukac válasza ToBeY (#46816) üzenetére


fokukac
nagyúr

én ügyesen megfáztam - így most egyszerre fázok és izzadok...
Nem jó érzés.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#46819) ToBeY válasza tildy (#46817) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igen,szeretem és bírom is a meleget. :D Nálam az igazán jó idő 35C fok felett kezdődik.
Egyik nyaraláskor 42-43fok volt.na, az má' jó idő.

(#46820) tildy válasza ToBeY (#46819) üzenetére


tildy
nagyúr

Jo ido 17-25 fok kozt van nekem. Felette hoseg, alatta huvos.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46821) fokukac válasza tildy (#46820) üzenetére


fokukac
nagyúr

fejlődsz, régen a 15 fok volt a felső határod... :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#46822) ToBeY válasza tildy (#46820) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem vagyunk egyformák.

(#46823) tildy válasza fokukac (#46821) üzenetére


tildy
nagyúr

17-25 kozt relative jol erzem magam. 15 meg nem veszes, de 26 mar igen.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46824) bandus válasza tildy (#46823) üzenetére


bandus
veterán

sosem értettem hogy tudjátok ezt így belőni, hogy a 25 még jó a 26 már nem :D főleg, hogy a hőmérsékleten kívül még jó pár tényező befolyásolja a hőérzetet.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#46825) parandroid válasza bandus (#46824) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Csitt!nemérteszhozzá!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#46826) tildy válasza bandus (#46824) üzenetére


tildy
nagyúr

Ott van, relative. 26 fok vagy afolott mar kezd tul eros lenni a nap, legalabbis magyar viszonylatban tuti. PErsze paratartalom, meg szel fuggo is, sot az sem mindegy honnet jossz eppen, ha jol emlekszem kukuc meselte, hogy 26 fokban pulcsiban didergett anno :D:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46827) concret_hp


concret_hp
addikt

jó ez az éves 5000 kamarai hozzájárulás amit minden vállalkozás nyakába b@sztak, annyira profin csinálják a dolgokat, hogy 1 év alatt nem tűnt fel, hogy már nem él az adószám, de azért 1. levélben leírják, hogy behajtja a nav, ha nem lesz becsengetve :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#46828) EQMontoya válasza concret_hp (#46827) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nekem ellopott autóra küldözgetnek rendszeresen súlyadó-csekket. :)

Same rules apply!

(#46829) fokukac válasza EQMontoya (#46828) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát hova küldjék?
az új tulaj címét nem ismerik... :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#46830) EQMontoya válasza fokukac (#46829) üzenetére


EQMontoya
veterán

Mondtam a hölgynek, hogy foglalják le, utána kifizetem a háromszorosát. Nem értékelte a humoromat. :)

Same rules apply!

(#46831) fokukac


fokukac
nagyúr

:)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#46832) parandroid válasza fokukac (#46831) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez azért vicces, mert az utóbbi heteim böngészőkereséssel teltek, mivel az operám már naponta cache-ürítést igényelt, és még úgy is esetleges volt, hogy egyáltalán hajlandó-e betölteni valamit, illetve mennyi idő alatt. Chrome egy erőforrászabáló szörnyeteg (mondjuk Opera is), Mozillát egyszerűen nem bírtam megszokni, úgyhogy az utóbbi napokban elégedett IE-felhasználóvá léptem elő...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#46833) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Netscape navigator megszunese utantol kb. a ff-hoz orientalodtam, az ie volt a tartalék, ha valami nem szerette ff-t. Én meg a többit nem szoktam meg, pedig szerintem az ff a zabalo szornyeteg.
Most ugyan mobilrol operalok, de itt meg ez jott be.
Az gaz, hogy netto 65 perc telefonalas es tavjavitas a service deskkel, es eddig csak az ie-n nem engedett a proxy netezni, miota "megcsinaltak", azota ff se jo.
Konkretan nincs interneteleres a gepemen. Email van, network van, bongeszok nincsenek. Es allitani nem lehet,mert senkinek nincs jogosultsaga.
2015, multi.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46834) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Úgy látszik ami autóval kapcsolatos, ott engem mindenhol megbüntetnek.
Attila út, Budapest. 20 éve járok az ősökhöz heti szinten, most egyik hétről a másikra letettek parkolóórákat (jó kis szürkéket a fal mellé, nehezen észrevehetőek legyenek) és bamm. :W :W
De ahogy láttam az egész kerületben kb. mindenhol.
XI. kerületi lakos vagyok (oda van matrica), van valami opcióm azon kívül, hogy hetente pár ezret otthagyok a parkolóórákban?

Bocsánat, hogy ide mindig csak dühöngeni járok, de ki kell írnom magamból, mert különben beleőrülök... :R

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#46835) nonsen5e


nonsen5e
addikt

<deleted>

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#46836) bandus válasza nonsen5e (#46834) üzenetére


bandus
veterán

nincs. bkv.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#46837) EQMontoya válasza bandus (#46836) üzenetére


EQMontoya
veterán

Akkor már inkább bringa, robogó. Tömegközlekedni Budán belül...

Same rules apply!

(#46838) emvy


emvy
nagyúr

Egy ideje mar en is vonattal jarok haza auto helyett, igazabol sokkal kenyelmesebb, mint hazavezetni, aztan mindennap varialni a parkolassal.

while (!sleep) sheep++;

(#46839) EQMontoya válasza emvy (#46838) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ok, de Te az ország egyetlen értelmes sebességgel közlekedő vasútját használod. :D
Miskolcra szüleimhez hazamenni pl. 2 óra az IC, amire rájön a tömegközlekedés mindkét helyen. Ez így már kb. 3 óra.
Kocsival háztól-házig megvan két óra alatt, és elég hozzá csöndesen 120 körül gurulni. Két emberre pedig érezhetően olcsóbb a kocsi, még az IS amúgy nem szerény fogyasztásával is.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#46840) emvy válasza EQMontoya (#46839) üzenetére


emvy
nagyúr

Persze, tudom - de most inkabb azt akartam mondani, hogy Bp-n belul is kevesebb stresszel jar a tomegkozlekedes es/vagy taxi es/vagy bringa.

Igen, kisbabaval is. Nekem legalabbis. Persze lenyeges, hogy ne akarjunk 15 km-re levo bolcsibe jarni, etc.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#46841) EQMontoya válasza emvy (#46840) üzenetére


EQMontoya
veterán

A tömegközlekedés kényelmessége szerintem 1.5, jóindulatúan 1.75-ös szorzóig játszik.
Ha ennél lassabb, mint az autó, akkor kocsival megyek biztosan, mert többet ér az időm.

Ha meg van rá lehetőség (nincs k.. hideg és nem kell sok cuccot vinni), akkor tényleg bringa.

Same rules apply!

(#46842) concret_hp


concret_hp
addikt

hétvégén ingyé' van a parkolás nem?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#46843) emvy válasza EQMontoya (#46841) üzenetére


emvy
nagyúr

Persze, igaz. Nyilvan amikor otthon turistaskodom, akkor a legjellemzobb program a kocsmatol kocsmaig a belvarosban :)

while (!sleep) sheep++;

(#46844) gaborbol válasza EQMontoya (#46839) üzenetére


gaborbol
őstag

Amikor szuleim lekotoztek Siofokra, Pecsrol nagy naivan mindenfele info nelkul felultem siman a vonatra, eeees 5 oraval kesobb erkeztem meg, nem hittem el. :DDD Az az ut harom az egyben volt. Eloszor, utoljara es soha tobbet.

(#46845) concret_hp válasza gaborbol (#46844) üzenetére


concret_hp
addikt

ahhoz nyáron grátisz szauna is jár ;)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#46846) bobsys


bobsys
addikt

Szinte vadonatuj T430 es zug. Par program fut es zug. A 4 eves T410 meg csondben van ugyanolyan hasznalat melett.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#46847) Tim82 válasza bobsys (#46846) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nálam X201-X220 összevetésben az X220 a halkabb.

Esetleg ha kilövöd a Turbo-t? TPFC használata?

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46848) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na most van jó idő.. :K

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46849) tildy válasza bandus (#46757) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha mar skype, jobb updatelni.
"People who rely on Skype’s Windows desktop, iOS and Android apps should be aware that receiving a message of “http://:” (without the quotation marks) will cause the app to crash."
[link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46850) tildy válasza emvy (#46838) üzenetére


tildy
nagyúr

Jahm, emiatt jartam inkabb pestre is vonattal,e s tomegkozlekedtem ott, joval ertelmesebb, mint parkolohelyet keresni. Londonban meg egyelore fel sem merul az autovasarlas.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.