Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47851) Mr Dini válasza sziku69 (#47850) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Eleinte a tükrös módszert használtam én is, de mindenki félreértett. :))

Tehát szerintem v közlöd vele szóban, v maradsz a nem tükrös megoldásnál. Úgy vettem észre, h az emberek inkább arra vannak szokva.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#47852) NoLF válasza sziku69 (#47850) üzenetére


NoLF
addikt

En a legegyszerubb es legkezenfekvobb megoldast valasztanam, ugyismint: nem szolok neki.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47853) sziku69 válasza Mr Dini (#47851) üzenetére


sziku69
senior tag

Akkor mindenki normális, csak én vagyok hülye :O :DDD

(#47854) szőröscica válasza NoLF (#47847) üzenetére


szőröscica
addikt

Nagyon beteg volt már, a kocsiba nem tudott magától bemászni, és utolsó nap semmit nem evett, biztos jobb neki így, de akkor is szomorú. De a szép dolgokra fogunk emlékezni, és idővel majd jöhet egy újabb kiskutya. :)

(#47855) Viszlát válasza NoLF (#47847) üzenetére


Viszlát
addikt

Elbujt ebben a hsz-ben egy oriasi pozitivum ami keveseknek adatik meg, jo 15 eve nem vesztettel el senki igazan fontosat. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#47856) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Mai nap rátaláltam egy kezelt (geek) skizofrén srác internetes naplójára... érdekes ahogy ő látja a világot, persze gyámság alá helyezték.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#47857) szomorú2015 válasza sziku69 (#47853) üzenetére


szomorú2015
újonc

Sziasztok! Én is új vagyok! Nézzétek el nekem,ha valamit nem jól csinálok! :)

Egyébként sziku69! Én is azt az oldalt mutatom ahol valamit látok. Itt nem a tükörkép elv érvényesül!
Nem vagy hülye csak rosszul tudod!

(#47858) NoLF válasza Viszlát (#47855) üzenetére


NoLF
addikt

es sajnos egyaltalan nem igy van, valoszinuleg inkabb a pozitiv szemelyisegem es az altalanos derulatasom miatt lehet, hogy igy gondolod. az hogy azota nem sirtam, inkabb negativum sztem :) bar sztem mikor otthagyott az ex, akkor elpicsogtam magam, talan.

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47859) parandroid válasza szőröscica (#47854) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk egy kölyökkutyánál a világon nincs jobb stresszoldó és antidepresszáns, az egyszer biztos.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#47860) NoLF válasza parandroid (#47859) üzenetére


NoLF
addikt

hatooo azert egy jo fellacioval en nem tudom osszehasonlitani :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47861) parandroid válasza NoLF (#47860) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Megmondom őszintén, a kettő nemigen jut egyszerre eszembe - tudod, a férfitestben lévő vér mennyisége, meg az egyszerre használható szervek, meg ilyenek...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#47862) fokukac


fokukac
nagyúr

jók a témák... :P
Én inkább Nolf véleménye felé hajlok, de biztos csak azért mert sosem volt kiskutyám.... :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47863) ladybug


ladybug
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#47864) fokukac válasza ladybug (#47863) üzenetére


fokukac
nagyúr

Hát nem tudom. Engem nem győzött meg... :-)
Nolfi..? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47865) NoLF válasza ladybug (#47863) üzenetére


NoLF
addikt

Rettento aranyosak.

Es tovabbra is tartom az elozo velemenyem :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47866) ladybug válasza NoLF (#47865) üzenetére


ladybug
őstag

Sosem tudtam azonosulni a ferfi test müködesevel illetve konkretan azzal, hogy mindig mindre a szex a megoldas. De hat ez van.
Mondjuk, igy rettentö könnyü benneteket kiismerni.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#47867) emvy válasza ladybug (#47866) üzenetére


emvy
nagyúr

Ahogy a noknel, ugy a ferfiaknal is egyenenkent valtozik ez.

while (!sleep) sheep++;

(#47868) emvy válasza emvy (#47867) üzenetére


emvy
nagyúr

Na inkabb iszom meg egy kavet, mielott total atmegyek Cpt. Obvious-ba. Elnezest.

while (!sleep) sheep++;

(#47869) parandroid válasza NoLF (#47865) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom, ilyenkor nekem mindig Eddie Murphy lemondó sóhaja ugrik be, amikor közli vele az ügyeletes hableány, hogy "a királyi hímvessző tiszta, felség". Most nem a felláció élvezeti értékét kívánom kétségbe vonni, mert ez egyrészt nem aza a topik, másrészt sok más hasonló szabadidős elfoglaltság mellett én is nagy rajongója vagyok, ellenben amikor melléd telepszik Chewbacca és egy ewok szerelemgyereke (jól sikerült az az esti buli az Endoron), és így néz, akkor azért elég durván depisnek kell lenni, hogy ne dobd el neki azt a nyavajás lasztit, aztán mire lelkesen visszahozza, nincs az a mogorva vén pöcs, akinek le lehetne vakarni a vigyort a pofájáról.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#47870) NoLF válasza ladybug (#47866) üzenetére


NoLF
addikt

Akkor kepzeld el nekunk milyen nehez ezzel azonosulni, hisz meg veletek is el kell hitetni hogy mily remek elfoglaltsag is ez :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47871) fokukac válasza ladybug (#47866) üzenetére


fokukac
nagyúr

először oxigén, aztán a szex.
és ha az is megvolt, akkor jöhet a kaja.
tényleg nem egyszerű.... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47872) fokukac


fokukac
nagyúr

Amúgy Mordorból jelentem, Kékestetőn csak 28 fok van :-)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47873) Dylen válasza sziku69 (#47850) üzenetére


Dylen
aktív tag

Nálam abszolút a tükrös verzió jönne be :)
Vagy max oda mutatnék a szemben levőn és akkor vágja, hogy merre van az arra. De nekem eszembe nem jutna a bal vállamat nézni ha ő is a balt mutogatja magán :)

Illetve én innen a 11. kerből jelentem, hogy nálunk 28 fokot mutat a klíma, de nemtudom, annyi van-e, mindenesetre majdnem fázom :)

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#47874) ladybug


ladybug
őstag

Erdeklödes/kivancsisag keppen...
Ha ti utaztok valahova es napokat ott töltetek az adott helyen, akkor elöre megtervezitek a programokat vagy spontan döntetek, hogy mikor mit neztek meg a közelben?

Most ez azert jutott eszembe, mert nem elöször tapasztalom, hogy XY jön hozzank, es fogalmas sincs, hogy hogy lehet Frankfurtba bejutni egy A pontbol. Hogy kocsival jöjjön-e vagy tömegközlekedessel. Hogy milyen jegyet vegyen a tömegközlekedesre. Hogy, amit meg szeretne nezni (latnivalo, muzeum stb) a varos melyik felen van. Hogy peldaul gyerekkel az az adott tavolsag, amit setalni ohajt, rohadt megterhelö ilyen nyari hösegben, es egyeb pontok.
Es a legelkeseritöbb, hogy csak facebbok messengeren akar kommunikalni veled.

En szeretek elöre tervezni es latni, hogy mik a lehetösegek. Föleg, ha gyerekkel es/vagy kutyakkal vagyunk. De ezek szerint vannak, akik spontan elik az eletüket.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#47875) Tim82 válasza ladybug (#47874) üzenetére


Tim82
nagyúr

2011-ben voltam először Londonban, az akkori útitársam az agyamra ment azzal, hogy volt a fejében egy kis lista, hogy bizonyos látványosságokat kötelezően látnia kell és menjünk ide vagy oda.

Én jobban szeretek bóklászni egy idegen városban, sokkal inkább érdekel az összbenyomás, mint az, hogy tételeket pipálgassak egy "ezt a nevezetességet is láttam"-listán.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#47876) fokukac válasza Dylen (#47873) üzenetére


fokukac
nagyúr

Mindjárt jön Nolfi, és megkérdezi, hogy egy kiskutya vagy a fellacio nyugtat meg jobban...:P

@Katica: én spontánul szeretem élni az életem. Persze, nagy vonalakban nem árt előre tervezni valamit, de jobb a helyszínen kitalálni a részleteket.

uu. Úristen, véletlenül egy platformra kerültem Timmel..! 😄

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47877) Tim82 válasza fokukac (#47876) üzenetére


Tim82
nagyúr

Úristen, véletlenül egy platformra kerültem Timmel..!

Amikor épp nem a bringásokat anyázod, elő szokott azért fordulni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#47878) emvy válasza ladybug (#47874) üzenetére


emvy
nagyúr

Is-is. Altalaban azt szoktam megnezni, hogy hogyan lehet kozlekedni, mik az erdekes latnivalok es mik az erdekes kornyekek. Ott helyben viszont szanok idot boklaszasra.

while (!sleep) sheep++;

(#47879) Pttypang


Pttypang
veterán

Aki irta, hogy tarjani, el is felejtettem linkelni a szenne effektezett kepet, mi szepet pakoltunk fel ezuttal.
[link]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#47880) Winner_hun válasza Pttypang (#47879) üzenetére


Winner_hun
félisten

Sajnáljuk, ez az oldal nem érhető el.

Lehet, hogy hibás hivatkozásra kattintottál, vagy az oldalt eltávolították. Visszatérés az Instagramra.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#47881) Pttypang válasza Winner_hun (#47880) üzenetére


Pttypang
veterán

Typo, fixed.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#47882) emvy


emvy
nagyúr

Tildy most szul, hajra. :)

while (!sleep) sheep++;

(#47883) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Mostanában olyan időjárás van, egy szavam nem lehet...mintha hájjal kenegetnének. :))

spontán vagy nem: Mi anno Montenegroba mentünk le úgy, hogy annyi volt fix: Szarajevot, Mostart akarjuk látni, parton lemenni Budvába, aztán majd ott lesz valami, és majd "hazafelé" Isztriára is lesz valami. Szállás sehova nem volt előre. Szarajevótól 1 órát autóztunk éjjel 22-23 között, mire 1200 m magasan találtunk egy motelt, ami k.rvajó volt. Másnap éjjel Budvában 0:45-kor értünk a városba, 1 órát keresgéltünk szállást, pedig 1:00-kor minden bezár a városban. Hazafelé Cavtatban ért minket a 21:00, tourist office nélkül nem lett volna szállás, de lett, nem is akármilyen. Trogirban másnap dettó. Aztán Isztria. Ennyire semennyire nem megtervezett úton azóta sem voltam. És láttuk még Ulcinjt, Skhadar tó és Virpazart, Kotort, Sibeniket, Plitvicét, 6 nap 5 éjszaka.
Ennek ellenére szeretem előre tudni a vázlatát az eseménysornak, de az órai szintű tervezést nem bírom én sem.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#47884) concret_hp válasza ladybug (#47874) üzenetére


concret_hp
addikt

nagyjából megnézem, mik vannak, mik a távolságok, kulcspontok ilyesmi, de itinert azért nem írok :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#47885) dragonfx


dragonfx
veterán

pumped gabo :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#47886) e=mc²


e=mc²
őstag

Ha mar utazas es tervezes:

Aki jart mar ezen az utvonalon, irja mar meg legyen kedves, hogy erdemes-e autopalyara felmenni, vagy inkabb maradjunk alsobbrendu utakon? Szombat delelotti utvonal lenne, es az erdekelne, hogy mekkora forgalomra lehet szamitani?

Tovabba Udine-ben mi az amit erdemes lehet/kell megnezni?

Ambulimax Provider

(#47887) fokukac válasza BlacKSouL (#47883) üzenetére


fokukac
nagyúr

...aztán kiraknak a napra, valami jó kis felhevült sziklára, oszt' jól meg is sülsz a zsiradékban... :P

Fél 8-kor 23 fok volt a Kékestetőn. 3/4 8-kor elindultunk le, mentünk két percet a kocsival, és már 28 volt, aztán leértünk Gyöngyösre, na, ott 32, negyed 9-kor.
Nem tudom, hogy tetszhet ez az időjárás bárkinek is...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47888) PindurAnna válasza emvy (#47882) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Másik topicban épp kérdezzük, hogy mi van vele..szorítunk :R

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#47889) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Hey!

Nem tudom hol tegyem fel ezt a kérdést ezért ide írok!
Az általános intelligenciaszintemet szeretném növelni. Nem akarok szakbarbár lenni, minél több dologhoz hozzá szeretnék szólni.
Tudtok valami jó könyvet/netes blogot/oldalt?
Lehetőleg minél szélesebb skálát öleljen fel a téma... sajnos csak infós környezetben vagyok tájékozott, meg a hobbikban. TV-m nincs (nem is hiányzik), általános híreket nem olvasok(pl index és társai).

(#47890) Viszlát válasza e=mc² (#47886) üzenetére


Viszlát
addikt

Csak akkor ne menjetek palyara ha nagyon-nagyon raertek, iszonyu tagolt, 4 de inkabb 5 ora.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#47891) e=mc² válasza Viszlát (#47890) üzenetére


e=mc²
őstag

Koszi!

Az mit jelent, hogy tagolt? Sok apro telepules vagy tablakkal kenyszeritett 50 km/h?

Esetunkben most az autozas elmenye szep helyeken a cel, de mondjuk ne dugoban vagy kettesben kelljen vegigdocogni., Haladni is lehessen.

A terv az, hogy nagyjabol delelott 10 korul indulnank Villachbol. Udinet 1 ora korul ernenk el, nezelodnenk kicsit, esetleg kajalnank valamit. Majd 2 - fel 3 korul tova Trieszt fele. Oda azert jo lenne 4 - fel 5-re odaerni.

Ez igy tarthato?

Milyen forgalomra lehet szamitani?

Ambulimax Provider

(#47892) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Aki a tudás birtokában van azt illetően, hogy a jelenlegi legutolsó VW Caravelle/Transporter (nem a most bemutatott, hanem a futó) esetében hol van a belső keringetés beszívó nyílása, az közölje már velem. Magyarul klímatisztításnál hogy lehet a legrövidebb úton a hőcserélőhöz eljutni?
Személyautóknál jellemzően az anyósülés lábterében van, vagy akörül, de itt ez teljesen burkoltnak tűnik.
Csomagtérben a jobb hátsó kerékdob környékén van rács, de szerintem az inkább lábtérbe kifúvó nyílás.
Köszöntem előre is.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#47893) NoLF


NoLF
addikt

Es tuleletem a harbour festivalt, el sem hiszem. Tegnap nem voltam dolgozni a kavezoban, de ezt nen hagyhattam annyiban, igy bealltam az etterem melletti thai kifozdebe segiteni egy 8 oracskat, s csak utana mentem az etterembe. Most meg csodalkozom, hogy faradt vagyok... De legalabb nincs szabadnapom eheten :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47894) Viszlát válasza e=mc² (#47891) üzenetére


Viszlát
addikt

Az elso szakasz az eleg szep Udineig, utana tulkepp siksag, nagyon nincs latnivalo. A tagoltsag alatt azt ertem, hogy az olaszok is a foutak nyomvonalara epitettek tobbnyire az autopalyaikat, tehat nincs palyaval parhuzamosan futo fout mint pl a nemeteknel, hanem cikkcakkban lehet kozlekedni. Jo, ez nem akkora oriasi tavolsag, de az elso szakaszon a leereszkedes az Alpokbol lassit meg, utana meg a lakott teruletek, nem tul jo minosegu utak es a forgalom, ami egyebkent a szokasos csucsidoszakokban gaz, utana mar nem veszes azert.

En valoszinuleg Udineig mennek arkon-bokron at, aztan fel a palyara Triesztig.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#47895) EQMontoya válasza ladybug (#47874) üzenetére


EQMontoya
veterán

Epp úton vagyunk mi is, holnap megyünk haza. Szállások voltak csak elore lefoglalva, illetve volt egy par dolog, amit szeretnénk látni. A többi jött helyben. Persze ebből fakadtak baklövések is, mint pl. hogy a teljes kiruccanás (~11 nap) becslésénél kb. egy tank benzinnyit (750-800km) tévedtünk. Természetesen lefelé :)

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#47896) fokukac válasza EQMontoya (#47895) üzenetére


fokukac
nagyúr

és akkor mi lesz? Hazáig tolod a kocsit? :P
én nem láttam még olyan embert, aki megbecsülné, hogy hány tank benzin lesz. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47897) concret_hp válasza fokukac (#47896) üzenetére


concret_hp
addikt

azé annyira nem bonyolult, ha ~1300km-re megyünk és kb. 6-700 közt megy el egy tankolással :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#47898) szőröscica válasza EQMontoya (#47895) üzenetére


szőröscica
addikt

Mert biztos mindig tiltásig forgatod!

(#47899) EQMontoya válasza szőröscica (#47898) üzenetére


EQMontoya
veterán

Stabil 8 liter körüli fogyit hoz a lábam (3 tankolás 7.9 es 8.1 között), csak a saccolt bő 2000km helyett majdnem 3000 lesz, mire hazaérünk.

Same rules apply!

(#47900) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Reggel 29 fok. Nem is rossz. Ebéd után nem néztem hogy mennyi lett, 33 fok körül lehetett. Na lehet nekiállni fát vágni. 1 óra vágás, kis ivás, majd 2 óra vágás megállás nélkül. A végére gyanús volt hogy ennyire meleg azért nem szokott lenni - és ez nem is fejmagasságban volt (jövőre meg nem is igazán lesz ha mindent befejezek). Különösebben nem izzadtam (nem csurgott rólam verejték, csak egy kicsit párás volt a bőröm) pedig most anyagot is mozgattam. Holnap azt hiszem jó tempóban lehet majd ragasztani, gyorsan fog kötni. Végre egy kis nyár^^

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.