Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48651) Stalker-2572 válasza ftc (#48649) üzenetére


Stalker-2572
addikt

háttérstory? :DDD

All Black...

(#48652) Dyrtyho válasza ftc (#48649) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Kár,hogy picike a kép,és alig látni valami a csajból :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#48653) ftc válasza Stalker-2572 (#48651) üzenetére


ftc
nagyúr

Montenegro-Beccii

Ő animátor...Elgé sokat ebszélgettünk műsorok után...azt már oylan szinten volt, hogy midnig keresett...pl jössz táncolni s már nyujtota a kezét:D a nemet nem tudtam enki modnani. azt mindig kézenfogva séta amikor lehetett :D Azt azért nem lett koymoylabb, mert azt hitte az unokacsösém az én fiam.... :O Ez utolsó napon derült ki. Azt utolsó napon nagy átölelkezős puszizós elválás :(

Keveés emebrt kedvelek meg szeretk emg pár nap alatt enynire!

(#48654) Dyrtyho válasza ftc (#48653) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Akkor egy próbát megér :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#48655) Stalker-2572 válasza ftc (#48653) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Montenegroban ilyen helyek is vannak? :D köv csütörtökön megyek ki :DDD

All Black...

(#48656) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Papa Jo nótája a nőkről :D

Papa Jo - Nőkből a Best

best regards, egy fórumozó blogger

(#48657) ftc válasza Stalker-2572 (#48655) üzenetére


ftc
nagyúr

Montenegro- Becici

Hotel Iberostar Belelvue :D Csak szalaggal engednek be :D

közelebbi képek sorry a vacak képekért csak piacasaban tudtam ajvitani[link]

Ahol 2-en vannak

A bal oldali Oľga a máski ki nekem bejött s lehet én is neki a Lilya

[ Szerkesztve ]

(#48658) Dyrtyho válasza ftc (#48657) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

A baloldali Olga valahogy nekem nem jön be,a másiknak viszont aranyos arca van :)

best regards, egy fórumozó blogger

(#48659) proof88 válasza ftc (#48649) üzenetére


proof88
addikt

köszönjük az extrém nagyfelbontású képet ;]

(#48660) ftc válasza Dyrtyho (#48658) üzenetére


ftc
nagyúr

Olga tipikus orosz nő :D De akivel együtt voltunk uhhh majd mutogatok még képeket csak picassaval elegem van raw szerekesztésből

sztetk probalkozzak? oroszul elbeszélek

[ Szerkesztve ]

(#48661) Dyrtyho válasza ftc (#48660) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Én Picassára csak képeket szoktam feltölteni,nem szoktam használni kép szerkesztésre

Hát figyelj,próbáld meg,lesz ami lesz...egy ilyen lehetőséget ne szalassz el,ha már Olga,akkor már inkább Alekosz Olgáját ismerném meg :)) :))

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#48662) ftc válasza Dyrtyho (#48661) üzenetére


ftc
nagyúr

Most emailre vadászok...én hülye elfelejtettem elkérni...msot szálodánál probalkozok...

(#48663) Dyrtyho válasza ftc (#48662) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Pedig egy ismerkedés alapja,az emailen,a facebookon,és a telefonszámon múlik,valamelyiket mindig el kell kérni,habár én a facebookot és a telefonszámot részesítem előnyben :DDD :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#48664) Bavid válasza ftc (#48660) üzenetére


Bavid
senior tag

Nem akarlak elkedvetleníteni, de van elég sok animátor ismerősöm (magyar, német, olasz, francia, orosz, ukrán) és ezért van némi rálátásom az életükre. Legtöbbjük azt csinálja, hogy szinte minden héten keres 1-2 emberkét akivel eltölti az időt, akit kedvel, hogy ne unatkozzon, de azután ugye jön a turnusváltás, megy haza az illető, de az animátor még kint van mondjuk 2 hónapot, szóval megint keres valakit... És ez így megy körbe körbe. Persze néha van kivétel, van hogy valakivel igazi dolog alakul ki (egyik ismerősöm nyaraláskor ismerkedett meg egy animátorral, és 1,5 évig együtt voltak, de ők viszonylag közel laktak egymáshoz, tehát amint hazajött az animátor sokat tudtak találkozin), na de azért sose árt egy próba, szóval sok sikert hozzá! ;)

(#48665) Goose-T válasza ftc (#48653) üzenetére


Goose-T
veterán

Szerintem felesleges álmodozni. Nyaraláson sokkal nyitottabbak, bevállalósabbak az emberek, mert egyszerűen csak jól akarják magukat érezni megkötések nélkül. Nincs bennük félelem, hogy "mit szólnak majd, ha beégek", "hogy fogom levakarni magamról, ha nem tetszik" stb., mert rövid ideig vannak egy olyan helyen, ahol senki sem ismeri őket, tehát úgymond a reputációjuk veszélyeztetése nélkül bonyolódhatnak kisebb-nagyobb kalandokba. Ha ennyire jóban volt veled, akkor meg kellett volna dugni, kész. Ha akart volna valami komolyabbat, megadta volna ő az elérhetőségeit, hidd el. Könyveld el egy szép emléknek, és koncentrálj az új kihívásokra.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#48666) ne_nezze


ne_nezze
aktív tag

mnk...

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#48667) Tapsi válasza ne_nezze (#48666) üzenetére


Tapsi
addikt

mpg

(#48668) ne_nezze válasza Tapsi (#48667) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

saját tapasztalat?

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#48669) Tapsi válasza ne_nezze (#48668) üzenetére


Tapsi
addikt

Is! Miért, a tied?

(#48670) ne_nezze válasza Tapsi (#48669) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

csak saját, másé nem érdekel.

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#48671) ftc válasza Goose-T (#48665) üzenetére


ftc
nagyúr

Lehet bennem a hiba de amúgyse avgyok sok nő álma....talán gondolkozásom sokaknak nem jön be...elvileg ezért ment tropára a 4 éves kapcsolaom is. Nálam egy nő egy érték kit meg kel hodítani s nem 1 éjjel haenem akár 2-3 hétig sőt tovább is!

Majd elsz vmi 1 próbát megér...

(#48672) Stalker-2572 válasza ne_nezze (#48666) üzenetére


Stalker-2572
addikt

heh? :DDD

All Black...

(#48673) #56474624 válasza Goose-T (#48665) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ha ennyire jóban volt veled, akkor meg kellett volna dugni, kész.

Milyen jó, hogy még mindig itt tartasz te is, hogy életvezetési tanácsokat adsz másoknak, mit kellett volna tenni. Istenem... :N

(#48674) South Velen válasza Stalker-2572 (#48672) üzenetére


South Velen
addikt

minden nő k.

(#48675) Dyrtyho válasza South Velen (#48674) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Hát azért nem minden nő k.Tudod van egy haverom,akinek egyáltalán nincs önbizalma meg semmi,de azért lenézi a nőket,csak azért mert 1-2 barátnője volt a középiskola alatt és azok mind megcsalták őt...egy másik haverom szerint meg nem szabad túlzásba vinni a dolgokat,és meg kell tartani a két nem között azt a pici finom egyensúlyt ami van.Én szerintem meg,és ezért most nyugodtan megszólhattok,szóval én szerintem vannak kivételek,és minden nővel úgy kell bánni mintha egy finom,és nagyon drága luxus autód lenne,pl egy Aston Martin,szóval ez alatt azt értem,hogy a nőkkel tisztelettel,és emberségesen kell bánni,de viszont domináns nővel nem szabad kikezdeni.....

best regards, egy fórumozó blogger

(#48676) Csakénvagyok válasza Tapsi (#48667) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

maf

(#48677) South Velen válasza Dyrtyho (#48675) üzenetére


South Velen
addikt

Én csak próbáltam értelmezni, amit Stalker is. :)
Habár ettől függetlenül az én véleményem is hasonló.

Én nem tudom, de valahogy még a szerelmet is képesek alárendelni a saját önző igényeiknek (amelyeknek egyike lehet a más faszival dugás.) Van, hogy minden szép, idilli, rózsaszín, aztán hirtelen kopp ... Persze biztosan vannak kivételek, például a jelenlegi barátnőmről igazából el nem tudnám képzelni, hogy megcsalna, de igazából ezzel már mindig számolni kell. Az önzőség benne is ott van, azt érzem. Dehát ilyenek.

[ Szerkesztve ]

(#48678) Ijk válasza Dyrtyho (#48675) üzenetére


Ijk
nagyúr

Manapság mit tanítanak nektek magyar órákon? Nem várom el hogy minden hozzászólás irodalmi alkotás legyen, de ez borzasztó. Véget nem érő hosszúságú mondatok, továbbá a vessző és pont után nem csak divatból szokás szóközt hagyni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48679) #56474624 válasza Ijk (#48678) üzenetére


#56474624
törölt tag

Már megint menstruálsz? ;]

szerk.: felvilágosítást kérnék mi az mpg, meg mi a maf? Előbbi gondolom nem a videóformátum, utóbbi meg nem a Malaysian Armed Forces. :D

[ Szerkesztve ]

(#48680) Dyrtyho válasza South Velen (#48677) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Sajnos ebbe a mai rohanó világba már minden lehetséges :(

best regards, egy fórumozó blogger

(#48681) r4z válasza #56474624 (#48679) üzenetére


r4z
nagyúr

mpg = minden pasi görény/g3ci
maf = mi a f... (talán)

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#48682) Tapsi válasza #56474624 (#48679) üzenetére


Tapsi
addikt

Azért azt hozzátenném, hogy bármilyen érvelést, amely általánosításra épül marhaságnak tartok. Ez az mnk, mpg duma meg csak poén, kocsmaszleng. :)

(#48683) Goose-T válasza #56474624 (#48673) üzenetére


Goose-T
veterán

Ez egy tanácsadó topik, nem? Tök fölösleges az illúziókat táplálni, legközelebb, ha ilyen helyzetbe kerül, talán megfogadja, és dug. Kész. Sokkal nagyobb az esély a kufircra, mint arra, hogy majd 2000km-es életre szóló távkapcsolat alakul ki. Szállj már le a földre. (Ja, és van matekszigorlatom. Sőt, közgázszigorlatom is. Diplomám is. Hét éve. Csak mielőtt belekötnél.)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#48684) Bavid válasza Dyrtyho (#48675) üzenetére


Bavid
senior tag

"minden nővel úgy kell bánni mintha egy finom,és nagyon drága luxus autód lenne"
Na ez az egyenes út a megcsaláshoz. Ha azt érzi a nő hogy mindent megkap, úgy bánsz vele mint a hímestojással, egy idő után unalmas lesz neki, és más után néz. Szerintem a legalapabb dolog, amit mindenki tud, a nők buknak a rossz fiúkra. Tehát ne légy vele mindig jófej, kedves, néha éreztetni kell, hogy nem feltétlen ő a legfontosabb (mondhatni néha kicsit bunkózni kell vele) e mellett pedig néha nagyon kedvesnek, romantikusnak kell vele lenned és akkor le se tudod vakarni magadról. A nehéz megtalálni az egyensúlyt, mindenkinél más, hogy mikor hogy kell viselkedni, illetve arra kell figyelni, nehogy túlzásba vidd az egyik "szerepet".

(#48685) Csakénvagyok válasza r4z (#48681) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Mondjuk én találtam ki, de az. Sosem értettem ezeket a 3bötüs rövidítéseket

(#48686) Tapsi válasza Bavid (#48684) üzenetére


Tapsi
addikt

"(mondhatni néha kicsit bunkózni kell vele)"

"minden nővel úgy kell bánni mintha egy finom,és nagyon drága luxus autód lenne"

Szerintem mindkettő tévút. Normálisan kell viselkedni vele, ha hülye, akkor le kell oltani (tényleg), ha normális, akkor nem. Nem szabad szívbajosnak lenni, mert kiszagolják a gyengeségeidet. :) Arany középút, nekem ez eddig bejött.

(#48687) Bavid válasza Tapsi (#48686) üzenetére


Bavid
senior tag

Igen nagyjából erre gondoltam én is, tehát ha mondjuk nyafog valami hülyeség miatt nyugodtan le kell sz@rni, és igen ez is fontos "nem szabad szívbajosnak lenni", szóval nem szabad a miatt parázni hogy mit fog gondolni, ha ezt csinálom, vagy azt a ruhát veszem fel, magadat kell adni, magabiztosan, 1 percig nem szabad azon stresszelni, hogy mi lesz ha elhagy stb.

(#48688) Tapsi válasza Bavid (#48687) üzenetére


Tapsi
addikt

Ámen! ;)

(#48689) #56474624 válasza Goose-T (#48683) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ja, és van matekszigorlatom. Sőt, közgázszigorlatom is. Diplomám is. Hét éve. Csak mielőtt belekötnél.

Gratulálok, de senki nem mondta, hogy mert van, már bölcs is az ember, aki megmondhatja, kinek mire kellene hajtania egy-egy szituációban. A kolléga is megfogalmazta, hogy őt nem különösen érdekli egy gyors numera. Ő így gondolkodik erről, ennyi.

(#48690) Goose-T válasza #56474624 (#48689) üzenetére


Goose-T
veterán

Te szoktál vagánykodni a matektudásoddal, csak gondoltam, megelőzöm az újabb fölényeskedést.

Az, hogy nem érdekli egy gyors numera, az ő baja. Csak figyelmeztettem, hogy az ilyen szituációkból ritkán lehet kihozni többet. Egy sikeresen összehozott kufirccal pedig több élettapasztalatot és önbizalmat szerez, mint egy hét jópofizással.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#48691) #56474624 válasza Goose-T (#48690) üzenetére


#56474624
törölt tag

Te szoktál vagánykodni a matektudásoddal, csak gondoltam, megelőzöm az újabb fölényeskedést.

Úgy látszik, nem vagy tisztában a 'szokás' szó jelentésével, valamint azt az egy szituációt, mikor előkerült, sem sikerült "értelmezned", de sebaj. :))

A szexet talán nem mindenki úgy képzeli el, ahogy te... :U

(#48692) Goose-T válasza #56474624 (#48691) üzenetére


Goose-T
veterán

Látom, neked fontos mindig utoljára szólnod, akkor is, ha semmi értelme nincs... Küldöm ezt a jelenetet a többi fórumtársam nevében is. ;]

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#48693) #56474624 válasza Goose-T (#48692) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem fontos, csak az ilyen ferdítéseket nem szeretem. Bár szerintem itt nem kihívás gyakorolni a hazudozást, élőben gyakorold, ha nem megy jól. ;)

(#48694) Goose-T válasza #56474624 (#48693) üzenetére


Goose-T
veterán

Barátaid vannak egyébként? Á, hagyjuk, legyen a tiéd az utolsó szó.

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#48695) 7 válasza Goose-T (#48694) üzenetére


7
addikt

Ajánlom mindkettőtök figyelmébe a Ring topicot.

(#48696) Dyrtyho válasza Bavid (#48684) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Na köszi,ezt megfogadom :R :R

best regards, egy fórumozó blogger

(#48697) Stalker-2572 válasza Goose-T (#48694) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Mindkettőtöknek igaza van a maga módján. Csak annyi különbség van, hogy egyikőtők szerint kell kapcsolat a szexhez. Embere válogatja :))

All Black...

(#48698) #56474624 válasza Stalker-2572 (#48697) üzenetére


#56474624
törölt tag

Vicces, ahogy próbálod játszani az igazságosztót, épp te, aki nemrégiben még a szex érzelmi megalapozottsága mellett rinyált. ;]

(#48699) Tim82 válasza Goose-T (#48690) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mindenkinek büszkének kell lennie valamire, mi ezzel a gond? :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48700) Rica válasza Bavid (#48684) üzenetére


Rica
senior tag

Nem tudom hany eves vagy (en ma vagyok 46), de nagyon jol latod a dolgot :R
Annyit finomitanek rajta, hogy folyamatosan (nem neha-neha) meg kell nekik adni az odafigyelest, a biztonsag erzetet, biztositani, hogy az onbecsulesuk teljesen rendben legyen, de ezeken felul csak utni-vagni es folyamatos bizonytalansagban hagyni, hogy vajon eleg jo-e egy olyan isten szamara, mint en.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.