Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48101) TooN válasza negyedes (#48100) üzenetére


TooN
aktív tag

Legalább nem egyedül vagyok! ;]

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#48102) pat86


pat86
tag

Legalább van melótok. :D

(#48103) TooN válasza pat86 (#48102) üzenetére


TooN
aktív tag

Ja ja, de azt hittem, ilyenkor már nem itt ülök, aztán mégis! :(

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#48104) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok! A tanácsotokra lenne szükségem. Van egy lány, akivel kb. 3 hónapon keresztül próbáltam összejönni. Sikertelenül. Amikor találkoztunk, beszélgettünk telefonon, fb-on... szinte minden nap összevesztünk valamin. Megmondta a csaj többször is,hogy haggyam már békén és hogy maximum barátok lehetünk, de komolyabb dologra ne számítsak tőle, soha... Aztán eltelt azóta még egy hónap, közben tök normálisan elbeszélgettünk, találkozgattunk, mondjuk úgy, hogy jól elvoltunk.Pár napja felhívott, hogy sokat gondolkozott a dolgokon és rájött, hogy én milyen fontos vagyok neki, mert törődök vele és szeret és mi lenne, ha megpróbálnánk és hogy nem érdekli senkinek a véleménye... velem akar lenni...Ezt meg el se hittem hirtelenjében. Csak az a helyzet, hogy amióta ismerem kb. 100x megbántottam már, persze ő is engem, nem egyszer... Nem nagyon tudok megbízni benne. És kinézetre is elég jó csaj... én meg nem nagyon úgy nézek ki, mint, aki bármikor felszedhetne egy ilyen csajt...Önbizalmam nem sok van.Szeretem, már amióta megismertem és lehet, hogy erre vágytam azóta, de... most tényleg nem tudom mit csináljak. Olyanokkal hív fel... ha fele igaz lenne, már megérné. Talán. :F
Félek sok mindentől... Hogy kamu az egész.. hogy ha összejönnénk, akkor is csak leégetném a barátai/barátnői előtt. Nem vagyok egy kockahasú sportos srác... Van rajtam jó pár kg. felesleg...

Mondjatok valamit. :R

Szerk.: Z0C! :R

[ Szerkesztve ]

(#48105) Z0C! válasza #04441088 (#48104) üzenetére


Z0C!
őstag

"...ne azt bánd amit megtettél, hanem amit még nem..."

szerintem próba cseresznye. ha nem megy majd marad a LCSB :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#48106) TooN


TooN
aktív tag

Jó reggelt!

Cigi, sör, lap-top, napsütés! :)

Sokkal jobb, mint a melóban.

Mindenkinek szép napot!

:DD

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#48107) Thome válasza #04441088 (#48104) üzenetére


Thome
addikt

Próbáld meg. Óvatosan mondj rá egy okét, aztán próbáld meg, ezzel még elvileg nem fogsz égni... :)

Ehhez szerintem nem kell tanács, de lehet, hogy én túl egyszerű ember vagyok.

(#48108) TooN válasza #04441088 (#48104) üzenetére


TooN
aktív tag

Hello Staker!

2 dolog jutott eszembe.

Az egyik, hogy hagyd a francba, mert nem passzoltok össze és ez tényleg csak barátság, bár annak is inkább kihasználós változata. De persze ezt te érzed, én csak a sorok között ezt olvastam ki.

A másik részről meg, mit veszíthetsz. Hajrá csapj bele és legfőbb nem sikerül. Valószínű nem ő lesz a nagy igazi, akit keresel, de tapasztalatnak tökéletes lesz. És még pár szép hónapot is eltölthettek együtt.

Igazándiből nincs mit vesztened!

Csapj bele!

:))

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#48109) #04441088 válasza TooN (#48108) üzenetére


#04441088
törölt tag

:R
Thome neked is. :R

Csak nem szeretnék pofára esni. Minden kérdésemre azt válaszolja, amit hallani szeretnék. Szépnek tűnik... túl szépnek ahhoz, hogy igaz legyen.

(#48110) Thome válasza #04441088 (#48109) üzenetére


Thome
addikt

Ha pofára esel, hát akkor arra. Inkább ezt bánd meg, minthogy nem tetted meg, és azt. :K

Tudod, a szépség relatív, ha amiatt vagy bezsongva. Ismerősöm felszedett egy brutáljó csajt. Legalábbis számára az, meg többeknek is, meg úgy egész rendben is van, látszik hogy top kategóriás, de én bottal se... No pánik, nem ez az egyetlen, számodra jó csaj a földön. ;)

(#48111) TooN válasza #04441088 (#48109) üzenetére


TooN
aktív tag

Akkor tudatos legyél a kapcsolatba és ne adj fel mindent miatta.

Mutasd meg, hogy van saját életed és nem ő irányít. Néha mondj neki nemet és éheztesd ki magadra. Ha keres, akkor akar, ha nem, akkor nincs semmi.

Csak ne veszítsed el a fejed és akkor ha nem jön össze, akkor sincs semmi, éled tovább az életed. Csak az életed ne változtasd meg miatta.

De ha okosan mész bele a kapcsolatba, akkor annak ellenére, hogy nem tűnik túl stabilnak, akkor sem eshetsz pofára.

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#48112) TooN válasza TooN (#48106) üzenetére


TooN
aktív tag

Elfogyott az első söröm! :O

Most mi legyen igyak még? :F

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#48113) #04441088


#04441088
törölt tag

TooN,Thome: :R :R

Nem csak a szépsége miatt szeretem. Felőlem lehetne ronda is. Megértő és kb. mindenről eltudtam vele beszélgetni. Volt olyan, amikor 2 hétig nem tudtam róla semmit, mert nem vette fel a telefont, nem írt vissza sehol se, elmentem hozzá, nem jött ki. :/ A baj nem vele van, hanem velem. Szerintem jobbat érdemel. Tudom, hogy a hozzáállásom egy kalap sz*r... Csak... majdnem kétszer akkora darab vagyok, mint ő :(

(#48114) TooN válasza #04441088 (#48113) üzenetére


TooN
aktív tag

Volt olyan, amikor 2 hétig nem tudtam róla semmit, mert nem vette fel a telefont, nem írt vissza sehol se, elmentem hozzá, nem jött ki. :/ A baj nem vele van, hanem velem.

Te hülye vagy!!!

Ez szopat, ez a csaj. Csak akkor kellesz neki, ha éppen nincs más? Vagy félre ment az infó?

És qrvára ne legyél kishitű, fel a fejjel. Nem tudhatod, hogy kinek mi jön be. Kevés csaj szereti a bordás hasú szépfiúkat.

Ahogy az egyikük fogalmazott: "Szép, szép, meg is nézem, de haza soha nem vinném!"

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#48115) #04441088 válasza TooN (#48114) üzenetére


#04441088
törölt tag

Te hülye vagy!!!
Ez szopat, ez a csaj. Csak akkor kellesz neki, ha éppen nincs más? Vagy félre ment az infó?

Egyik osztálytársamon keresztül ismerem a csajt. Az oszt. társam a szembe szomszédja. Tudtommal abban a 2 hétben végig otthon volt és nem ment hozzá senki. Csak nem értem, hogy miért csinálta.

Én tényleg örülnék ennek az egésznek és megtennék érte mindent, ezt meg nem csak azért mondom, mert most így gondolom... mindig is így gondoltam.
De ami ami úgymond a legjobban bánt, az az, hogy amikor egyszer veszekedtünk, akkor elhangzott egy olyan mondat tőle, hogy: " Leszarom mit csinálsz. Felőlem meg is pusztulhatnál, akkor lennék a legboldogabb." Igaz, ez már több hónapja volt és lassan 1 hónapja már minden oké... De ez akkor is kemény volt.

[ Szerkesztve ]

(#48116) Thome válasza #04441088 (#48113) üzenetére


Thome
addikt

Én meg nádszál vagyok, ráadásul jóképű sem, s múlthéten kissé ittas állapotban leszólítottam 2 csajt (cimborák támogattak, hogy ne boruljak el, de nem tűntem részegnek, a hangomon sem), abból meg az egyiknek bejött a szövegem, merészségem, integetett, dehát látta, hogy a cimborám emelgette fel a kezem... :DDD Szóval annak ott annyi volt, de azok is fullextrás bőrök voltak, már amennyit láttam belőlük, meg amennyit elmondtak nekem.

Nehogy azt hidd, hogy minden extrás csajnak extrás pasi kell. Meg úgy általában is, inkább legyen átlagos a csaj, mintsem full extrás, de az ágyban fadarab (mert azt hiszi a külsővel jó az ágyban), meg síkhülye... Próbáld meg, ha nem sikerül, ez van, ha egy kicsit is együtt voltatok, mert ez a csaj most éppen úgy gondolja, akkor elmondhatod magadról, hogy bezony az ilyen jó nőknek is bejössz. :K S akkor már nem lesznek önértékelési problémák. Ha pedig szívat, akkor szimplán lelkileg volt gyökér a csaj, s akkor le kell szarni, magányosan fog megdögleni, vagy pedig egy bunkóparaszt mellett fog sanyarogni. Ez van. :)

(#48117) #04441088 válasza Thome (#48116) üzenetére


#04441088
törölt tag

Köszönöm! Egy próbát mindenféleképpen megér a dolog. :K :R
Volt régebben és 2,5 éves komoly kapcsolatom, azért lett vége, mert a lány, a családjával együtt kiköltözött Írországba, mert ott dolgozott az apja.Azóta nem hallottam róla semmit. 10 hónapja történt. Fél évig nem is próbálkoztam semmiféle lánynál, mert eléggé kivoltam.
Adok egy esélyt, akkor ennek a kapcsolatnak és lesz, ami lesz... Tegnap olyat írt a lány, hogy csak akkor menjek bele, ha tényleg szeretem és nem fogom otthagyni, mert akkor annyira a padlóra küldeném, hogy soha nem bocsátaná meg. És hogy szánalomból se menjek bele. Hát ezeket nekem kellett volna írnom :DDD

(#48118) szőröscica válasza #04441088 (#48117) üzenetére


szőröscica
addikt

dugd meg

(#48119) Csakénvagyok válasza #04441088 (#48104) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Felejtős.

(#48120) Csakénvagyok válasza TooN (#48112) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Csak óvatosan. Én sem tervezem ma több mint 2-12 sör megivását.

(#48121) Ijk válasza #04441088 (#48104) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kell a csaj vagy nem?
"Félek sok mindentől... Hogy kamu az egész.. hogy ha összejönnénk, akkor is csak leégetném a barátai/barátnői előtt. Nem vagyok egy kockahasú sportos srác... Van rajtam jó pár kg. felesleg..."
Sok mindentől lehet félni az életben, de ha már attól parázol hogy összejössz egy csajjal, akkor nagy a baj. Ha meg ennyire elégedetlen vagy a testeddel, akkor miért nem sportolsz?

Ha meg összejönnétek, akkor ki kell lépned a "barát" szerepből. Mert ez a barátok vagyunk és próbáljuk meg, eleve kudarcra van ítélve.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48122) TooN válasza Csakénvagyok (#48120) üzenetére


TooN
aktív tag

Csak azért iszok, hogy ne tudjak vezetni!

:C

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#48123) TooN válasza Ijk (#48121) üzenetére


TooN
aktív tag

Csatlakozom IJk-hoz!

Bele kell vágni, mert veszteni valód semmi nincsen benne.

Hajrá, és csináld a dolgod, de legyen önbizalmad.

Az vagy, amit kisugárzol magadból! :R

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#48124) #04441088 válasza Ijk (#48121) üzenetére


#04441088
törölt tag

Kell. Már lassan 2 hónapja elkezdtem itthon sportolni. Hasazas+kezi+fekvenyomo sulyzokkal. Kisebb valtozas tortent is. Jobban érzem magam.

(#48125) TooN válasza #04441088 (#48124) üzenetére


TooN
aktív tag

Akkor ezt a tevékenységet ne add fel, de azért tudd, hogy tényleg nem (csak) az számít!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#48126) proof88 válasza #04441088 (#48109) üzenetére


proof88
addikt

Csak nem szeretnék pofára esni.
A pofára esés nem jó dolog, de inkább ez történjék, minthogy kihagyj egy ilyen lehetőséget. Utólag nagyon bánnád. Ha pofára esel, az is egy lezárása a történetnek, de legalább megtörtént. Ha meg sem próbálod, azon fog kattogni az agyad, hogy mi lett volna ha ... Nagyon szar érzés. Nem hagy nyugodni, nem jutsz előrébb. Próbáld meg, ennyi.

szerk.: más: néha elég érdekeseket tudnak mondani csajok ... pl tegnap azt mondta az egyik, hogy néha úgy vágyik arra hogy egy férfi jól arcon üsse, és monoklija legyen. Mondom lol, ebben biztos nem én fogok segíteni neki. :D
Volt egy másik csaj, az meg elég sok mindenre gerjedt, pl hogy az apjával lefeküdjön. :F

szerk2.: bár ezek nem közvetlen ismerőseim, nem is értem minek kell ilyenekkel megismerkedni. :D

szerk3.: bár azért jófejek, csak van egy határ. :DDD Mondjuk hülyeségeket én is szoktam mondani, meg haver hot momja is egy dolog, de saját vér szerinti szülővel. :U :F

[ Szerkesztve ]

(#48127) kisboxi


kisboxi
tag

Üdv Urak.
Hogy is van ez, mennyi idő múlva lehet keresni a hölgyeményt? (mármint pl telefonon)

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#48128) szőröscica válasza kisboxi (#48127) üzenetére


szőröscica
addikt

Mikor voltál vele és hol?

(#48129) negyedes válasza kisboxi (#48127) üzenetére


negyedes
addikt

amikor jolesik. ne keress szabalyokat mert nincsenek.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48130) kisboxi válasza szőröscica (#48128) üzenetére


kisboxi
tag

Tegnap este, vagyis ma reggel.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#48131) szőröscica válasza kisboxi (#48130) üzenetére


szőröscica
addikt

Holnap hívjad, ma már késő van.

(#48132) kisboxi válasza szőröscica (#48131) üzenetére


kisboxi
tag

Így már én is erre a következtetésre jutottam.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#48133) Csakénvagyok válasza kisboxi (#48127) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ha túl hamar hívod, túlságosan nyomulsz, ha későn meg nem érdekel téged.

(#48134) kisboxi válasza Csakénvagyok (#48133) üzenetére


kisboxi
tag

Na, most akkor nem tudom eltalálni mi lenne a jó. a túl hamar az sztem ma lett volna, holnap meg már késő lesz?

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#48135) szőröscica válasza kisboxi (#48134) üzenetére


szőröscica
addikt

Jaj, ne stresszelj már ezen, ha bejössz a csajnak, és nem csinálsz valami oltári hülyeséget, akkor nem lesz semmi gond. Holnap délután írsz neki, vagy felhívod, és kész.

Jobbat mondok. Szokj le a cigiről. Senki sem szeret egy büdös bagós szájat megcsókolni, és a füstszagot érezni, mikor hozzád bújik.

[ Szerkesztve ]

(#48136) kisboxi válasza szőröscica (#48135) üzenetére


kisboxi
tag

Nem stresszelek. Itt csak egy alapvető probléma van a távolság.

"Jobbat mondok. Szokj le a cigiről. Senki sem szeret egy büdös bagós szájat megcsókolni, és a füstszagot érezni, mikor hozzád bújik."
Erre meg azt tudom mondani, hogy ha ez zavarná akkor sztem nem lettünk volna egymásnak szimpatikusak.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#48137) Csakénvagyok válasza kisboxi (#48134) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Aha

(#48138) Thome


Thome
addikt

Na, volt partitájm. Józan voltam (sör, meg az elején egy kis whiskey), nem stresszeltem, és nem voltam szívbajos se... :DDD A parti legjobb nőjével (abszolút, nem csak az én véleményem) jöttem össze... Majdnem... :DDD

Mert elbasztam, és tudom is hogy hol, de baromira beigazolódott, hogy nem csak a külső számít. Mondjuk egy HP a csaj, legalábbis ránézésre, de csakazértis megpróbáltam.. Tudom nem nagy szám a dolog, meg mittudomén, de első alkalommal csináltam ilyet (csajoztam... mert eddig befosi voltam, pedig nem nagy ördöngösség), és a csajnak tetszett amit leműveltem, érintkezés ilyesmi már volt. Tovább sajnos nem jutottam, nem jól közelítettem meg a dolgot.
De azért durva volt. Önbizalom megugrott. :))

Ha érdekel valakit kép a csajról (merhogy "na milyen lehet az a fullos buxa"), dobjon pü-t, nem publikálok csak úgy képet róla. Első tapasztalatom, s bár kudarc, azért örülök a dolgoknak. Korombeli a csaj, tehát 19 éves, ne valami huszonévesre gondoljatok. (Mindenesetre kinéz huszonévesnek) :>

(A szépség tudom, relatív, de abszolút ő volt kiöltözve a legjobban (meg a barátnője), legigényesebb ruhában, tényleg perfekt.)

Na majd délután jövök.

[ Szerkesztve ]

(#48139) negyedes válasza Thome (#48138) üzenetére


negyedes
addikt

a hsz-id alapjan en mindig joval idosebbnek gondoltalak, :P

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48140) kisboxi válasza Csakénvagyok (#48137) üzenetére


kisboxi
tag

Ezt pontosan mire értetted?

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#48141) Bubee82 válasza Thome (#48138) üzenetére


Bubee82
őstag

Tehát akkor hol is bukott el a dolog? :F :DDD

(#48142) #04441088 válasza Bubee82 (#48141) üzenetére


#04441088
törölt tag

Erre kíváncsi vagyok én is :DDD

(#48143) Csakénvagyok válasza kisboxi (#48140) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Arra hogy nincs egy univerzális cselekvési mód. Sok mindentől függ, tőled, a leányzótól, attól mi történt az első randin, hogy mit gondolsz te róla, s főleg hogy milyen benyomást hagytál benne.

Én egy jól sikerült első randi (már még akkor amikor volt ilyen :U ) még másnap felhívtam, s ha lehetett utánaérdeklődtem az esetleges második randinak. Általában nem szerencsés naponta telefonálgatni, chatelni az első két randi közt, de azért egyszer-kétszer illik felhívni (főleg telefon, mert az mégis picikét személyesebb). De nem egy szabály, csak tapasztalat.

(#48144) Thome válasza negyedes (#48139) üzenetére


Thome
addikt

Hát, köszi! :D
Pedig nem mondtam semmi olyat sosem, nem tudom miért... :P

(#48141) Bubee82: Több helyen is elvérzett, első talán, hogy baromira nyomultam... A második csak legyen annyi, hogy ha nem tudsz valamit amit a csaj, ne áruld el, mert beszopod... Nem kell rosszra gondolni. ( ;) ) Nembaj, első alkalommal elég volt ez is. :DDD

(#48145) Bubee82 válasza Thome (#48144) üzenetére


Bubee82
őstag

Aha, így már teljesen világos :D

(#48146) Lirion válasza Thome (#48138) üzenetére


Lirion
addikt

Engem erdekel a kep, johet pu-ben. :)

Egyebkent a majdem osszejovesen mit ertesz, illetve mire mondanad, hogy osszejottetek?

(#48147) Thome válasza Lirion (#48146) üzenetére


Thome
addikt

Konkrétan a csókra -és ennek társaira- gondolok. Tudom, nem nagy kunszt. Nekem az. :D Megy pü!

(#48148) mcintosh válasza Thome (#48147) üzenetére


mcintosh
tag

A csók szerintem korántsem jelenti azt hogy összejöttél valakivel... :N Egy buliban simán megeshet.. kép engem is érdekelne:D

(#48149) Thome válasza mcintosh (#48148) üzenetére


Thome
addikt

Hát, akkor tévesen gondoltam, na de mindegy, az már nálam haladás, és kész. Jelzésértékképp, a csaj nem ivott. :))

[ Szerkesztve ]

(#48150) mcintosh válasza Thome (#48149) üzenetére


mcintosh
tag

Egészen kellemes kishölgy ;]

Nem azt mondom hogy nem haladás a csók, de azért nem is mondanám hogy összejöttem egy csajjal csak azért mert smároltunk. Egyébként miért nem jött össze?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.