Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49551) Pala válasza Stalker-2572 (#49550) üzenetére


Pala
veterán

Lol, én is így tettem, bár éppen holnap délelőtt fogok találkozni a legutóbbi exemmel. :D

(#49552) Csakénvagyok válasza Stalker-2572 (#49550) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Az is megvolt, de találtam nem törölt esemeseket, és onnan visszabányáztam. Részegnek még saját maga sem parancsol

(#49553) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Szerintetek mit jelent ha másfél év után egyik napról a másikra közli asszony hogy én jobban szeretem mint ő engem? Ha rákérdezek h szeret-e egyáltálán annyit mond h nem eléggé. Nem meri kimondani hogy nem szeret már? Mitől ilyen hirtelen (3. fél megjelenésére nem látok lehetőséget)? Írja le mindenki a véleményét, kösz.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#49554) Mr X válasza $p@rr0w (#49553) üzenetére


Mr X
veterán

Nem hirtelen az, csak nem merte megmondani. Most sem meri, de igen, arra megy ki a játék, hogy ennyi volt.

3. félről, ha nem akarja, nem fogsz tudni. Ettől függetlenül nem mondom, hogy van, lehet, hogy csak simán besokallt.

[ Szerkesztve ]

(#49555) Csakénvagyok válasza $p@rr0w (#49553) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Rég letettem arról hogy a nők agyában turkáljak. Nem érdemes azon agyalni hogy mit akar ebből kihozni. Fél e bevallani hogy már nem vonzódik hozzád vagy csak próbára tesz, Helyedben leülnék vele beszélgetni, talán van esély egy őszinte társalgásra. De akko sem biztos semmi.

(#49556) $p@rr0w válasza $p@rr0w (#49553) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Ja és mit gondoltok érdemes időt adni neki, és mennyit? Mert ugye ez egyik napról a másikra előjelek nélkül elég húzós, legalábbis nekem...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#49557) Mr X válasza $p@rr0w (#49556) üzenetére


Mr X
veterán

Ez a kell egy kis idő duma csak arra való, hogy ne kelljen egyenesen a másik szemébe mondani, hogy ennyi volt. Arra gondolnak, hogy idővel hozzászokik a másik a gondolathoz, könnyebb lesz beadagolni.

Általában, ha ez felmerül, ott már megvan a döntés. Ami persze később megváltozhat, de akkor és ott az a döntés van érvényben.

[ Szerkesztve ]

(#49558) Pala válasza $p@rr0w (#49556) üzenetére


Pala
veterán

Kalap, kabát... minél előbb, annál jobb!

[ Szerkesztve ]

(#49559) #56474624 válasza $p@rr0w (#49553) üzenetére


#56474624
törölt tag

Mitől ilyen hirtelen (3. fél megjelenésére nem látok lehetőséget)?

Elmúlt a szerelem.

(#49560) Mr X válasza #56474624 (#49559) üzenetére


Mr X
veterán

Tegyük hozzá, hogy az, hogy az ember azt gondolja, hirtelen történt, az még nem jelenti azt, hogy úgy is volt. Vannak jelek mindig, csak nem mindig vesszük észre.

Pala:

Pontosan, az időhúzás csak szenvedés lesz mindkét félnek, és a kegyetlen fajtából.

[ Szerkesztve ]

(#49561) Pala válasza Mr X (#49560) üzenetére


Pala
veterán

Akárhogy is, itt menni kell. Ha nincs érzelem -> nincs kapcsolat -> nincs miről beszélni.
Minél előbb rá kell szánnia magát erre a lépésre, később csak rosszabb lesz.

(#49562) $p@rr0w válasza Mr X (#49557) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Nem ő kért időt, én gondoltam hogy segíthetne valamennyit mielőtt újra keresem, tehát hogy nem most pár napra rá hanem 2-3 hét múlva jobbak lennének-e az esélyeim?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#49563) Apollyon válasza $p@rr0w (#49562) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ezeken felül nem lett még közömbös is? Nekem ex azt mondta anno hogy "elmúlt a kémia". Ez mintha hasonló lenne :/

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#49564) $p@rr0w válasza Apollyon (#49563) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Igazából nem tudom, mert elhúzódó volt, és később sírni is kezdett mikor próbáltam beszélgetni vele. Ha közömbös vagy "csak" nem szeret miért sírt?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#49565) Mr X válasza $p@rr0w (#49562) üzenetére


Mr X
veterán

Ha nem akarja folytatni, akkor nem érsz vele semmit, csak feleslegesen reményekbe ringatod magad, a végén pedig nagyobb lesz a pofáraesés.

Ennek vége lesz. Sajnálom. Nem kizárt, hogy később megbánja a dolgot és újrakezdené. Idővel. De most nem tudsz mit tenni.

Ez a szörnyű. Egy kapcsolathoz két ember kell, de a szakításhoz elég egy.

Sírni azért sír, mert ha nem is szeret, de nem érzéketlen, tudja, hogy fájdalmat okoz neked.

Pontosan ezeken én is átmentem, csak én 8 év után.

[ Szerkesztve ]

(#49566) kerjani válasza $p@rr0w (#49562) üzenetére


kerjani
aktív tag

Ez a tartsunk szünetet és gondoljuk át a dolgokat dolog egy f**ság! Csak még jobban eltávolodtok egymástól, nem lesz jobb. Meg kell beszélni ott és akkor amikor friss.
Sajnos én is úgy látom, hogy ez ennyi volt! :/ (Tapasztalat) De azért ezt is meg kell beszélni. Ne hagyd hogy elsunnyogja! És semmiképp ne alázkodj meg, csak higgadtan (ergo ne légy szánalmas)

[ Szerkesztve ]

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#49567) $p@rr0w válasza Mr X (#49565) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Megpróbálnám elfogadni ha legalább a szakítást kimondta volna, de még azt sem csak amit írtam, ezért vagyok bizonytalan illetve ezért reményekdek. Persze mondhat akárki akármit rajta kívül, akkor is reménykedek még(ilyen az ember/én), de érdekel kívülállók véleménye.

(#49566) kerjani: Megalázni nem tudom magam, valahogy képtelen vagyok rávenni magam. De amúgy írtam h nem ő kérte hanem én gondolkozom h jó ötlet-e?

[ Szerkesztve ]

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#49568) #56474624 válasza $p@rr0w (#49564) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nevetni vagy pedig könnyezni: az mindegy az asszonyoknál.

Na jó, ez nem jó vicc most, bocs. :R

(#49569) Mr X válasza $p@rr0w (#49567) üzenetére


Mr X
veterán

Mondom, átéltem csontra ugyanezt.

Nem meri kimondani. Fél attól, hogy kerek-perec a szemedbe mondja.

Természetes, hogy reménykedsz. Ezután az lesz, hogy teperni fogsz, mint az állat. Aztán dühöngeni. Végül elfogadod és próbálsz továbblépni.

Nem tudod megváltoztatni most a döntését, akármit teszel. Ezt jó, ha tudod. Nem fog működni sem a romantikázás, sem az ajándékok, semmi.

Kegyetlenül hangzik, de sajnos nincs mit tenni. Ha ő nem gondolja meg magát, te nem fogod rávenni.

[ Szerkesztve ]

(#49570) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Valahogy úgy érzem aki idejön a topikba a panaszával az bukta a nőt. Legalábbis én eddig mindegyiket buktam amelyiket leírtam ide :DDD

Tiszta vudú bazz.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#49571) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

És mit gondoltok mennyi idő után próbáljam keresni hogy letisztázzuk mi van? Kedden találkoztunk utoljára. Végülis azt akarom megtudni hogy mennyi időt kellene várnom és mennyi az ami már/még sok/kevés lenne?

[ Szerkesztve ]

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#49572) Mr X válasza $p@rr0w (#49571) üzenetére


Mr X
veterán

Minél előbb mondja ki, mit akar. Ne húzzátok egymás idegeit. Hiába vártok vele, nem lesz kellemesebb.

(#49573) $p@rr0w válasza Mr X (#49572) üzenetére


$p@rr0w
őstag

De nem vagyok benne biztos h jó ötlet ilyen nyomást gyakorolni rá ilyenkor.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#49574) Mr X válasza $p@rr0w (#49573) üzenetére


Mr X
veterán

Ez nem oszt-nem szoroz. Ha nem tudná, mit akar, nem hozta volna fel az egészet. És ha tudja, mit akar, legyen benne annyi gerinc, hogy kimondja.

Ha nem az lenne a döntése, hogy szakítson, akkor valami olyasmivel jött volna elő, hogy fel kellene dobnotok a kapcsolatotokat, mert kezd ellaposodni. De ilyet nem említettél. Vagyis nem akarja már menteni a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#49575) Csakénvagyok válasza $p@rr0w (#49571) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nem értem azt hogy mindenki buktára gondol. Igaz, veszett fejsze nyeléért nem érdemes küzdeni, de míg azt nem mondta hogy szevasz tavasz bármi is lehet.Én nem úgy állnék hozzá hogy ennyi, hanem hogy mi is van akkor

(#49576) $p@rr0w válasza Mr X (#49574) üzenetére


$p@rr0w
őstag

De nincs benne, vagy pedig pont hogy nem biztos, és ezt nem tudom én se ezért így a lehető legrosszabb.

"akkor valami olyasmivel jött volna elő, hogy fel kellene dobnotok a kapcsolatotokat, mert kezd ellaposodni" - Előtte pár órával azt kérdezte hogy jönnék-e gyakrabban hozzá, persze ezt jókor mondom de hirtelen nem tudok mindenre visszaemlékezni ami történt, szerintem olyan hirtelen csapott meg ez az egész hogy valami "sokkot" kaphattam. :F Ezért nem is tudtam értékelhetően reagálni.

(#49575) Csakénvagyok: Egyelőre mindenképp úgy állok hozzá amíg ki nem mondja magától 100%-ra hogy mi van, de kierőszakolni/nyomás alatt kikényszeríteni semmit nem akarok, tehát se azt hogy hirtelen megijedve inkább maradni akarjon, se azt hogy elege legyen és menjen.

[ Szerkesztve ]

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#49577) Mr X válasza $p@rr0w (#49576) üzenetére


Mr X
veterán

A te döntésed, végülis te ismered.

Tényleg örülnék, ha nem nekem lenne igazam.

(#49578) Apollyon válasza $p@rr0w (#49576) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ezek alapján akkor neked kéne beszélni, és akkor nem egyből szakításról, hanem hogy hogyan dobjátok fel, vagy mit kéne változtatni stb. amit már mondtak.
Időt adni szerintem is baromság, de ezt mindenki megcsinálja, amíg meg nem győződik róla hogy nem kellett volna, jobb híján.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#49579) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Mindenkinek köszönöm aki írt, átgondolom. Holnap visszanézek hátha még ír valaki.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#49580) szőröscica


szőröscica
addikt

Amikor a legjobb barátom nője az én vállamon zokog egy olyan balhé miatt, amit tulajdonképpen én robbantottam ki, akkor azt hiszem, hogy a helyzetből semmiképp nem jöhetek ki jól. Ó, csak fogtam volna be a pofám. :(((

(#49581) Mr X válasza szőröscica (#49580) üzenetére


Mr X
veterán

Elmondtad neki, hogy a csávója félrekacsintgat?

(#49582) szőröscica válasza Mr X (#49581) üzenetére


szőröscica
addikt

Nem. 3 éve vannak együtt, tavaly ilyenkor nagyon úgy tűnt, hogy a csaj teljes mértékben kihasználja a srácot, én pedig szóltam emiatt a barátomnak. Mivel ő eszméletlen szerelmes volt, erre majdnem ráment a barátságunk.

Akkor tényleg bármit megtettem volna azért, hogy szétmenjenek, minden külső szemlélő úgy látta, hogy a srác egy balek. Nem sikerült. Idővel beláttam, hogy ez nem az én dolgom, a lényeg, hogy ők szeressék egymást, és jól érezzék magukat.

Most viszont repedések látszottak a kapcsolatukban, én pedig próbáltam segíteni rajtuk, beszéltem a barátommal, hogy min kellene változtasson egy picit, hogy minden rendben legyen. Erre olyan balhét csapott, hogy a barátnője sírógörcsöt kapott, hozzám jött, nemrég ment haza, és még most is folyamatosan tárgyalunk telefonon. Röhej bazz, mikor szét akartam szedni őket, akkor összekovácsoltam őket, mikor segíteni akartam rajtuk, akkor meg a szakítás felé sodródtak.

Bárhogy is alakul, vagy a lelkiismeretem, vagy a legjobb barátságom fogja bánni, és mindezt azért, mert megjegyeztem, hogy legyen kompromisszum-készebb és nyitottabb a világ felé.

[ Szerkesztve ]

(#49583) Apollyon válasza szőröscica (#49582) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ezt a haverodnak (barátodnak) is tudnia kéne:

Bros before hoes!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#49584) Mr X válasza szőröscica (#49582) üzenetére


Mr X
veterán

A barárltodnem bírja a kritikát, de ezért nem te vagy a hibás. Ha ezért vége a barárságnak, akkor nem kár érte. Az nem barát, akinek csak nyalni lehet a seggét, de véleményt mondani nem.

(#49585) Stalker-2572 válasza szőröscica (#49582) üzenetére


Stalker-2572
addikt

tanulság: nem vállalhatsz mások döntéseiért felőlességet, sem azért ha ők a te tanácsodra döntenek.....

All Black...

(#49586) Stalker-2572 válasza $p@rr0w (#49553) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Én megkérdezném tőle: "és mit tehetnék, hogy annyira szeress, mint én téged? mond el mit szeretnél!" .... :U

All Black...

(#49587) Rica válasza athomi (#49498) üzenetére


Rica
senior tag

Soha!! :( Azonnal erdeklodeset veszti. Meg kell neki adni mindent, amitol nonek, biztonsagban es boldognak erzi magat, de soha se mondja neki, hogy szereti, es semii egyeb leterdelos hulyeseg. Ezen a teren folyamatosan bizonyitasi kenyszerben kell hagyni, ti. hogy eleg jo-e egy olyan uber faszihoz, mint mi.
Mr X: netes ismerkedos dugasbol nem inditasz tanfolyamot? En meg fizetnek is erte.

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#49588) mh197 válasza $p@rr0w (#49576) üzenetére


mh197
senior tag

Véletlen tévedtem ide, de jónéhány kapcsolat után annyit tudok mondani, aki azt gondolja, hogy ebből így életre szóló kapcsolat lesz, az vagy hisz a mesékben, vagy még nem elég tapasztalt e téren.
Ez a dolog, amit leírtál, teljesen az az eset, amikor mindent elmondtál neki magadról, nincs semmilyen titkod már előtte, látja rajtad, hogy totál odáig vagy érte, és ez a legbiztosabb út a kapcsolat bukásához. Nem egy nő mondta már, hogy ha a pasiért nem kell 2teperni" egy nőnek, akkor az már nem kapcsolat, mert nem érdekes számukra. Minden nő az olyan pasikért van oda a lelkük legmélyén, aki egy elérhetetlen számukra. Amint elérhetővé válik egyúttal érdektelenné is válik számukra, és amikor erre maguk is ráébrednek, na akkor jönnek az általad leírt mondatok, mert valójában tudja, hogy jó veled, meg van múltatok, meg sok jó story, de már nem vonzódik hozzád a fentiekben leírt okok miatt.

Erről a pontról már nem vagy valami csoda folytán lehet ebből az egészből valami jó, mert még ha meg is beszélitek, és együtt maradtok, benne ez az érzés ott lesz, és csak idő kérdése, hogy megint mikor jön elő, és lehet így, hogy elmondja, vagy úgy, hogy bemutat neked valakit.. :)
Lehet közhely, de egy kapcsolatban irányítson a férfi, ne a nő, mert valahol a nők is ezt várják, ezért vonzódnak a pasikhoz.

A fent leírtak ellenére azért sok sikert kívánok, de tanácsként szerintem a legjobb, ha keményen rákérdezel a dolgokra, és ha bizonytalankodik, akkor elmondod neki, hogy mit is akarsz, ha erre ő nem tud egyértelmű választ adni, akkor fölösleges folytatni. Ha meg lenne valami a dologból, és tényleg szeret, akkor még akár utána is összejöhettek később, mert akkor akár már megint "érdekes" lehetsz számára ott legbelül is.

Azért majd írd meg mire jutottatok, kíváncsi lennék, ha nem marad titok. :))

(#49589) D1Rect válasza mh197 (#49588) üzenetére


D1Rect
félisten

"Ez a dolog, amit leírtál, teljesen az az eset, amikor mindent elmondtál neki magadról, nincs semmilyen titkod már előtte, látja rajtad, hogy totál odáig vagy érte, és ez a legbiztosabb út a kapcsolat bukásához. Nem egy nő mondta már, hogy ha a pasiért nem kell 2teperni" egy nőnek, akkor az már nem kapcsolat, mert nem érdekes számukra. Minden nő az olyan pasikért van oda a lelkük legmélyén, aki egy elérhetetlen számukra. Amint elérhetővé válik egyúttal érdektelenné is válik számukra, és amikor erre maguk is ráébrednek, na akkor jönnek az általad leírt mondatok, mert valójában tudja, hogy jó veled, meg van múltatok, meg sok jó story, de már nem vonzódik hozzád a fentiekben leírt okok miatt."

Ezt szoktam hallani férfiakkal is. ;)

Egyébként az szokott a probléma lenni, hogy az egyik fél teljesen őszinte, a másik nem és az aki kamu képet mutat magáról fél attól, hogy kiderül milyen is valójában és nem lesz elég jó a másiknak. Úgy sacc/kb.

(#49590) Peethy válasza D1Rect (#49589) üzenetére


Peethy
őstag

Van benne valami, de ez nem csak párkapcsolatban igaz, hanem amúgy is. Pedig ha az ember kinyílik, sokkal kevésbé támadható szvsz. Mert ha jön valami hibámmal, akkor mondhatom neki: nézd, én nem árultam zsákbamacskát...

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#49591) tildy válasza Pala (#49542) üzenetére


tildy
nagyúr

Ugy latszik enneka topiknak mindig meg vannak a maga -nem is tudom hogy fogalmazzak- parkeresesben problemakkal kuszkodo egyenei. Csak par nev a multbol: Esmein , te , es meg lehetne sorolni :D:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49592) INMOTEP válasza tildy (#49591) üzenetére


INMOTEP
őstag

Mindig is voltak problémás egyedek :D

(#49593) $p@rr0w válasza Stalker-2572 (#49586) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Köszönöm, remélem hogy őszinte választ kapok rá.

#49588) mh197: Köszönöm neked is, elgondolkodtató amit írsz, de nem érzem azt hogy könnyen elérhető lennék, mivel elég messze lakunk egymástól, és nem vagyunk állandóan együtt, kiismerni kiismert, de sztem azért megmaradtam "elérhetetlennek" volt hogy például azt mondtam hogy egy napra nem utazom oda, akkor inkább megyek a jövő héten -ez nem régen volt. Viszont ezen gondolkozva én inkább a fordítottját gondolom annak amit mondasz, azt hogy ennyi idő után se vagyok egy 100%-ig biztos pont aki mindig otthon várja, vagy mindig oda lehet hozzá bújni, mert nem vagyok ott, ha nem egyeztetünk előtte. Mit gondoltok ez is lehetséges?

Rendben leírom majd neked h mi lett.

[ Szerkesztve ]

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#49594) kpal


kpal
veterán

Szerintetek a Facebook -on lehet ismerkedni ha pl: ráírok egy csajra akinek az ismerőse velem közös ?

[ Szerkesztve ]

(#49595) D1Rect válasza $p@rr0w (#49593) üzenetére


D1Rect
félisten

Az "elérhetetlen" nem fizikailag elérhetetlen, hogy messze vagy.
Hanem, hogy meghódított és nincs tovább a "megszerzem magamnak" játék.

A biztos pont meg akkor biztos, ha szükség van rá és azt mondja ott van akkor ott van.

De ezeket tényleg tőle kéne megkérdezni. ;)
Hogy neki mire van szüksége tőled, mondhatunk mi okosakat meg tippelgethetünk, de ezt ő tudja.

(#49594) kpal: Még ph!-n is, nemhogy FB-on. :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49596) negyedes válasza kpal (#49594) üzenetére


negyedes
addikt

tapasztalat: fb-n nehez es nem eri meg. egy szemelyes talalkozo mindenel nagyobb benyomast tesz a lanyra mint akarmilyen netes duma. mar reg feladatam a netes ismerkedest nalam 0 sikerel jart.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#49597) proof88 válasza kpal (#49594) üzenetére


proof88
addikt

fészbuk = adultfriendfinder ;]

(#49598) D1Rect válasza negyedes (#49596) üzenetére


D1Rect
félisten

Attól függ mennyit akarsz elérni FB-on.
Hogy magadbaszerelmesítsd az tényleg "nehéz", hogy leegyeztess egy találkozót az nem akkora kihívás.
Egyébként minél "szebb" vagy annál könnyebb a netes ismerkedés, mert jobb benyomást tudsz tenni elsőre.

(#49599) Mr X válasza negyedes (#49596) üzenetére


Mr X
veterán

A netes duma is csak annyira jó, hogy összehozz egy személyes találkát. :)

Kb. senkit sem fogsz megdugni csak netes duma után. :)

(#49600) D1Rect válasza Mr X (#49599) üzenetére


D1Rect
félisten

Netes duma+leitatás= dugás. A menyasszonyomnak bejött. :D

MOD: ja, ez így félreérthető: persze azóta nem a menyasszonyom. :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.