Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48951) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

öhhhm..

Helyesbítenék inkább mephi666 fórumtárs esetére hivatkozva inkább mégse kell nő / kapcsolat inkább azt csinálom mint az amcsik, veszek egy Harley-t és körbemotorozom a földet.

Ha a nők így bánnak velünk miközben szeretjük és imádjuk őket akkor nem kellenek.
Talál majd másikat? "Az" ugyan ezt eljátszhatja majd vele, simán el tudom képzelni.

Szerk: Nekem is volt "tökéletesnek hitt" kapcsolat legalábbis jónak mondott kapcsolat, Szerdán még szeretett csütörtökön már nem, és jönnek ezek a fals indokok.

Magyar nők................. ennyi!

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#48952) mephi666 válasza HartgeH3-2.8 (#48951) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát már kezd kitisztulni teljesen a fejem... annyira beb@sztam tegnap, hogy kb 4 sör kellett a reinkarnációhoz :B ...ja és a tegnap esti csajtrióból 2 már bejelölt fb-n :C ...csak hát '95-ös születésűek :DDD

megoldás: kijózanodok, átgondolom, lépek tovább... előbb beszéltünk fb-n és semmi esély :( nagyon sz@r, de nem tudok mit tenni: lépnem kell... ennyi volt... majd kiderül mi lesz... sajnos nincs harley-m, de este úgy néz ki, hogy egy lepukkant bringával is bejöttem a csajoknak :DDD

ui: komolyan írtam ma haveromnak, hogy kerítenem kellene egy kínai nőt... (kínai boltok/éttermek környékén keressek?) vagy egy oroszt (majdcsak szereti annyira a vodkát, mint én), esetleg egy négert... (mindig is izgatta a fantáziám, milyen lehet egy néger nő) ;]

#48953: a racionalitás azt mondja a fejemnek, hogy "talált mást, akivel jobbnak tudja elképzelni... ennek ellenére szeret, de azt mondja, hogy nem, hogy könnyebb legyen lépnie és belevágni az újba" (engem viszont konkrétan nem akar megbántani)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48953) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Most ismét egy nagyon fiatal kis 18-19 körüli leányzóval próbálkozok, igen az első adandó alkalommal akár megcsalhat, de legalább ismerem a feltételeket és nem kell elviselnem azt amit mephi666 fórumtárs , hogy a hátadba vágják a kést.

Saját magát csapta be? Meg sajnálatból puszilgat? Ugyan már..

Húú de kib...ideges lettem. :U

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#48954) Apollyon válasza HartgeH3-2.8 (#48953) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Már megbocsáss de itt ahogy le lett írva semmilyen hátbadöfés nem volt. Ha nem akarsz valakivel tovább együtt lenni, akkor ennél kedvesebb módja nincs mint hogy megmondod az igazat, semmint húzod tovább értelmetlenül... Vagy Te hogy gondolod, hogy lépsz ki egy kapcsból X idő után?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48955) HartgeH3-2.8 válasza Apollyon (#48954) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Sajnálom és elnézést kérek de pofátlannak gondolom a leányzó "válaszait" nyilván a kolléga feltette a szokásos kérdést , miért? Biztos azt is megkérdezte de hát akkor bújás? oda oda puszilgatás, szeretgetés? és mind ezek ellenére ő benne már régebb óta mozgolódott ez a dolog ha jól tévedek.Ergo pontosan tudta, hogy ennek ő véget vet.

Közben meg szegény fórumtárs "azt gondolta boldog teljes kapcsolata van"

Szemétségnek tartom.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#48956) Apollyon válasza HartgeH3-2.8 (#48955) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Erre nyilván csak az lehet a válasz hogy "cruel, evil, devil women..." :U
Valszeg nem volt biztos benne, és nem akart szarban lenni, aztán amikor már biztos lett hogy kb mit is akar, akkor elmondta. Nyilván lett volna jobb módja is, de sokkal rosszabb is lehetett volna.
Ha vége egy kapcsnak akkor mindenképp van szenvedő fél.

De ahelyett hogy ítélkezel és magadnak érzed a problémát, inkább tanulj belőle, és ha esetleg neadjég te is hasonló szituba kerülnél akkor legyél rá felkészülve és tudd kezelni a helyzetet.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48957) HartgeH3-2.8 válasza Apollyon (#48956) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Lehet benne valami átgondolom :)

Igen picit sajátnak is érzem velem is fordult elő pontosan ilyen, pedig lehetett volna akár több éves vagy életre szóló kapcsolat is.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#48958) mephi666 válasza HartgeH3-2.8 (#48957) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is azt hittem... múlt szombaton egyik haveromnál voltunk, minden rendben volt... vasárnap anyukájánál ebédeltünk, megint minden rendben... aztán a héten is... csütörtökön pedig koradélután beszéltünk és akkor éreztem, hogy "valami fura"... azóta pedig csak pár nap telt el és ide jutottunk :( nekem nagyon hirtelen volt

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48959) hoffman_ válasza mephi666 (#48952) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én szó nélkül partibavágnám a 95-ös évjáratot :DDD Sőt, ha ennek vége lesz, már pedig sajnos egyszer vége lesz, akkor rettegjen minden kicsijány, mert felejteni fogok.

Egyébként nem tudom, hogy mennyire hozta elő/vissza ez a dolog a cigit, de nagyon remélem Cimbora, hogy nem nyúltál hozzá azóta sem!

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#48960) INMOTEP válasza HartgeH3-2.8 (#48917) üzenetére


INMOTEP
őstag

Ha már itt tartunk én is :D Amióta voltam a fodrásznál nagyon nézegetnek a csajok és ez persze forditva is igaz :B ,de én ekkor mindig tovább suhanok előttük és nem engedek a csábításnak .Ha megállnék csak 1 pillanatra is ezek szét tépnének :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48961) mephi666 válasza hoffman_ (#48959) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem gyújtok rá... jó lenne, de akkor sem :) a 95ösöket meg inkább kihagyom... inkább 85 környékén kellene nézelődnöm... végre meg bírtam reggelizni anélkül, hogy elkapott volna a hányinger... nem iszok most egy darabig (ennyit)

#48962: én inkább az "örök szerelemre" mondanám ezt :K mert olyan csak a mesében van... az elején lángol normál esetben a szerelem és utána ez az érzés csökken és átalakul szeretetté, kötődéssé, bizalommá, hűséggé, tiszteletté... totál más érzés, de van szerintem olyan erős, mint a "szerelem" ...és, ha ez megvan a két fél között, szerintem simán kitarthat évtizedekig... az meg tényleg csak álom, hogy 60éven keresztül "kisiskolás szerelemmel" szeresse valaki a másikat... ez a bullshit igazán :K (szerintem)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48962) Apollyon válasza HartgeH3-2.8 (#48957) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ezt az "életre szóló kapcsolat" bullshitet elkéne felejteni örökre, mert különben ez lesz, hogy "nem gondoltam volna". Mindenki csak sodródik az árral, aztán amíg jólérzik magukat egymással, addig együtt vannak, ezenkívül semmilyen más biztosíték nincs rá hogy örökre így is maradjon.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48963) hoffman_ válasza mephi666 (#48961) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nagyon helyes, ha így tartod magad, akkor már nem lesz baj a büdös fogpiszkálóval :D Én viszont hazudnék, ha azt mondanám, hogy szégyellem magam, mikor ráfanyalodnék a 16-ra, sőt, korban még bele is férne :D

Iscariah:

Mindenki csak sodródik az árral, aztán amíg jólérzik magukat egymással...

Ezt én is valahogy így látom. De valahol mégis el kellene jönnie a párválasztásnak, esküvő, gyerekek, ésatöbbi. Az pedig nehogy már a lemondásról és az elviselésről szóljon. Kicsit ellentmondásos dolog ez.

mod:

Na, a mephi-moddal egyetértek.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#48964) Apollyon válasza mephi666 (#48961) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez most hogy jön ide, én egyáltalán nem beszéltem szerelemről... :U Tudom hogy 3 év meg átalakul blabla, de itt most konkrétan arról volt szó hogy együtt vagy valakivel jóban, és hirtelen vége lesz. Az idő nem számít, mert mintahogy pár hónap után mondhatja valaki hogy nem akarja tovább, az ugyanúgy tizenX év után is előjöhet benne.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48965) mephi666 válasza Apollyon (#48964) üzenetére


mephi666
nagyúr

igen, de úgy jön ide a szerelem, hogy sokan ezt keresik egész életükben... szerelmesek, összejönnek valakivel, idővel múlik az érzés és szakítanak... aztán jön a következő meg a következő és már ott vannak, hogy 40-50évesek és "nem találták meg az igazit"... holott, lehet hogy már az első is lehetett volna az "igazi", ha belátják, hogy "a nagy érzelmek" idővel elmúlnak/átalakulnak... szerintem erősen kapcsolódik ide a szerelem :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48966) Peethy válasza mephi666 (#48965) üzenetére


Peethy
őstag

Szerintem alapvetően az is fontos, hogy az, akit megtalál, ne csupán a túláradó érzelmeinek legyen az alapja, hanem egy olyan életnek, amire igaz, hogy "vele boldogabb, mint egyedül", netalántán "vele egyedül boldog élet". Én az első éveket az újdonság örömének szoktam hívni, ami nem marad meg örökké, de ha meg tudjuk érteni, hogy egy idő után ezer és egy szál köt össze minket a múltban, jelenben és jövőben, akkor van esélyünk hosszú kapcsolatra. Odafigyeléssel és törődéssel akár életünk végéig.

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#48967) mephi666 válasza Peethy (#48966) üzenetére


mephi666
nagyúr

na ja, csak a mai nők nagy része nem így látja... örök, igaz szerelemre vágynak, pénzre, csillogás-villogásra, hűségre... testi-lelki összhangra... mindezt egy jóképű macsó "csomagolásban" :K tudom, hogy vannak hibáim és rengeteget tettem a kapcsolatért és kevés volt... másnak is vannak hibái, aki ezt nem látja be, szerintem nem lesz hosszútávú kapcsolata...

nem akarom magam fényezni, hogy milyen jó parti voltam, de rendkívül toleráns és megértő vagyok... ezt kihangsúlyozta tegnap ex-anyósjelölt is exemnek, hogy "gondolkozzon el, mert neki sem egyszerű a személyisége... én mindent eltűrtem neki, más pedig biztos nem fog" :( ...ex meg mondogatta nekem, hogy keressek mást, stb... (mintha neki alakulna valami a háttérben és így könnyebb lehetne nekem? :U fura... és valami bogarat ültetett a fülembe)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48968) Tim82 válasza aphra2 (#48947) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nincsen rá magyarázat férfigondolkodás alapján.

Más:
De amúgy el kellene felejteni az ilyen "szemetek ezek a nők, hátadba vágják a kést" dumákat. Meg azt is, hogy ok nélkül szakítanak. Csak mivel teljesen máshogy élnek meg egy kapcsolatot, mint mi, férfiaggyal nem fogjuk átlátni a miérteket. Innentől meg már hosszú lenne folytatni. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48969) szőröscica válasza mephi666 (#48938) üzenetére


szőröscica
addikt

Te hallod, ha velem ilyesmit játszott volna, én ott helyben elküldöm a francba, csak kevésbé kulturáltan.

Írták itt lentebb, hogy úgy kell élni, és úgy kell tervezni az életed, mintha mindig egyedül lennél. Ez így is van. Nekem is nemrég ért véget egy két éves kapcsolatom, igaz a vége felé már nagyon se veled, se nélküled jellegű volt, de mégiscsak két év, összepakolt, elment, engem meg nem hatott meg különösebben.

Ugyanúgy folytattam, ahogy előtte éltem. Azóta voltak egyéjszakásaim, voltam jókat bulizni, edzek keményen, és megy minden mint a karikacsapás. Most minden téren beindult az életem, nagyon remélem, hogy hosszú távon is kitart.

Ne bánkódj, mert nem éri meg.

(#48970) mephi666 válasza szőröscica (#48969) üzenetére


mephi666
nagyúr

egyelőre bánkódok meg szenvedek, de majd jobb lesz... amúgy igaz, hogy így kellene élni... szerencsére sokmindent megtettem, hogy egyedül megálljak a lábamon: itt a lakás, bírom is fizetni... igaz, hogy most rezsit is 100%ban én fizetem, de marad 15ezer kajacsekk, amiből azért kihozom valahogy egész hónapra a kaját :K meg van pár legális ötletem pénzkeresésre, amivel elvileg pár tízessel még kiegészíthetem... nem nagyon kell ugrálnom, de ha így csajt találok, az tuti nem a pénzem miatt fog szeretni :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48971) Rica válasza Apollyon (#48954) üzenetére


Rica
senior tag

En a "magamat is altattam" cimu duma es a tul hirtelen valo valtas miatt azert nem zarnam ki, hogy bejott egy Bob herceg titokban a kepbe. Es ilyenkor bizony hazudnak es hatbadofnek. Kicsit haboznak, de sajnos az ujat, izgalmasat es ismeretlent valasztjak a megszokott biztos helyett, mivel emocionalis alapon hozzak a donteseiket. Bar csak ne lenne igazam :(

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#48972) mephi666 válasza Rica (#48971) üzenetére


mephi666
nagyúr

már én is erre tippelek :( ...és ha így lesz, nagyon undorító lesz az egész... és szerintem azért nem vallotta be, mert alig 1éve a nővére is eljátszotta ezt a 6-7éves kapcsolatával :( bejött egy harmadik a képbe, hazaköltözött pár napra mert "nem érezte jól magát" és azonnal félre is lépett... volt pasiját meg hülyítette, tettek elé állította, az teljesített is, mégis megjárta...

most ébredtem fel, kb éjfél után bírtam "elaludni" de 10percenként felébredtem... természetesen benne volt végig az álmomban :( ez katasztrófa... ma délután jönnek a cuccaiért... ha 1hónap múlva azt fogom látni, hogy fb-n "kapcsolatban van", tudni fogom, hogy ez már rég elkezdődött

ui: egyébként én is voltam már ilyen helyzetben anno, hogy új kapcsolat miatt dobtam a régit :( ...meg is szívtam rendesen... (frankón beetetett az új nő ész összejövetel után már kijött az igazi énje... pár hét után próbáltam is dobni és visszaszerezni a régit, de őt a büszkesége nem engedte vissza hozzám...) ...most azért bíztam benne, hogy nem ez a helyzet, mert barátnőmnek volt hosszabb-rövidebb kapcsolata bőséggel és úgy tűnt kiélte már magát :( ...aztán kiderül, hogy mégsem? és akkor érthető lenne minden: az, hogy miért bújt ennyire, mert érzem, hogy szeret... csak könnyen lehet, hogy az új mégjobban csábítja, de az meg csak akkor derül ki, hogy milyen, ha kipróbálja :W

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48973) Goose-T válasza mephi666 (#48972) üzenetére


Goose-T
veterán

Inkább örülj, hogy megszabadultál tőle. Az ilyen nők szoktak még 35 évesen is "szinglik" lenni. Ez a bújás meg puszizkodás pedig csak ugratás, próbálgatta, hogy mennyire tudsz még lealacsonyodni azután, hogy ő már kimondta a végét. Legalább a büszkeséged tartsd meg, lesz másik nő.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#48974) mephi666 válasza Goose-T (#48973) üzenetére


mephi666
nagyúr

túl fontos... de mindegy: nehéz, de továbblépek... aztán majd lesz valami és valószínűleg neki is... és, ha lesz még jövőnk, akkor úgyis találkozunk egyszer, amikorra én is fejlődök és ő is felkészül arra, hogy jobban menjen :K ...ha pedig nem, akkor ez van... ma délután jön elvileg a cuccaiért :( elég sz@rul vagyok, alig bírok enni és alvás sem sok volt... nem tudom, mi lenne a legjobb? áthívni valami ismerős csajt, még akkor is, ha csak beszélgetés lenne? :U tüneti kezelésre nem akarok egyéjszakás nőket, mert ez soha nem jött be... amikor ott voltak, akkor felejtettem, de leléptek és újra exen agyaltam :(

ui: ja, fb-n a szombati alakításomnak hála a 3. "'95-ös csaj" is bejelölt ;] ...jót tett kicsit az önbecsülésemnek, habár ez "easy nehézség" volt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48975) mephi666


mephi666
nagyúr

most le fogjátok tépni a fejem, de a fejlemények:

17:30kor feljött Ágim, egész nap 120 fölött lehetett a pulzusom és totál lehiggadtam a jelenlététől... ő is szenvedett egész nap és jobban érezte magát... átbeszéltük a dolgokat, a hibáinkat és azt, hogy adunk egymásnak időt... semmi harag nincs egyikünkben sem, de beismertük, hogy mindkettőnknek vannak olyan hibái, amiket rendbe kell tenni és akkor alakulhatna még valami... nála maradt a másik telefonom, hogy a 2 szám között ingyen beszélgethessünk, ha fel akar hívni :K aztán most nem találkozunk pár napig, hogy átgondolhassunk teljesen mindent és utána összejárunk időnként... csomó ölelés és csók is volt, amit egyáltalán nem úgy éreztem, hogy semleges... lehet, hogy egy naiv pöcsnek tartotok, de hiszek neki és bízok benne... tudomásom szerint nem olyan csók kíséretében szoktak az emberek szakítani, ami lángol az érzelmektől... és ő is úgy áll hozzá, hogy benne van a pakliban, hogy a sok összejárásnak az lehet az eredménye, hogy újra egymásra találunk, de eközben már olyan irányban változunk, hogy új emberként tökéletesen fog működni minden :K ...nem érzem úgy, hogy igazából szakítottunk volna... fura... gondolom wtf? fejjel néztek a szomszédok is az ablakból, hogy levisszük a cuccait, bepakoljuk a kocsiba és hosszú csókok után indul el... és nem általam kierőszakolt csókokról volt szó... k*rvára nem értek már semmit

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48976) Peethy válasza mephi666 (#48975) üzenetére


Peethy
őstag

Szerintem a legfontosabb, hogy letisztázd hogy mégis miért akart szakítani. Ha ezt nem tudjátok megoldani, akkor jöhet még a hiány, meg a velejáró érzelmek, de a problémát nem oldottátok meg. Szóval szerintem ez legyen az első... akkor úgy is kiderül, hogy ez most olyan "se vele, se nélküle", vagy egyszerűen valami miatt összezavarodott (nem kell rögtön rosszat sejteni, az embernek vannak rossz napjai). Mert ha utóbbi, akkor szvsz működhet, de ha előbbi, akkor te állandóan csak teljesíteni akarsz majd, és folyton csak azon dolgozni hogy ne veszítsd el az a "valami" miatt (amit még mindig nem tudsz pontosan), és egy idő után már nem bírod folytatni.

Tisztázza le, hogy mi a helyzet a részéről! :)

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#48977) Tapsi válasza mephi666 (#48975) üzenetére


Tapsi
addikt

Szerintem ilyen szituban nincs okos tanács, mert nem ismerjük olyan jól egyikőtöket sem. A te nézőpontodból leírtál pár dolgot, de illenék meghallgatni a másik felet is, minimum. Én azt mondom, dicséretes a szándék, hogy rendbe akarjátok hozni a kapcsolatot. Goose-T tanácsát viszont fogadd meg, és legyen tartásod, ne hagyd, hogy játszadozzon veled. Az én szememben a magatartása inkább bizonytalanságra utal, mint aljasságra. Persze én jóhiszemű vagyok sokszor.. :)

(#48978) HartgeH3-2.8 válasza mephi666 (#48975) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

..hmm fórumtárs inkább nem mondom el a véleményemet.

..mert itt sok fórumtárs az én fejemet szedné le..

De sok sikert kívánok neked és remélem bejönnek a számításaid.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#48979) negyedes


negyedes
addikt

ooo es igen! :D ujra osszejott a penteki csaj a pasijaval. kivancsi vagyok, hogy mikor jon sirni, hogy megint atbaszta es hogy mikor maszik ujra ram :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48980) Tapsi válasza negyedes (#48979) üzenetére


Tapsi
addikt

Én a helyedben abban az esetben elküldeném a halál f*szára... :W

#48981: látod, vannak dolgok, amiket csak a földön fekve vesz észre az ember. Lehet, hogy tényleg kellett ez a pofon. Ha nem jön össze, akkor is egy hatalmas tapasztalattal vagy gazdagabb, ami építi a jellemed. Amúgy szép ez az optimista hozzáállás. :)

[ Szerkesztve ]

(#48981) mephi666 válasza Tapsi (#48977) üzenetére


mephi666
nagyúr

elég összetett helyzet... lényegében én voltam a legnagyobb balfék az egészben, mert az utóbbi időben totál befásultam és erre unhatott rá főleg... teljesen megváltoztam a régi énemhez képest (amit szeretett), méghozzá rossz irányba... most jöttem rá erre igazán, mert egy ekkora pofon kellett nekem... és csak rajtam múlik, hogy elindulok-e a jó irányba... ha ezt teszem, szerintem simán vissza tudom hódítani, de ha nem sikerül, akkor is előnyömre válik ez a pozitív változás :K ez a 2 nap is elég volt arra, hogy egy szikrát mutassak neki és most, hogy itt volt, pár vidám pillanatunk is volt, ami öleléssel/csókkal zárult :B kellenek nekem szerintem hetek, hogy látványos változást produkáljak... pár dolgot már kitaláltam, mibe vágok és ezt díjazni fogja :K

ui: csak így éri meg... probléma volt az is, hogy totál le lett rombolva az idők során az önbecsülésem és ezen is változtatnom kell... ehhez meg kell a pozitív gondolkodás :K szombat este is azért dobott az önértékelésemen, hogy a 3 '95ös csajnak így bejöttem :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48982) negyedes válasza Tapsi (#48980) üzenetére


negyedes
addikt

menni is fog abban biztos lehetsz. ;)

radikalis valtozas a csavo reszerol?? :)) a kis naiv lanyka azt hiszi, hogy csak ugy ni meg fog valtozni valaki. ezert nem kell kezdeni '92 folott. '90 alatt a legjobb.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48983) Tapsi válasza negyedes (#48982) üzenetére


Tapsi
addikt

'92 fölött egy karistra. Ma már amúgy nem mehetsz biztosra, én 3 csajjal lakom, és mit ne mondjak... érdekesek, pedig 26 éves az egyik.

(#48984) Peethy válasza Tapsi (#48983) üzenetére


Peethy
őstag

Akkor te tényleg komolyan veszed az aláírásod :D

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#48985) negyedes válasza Tapsi (#48983) üzenetére


negyedes
addikt

Farasztoak ezek a mai csajok. Nem kicsit. hiaba erett bizonyos dolgokban, ha a tapasztalata keves. :)

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48986) Tapsi válasza negyedes (#48985) üzenetére


Tapsi
addikt

Huuu, ebbe ne menjünk bele, mert orbitális flame-topic lesz itt. Még nagyobb, mint most! :D

#48985: Nem unatkozom mellettük, az tuti. Kérdés, hogy az idegbaj / döbbenet annyira fun-e? :D

(#48987) r4z válasza negyedes (#48985) üzenetére


r4z
nagyúr

Az a szomorú, hogy némelyiknek tapasztalata is van :N

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#48988) Tim82 válasza mephi666 (#48975) üzenetére


Tim82
nagyúr

ő is szenvedett egész nap és jobban érezte magát... átbeszéltük a dolgokat, a hibáinkat és azt, hogy adunk egymásnak időt... semmi harag nincs egyikünkben sem, de beismertük, hogy mindkettőnknek vannak olyan hibái, amiket rendbe kell tenni és akkor alakulhatna még valami... nála maradt a másik telefonom, hogy a 2 szám között ingyen beszélgethessünk, ha fel akar hívni aztán most nem találkozunk pár napig, hogy átgondolhassunk teljesen mindent és utána összejárunk időnként... csomó ölelés és csók is volt, amit egyáltalán nem úgy éreztem, hogy semleges... lehet, hogy egy naiv pöcsnek tartotok, de hiszek neki és bízok benne...

Tudod, én erre nem építenék a helyedben. És ezzel most sem nem akarom konkrétan a(z ex)barátnődet, sem úgy általában a nőket leminősíteni, mert nem erről van szó. Csak még mindig úgy gondolom, hogy ez alól a te eseted sem kivétel.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48989) Rica válasza mephi666 (#48975) üzenetére


Rica
senior tag

Szerintem ket verzio lehetseges:
1. Nem foglalkoztatok azzal a nagy rohanasban, hogy a masik igazabol mit is szeretne. Tipikus hiba, sajat magam is elkovettem, es kurvara igaz, hogy az onbecsules latja a karat, az pedig hajtani fog valami mas fele.
2. A csaj akkora dorzsolt g**i, mint az en ex nejem, es barmit eljatszik barkinek olyan hihetoen, hogy meg te erzed rosszul magad tole.
Szurkolok, hogy az 1. verzio legyen.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#48990) mephi666 válasza Rica (#48989) üzenetére


mephi666
nagyúr

most sem bírtam azért normálisan aludni, de legalább kevesebb volt a forgolódás és már 10körül kifeküdtem a fáradtság miatt... nem hinném, hogy a 2. pont lenne: átbeszéltünk mindent... találkozgatunk, beszélgettünk és ha tényleg úgy alakul, összejövünk újra :K csak hát mindkettőnknek meg kell tenni csomó szükséges lépést... először is nekem kell elkezdenem rágyúrni, hogy az önbecsülésem rendbe jöjjön és, ha találkozunk, újra meg tudjam hódítani... nagyobb falat, mint egy tucat tizenéves csaj, de nem lehetetlen... sikereket kell elérnem egyedül, hogy rendbejöjjek és jövőt lásson bennem, nem pedig csak azt, hogy "lehúzom őt is magammal" :K rohadt dolog, hogy csomó dolog van, amihez "külön kell lennie" az embernek, hogy igazából rájöjjön

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48991) negyedes válasza Tapsi (#48986) üzenetére


negyedes
addikt

na igen, szivbetegeknek nem ajanlottak. :DDD

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48992) Goose-T válasza mephi666 (#48990) üzenetére


Goose-T
veterán

Te tiszta hülye vagy és semmi tartás nincs benned. Az időkérés egy nagy baromság. Most sem tudja eldönteni, mit akar, te pedig még asszisztálsz is hozzá, "persze, átgondoljuk, puszi-puszi". Derült égből villámcsapás-szerűen összetörte a szívedet, te pedig jópofizol hozzá. Lehet, hogy te is hibáztál, és szeretnéd helyretenni, de aki nem tud időben szólni, azzal nem biztos, hogy érdemes foglalkozni. Az a baj, hogy ha újra összejöttök, akkor semmit sem fogtok tanulni ebből, és máskor is ugyanazokba a hibákba fogtok esni, hiába fogadkoztok itt. Igazából fingotok sincs arról, mit csináltatok rosszul, és ezután sem fogjátok elmondani egymásnak, mert már reflexből lenyelitek, ez fog újra szakításhoz vezetni. Ne legyen igazam, de a statisztikák ellenetek szólnak.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#48993) Tim82 válasza Goose-T (#48992) üzenetére


Tim82
nagyúr

Gyakorlatilag ugyanezt írtam, csak finomabban. De így jobban átmegy az üzenet. :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48994) negyedes válasza Goose-T (#48992) üzenetére


negyedes
addikt

Ezzel egyet kell, hogy ertsek teljes mertekben. :K

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48995) mephi666 válasza Goose-T (#48992) üzenetére


mephi666
nagyúr

értem mit mondasz... annyit mondok, hogy szeretem borítani a statisztikát ;] általában minél nehezebb helyzet elé kerülök, annál jobban meg akarok vele küzdeni és sikerülni fog... mert ennek sikerülnie kell...

ui: és érzem, hogy szombat óta sokminden változott... ő is teljesen máshogy látja a helyzetet és esélyt lát arra, hogy folytathassuk... kemény volt így, de tényleg sokmindenre rá kellett jönnünk (úgy érzem, hogy az egész családja azon van, hogy sikerüljön nekünk... ami segítség kell, azt megkapjuk tőlük) ...majd kiderül mi lesz, én mindenesetre szurkolok magamnak :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48996) Goose-T válasza mephi666 (#48995) üzenetére


Goose-T
veterán

Felépíteni egy házat egy hegy tetején: nehéz.
Felépíteni egy házat egy mocsár közepén: értelmetlen.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#48997) buda002 válasza Goose-T (#48996) üzenetére


buda002
csendes tag

Szentpétervár? :P

Ha őszintén megbeszélik/megbeszélték mi volt a probléma, és változtatnak rajta, miért ne müködhetne tovább?

[ Szerkesztve ]

(#48998) mephi666 válasza Goose-T (#48996) üzenetére


mephi666
nagyúr

a vár romjaiból kastélyt építünk :K kitartó vagyok: raktam már ki pár hónap alatt 5000db-os bábel-tornyát... elég irónikus most épp a torony...

tényleg nem tudom, mi lenne a jó... túl sokat jelent és képes vagyok ezért még küzdeni, mert megéri :K nem fogom porig alázni magam, de megteszek mindent, hogy visszaszerezzem... úgy érzem bizonyítani kell neki is, hogy én vagyok számára az igazi... magamnak pedig azt, hogy vissza tudom kapni :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48999) szőröscica válasza Goose-T (#48992) üzenetére


szőröscica
addikt

Nem akartam én leírni, de ha már te megtetted, akkor engedd meg, hogy teljes mértékben egyetértsek veled.

(#49000) #56474624 válasza Goose-T (#48973) üzenetére


#56474624
törölt tag

Az ilyen nők szoktak még 35 évesen is "szinglik" lenni.

Ez egyébként honnan derül ki?
A lány mennyi is most, 22-23? :F

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.